Články k osobnosti

John Grant

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o John Grant »
 

John Grant se svými démony pořád bojuje

 
Na pódiu působí urostlý vousáč s pevným témbrem John Grant jako chlap, kterým málo co zahýbá. Ve skutečnosti je však tento 45letý písničkář pořád klukem, který se hledá a bojuje s běsy, možná na doživotí. Před jeho koncertem na festivale Colours of Ostrava jsme ale nemluvili jen o tom, jaké to je zápasit s HIV a pocitem vyděděnosti kvůli odlišné sexuální orientaci, nýbrž i o jeho lásce k literatuře a cizím jazykům.
20.07.2014 11:10 |

podobné články

Osobnosti: John Grant (4 články)

Colours hlásí první jméno, přijede americký písničkář John Grant

 
Pořadatelé dalšího ročníku festivalu Colours of Ostrava, který se bude konat od 17. do 20. července 2014, oznámili v úterý jméno první zahraniční hvězdy. Bude jí americký písničkář John Grant.
22.10.2013 13:05 |

podobné články

Osobnosti: John Grant (4 články)

Nové knihy: Sidebottom, Cornwell, Beckerová, Sapkowski a Morrison

 
Přehlídku novinek zahájíme historickými romány Američana Harryho Sidebottoma a Brita Bernarda Cornwella. Moderní horor nabízí americký prozaik Joe Hill, irský autor John Connolly přidává brutální detektivku. Slovenská spisovatelka Zdenka Beckerová vypráví o rozpadu rodiny v době ne tak dávné, Lindsey Kelková z Velké Británie o lásce bez hranic, podobně jako Američanka Morgan Matsonová. O připomenutí v podobě audioknihy si říká polský klasik Andrzej Sapkowski. A nádavkem dva komiksy, z nichž druhý vytvořil cenami ověnčený britský scenárista Grant Morrison.
30.08.2013 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Bernard Cornwell (13 článků) , Andrzej Sapkowski (5 článků) , Grant Hill (1 článek) , Harry Morgan (7 článků) , Joe Grant (1 článek) , John Hill (1 článek) , John Hill (1 článek) , John Hill (1 článek) , John Grant (4 články) , John Morgan (2 články)

Americký student plánoval vyhodit do povětří školu, byl zadržen

 
Americký student, který chtěl vyhodit do povětří svou školu, byl obviněn z vraždy s přitěžujícími okolnostmi, oznámil v sobotu večer státní zástupce John Haroldson. Sedmnáctiletý Grant Acord plánoval zaútočit na školu v Oregonu a údajně se přitom inspiroval útokem na střední školu Columbine v roce 1999, při kterém zemřelo 13 lidí. Policisté nalezli v Acordově ložnici schovaných šest výbušnin, napsala agentura AP.
26.05.2013 11:10 |

podobné články

Osobnosti: John Grant (4 články)
« Předchozí 1 Další »