Články k osobnosti

John Young

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o John Young »
 

ŽIVĚ: Tohle je výhled na Zemi z Mezinárodní vesmírné stanice: NASA na ni posílá zásoby

 
Na Mezinárodní vesmírnou stanici ISS dnes loď SS John Young přiváží zásoby pro vědecké experimenty. Sledujte živě na Blesk.cz!
19.11.2018 12:00 |

podobné články

Osobnosti: John Young (3 články) , John Young (2 články)

Šestkrát byl ve vesmíru, dvakrát na Měsíci: Zemřel legendární astronaut NASA, zabil ho zápal plic

 
Ve věku 87 let zemřel americký astronaut John Young. V sobotu to na svém webu oznámil Národní úřad pro letectví a vesmír (NASA). Veterán, který dvakrát přistál na Měsíci, v pátek podlehl komplikacím zápalu plic. NASA Younga označila za svého nejzkušenějšího astronauta. Do kosmu se vypravil šestkrát a zúčastnil se programů Gemini, Apollo a letěl i s raketoplánem.
06.01.2018 22:15 |

podobné články

Osobnosti: John Young (3 články) , John Young (2 články)

Nové knihy - Thomas W. Young, John le Carré, Lev N. Gumiljov i Bryan Lee O’Malley

 
Z čerstvé nabídky nových titulů tohoto týdne připomínám román amerického válečného letce a nyní spisovatele Thomase W. Younga, další špionážní román britského klasika tohoto žánru Johna le Carré i knihu vědce z Petrohradské univerzity Lva Nikolajeviče Gumiljova. Nádavkem dívčí příběh britské spisovatelky Jacqueline Wilsonové i komiks kanadského autora Bryana Lee O’Malleyho.
13.01.2012 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Jacqueline Wilsonová (8 článků) , Bryan Thomas (1 článek) , John Thomas (4 články) , John Young (3 články) , Lee Thomas (42 článků) , Bryan Thomas (1 článek) , John Lee (3 články) , John Bryan (1 článek) , John Lee (11 článků)
« Předchozí 1 Další »