Články k osobnosti

John Scott

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o John Scott »
 

Příběh hokejové bitkařské popelky dojímá svět. Nechtěný hráč se stal největší hvězdou All Star Games!

 
Nápadně to připomínalo příběh filmového boxera Rockyho Balboe. Druhořadý ranař, který přes výsměch, ústrky a nedůvěru přes noc ke štěstí přišel. Tentokrát se však nejedná o fikci. Neznámý bijec John Scott se totiž přes noc stal miláčkem Severní Ameriky. A vlastně celého světa!
02.02.2016 09:46 |

podobné články

Osobnosti: John Scott (4 články) , John Scott (7 článků) , John Scott (3 články) , John Scott (3 články)

Miliardář urazil Obamu, McCaina, přistěhovalce a spoustu dalších. A dál děsí: Noviny připouštějí, že se mu daří. Sezval lidi a dal jim najíst

 
Americký deník Washington Post se ve svém sobotním vydání věnuje diskutabilním krokům extravagantního multimiliardáře a jednoho z republikánských uchazečů o prezidentský úřad, Donalda Trumpa. Nejprve prohlásil, že válečný veterán John McCain není žádný hrdina. Poté zveřejnil telefonní číslo senátora Lindsey O. Grahama a nakonec urazil guvernéra Wisconsinu Scotta Walkera.
27.07.2015 11:26 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4596 článků) , John Scott (4 články) , John Scott (7 článků) , John Walker (3 články) , John Walker (3 články) , John Walker (3 články) , John Graham (2 články) , John Scott (3 články) , John Walker (1 článek) , John Walker (1 článek) , John Walker (1 článek) , John Scott (3 články) , John Graham (2 články)

Hokejista zákeřně "vypnul" soupeře. Dostal stop na 4 zápasy

 
Útočník hokejového San Jose Sharks John Scott dostal distanc na čtyři zápasy za úder pěstí do nepřipraveného soupeře. Rozhodlo o tom příslušné oddělení NHL.
25.12.2014 12:55 |

podobné články

Osobnosti: John Scott (4 články) , John Scott (7 článků) , John Scott (3 články) , John Scott (3 články)
« Předchozí 1 Další »