Články k osobnosti

John Cooper

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o John Cooper »
 

Nové knihy: John Fenimore Cooper, Arthur Conan Doyle a František Pokorný

 
Tento knižní týden nabízí dobrodružnou klasiku z Divokého západu i z cesty do nitra Země. Zároveň přináší také publikaci mapující příběhy ruského legionáře za první světové války či středověký historický román.
28.02.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: John Cooper (10 článků) , John Arthur (1 článek) , John Doyle (4 články) , John Tenta (12 článků) , John Doyle (4 články) , John Cooper (10 článků) , John Cooper (3 články) , John Cooper (1 článek)

Podezřelá smrt manželů v Hurghadě: Zabila je nebezpečná bakterie? Češi hotel vyměnili za jiný

 
Smrt britského manželského páru v egyptském letovisku Hurghada provází nejasnosti. Zatímco ještě ve čtvrtek se mluvilo o tom, že John Cooper a jeho žena Susan zemřeli na otravu oxidem uhelnatým, nově se spekuluje, že je zabila smrtící legionela, informuje britský tisk. Tomu by podle egyptských úřadů odpovídalo to, že příčinou smrti bylo selhání dechu. To ale odmítají Egypťané. Podle lékařů z nemocnice v Hurghadě zemřel pár přirozenou smrtí.  Britská cestovka Thomas Cook, se kterou rodina k Rudému moři přiletěla, čeká na další informace. „Okolnosti jejich úmrtí jsou stále nejasné,“ uvedla. Cestovka z hotelu, který patří v Hurghadě k těm nejlépe hodnoceným, evakuovala dalších 300 svých hostů. V hotelu byli i čeští turisté. Někeří se vrací již domů, jeden pár hotel vyměnil za jiný.
25.08.2018 10:45 |

podobné články

Osobnosti: John Cooper (10 článků) , John Cooper (10 článků) , John Cooper (3 články) , Susan Thomas (2 články)

VIDEO: Šílenec s autem udělal otočku o 360 stupňů

 
Francouzský freestyle rally pilot Guerlain Chicherit, kterého možná znáte i z Dakaru, se pokusil se svým Mini v úpravě John Cooper o první neasistovaný backflip. Podívejte se, jak to dopadlo.
06.10.2014 11:30 |

podobné články

Osobnosti: John Cooper (10 článků) , John Cooper (10 článků) , John Cooper (3 články)
« Předchozí 1 Další »