Články k osobnosti

Johanka z Arku

  francouzská hrdinka, bojovnice proti angličanům

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Johanka z Arku »
 

Zemanův Mynář: Strach a peníze jsem neměl nikdy. A řeknu ještě něco o Šloufovi...

 
"Do určitého období to byl nejdémonizovanější člověk, největší belzebub České republiky, aparátčík, komunistický člověk... Dneska ta samá média říkají, že je to mučedník, Johanka z Arku," říká ParlamentnímListům.cz prezidentský kancléř Vratislav Mynář k osobě Miroslava Šloufa. Zároveň vyjadřuje názor, že veškeré dění v Česku řídí převážně média.
10.10.2013 12:11 |

podobné články

Osobnosti: Johanka z Arku (52 článků) , Vratislav Mynář (1174 článků)

Exkluzivně: Takhle jste Táňu Kuchařovou ještě neviděli: Navlékla si brnění a vyrazila na koni jako Johanka z Arku

 
To by svatý Václav koukal, kdyby spatřil ženu ve své družině! Na farmě pod Blaníkem, kterou vlastní bývalý prezident Miss ČR Miloš Zapletal, se to ale stalo realitou. "Máme letos v družině i Johanku z Arku, i když historici by asi zaplakali," smál se Zapletal, který pořádal tradiční svatováclavský průvod.
29.09.2013 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Johanka z Arku (52 článků)

Drsné obvinění: Vykašlala se Lucie Bílá na zesnulého šéfa?

 
Úmrtí Jozefa Bednárika (†65), slovenského divadelního režiséra, který měl v Čechách obrovské renomé, neboť pod jeho taktovkou vznikly legendární muzikály Dracula či Johanka z Arku, zdrtilo všechny, kterým kdy šéfoval. Páteční poslední rozloučení s umělcem však už obestírá skandál. Ani smutek na duši prý nepřesvědčil některé české hvězdy, aby zrušily svůj program a přišly se poklonit jeho památce nebo Bednárikovi na jeho poslední cestě zazpívat. Nejvíc se v té souvislosti skloňuje jméno Lucie Bílé  (47) a Báry Basikové  (50) .
29.08.2013 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2538 článků) , Bára Basiková (660 článků) , Jozef Bednárik (36 článků) , Johanka z Arku (52 článků)

Zemřel režisér Draculy, Johanky z Arku a Angeliky! Jozefu Bednárikovi selhalo srdce a metabolismus

 
"Jozef Bednárik":http://www.extra.cz/tema/jozef-bednarik (†65), zřejmě nejznámější muzikálový režisér působící v Česku, zemřel včera v nemocnici poté, co zde byl hospitalizován s prasklým žaludečním vředem. Médiím to oznámil jeho synovec, který ho po kolapsu v pondělí do nemocnice odvážel.
23.08.2013 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Jozef Bednárik (36 článků) , Johanka z Arku (52 článků)

Jiří Zonyga: Když už nemůžu, tak si pomůžu

 
Vítěz soutěže X-Factor Jiří Zonyga (48) zvládá víc než leckterý třicátník. V Johance z Arku je zamilován do Lucie Šoralové, Báře Basikové dělá manžela v muzikálu Lucrezia Borgia a nejnověji je partnerem Míši Noskové v divadle Semafor. Kromě toho účinkuje i v pohádkovém muzikálu Kapka medu pro Verunku a v Divadle Kalich získal roli v nově připravovaném představení Mauglí. Neustále přejíždí mezi Moravou a Prahou a přitom stíhá ještě vystupovat s vlastní kapelou. Kde bere svou mužnou sílu? Vyzkoušel nový přírodní přípravek STOIN™.
17.06.2013 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (660 článků) , Lucrezia Borgia (25 článků) , Lucia Šoralová (132 článků) , Jiří Zonyga (45 článků) , Johanka z Arku (52 článků)

Johanka z Arku Milla Jovovich děsí extrémně vyhublou postavou. Co se jí stalo?

 
Ukrajinská rodačka Milla Jovovich je nejen úspěšnou modelkou, ale také herečkou a kombinaci těchto dvou profesí, které zvládá na jedničku, předvedla nedávno v Itálii, kde se stala součástí uměleckého díla.
30.05.2013 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Milla Jovovich (110 článků) , Johanka z Arku (52 článků)

Podívejte, jak kosmetický koncern udělal v reklamě ze strhané Milly Jovovich bezchybnou krásku

 
Americká herečka ukrajinského původu Milla Jovovich (36) si jistě přišla na slušný balík. Přestože se už nějaký čas neobjevila v žádném pořádném filmovém trháku, její tvář je veřejnosti dobře známá ještě z dob filmů Pátý element, Johanka z Arku nebo Resident Evil. Nově se Jovovich stala tváří kosmetické značky L’Oréal a na jejich promo snímcích vypadá naprosto božsky.
21.11.2012 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Milla Jovovich (110 článků) , Johanka z Arku (52 článků)

Ondřej Soukup: Pop-music už mám dost

 
Johanka z Arku je jeden z nejúspěšnějších muzikálů, který se u nás kdy hrál. Nejen o něm a jeho provedeních hovoří jeho autor, hudební skladatel Ondřej Soukup.
19.11.2012 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Soukup (320 článků) , Johanka z Arku (52 článků)

Vypadá Diana Kobzanová jako Johanka z Arku, nebo jako král Kazisvět? Posuďte sami

 
Na letošní kalendář Kapky naděje se nechala opět vyfotit řada známých tváří. Mnohé z nich jsou ale jako známé pohádkové nebo historické bytosti k nepoznání. Jiné zase nejsou tak úplně spokojené s tím, jak v kalendáři vypadají. Jednou z nich je krásná moderátorka Diana Kobzanová  (30) .
01.11.2012 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Diana Kobzanová (593 článků) , Johanka z Arku (52 článků)

West Hollywood žádá odstranění Trumpovy hvězdy z chodníku slávy

 
Kalifornské město West Hollywood vyzvalo k odstranění hvězdy Donalda Trumpa z chodníku slávy. Důvodem jsou „Trumpovy útoky na příslušníky menšin, imigranty, muslimy, zdravotně postižené občany a ženy“. Trumpova hvězda je opakovaně terčem útoku vandalů, naposledy ji poničili krumpáčem na konci července.
04.06.2012 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Dyk (823 článků) , Johanka z Arku (52 článků)

To je nádhera! Máme první foto Lucie Bílé ve zlatém kostýmu z utajovaného muzikálu Aida

 
Konečně další silná ženská role v muzikálu pro Lucii Bílou  (45) . Po Johance z Arku, Boženě Němcové a Carmen si mnohonásobná zlatá slavice zahraje roli Amneris v muzikálu Aida autorů Eltona Johna  (65) a Tima Rice. Hlaví roli Aidy ztvární zpěvačka Dasha.
05.04.2012 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2538 článků) , Elton John (551 článků) , Božena Němcová (121 článků) , Tim Rice (13 článků) , Johanka z Arku (52 článků)

Unikátní výstava »barbínovské« historie lidstva: Barbie jako Kleopatra, Ken jako Gagarin!

 
Chcete vidět panenku Barbie coby Kleopatru, lady Dianu, Johanku z Arku či císařovnu Marii Terezii? Zajímá vás Ken jako César, Gagarin, princ William či prezident Masaryk?
28.03.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Johanka z Arku (52 článků)

Éterická Milla Jovovich radikálně změnila účes. S vyholenou hlavou vypadá jako drsná punkerka

 
Bývalá modelka, herečka a nyní maminka na plný úvazek Milla Jovovich (36) se žádnými konvencemi svazovat nenechá a klidně si na hlavě udělá i něco pořádně bláznivého. Hvězda filmů Resident Evil nebo Johanka z Arku byla v úterý spatřena, jak svou čtyřletou dceru Ever vede na hodinu karate a má vyholené vlasy nad ušima.
21.03.2012 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Milla Jovovich (110 článků) , Johanka z Arku (52 článků)

Šoralová dva měsíce po porodu: Chci zpět do práce!

 
Zpěvačka Lucia Šoralová potřebuje práci k životu. Milenka Ondřeje Soukupa (60) teprve před dvěma měsíci porodila dceru Rebeku, ale už se chce vrátit zpět na divadelní prkna do muzikálu Johanka z Arku.
01.02.2012 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Soukup (320 článků) , Lucia Šoralová (132 článků) , Johanka z Arku (52 článků)

Chatovali jste se zpěvačkou Bárou Basikovou

 
Zpěvačka Bára Basiková (48), kterou nyní můžou diváci vidět v obnoveném muzikálu Johanka z Arku a Jesus Christ Superstar a už na jaře v novém muzikálu Lucrezia Borgia, byla hostem na chatu serveru Blesk.cz. Podívejte se, na co vše odpověděla.
31.01.2012 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (660 článků) , Lucrezia Borgia (25 článků) , Johanka z Arku (52 článků)

Francouzské prezidentské volby: Boj o Johanku z Arku

 
Francie si dnes připomíná 600. výročí narození národní světice Johanky z Arku, kterou si jako symbol pokoušejí přivlastnit mnohé politické strany. Přisadil si i prezident Sarkozy, Ségolene Royal zase ladí feministickou notu...
06.01.2012 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Johanka z Arku (52 článků)

Anorexie? Johanka z Arku Milla Jovovich ukázala v bikinách extrémně vyhublé tělo

 
Herečka a bývalá modelka Milla Jovovich (35), jež se veřejnosti vepsala do povědomí díky roli Johanky z Arku ve stejnojmenném filmu z roku 1999, tráví léto s manželem Paulem W.S. Andersonem (46) v Mexiku. U bazénu jednoho z tamních luxusních hotelů bylo zřejmé, jak moc se vzájemně milují. Jejich neustálé dotyky, objetí a polibky naznačovaly, že si jsou i po několika letech velice blízcí. Poněkud zarážející byla však hereččina postava v bikinách. V poslední době totiž výrazně zhubla.
24.08.2011 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Milla Jovovich (110 článků) , Paul W.S. Anderson (2 články) , Johanka z Arku (52 článků)

Basiková se hroutila kvůli těhotenství dvou kolegyň. I třetí rostou prsa a a bříško

 
Zpěvačka Bára Basiková  (48) si Super.cz posteskla , že dvě ze tří jejích alternací v muzikálech otěhotněly. "Když jsem se vrátila z dovolené, zjistila jsem, že je těhotná Lucia Šoralová, se kterou alternuji v Johance z Arku, i Radka Fišarová, s níž jsme se měly střídat v Lucretii Borgii," svěřila Basiková. "Ještě chybí, aby miminko čekala Dasha, se kterou hrajeme Máří Magdalénu v Jesus Christ Superstar," dodala.
26.07.2011 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (660 článků) , Radka Fišarová (75 článků) , Lucia Šoralová (132 článků) , Johanka z Arku (52 článků) , Dasha (31 článků)

Co živilo Petra Muka? Muzikály!

 
První české muzikálové produkce Jesus Christ Superstar a Bídníci se Petru Mukovi (†45) vyhnuly. První angažmá přijal až v roce 1999 do muzikálu Rusalka v Divadle Milenium, kde hrál dva roky prince. Během let se objevil ještě v Johance z Arku, Galileovi, Golemovi a naposledy v Moně Lise. Michal David mu nabídl, aby si zahrál v připravovaném Katu Mydlářovi. To už ale nestihl.
01.06.2010 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1526 článků) , Petr Muk (404 článků) , Johanka z Arku (52 článků)

Přehlídka Osmanyho Laffity: Krainová ukázala prsa! A také těhotenské bříško?

 
Kubánský návrhář Osmany Laffi ta (44) představil svou novou kolekci inspirovanou novodobou Johankou z Arku. Jednou z hvězd večera byla i topmodelka Simona Krainová (37), které se i přes náročné tréninky na slovenskou soutěž Let´s Dance pod modely rýsovalo bříško. A diváci měli hned jasno. Simona je těhotná!
17.03.2010 02:15 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2115 článků) , Osmany Laffita (187 článků) , Johanka z Arku (52 článků)
« Předchozí 1 2 3 Další »