Články k osobnosti

Joel Edgerton

  herec, filmový producent

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Joel Edgerton »
 

Will Smith promluvil o rasismu v Hollywoodu. Co všechno řekl?

 
Will Smith, Michael Caine, Benicio Del Toro, Joel Edgerton, Samuel L. Jackson a Mark Ruffalo se zúčastnili letošního kulatého stolu The Hollywood Reporter. Hlavním tématem diskuse byla problematika rasové diskriminace v zábavním průmyslu.
25.11.2015 09:31 |

podobné články

Osobnosti: Will Smith (141 článků) , Michael Caine (18 článků) , Mark Ruffalo (9 článků) , Joel Edgerton (3 články) , Michael Cain (16 článků) , Will Smith (141 článků) , Mark Jackson (1 článek)

Filmové premiéry: Krycí jméno U.N.C.L.E, Dárek, Uuups! a další

 
V duchu starých bondovek se odehrává špionážní retro Krycí jméno U.N.C.L.E. Psychologický thriller Dárek je režijním debutem herce a spisovatele Joela Edgertona. Uuups! Noe zdrhnul je příběh pro nejmenší o Raťafácích, Grumpíkách a Gryfících. Film Rytmus - sídliskový sen dokumentuje život Patrika „Rytmuse” Vrbovského. Francouzská komedie Pařížská blbka je o blbce, která se chce stát šlechtičnou.
20.08.2015 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Joel Edgerton (3 články)

Bible podle Ridleyho Scotta a Christiana Balea

 
Příští rok se mohou příznivci monstrózních historických produkcí těšit na Exodus Ridleyho Scotta, biblický velkofilm, v němž si Christian Bale zahraje Mojžíše a Joel Edgerton Ramsese.
19.08.2013 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Christian Bale (89 článků) , Ridley Scott (90 článků) , Joel Edgerton (3 články)
« Předchozí 1 Další »