Články k osobnosti

Joaquin Phoenix

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Joaquin Phoenix »
 

5 tragédií, které si prožil oscarový Joker Joaquin Phoenix: Život v sektě, drogy, smrt bratra a další

 
Joaquin Phoenix  (45) získal svého prvního Oscara za roli Jokera ve stejnojmenném snímku. Fenomenální výkon mu zajistil nejen zlatou sošku, ale i obrovské uznání. Když ale Phoenix při přejímání ceny děkoval za to, že jej někteří v místnosti přijali zpátky mezi sebe, dobře věděl, o čem mluví. S oscarovým hercem totiž nebyla vždy snadná spolupráce. Podívejte se na tragédie, které ho v životě potkaly.
14.02.2020 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Joaquin Phoenix (46 článků) , Oscar Oscar (63 článků)

Málem neudržel slzy: Joker Joaquin Phoenix v děkovné řeči citoval slavného bratra Rivera (✝23), který se předávkoval

 
Oscar za nejlepší herecký výkon v hlavní mužské roli připadl letos jedinečnému Joaquinu Phoenixovi  (45) , který za roli Jokera posbíral už nespočet ocenění. Phoenix obyčejně nedává najevo emoce, ale tentokrát bylo vidět, že během děkovné řeči málem neudržel slzy.
10.02.2020 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Joaquin Phoenix (46 článků) , River Phoenix (4 články) , Oscar Rivera (1 článek) , Oscar Oscar (63 článků)

Výherci cen Oscar 2020: Parazit porazil favority, nejlepším hercem je Joaquin Phoenix

 
V pondělí brzy ráno proběhlo předávání cen Oscar 2020. Prestižní filmové ocenění nečekaně získal film Parazit, který porazil favorizované snímky Joker a Tenkrát v Hollywoodu. V kategorii Nejlepší herec k radosti mnoha fanoušků zvítězil Joaquin Phoenix, který si odnesl sošku za svůj výkon ve filmu Joker. Kategorii Nejlepší herečka pak ovládla Renée Zellweger, které Oscara vyneslo její skvělé ztvárnění Judy Garland ve filmu Judy. Podívejte se na kompletní přehled letošních vítězů.
10.02.2020 06:06 |

podobné články

Osobnosti: Renée Zellweger (132 článků) , Joaquin Phoenix (46 článků) , Judy Garland (13 článků) , Oscar Oscar (63 článků)

Oscary: Nejlepším filmem je Parazit, nejlepšími herci Zellwegerová a Phoenix

 
Oscara za nejlepší film získal jihokorejský Parazit režiséra Pong Čun-hoa. Celkem má čtyři Oscary. Nejlepším hercem v hlavní roli je Joaquin Phoenix a nejlepší herečkou v hlavní roli Renée Zellwegerová. Nejslavnější filmové ceny světa rozdávali v Los Angeles v noci na pondělí. Snímek Dcera Darji Kaščejevové z pražské FAMU neuspěl, Nora Sopková nominovaná za výpravu Králíčka Jojo cenu také nezískala.
10.02.2020 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Joaquin Phoenix (46 článků)

Kdepak partnerka Rooney. Tato žena je pro oceňovaného představitele Jokera největší inspirací

 
Joaquin Phoenix (45) si za roli Jokera odnesl další cenu. Po Zlatých glóbech a Critics´ Choice Awards zabodoval i na Screen Actors Guild Awards (SAG). Je také horkým favoritem na Oscara.
21.01.2020 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Joaquin Phoenix (46 článků) , Oscar Oscar (63 článků)

Americké herecké ceny získali Pitt, Anistonová, De Niro i Phoenix

 
Sdružení amerických herců udělilo v Los Angeles své tradiční ceny v noci na pondělí. Cenu pro herecký tým získal korejský Parazit, nejlepším hercem je letos Joaquin Phoenix z Jokera a nejlepší herečkou Renée Zellwegerová z filmu Judy.
20.01.2020 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Joaquin Phoenix (46 článků)

Oscar za Jokera by byl největším štěstím: Joaquin Phoenix popsal tragickou smrt bratra

 
Joaquin Phoenix (45) se v poslední době setkává s velkým úspěchem - hlavní role ve filmu Joker mu přinesla Zlatý glóbus a dost možná za ni získá i sošku Oscara. Ve svém životě už ale prošel mnohými zkouškami, z nichž tou nejtěžší byla tragická smrt bratra. O té oceňovaný herec výjimečně otevřeně promluvil v rozhovoru v pořadu 60 Minutes.
19.01.2020 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Joaquin Phoenix (46 článků) , Oscar Oscar (63 článků)

Někteří fanoušci mě upřímně děsí, říká představitel Jokera Joaquin Phoenix

 
Představitel Jokera ze stejnojmenného filmu Joaquin Phoenix (45) se přiznal, že ani po mnoha letech se stále nevzpamatoval z tragické smrti svého bratra Rivera. Svěřil se také s tím, co je pro něj ze strany fanoušků největším utrpením.
16.01.2020 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Joaquin Phoenix (46 článků) , River Phoenix (4 články)

Kompletní nominace na Oscara: Uspělo Nabarvené ptáče, nebo má Česko smůlu?

 
Tradiční ceny americké filmové akademie Oscar se blíží! Kdo se tentokrát propracoval do nominací? Nejvíc jích shráblo temné drama Joker s Joaquinem Phoenixem (45) v hlavní roli. A dostalo se i na české zastoupení? Co Nabarvené ptáče?
13.01.2020 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Joaquin Phoenix (46 článků) , Oscar Oscar (63 článků)

Zlatý glóbus už má v kapse: 5 důvodů, proč Joaquin Phoenix jako Joker získá Oscara

 
Joaquin Phoenix (45) si ze Zlatých glóbů za film Joker odnesl hlavní cenu. Diváci nepochybují o jednom - Joaquin Phoenix bude v rukou brzy třímat i Oscara.
12.01.2020 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Joaquin Phoenix (46 článků) , Oscar Oscar (63 článků)

Soukromí si obvykle střeží, na Zlatých glóbech ale „Joker“ Phoenix vyznal lásku snoubence před celým světem

 
Na komentáře k soukromému životu u něj fanoušci nejsou zvyklí, ale při přebírání prestižních cen se sluší poděkovat svým bližním. Pro herce Joaquina Phoenixe, jenž si z nedělního předávání Zlatých glóbů odnesl cenu za hlavní roli ve filmu Joker, to je vedle rodiny také snoubenka, herečka Rooney Mara. Vzal to najednou, a rovnou jí i vyznal lásku.
07.01.2020 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Joaquin Phoenix (46 článků) , Rooney Mara (21 článků)

Video z konkurzu Joaquina Phoenixe na Jokera: Tento výkon mu vysloužil roli i Zlatý glóbus

 
Joaquin Phoenix (45) se dočkal jednoho z nejvyšších filmových ocenění. Za svou roli ve filmu Joker si domů odnesl sošku Zlatého glóbu. Není pochyb o tom, že je velmi horkým adeptem i na Oscara. Podívejte se na záběry z konkurzu a sami se přesvědčte o tom, že podal tak skvělý výkon, že do snímku zkrátka obsazen být musel.
06.01.2020 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Joaquin Phoenix (46 článků) , Oscar Oscar (63 článků)

TOP 5 zajímavostí z natáčení Jokera

 
Jedním z největších filmových hitů roku 2019 byl bezesporu Joker s Joaquinem Phoenixem (45) v hlavní roli slavného komiksového superpadoucha.
26.12.2019 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Joaquin Phoenix (46 článků)

Sestra „Jokera“ Phoenixe, zpěvačka Rain, vydává album: 26 let po tragické smrti nejstaršího bráchy

 
Herec Joaquin Phoenix, jehož jméno je aktuálně hojně skloňováno v souvislosti s výkonem ve filmu Joker , má tři sestry, a každá se věnuje či v minulosti věnovala umělecké činnosti. Summer (40) je herečkou, modelkou a designérkou, Liberty (43) se herectví věnovala v dětství a Rain (46) je herečkou, hudebnicí a zpěvačkou. V pondělí oslavila vydání nové desky, která nese jméno po starším bratrovi Riverovi, který před 26 lety tragicky zemřel na předávkování.
30.10.2019 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Joaquin Phoenix (46 článků) , River Phoenix (4 články) , Summer Phoenix (4 články) , Rain Phoenix (1 článek) , Liberty Phoenix (1 článek)

TOP 5 zajímavostí ze života Joaquina Phoenixe

 
Hvězdou dnešního článku je slavný americký herec, jehož kořeny sahají až do karibského Portorika.
24.10.2019 10:36 |

podobné články

Osobnosti: Joaquin Phoenix (46 článků)

ŽEBŘÍČEK: Narušeného psychopata zařízla Královna všeho zlého

 
Nejvíce českých diváků o uplynulém víkendu zamířilo do kin na dobrodružný film Zloba: Královna všeho zlého s Angelinou Jolie v titulní roli. Trůn jí musel uvolnit psychicky narušený Joker v podání Joaquina Phoenixe.
24.10.2019 10:34 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2142 článků) , Joaquin Phoenix (46 článků)

Joaquin Phoenix se předvede jako Joker. Co vše má tento herec za sebou?

 
Joaquin Phoenix se v letošním roce objeví v hlavní roli jednoho z nejočekávanějších filmů na motivy komiksů z vydavatelství DC Comics, Joker. Chcete se dozvědět více o jeho profesním i osobním životě, který vždy nebyl procházka růžovou zahradou? V našem unikátním životopise se dozvíte spoustu perliček z jeho dosavadního života.
01.07.2019 12:13 |

podobné články

Osobnosti: Joaquin Phoenix (46 článků)

5 filmových Jokerů: Jak si s rolí psychopata poradí nově vybraný Joaquin Phoenix?

 
Mezi komiksovými antihrdiny bychom opravdu jen těžko hledali někoho oblíbenějšího, než je šílený Joker. Na filmovém plátně tento psychopat ožil poprvé už v roce 1966 díky herci Cesaru Romerovi.
26.09.2018 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Joaquin Phoenix (46 článků)

Joaquin Phoenix poprvé v masce Jokera. Trumfne Heatha Ledgera?

 
Určitě jste slyšeli o nově připravovaném filmu o hlavním protivníkovi Batmana. Toho si pro změnu od Jareda Leta nyní zahraje Joaquin Phoenix. Podaří se mu získat publikum tak, jak se to povedlo Heathu Ledgerovi v osudové roli Jokera?
24.09.2018 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Heath Ledger (67 článků) , Jared Leto (95 článků) , Joaquin Phoenix (46 článků)

Joaquin Phoenix koupil sestře, která se rozvedla s Caseym Affleckem, luxusní dům

 
Herec Joaquin Phoenix se rozhodl podpořit sestru Summer, která se loni rozvedla s Caseym Affleckem. V Los Angeles jí koupil luxusní dům. Na listu vlastnictví je mladší Summer uvedena jako spoluvlastnice. Joaquin v domě ale žít nehodlá, i když je legálně také jeho.
19.03.2018 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Joaquin Phoenix (46 článků) , Casey Affleck (21 článků) , Summer Phoenix (4 články)
« Předchozí 1 2 3 Další »