Články k osobnosti

Jitka Čvančarová

  herečka, moderátorka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jitka Čvančarová »
 

REPORTÁŽ: Pohřeb knížete Schwarzenberga plný emocí. Plačící dav lidí u obrazovky i uctění památky dýmkou

 
Katedrála sv. Víta na Pražském hradě se zaplnila smutečními hosty, kteří přišli vzdát hold a naposledy se rozloučit s exministrem a prezidentským kandidátem Karlem Schwarzenbergem (†85). Poslední sbohem přišla dát jak rodina a přátelé, tak i vrcholní politici a hvězdy českého šoubyznysu v čele s herečkou Jitkou Čvančarovou, jež zazpívala hymnu. Ti, kdo pozvánku neměli, mohli obřad sledovat na Hradě prostřednictvím velké obrazovky. Na místě byla i redakce eXtra.cz.
09.12.2023 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (945 článků) , Karel Schwarzenberg (4137 článků)

Loučení s knížetem Karlem plné celebrit: Stylová Čvančarová, Holubová se synem či Bolek Polívka

 
Poslední rozloučení s Karlem Schwarzenbergem si nenechala ujít řada známých osobností. Dorazila plejáda tváří ze světa politiky a stejně tak z řad celebrit. Na místě byla i redakce eXtra.cz. Jak zdokumentovali fotografové, poslední sbohem přišla dát například Jitka Čvančarová či Eva Holubová. 
09.12.2023 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (417 článků) , Bolek Polívka (677 článků) , Jitka Čvančarová (945 článků) , Karel Schwarzenberg (4137 článků)

Jitka Čvančarová zářila na předávání cen pro dětské hrdiny. Herečka a dvojnásobná maminka byla v šatech neodolatelná

 
V úterý byli na pražské Staroměstské radnici vyhlášeni vítězové 19. ročníku projektu Dětský čin roku. Ocenění za hrdinské činy, které slouží jako vzor nejen pro vrstevníky, ale i pro dospělé, udělili patroni z řad celebrit – mezi nimi byla i herečka Jitka Čvančarová, její kolega Jan Révai nebo zpěvačky Petra Černocká s Ivou Frühlingovou. Akcí provázel herec, moderátor a čestný předseda Nadačního fondu Dětský čin roku Aleš Háma. Na místě byla i redakce eXtra.cz.
08.12.2023 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Háma (282 článků) , Jan Révai (99 článků) , Iva Frühlingová (162 článků) , Petra Černocká (339 článků) , Jitka Čvančarová (945 článků)

Jitka Čvančarová o vztahu s Petrem Čadkem: Jiskra přeskočila na striptýzu

 
Potkali se před lety na StarDance, teď spolu mají dvě děti. Příběh jako z pohádky, který zažila Jitka Čvančarová s manželem Petrem Čadkem, má ale vtipnou trhlinu. Oblíbená herečka prozradila, že jiskra mezi ní a tanečníkem nepřeskočila na StarDance, jak se všichni domnívali, ale na místě, kde by to nikdo netipoval. Oznámila to dokonce v přímém televizním přenosu taneční soutěže.
22.10.2023 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (945 článků) , Petr Čadek (208 článků)

Jitka Čvančarová se kousla a šla do sebe: Shodila pár kil a úžasně prokoukla

 
Herečka Jitka Čvančarová (45) do společnosti zas tak často nechodí, nyní ale udělala výjimku, kdy zavítala na premiéru filmu Hranice. A přestože Jitka patří mezi ženy krev a mléko, tak si na ní nešlo nevšimnout jisté změny. Čvančarová výrazně zhubla a prokoukla. Na místě byla i redakce eXtra.cz, která s herečkou chtěla udělat krátký rozhovor. 
20.10.2023 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (945 článků)

Herečka Čvančarová: „Podbízí se, podceňují diváka.“ Takto by ona filmy nedělala

 
MONITORING O filmovém průmyslu, ale i o vztahu k životnímu prostředí hovořil na filmovém festivalu moderátor Čestmír Strakatý s herečkou Jitkou Čvančarovou. „Blahobyt neformuje. Člověka formuje nouze, bída, neúspěch,“ poznamenala mimo jiné v rozhovoru. Řekla také, že filmaři diváky podceňují. Což podle ní není dobře.
05.07.2023 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (945 článků)

Jitka Čvančarová nezklamala: Do Varů oblékla výrazné šaty a šperky za statisíce

 
Jitka Čvančarová ani tentokrát nezklamala. Herečka proslula svými róbami, kterými na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech vždy vzbudí pozdvižení, a ani při výběru šatů na letošní ročník se extravagance rozhodně nebála. I tentokrát zvolila velmi výrazný kousek. Přímo na červeném koberci nám poskytla rozhovor. Zvolila šperky za statisíce. 
02.07.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (945 článků)

Móda z Varů: Třeštíková zahalená od hlavy až k patě, žabička Koktová i bonbonek Čvančarová

 
57. ročník Mezinárodního filmového festivalu je v plném proudu. Slavnostní červený koberec se opět hemžil barvami krásných šatů, které vynesly naše české dámy. Tentokrát nechyběla Jitka Čvančarová, která minulý ročník vynechala. Dále modelka Andrea Verešová, herečka Eliška Křenková, herečky Petra Nesvačilová a Hana Vágnerová a spoustu dalších. Na všechny outfity se můžete podívat v naší galerii. 
30.06.2023 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Verešová (1407 článků) , Jitka Čvančarová (945 článků) , Petra Nesvačilová (113 článků) , Eliška Křenková (49 článků)

Festival ve Varech: Červený koberec bez Bartošky a Čvančarová v růžovém modelu

 
Filmový festival v Karlových Varech je oficiálně zahájen. Krátce po 16. hodině začali na červený koberec přijíždět české i zahraniční celebrity, v čele s manželkou prezidenta festivalu Andreou Bartoškovou a synem Jankem Bartoškou. Všechny přítomné uchvátila róba Jitky Čvančarové, kterou jí navrhla Petra Balvínová. Kdo další k legendárnímu hotelu Thermal dorazil? To na místě zmapoval tým redakce eXtra.cz.   
30.06.2023 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (945 článků)

Jitka Čvančarová míří do Varů: Na červeném koberci zazáří v hedvábném šifonu

 
Letos se do Varů opět vrátí herečka Jitka Čvančarová (45). Minulý rok filmový festival vynechala, letos si ho ale ujít nenechá. A všechny opět zajímá, co oblékne na červený koberec. Návrhářka Petra Balvínová webu eXtra.cz blíže popsala hereččiny šaty. A vzhledem k tomu, co oblékla v minulosti, rozhodně žádnou nudu očekávat nemusíme.
30.06.2023 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (945 článků)

Nezapomenutelné modely Jitky Čvančarové: Ve Varech zazářila opulentní i vysmívanou róbou, odzbrojila dekoltem

 
Další ročník oblíbeného filmového festivalu v Karlových Varech je za dveřmi. Slavné tváře českého showbyznysu se opět hodí do gala a na červený koberec vynesou luxusní a nákladné róby. Jednou z pověstných rebelek je smyslná herečka Jitka Čvančarová, jejíž šaty budí každoročně velké vášně. S eXtra.cz si připomeňte nejodvážnější outfity české femme fatale filmových pláten. 
20.06.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (945 článků)

Seriál Kukačky: Jitka Čvančarová v Kukačkách prostě chybí

 
Ve všech gestech Jitky Čvančarové, představitelky Kamily, bylo jasně zřetelné citové trápení manželky doktora Tesaře. Bravurně ztvárnila emoce ženy, která úpěnlivě touží po dítěti, ale její tužby zůstávají nenaplněné. Navíc jí záletný manžel nadělí zákeřnou podpásovku –⁠ on sám bude otcem, ona jako žena zklamala a její poslání matky bude nenaplněno. Duše plná beznaděje a smutku je v podání Jitky Čvančarové unikátní a diváci se nemohou smířit s její náhradou.
14.04.2023 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (945 článků)

Luďan z Mostu chodil s Jitkou Čvančarovou. Martin Hofmann (45) jí však zahýbal, teď už seká latinu

 
Oblíbený herec Martin Hofmann, který se proslavil v seriálu Most!, dnes slaví 45. narozeniny. Jeho role Luďana je legendární, jak se ale svěřil pro deník Blesk, vše mohlo být jinak. Luďan měl být totiž původně ukňouraný, povolný a pasivní.
31.03.2023 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (945 článků) , Martin Hofmann (88 článků)

Jitka Čvančarová o úrazu a ztrátě role: Nejvíce mě trápí, že jsem zklamala fanoušky

 
Herečka Jitka Čvančarová (45) je konečně zdravotně v pořádku. Poté, co ji zraněný kotník připravil o roli v seriálu Kukačky a utlumila i svou divadelní kariéru, se nyní objevuje ve společnosti plná síly a elánu. Pro redakci eXtra.cz promluvila o tom, co ji na ztrátě role nejvíce trápilo. 
27.03.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (945 článků)

Jitka Čvančarová slaví 45: Herečka s osobitým stylem na sebe strhne pozornost, kamkoliv přijde

 
Sympatická Jitka Čvančarová slaví pětačtyřicáté narozeniny.  Herečka je známá svými módními kreacemi, které nadšeně vynáší na různé společenské události, jako je třeba Český lev nebo festival ve Varech. A nutno podotknout, že vždy vzbudí tu největší pozornost. Na ty nejextravagantnější oděvy Jitky Čvančarové v průběhu let se podívejte v galerii.
23.03.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (945 článků)

Drama při natáčení Černých vdov: Jedna z hlavních hrdinek se málem zabila na skútru a ohrozila chodce

 
V pokračování krimikomedie Černé vdovy znovu září herečky Jitka Čvančarová, Jana Plodková a Lucia Siposová. Televize Prima odvysílá ve středu 8. února druhý díl, v němž bude tentokrát nejvíce figurovat Siposová coby Veronika a skútr. Společně se svými kamarádkami totiž vyrábí speciální lízátka, v nichž jsou drogy, které následně Veronika rozváží zákazníkům. V rozhovoru pro Primu Siposová popsala, jaké bylo projet se v zimě na skútru. 
08.02.2023 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (945 článků) , Lucia Siposová (5 článků) , Jana Plodková (238 článků) , Drama Drama (349 článků)

Pozadí natáčení Černých vdov: Jitka Čvančarová vzala do ruky krumpáč. Od průšvihu nechybělo málo

 
Černé vdovy se vracejí a ve velkém stylu. Diváci se opět mohou těšit na známé trio Jitka Čvančarová, Jana Plodková a Lucie Siposová. Ženy ve druhé sérii neřeší jen finanční tíseň, ale i dvě mrtvoly, kterých je potřeba se zbavit. Televize Prima poskytla redakci eXtra.cz snímky z natáčení, na kterých řádí Čvančarová s krumpáčem. První díl další série odvysílá již dnes večer.
01.02.2023 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (945 článků) , Lucia Siposová (5 článků) , Jana Plodková (238 článků) , Lucie Černá (24 článků)

Módní policie z akce Společně pro Pavla: Čvančarová v červeném, Basiková s Hrzánovou k nerozeznání

 
Kandidát na prezidenta Petr Pavel má mnoho příznivců z řad celebrit. Bylo to znát i na akci Společně pro Pavla v pražském Lucerna Music Baru, kam dorazili jeho podporovatelé. A jak se na tuto událost oblékly generálovy fanynky v čele s Jitkou Čvančarovou nebo Bárou Basikovou, na to se můžete podívat v galerii.
24.01.2023 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (721 článků) , Jitka Čvančarová (945 článků) , Petr Pavel (2642 článků) , Barbora Hrzánová (100 článků)

Pavel je dobrej! A pak Čvančarová ještě přidala

 
Koncert Společně pro Pavla, který se odehrál v neděli večer v pražském Lucerna Music Baru byl nabitý účinkujícími a hosty, kteří cítili potřebu vyjádřit podporu generálovi Pavlovi v boji o prezidentský úřad. „Já jsem vám přišla říct, že generál Petr Pavel je dobrej chlap,“ uvedla třeba Jitka Čvančarová, která dokonce přísahala na svůj holý pupek. Předtím ještě stihla ujistit, že je poctivec, až blbec, který si vše ověřuje.
23.01.2023 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (945 článků) , Petr Pavel (2642 článků)

Jsem frustrovaná ze své profese, z častého amatérismu, říká Jitka Čvančarová

 
Herečka a zpěvačka Jitka Čvančarová nedávno utrpěla komplikovanou zlomeninu nohy a čtvrt roku kvůli tomu ležela. V primácké Show Jana Krause vysvětlila, jaké komplikace jí to způsobilo. Prozradila také, proč radši dává přednost rodině před prací.
22.01.2023 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1282 článků) , Jitka Čvančarová (945 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »