Články k osobnosti

Jirka Koběrský

  zpěvák

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jirka Koběrský »
 

Obrážeč talentových show z neúspěchu zešedivěl: VIP zoufalec Koběrský se marně cpal i do X Factoru

 
Jiří Koběrský (35) je na cestě za slávou stejně neúnavný jako Eva Feureislová. Odradit se nenechá ani opakovaným neúspěchem a nechybí na žádném castingu, kde je neustále přesvědčován o tom, že do showbyznysu nepatří.
13.02.2014 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Jirka Koběrský (11 článků)

Zapomenutý pseudozpěvák Jirka Koběrský se rozhodl natočit klip, který vám způsobí rakovinu hlavy

 
Je naprosto v pořádku, že nevíte, kdo je "Jirka Koběrský":http://www.extra.cz/tema/jirka-kobersky (33). Tento rádoby zpěvák před patnácti lety vystupoval se svým bratrem a zjevem jménem Attila, který vypadal jako "Michal Penk":http://www.extra.cz/tema/michal-penk (45) po šedesáti letech závislosti na "heroinu":http://www.extra.cz/tema/heroin, ve skupině s názvem V.I.P.
18.09.2013 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Jirka Koběrský (11 článků)

OBRAZEM: Krajka, vzory, barvy. Převlékací maraton vévodkyni Kate sluší

 
Manželka prince Williama Kate (33) platí ve Velké Británii za módní ikonu. Po porodu dcery se opět vrátila k povinnostem. Za poslední týden stihla řadu oficialit se svým chotěm i sama. Občas se během dne několikrát převlékla. Podívejte se, jak to Kate na společenských akciích slušelo.
27.02.2012 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Jirka Koběrský (11 článků)

Drsně ho vyhodili z konkurzu na Robina Hooda, teď chce být Hlasem

 
Třiatřicetiletý Jiří Koběrský zkouší štěstí v různých pěveckých soutěžích. Před dvěma lety si uřízl ostudu, když ho na castingu do muzikálu Robin Hood porota vyhodila. Zpěvák ale tvrdí, že tenkrát nepochopili jeho žert. Své pěvecké kvality předvede i v soutěži Hlas ČeskoSlovenska. Další články k tématu: VIDEO: Trapas na castingu Robina Hooda utnul až drsný vyhazov Líbí se mi drsňáci s chraplavým hlasem, říká dcera producenta Wronky Divoká karta iDNES.cz Veronika Vrublová v Hlasu postoupila, jde k Vojtkovi Martin a Veronika: Divoké karty iDNES.cz v Hlasu ČeskoSlovenska Zákulisí Hlasu: diváci jako školáci, polibky Dary i akrobacie Tiny OBRAZEM: Jak v Hlasu poznat, když to soutěžícím (ne)ladí Hlas ČeskoSlovenska byl v neděli nejsledovanější, dívaly se hlavně ženy Zpěvačka Tina před Hlasem zhubla a těší se na Leoše Mareše Zpívající dvojčata zaskočila Daru Rolins, Hlasem se chtějí stát oba Dcera Leška Wronky v Hlasu neuspěla, Koběrský si napravil reputaci Dělník z Třebíčska okouzlil porotu Hlasu, chválil ho Rytmus i Vojtek
24.02.2012 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2594 článků) , Leoš Mareš (3198 článků) , Jirka Koběrský (11 článků) , Robin Hood (221 článků) , Veronika Vrublová (29 článků) , Tina Martin (31 článků) , Martin Vojtek (16 článků)

Kdo to zase vylezl z nory? Dávno zapomenutý zpěvák se přihlásil do Hlasu

 
Zpěvák Jiří Koběrský byl kdysi trochu známý díky chlapecké skupině VIP, která se snažila navázat na úspěch tehdy populárních Lunetiků. Ani tenkrát ale žádná velká sláva nebyla. Koběrský se ale nevzdává a zkouší nejrůznější talentové show.
23.02.2012 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Jirka Koběrský (11 článků)

Jiří Koběrský je s dlouhým a tvrdým

 
Potkali nebo viděli jste někoho slavného? Práskněte to! Foťte, ale i pište!
22.11.2010 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Jirka Koběrský (11 článků)

Zpěvák Jiří Koběrský otrávil další porotu

 
Bývalý člen chlapecké skupiny VIP Jiří Koběrský (31) na Primě zkoušel štěstí už při castingové show Robin Hood aneb Cesta ke slávě.
01.09.2010 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jirka Koběrský (11 článků) , Robin Hood (221 článků)

Koběrský z Robina Hooda opět provokuje!

 
Neúspěšný kandidát na roli Robina Hooda, Jiří Koběrský (25) se evidentně nehodlá smířit se svým neúspěchem. Na udobření si poroty, poslal režisérovi muzikálu Jánu Ďurovčíkovi na usmíření kvalitní doutník.
27.03.2010 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Jirka Koběrský (11 článků) , Ján Ďurovčík (34 článků)

Robin Hood: Zpěvák ukázal porotě prostředník

 
Drzost a samolibost zpěváka Jiřího Koběrského (31) vytočila jinak docela klidnou porotu reality show Robin Hood. Rádoby vtipný Koběrský se navážel do úspěšnějších kolegů, trapácky telefonoval uprostřed vystoupení a nejen to!
13.03.2010 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Jirka Koběrský (11 článků) , Robin Hood (221 článků)

Casting na Robina Hooda: Podnapilý Koběrský rozzuřil Osvaldovou!

 
Člen rozpadlé chlapecké kapely V.I.P. Jiří Koběrský (31) svým trapným vystoupením na castingu na hlavní roli v muzikálu Robin Hood nejdřív vytočil Jána Ďurovčíka a posléze Gábinu Osvaldovou.
10.03.2010 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Jirka Koběrský (11 článků) , Robin Hood (221 článků) , Ján Ďurovčík (34 článků)

VIDEO: Trapas na castingu Robina Hooda utnul až drsný vyhazov

 
Jednatřicetiletý zpěvák Jiří Koběrský, který kdysi působil ve skupině V.I.P., si na castingu primácké show Robin Hood - Cesta ke slávě uřízl pořádnou ostudu. Nepokorně si střílel z poroty i zpěváka Marka Ztraceného. Výsledek? Porota v ráži a nekompromisní vyhazov.
10.03.2010 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Marek Ztracený (294 článků) , Jirka Koběrský (11 článků) , Robin Hood (221 článků) , Jiří Marek (410 článků) , Jiří Marek (410 článků)
« Předchozí 1 Další »