Články k osobnosti

Jiřina Fialová

  poslankyně

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jiřina Fialová »
 

Onkologickým pacientům v Oblastní nemocnici v Kolíně slouží nový denní stacionář a oddělení přípravy cytostatik

 
Onkologickým pacientům kolínské nemocnice slouží nový stacionář. Za účasti hejtmana Středočeského kraje Miloše Petery (ČSSD) a radní pro oblast zdravotnictví Jiřiny Fialové (KSČM) byl v pátek 3. června v rámci akce Středočeské dny zdraví slavnostně otevřen.
03.06.2016 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Fialová (10 článků)

Komunisté vybírali lídry do krajských voleb

 
Středočeskou kandidátku KSČM vede do letošních krajských voleb současný radní pro kulturu středočeského hejtmanství Zdeněk Štefek. Náměstek hejtmana pro oblast finanční kontroly Pavel Jetenský, který kandidátku před čtyřmi roky vedl, klesl na 24. místo. Kandidátku včetně lídra dnes schválila krajská konference středočeské KSČM, řekla ČTK krajská radní pro zdravotnictví Jiřina Fialová.
30.01.2016 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Fialová (10 článků) , Pavel Fiala (100 článků)

Jiřina Bohdalová chtěla nutně za nemocnou Fialovou: Co jí vzkázala Květina dcera?!

 
Nemocná Květa Fialová (85), která bojuje s Alzehimerovou chorobou, se možná brzy uvidí s kolegyní Jiřinou Bohdalovou (84). Hereččina dcera Zuzana Hášová (53) totiž ráda splní její přání, aby mohla maminku navštívit!
26.05.2015 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (892 článků) , Květa Fialová (256 článků) , Zuzana Fialová (69 článků) , Jiřina Fialová (10 článků)

Jiřina Bohdalová (84) má strach kvůli alzheimeru Květy Fialové (85): Co jí vzkazuje?

 
Vážný zdravotní stav filmové legendy Květy Fia-lové (85), která bojuje s Alzheimerovou chorobou, velmi trápí její kamarádku Jiřinu Bohdalovou (84). Každý den přemýšlí nad tím, že ona má to štěstí a může ještě normálně fungovat. Zatímto Květa už bude až do konce svých dnů pod dohledem lékařů. „Chtěla bych ji ještě vidět, pomůžete mi?“ požádala deník Aha! Jiřina.
23.05.2015 05:16 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Bohdalová (892 článků) , Květa Fialová (256 článků) , Jiřina Fialová (10 článků)

Hejtman Petera: Koupě magnetické rezonance do benešovské nemocnice

 
Hejtman Středočeského kraje Miloš Petera navštívil v pátek 22. srpna Benešovsko. Nejprve zavítal do Nemocnice Rudolfa a Stefanie v Benešově, kde si prohlédl stavbu zastřešeného chodníku mezi interním a chirurgickým pavilonem. Spolu s hejtmanem se návštěvy v benešovské nemocnici zúčastnili i radní pro oblast zdravotnictví Jiřina Fialová a člen představenstva nemocnice profesor Zdeněk Seidel.
25.08.2014 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Fialová (10 článků) , Rudolf Fiala (3 články)

Středočeský kraj uhradí regulační poplatky za 7,1 milionu korun

 
Středočeský kraj uhradí pacientům za letošní první pololetí regulační poplatky za 7,1 milionu korun. Celkem tak bude uspokojeno 4752 žádostí, řekla v pondělí novinářům krajská radní pro zdravotnictví Jiřina Fialová (KSČM). Kraj proplácí regulační poplatky formou daru jako poslední v republice, opoziční ODS to kritizuje. Ostatní regiony od této praxe ustoupily.
28.07.2014 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Fialová (10 článků)

Rušení lustračního zákona je účelové kvůli Babišovi, tvrdí komunistka

 
ROZHOVOR Rušení lustrací politici vždy shodili ze stolu a najednou nachází podporu, je to kvůli Andreji Babišovi, myslí si Jiřina Fialová, radní Středočeského kraje za KSČM. Podle ní je ale 25 let dostatečně dlouhá doba, aby byl zrušen. Miroslava Kalouska by jako místopředsedu nepodpořila a aktivní spolupráce s StB by měla být prověřena u všech, ne když si někdo vzpomene. Na současné politické dění se jí ptaly ParlamentníListy.cz
27.11.2013 20:52 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6706 článků) , Jiřina Fialová (10 článků)

Komunistka ze středních Čech: Umíme pracovat dobře, dejte nám šanci

 
ROZHOVOR Proč ve Středočeském kraji dosud nebyly protesty proti komunistům v radě? Jak vnímala následky únorových událostí v roce 1948? O tom si s krajskou radní Jiřinou Fialovou (KSČM) povídaly ParlamentníListy.cz.
11.03.2013 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Fialová (10 článků)

Středočeská KSČM zatím nekývla na nabídku čtyř křesel v radě

 
Vedení středočeské KSČM zatím nekývlo na nabídku ČSSD týkající se obsazení krajské rady. Chce si nejdříve ujasnit, jak budou rozděleny resorty. Komunisté navíc trvají na písemném stvrzení případné spolupráce. ČTK to po dnešním jednání výkonného výboru krajské organizace KSČM řekla členka vyjednávacího týmu Jiřina Fialová.
14.11.2012 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Fialová (10 článků)

Fialová (KSČM): Ve Středočeském kraji sliby plníme

 
Vyjádření předsedkyně klubu zastupitelů KSČM v Zastupitelstvu Středočeského kraje Jiřiny Fialové k záměru provozovatele lékaren Dr. Max žalovat kraj o údajnou náhradu škody.
24.02.2012 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Fialová (10 článků)
« Předchozí 1 Další »