Články k osobnosti

Jiří Zonyga

  zpěvák, vítěz soutěže x factor

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jiří Zonyga »
 

Shrek v Česku bude! Zonyga s Jirešovou si mohou oddechnout, o statisíce nepřijdou

 
Už to málem vypadalo, že po nedávném krachu muzikálu Robinson padne i další dílo, Shrek, v kterém hrají například Ivana Jirešová (40), Jiří Zonyga (53) a další. Produkce ale hlásí, že sobotní premiéra ani další představení nijak ohrožena nejsou. Hvězdy tak nebudou finančně na suchu!
21.04.2018 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Jirešová (355 článků) , Jiří Zonyga (42 článků)

Další muzikál v ohrožení? Vrací se lístky na Jirešovou, Zonygu, Dyka a další hvězdy Shreka kvůli zrušeným představením

 
Po nedávném krachu muzikálu Robinson to vypadá na další problémy! Tentokrát se podle kroku prodejce lístků zdá, že mohla přijít nazmar mnohaměsíční práce umělců, kteří dřou na muzikálu Shrek. Vítěz českého X Factoru Jiří Zonyga (53), Ivana Jirešová (40), Viktor Dyk (49), Radka Pavlovčinová (29) a spousta dalších zpěváků a herců by v případě krachu přišli o velkou částku peněz!
16.04.2018 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Dyk (125 článků) , Ivana Jirešová (355 článků) , Viktor Dyk (125 článků) , Radka Pavlovčinová (92 článků) , Jiří Zonyga (42 článků)

Zpěvák Jiří Zonyga (52): Z kamioňáka bude zlobr!

 
Ve čtvrtek to bude devět let, kdy Jiří Zonyga (52) vyhrál soutěž X Factor. Původně dřevorubec, který pracoval jako řidič kamionu, se jak mávnutím kouzelného proutku ocitl ve světě showbyznysu a dodnes jej neopustil. Jde z jednoho muzikálu do druhého a dostává i role hodně netradiční. Medvěda už hrál, a nyní střihne zeleného zlobra Shreka v muzikálu, který bude jezdit po republice.
28.05.2017 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zonyga (42 článků)

Pamatujete si ještě na vítěze X-Factoru? Jiří Zonyga pěkně zešedivěl a kil navíc se nezbavil

 
První a jediný ročník pěvecké soutěže X Factor ovládl řidič kamionu Jiří Zonyga (52). Vyhrál pěknou částku milion korun a otevřely se mu dveře do českého šoubyznysu. Jak s tím vším vlastně urostlý chlap naložil? Živí se vůbec ještě zpěvem?
15.12.2016 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zonyga (42 článků)

Mefisto mu dává zabrat! Zonyga si léčí unavené oči

 
Bylo to pro něj poněkud hektické. Jiří Zonyga naskočil do muzikálu Mefisto doslova za pět minut dvanáct, když nahradil Jana Ježka. A tak musel dřít do úmoru, stejně jako ostatní, kteří si tak museli zvykat na nového parťáka.
14.12.2016 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zonyga (42 článků) , Jiří Ježek (44 článků)

Herci z Divadla Kalich Suchařípa s Křížem se alkoholu na slunci nebojí!

 
Pitný režim se musí dodržovat. Herci z Divadla Kalich nejdřív odehráli tenisový turnaj, pak degustovali víno a pálenku. I když venku pálilo slunce, tak se toho David Suchařípa (51) nebo Jiří Zonyga (51) nebáli...
07.06.2016 15:05 |

podobné články

Osobnosti: David Suchařípa (45 článků) , Jiří Zonyga (42 článků) , Jiří Kříž (16 článků)

RockOpera se utká s Goetheovým Faustem

 
RockOpera Praha chystá novou rockovou operu Faust na motivy díla J. W. Goetha z dílny Milana Steigerwalda a Pavly Forest. V režii Romana Štolpy vytvoří titulní roli Jiří Zonyga, Mefista ztvární Viktor Dyk, Hospodina Pavla Forest. Premiéra v holešovickém sídle RockOpery se uskuteční 11. prosince.
27.10.2014 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Roman Štolpa (62 článků) , Viktor Dyk (125 článků) , Viktor Dyk (125 článků) , Jiří Zonyga (42 článků) , Pavla Forest (9 článků)

Jak se změnil první vítěz X Factoru? Takhle slavil padesátiny s dvojicí medvědů

 
Už to je šest let, co řidič kamionu z Lanžhotu zazářil v prvním X Factoru a stal se jeho historicky prvním vítězem. A také nejstarším, tenhle týden totiž Jiří Zonyga oslavil padesáté narozeniny. "Ani se mi moc slavit nechtělo. Leda snad to, že jsem se jich ve zdraví dožil," smál se Zonyga.
15.09.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zonyga (42 článků)

První vítěz českého X Factoru po letech od soutěže: Bývalý kamioňák ještě teď vydělává balík

 
Když před pár lety vyhrál první český X Factor, byl z toho obrovský řidič kamionu Jiří Zonyga dost v šoku, život se mu otočil o sto osmdesát stupňů, ale nelituje dodnes. "Zvlášť když si vzpomenu na své různé šéfy nebo dispečery. Teď si dělám, co chci, vybírám si práci, která mě baví," řekl Super.cz.
25.02.2014 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zonyga (42 článků)

Vítěz českého X Factoru po letech přiznal: Bez panáka to v televizi nešlo

 
Když se v Česku před šesti lety poprvé objevila hudební reality show X Factor, překvapivě v ní zvítězil kamioňák Jiří Zonyga. Jeho zkušenosti z natáčení by si ovšem účastníci druhé řady neměli brát příliš k srdci.
16.02.2014 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zonyga (42 článků)

Jsou více než kolegy z televizní soutěže? Pártlová a Zonyga spolu dva roky žili

 
Martina Pártlová odstartovala před šesti lety svou kariéru v X Factoru, kde se sblížila s vítězem soutěže Jiřím Zonygou. Jejich přátelství mělo po skončení televizního pořadu zajímavé vyústění.
31.01.2014 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Martina Pártlová (171 článků) , Jiří Zonyga (42 článků)

Dopřejte si dovolenou snů: Užívejte exotické jídlo, aniž byste přibrali, a zažijte intimní chvilky, o kterých jste nesnili…

 
Míša Nosková i Jiří Zonyga mají s výrobky společnosti Danare a.s. ty nejlepší zkušenosti: Míša je již rok symbolem účinnosti Obezinu after diet, který zajišťuje, aby si udržela svou štíhlou postavu. Jiří Zonyga se stal tváří nového přípravku STOIN™, díky němuž dosáhnou muži erekce snáze, rychleji a déle vydrží. Přírodní složky spolu s aminokyselinami zajistí mužům více síly a kvalitnější dlouhotrvající prožitek. Jirka nám osobně potvrdil, že i když pomoc nepotřebuje, bylo to se STOINem lepší než obvykle. A co ještě v Danare umíme? Můžeme vám pomoci zhubnout, aniž byste se trápili dietami. Hubnutí bez diety zajistí OBEZIN™, díky kterému Klára Kolomazníková, Pavel Vohnout a Leona Šenkovou zhubli za 3 měsíce celkem 41 kilogramů.
26.07.2013 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Klára Kolomazníková (90 článků) , Leona Šenková (119 článků) , Jiří Zonyga (42 článků) , Pavel Vohnout (56 článků)

Vítěz X Factoru Zonyga přiznal užívání přípravku na erekci

 
Pro Jiřího Zonygu byla pěvecká soutěž X Factor splněním životního snu. Vyhrál milion korun a mohl také skončit s řízením kamionu a vrhnout se do showbyznysu. Hraje v muzikálech, ale proč si nepřivydělat i reklamou? Stal se tváří přípravku na erekci. Další články k tématu: Zonyga v Hoodovi tančí a šermuje naplno, málem už spadl z jeviště Vítěz X Factoru Zonyga se řítil v obci téměř stovkou a přišel o řidičák Zonyga má orlici, se slavíkem nepočítá Jiří Zonyga: Milion jsem ještě neutratil, jsem totiž skrblík Zonyga a Ruml z X Factoru: Snad neupadneme v zapomnění
03.07.2013 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zonyga (42 článků)

Prožijte dovolenou snů: Užívejte exotické jídlo, aniž byste přibrali, a zažijte intimní chvilky, o kterých jste nesnili…

 
Míša Nosková i Jiří Zonyga mají s výrobky společnosti Danare a.s. ty nejlepší zkušenosti: Míša je již rok symbolem účinnosti Obezinu after diet, který zajišťuje, aby si udržela svou štíhlou postavu. Jiří Zonyga se stal tváří nového přípravku STOIN™, který umožňuje delší a intenzivnější milostné prožitky. Přírodní složky spolu s aminokyselinami zajistí mužům více síly a kvalitnější dlouhotrvající erekci. Jirka nám osobně potvrdil, že i když pomoc nepotřebuje, bylo to se STOINem lepší než obvykle. A co ještě v Danare umíme? Můžeme vám pomoci zhubnout, aniž byste se trápili dietami. Hubnutí bez diety zajistí OBEZIN™, díky kterému Klára Kolomazníková, Pavel Vohnout a Leona Šenkovou zhubli za 3 měsíce celkem 41 kilogramů.
01.07.2013 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Klára Kolomazníková (90 článků) , Leona Šenková (119 článků) , Jiří Zonyga (42 článků) , Pavel Vohnout (56 článků)

Jiří Zonyga: Když už nemůžu, tak si pomůžu

 
Vítěz soutěže X-Factor Jiří Zonyga (48) zvládá víc než leckterý třicátník. V Johance z Arku je zamilován do Lucie Šoralové, Báře Basikové dělá manžela v muzikálu Lucrezia Borgia a nejnověji je partnerem Míši Noskové v divadle Semafor. Kromě toho účinkuje i v pohádkovém muzikálu Kapka medu pro Verunku a v Divadle Kalich získal roli v nově připravovaném představení Mauglí. Neustále přejíždí mezi Moravou a Prahou a přitom stíhá ještě vystupovat s vlastní kapelou. Kde bere svou mužnou sílu? Vyzkoušel nový přírodní přípravek STOIN™.
17.06.2013 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (585 článků) , Lucrezia Borgia (24 článků) , Lucia Šoralová (130 článků) , Jiří Zonyga (42 článků) , Johanka z Arku (52 článků)

Co je tohle za »teplé bratry«? Muzikáloví zpěváci si jen vyrazili na pánskou jízdu!

 
Obvykle to bývá většinou dámská záležitost, ale chlapi umí také držet spolu! O tom nás přesvědčili muzikáloví zpěváci Braňo Polák (39), Jiří Zonyga (48) a Petr Kutheil (31)!
05.11.2012 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Braňo Polák (53 článků) , Jiří Zonyga (42 článků) , Petr Kutheil (53 článků)

Zonygo, kam to zíráš? Chlupatý zpěvák očumoval P Factor nahého Kutheila

 
Vítěz X Factoru Jiří Zonyga a účastník Hlasu Česko Slovenska Petr Kutheil jsou sice pořádní chlapi, ale když přijde na vanu, chovají se v ní jako malí výrostci. Podívejte, jak spolu řádili nedaleko Karlových Varů ve vaně, v níž chyběla snad už jen pověstná plovoucí kačenka! Podívejte se na skutečně vtipné fotky z řádění celkem tří dospělých pánů, z nichž jeden nezapomněl zkontrolovat vybavení svého kolegy z divadla!
29.10.2012 23:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zonyga (42 článků) , Petr Kutheil (53 článků)

Hvězda padá dolů: Finalista X Factoru Ondřej Ruml skončil jako pouliční muzikant

 
Zpěvák Ondřej Ruml  (31) sice skončil za Jiřím Zonygou jako druhý v show X Factor, ale závratné sumy nevydělává. I když hraje například krále jezerních lidí v muzikálu Klíč králů, zkoušel si přivydělat i jako pouliční muzikant.
15.10.2012 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Ruml (162 článků) , Jiří Zonyga (42 článků) , Ondřej Klíč (1 článek)

Dádo, tohle jsi svého syna určitě neučila. Mladý Slováček se na zkoušce porval s Jiřím Zonygou

 
Zkoušky muzikálu Kapka medu pro Verunku jsou v plném proudu. V některých scénách uvidíme výkony, co berou dech a ve kterých jde doslova o život. Herci musí šplhat do výšky po laně, topit se v bažině, nebo zápasit s čerty a ještě při tom radostně zpívat. Nebezpečných výkonů, které musejí zvládnout, je na jedno představení až až.
21.07.2012 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zonyga (42 článků)

Korpuletní finalistku SuperStar Leonu Šenkovou navlékli do obrovského korzetu. Proboha proč?

 
Tohle bylo opravdu těžkotonážní duo. Naštěstí nejen váhově, ale i mohutnými hlasy. Finalistku SuperStar Leonu Šenkovou dali dohromady s vítězem X-Factoru Jiřím Zonygou a ti dva naprosto ovládli pódium. Než ale otevřeli ústa, lapali po dechu diváci. Kdo mohl obléknout korpuletní zpěvačku do rozměrného bílého korzetu?
19.02.2012 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Leona Šenková (119 článků) , Jiří Zonyga (42 článků)
« Předchozí 1 2 3 Další »