Články k osobnosti

Jiří Zeman

  hokejista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jiří Zeman »
 

Čunek opět naštve: Babiš a Čapí hnízdo? Čekal jsem to, dobře to znám. Je to jinak

 
ROZHOVOR „Domnívám se, že drtivá většina poslanců Evropského parlamentu tyto problémy nevnímá jako nějaké závažné,“ říká o kauzách kolem českého premiéra lidovec a zlínský senátor Jiří Čunek. Obnovení trestního stíhání ho nijak nepřekvapilo, podle něj je nyní Pavel Zeman spíše politik než nezávislý státní zástupce. Čunek v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz řekl, že vyšetřování Čapího hnízda nešlo správným směrem, jak ukazuje pravomocné zastavení trestního stíhání rodinných příslušníků Andreje Babiše. A jeho voliče to prý neodradí.
09.12.2019 04:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (16598 článků) , Jiří Čunek (748 článků) , Jiří Zeman (1200 článků)

Záhada Zemana na stadionu Slavie rozluštěna: Je to klasický hybrid, říká Ovčáček

 
Dvě fotky, dva Milošové Zemanové (75)? Jako by na středeční zápas Slavie a Interu Milán dorazil nejenom jeden prezident. Okamžitě se rozjely spekulace, co tyhle odlišnosti způsobilo. Hradní mluvčí Jiří Ovčáček (40) už redakci eXtra.cz poskytl vysvětlení a je to hodně zajímavé!
29.11.2019 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (1200 článků)

Král filmových záporáků Jiří Holý (†86): Proč na pohřeb nesměli kolegové?

 
Před deseti lety začátkem listopadu zemřel, ale ve středu 27. listopadu, by měl narozeniny. Herec Jiří Holý (†86) se proslavil především rolemi padouchů, ať to byl západní agent Arnold Hakl z 30 případů majora Zemana nebo vilný král ze Zlatovlásky. Uplatnil se také jako scénograf, kostýmní výtvarník, malíř, řezbář... Proč však na jeho pohřbu chyběli kolegové?
27.11.2019 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Holý (25 článků) , Jiří Holý (25 článků) , Jiří Král (66 článků) , Jiří Král (66 článků) , Jiří Zeman (1200 článků) , Arnold Arnold (1 článek)

Jiří Menzel? Zeman, Milion chvilek... Manželka promluvila

 
Producentka Olga Menzelová, manželka slavného režiséra Jiřího Menzela, se ve vysílání Českého rozhlasu Plus vyjádřila k současné politické situaci. Zmínila, že je česká společnost rozpolcena a chybí nám osoba, která by nás spojovala. Tou má být prezident, ten ale podle ní národ naopak rozděluje. „Měl by národ spojovat, a to já tady nevidím,“ řekla producentka k prezidentu Miloši Zemanovi. A vyjádřila se i k demonstraci na Letné. Sama si prý není jista, zdali to mělo nějaký účel. „Prostě jsme si zvolili, koho jsme si zvolili, a ten tam je. Ty volby byly demokratické,“ doplňuje.
21.11.2019 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Menzel (375 článků) , Olga Menzelová (295 článků) , Jiří Zeman (1200 článků) , Sam Sam (43 článků)

Gottová kárá Ovčáčka za to, že zveřejnil poděkování prezidentovi za pohřeb

 
Ivana Gottová se ohradila proti zveřejnění soukromého dopisu, ve kterém děkuje prezidentu Miloši Zemanovi za spoluorganizaci pohřbu se státními poctami pro jejího manžela Karla Gotta. V pondělí to uvedla zpěvákova mluvčí Aneta Stolzová. Děkovnou korespondenci minulý týden zveřejnil mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček.
18.11.2019 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5312 článků) , Karel Zeman (307 článků) , Jiří Zeman (1200 článků)

Průšvih kolem Karla Gotta? Jde o Pražský hrad. Vdova Ivana se ozvala

 
Manželce po zesnulém zpěvákovi Karlu Gottovi Ivaně se zřejmě příliš nelíbilo, že hradní mluvčí Jiří Ovčáček zveřejnil její dopis určený hlavě státu, v němž Miloši Zemanovi společně s pracovníky Kanceláře prezidenta republiky děkovala za realizaci pohřbu Mistra. A zareagovala na osobním webu několikanásobného českého slavíka.
18.11.2019 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5312 článků) , Karel Zeman (307 článků) , Jiří Zeman (1200 článků)

Klaus je zásadní porevoluční osobností. ČT není etalon pravdy, ale když tu jsou Zeman a Babiš... Jana Černochová o dnešní době

 
30 LET OD LISTOPADU 89 Ztráta elánu, nárůst byrokracie. To jsou některé negativní jevy, které po roce 1989 postupně postihly českou společnost, myslí si poslankyně Jana Černochová (ODS). „Skutečnost, že se orgány EU často pasují do role arbitra vnitropolitického dění v členských zemích, je dle mého nemístná,“ je Černochová mírně kritická k EU, do které Česko vstoupilo před patnácti lety. Za největší ohrožení našich svobod ovšem považuje vzrůstající nestabilitu ve světě a z ní plynoucí bezpečnostní hrozby. Andrej Babiš po selhání politiků tradičních stran „do toho všeho vstoupil s falešnou nabídkou jednoduchých řešení a pevné ruky,“ konstatuje politička. Česko dnes podle ní stagnuje. Zazněla i kritika ČT, nebo jasný nesouhlas s tím, jak Čechy vidí Jiří Pehe.
17.11.2019 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (16598 článků) , Jiří Pehe (397 článků) , Jana Černochová (450 článků) , Jiří Zeman (1200 článků) , Jan Zeman (381 článků)

Ivana Gottová v šoku: Vynesli její soukromou korespondenci! Ostrá reakce!

 
Dopis Ivany Gottové (43), vdovy po Karlu Gottovi (†80), který po manželově pohřbu poslala prezidentu Miloši Zemanovi (75), a který před pár dny zveřejnil jeho mluvčí Jiří Ovčáček, opět zvířil emoce. Ivana totiž vydala další vyjádření, v němž se proti medializaci soukromé korespondence vymezila.
17.11.2019 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (1200 článků)

Ivanu Gottovou zveřejnění dopisu prezidentovi rozlítilo: Takhle na situaci zareagovala

 
Když Ivana Gottová (43) poslala děkovný dopis hlavě republiky Miloši Zemanovi za organizaci Gottova pohřbu se státními poctami, jistě ji v té chvíli nenapadlo, že se dopis objeví v médiích. Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček totiž dopis zveřejnil na Twitteru, což se vdově po zpěvákovi ani trochu nelíbilo. Jak na tuto situaci zareagovala?
17.11.2019 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (1200 článků)

Peklo! Vdova po Karlu Gottovi napsala Zemanovi. A lidé „z Letné“ začali psát také. Nic hezkého ani o Gottovi, ani o Zemanovi

 
Prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček na svém facebooku včera zveřejnil děkovný dopis od manželky zesnulého Karla Gotta Ivany Gottové za uspořádání pietních akcí. Mnoho lidí si opět vzpomnělo na legendárního zpěváka, za nějž po jeho úmrtí na počátku října truchlila většina republiky. V komentářích zprvu lidé děkovali za důstojnost, s níž bylo poslední rozloučení s Karlem Gottem vedeno. To však nevydrželo dlouho, pod příspěvkem se pak sešli příznivci akcí Milionu chvilek pro demokracii a vypuklo pozdvižení. „Zítra ale budou zpívat jiní…“ započali kanonádu demonstranti a jali se pod příspěvek vkládat fotografie zvoucí na Letnou.
16.11.2019 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5312 článků) , Karel Zeman (307 článků) , Jiří Zeman (1200 článků)

Ivana Gottová poslala dopis Miloši Zemanovi. Co prezidentovi napsala?

 
Ivana Gottová  (43) poslala děkovný dopis prezidentu Miloši Zemanovi. Informoval o tom prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček, který dopis zveřejnil. Prezidenta prý vzkaz moc potěšil. „Pan prezident obdržel nádherný dopis od paní Ivany Gottové,“ napsal na Twitteru Jiří Ovčáček.
16.11.2019 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (1200 článků)

„V Praze si dává dostaveničko nenávist“. Jiří Ovčáček doporučuje, ať lidé raději doma zapálí svíčku

 
Tiskový mluvčí prezidenta Miloše Zemana Jiří Ovčáček řekl na kameru pár slov k 30. výročí sametové revoluce. Konstatoval, že v Praze, v sídelním městě českých králů a prezidentů, si o víkendu dává dostaveníčko nenávist.
12.11.2019 06:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (1200 článků) , Miloš Zeman (23002 článků)

„V Praze si dává dostaveničko nenávist“. Jiří Ovčáček doporučuje, ať lidé raději doma zapálí svíčku

 
Tiskový mluvčí prezidenta Miloše Zemana Jiří Ovčáček řekl na kameru pár slov k 30. výročí sametové revoluce. Konstatoval, že v Praze, v sídelním městě českých králů a prezidentů, si o víkendu dává dostaveníčko nenávist.
11.11.2019 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (1200 článků) , Miloš Zeman (23002 článků)

Podkarpatští Rusíni se omluvili prezidentu Zemanovi kvůli Krymu

 
Světová rada podkarpatských Rusínů se prostřednictvím svého místopředsedy Mychajla Ťaska omluvila prezidentovi Miloši Zemanovi i české veřejnosti. Zeman podle něj při jednání s delegací Rusínů ani při oslavách 28. října na Pražském hradě nikdy neřekl, že uznává Moskvou obsazený ukrajinský poloostrov Krym za součást Ruska. Ťasko také zdůraznil, že pozvání prezidenta na Hrad se týkalo výhradně zástupců Rusínů. Uvedl to na videu, které večer na sociálních sítích sdílel mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček.
09.11.2019 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (1200 článků)

Zeman se dočkal omluvy kvůli Krymu. Nešťastné vyjádření, říkají Rusíni

 
Světová rada Podkarpatských Rusínů se prostřednictvím svého místopředsedy Mychajla Ťaska omluvila prezidentovi Miloši Zemanovi i české veřejnosti. Zeman podle něj při jednání s delegací Rusínů ani při oslavách 28. října na Pražském hradě nikdy neřekl, že uznává Moskvou obsazený ukrajinský poloostrov Krym za součást Ruska. Ťasko také zdůraznil, že pozvání prezidenta na Hrad se týkala výhradně zástupců Rusínů. Uvedl to na videu, které v pátek večer na sociálních sítích sdílel mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček.
08.11.2019 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (1200 článků)

Jiří Vyvadil: Jaromír Jágr by byl skvělým prezidentem…

 
Tak nám zase vylezli naši staří známí samozvanci a ztroskotanci a začali opět nestoudně útočit na Jaromíra Jágra. Jakým že to právem se odvážil neodmítnout vyznamenání od prezidenta Zemana, když své vyznání dával najevo číslem 68 na zádech a teď podporuje komunisty a estébáky. Měl se přece proti tomu parchantovi postavit a hodit mu vyznamenání k nohoum. Ano doslova jsem si ty Rejžky a nějakého toho exnovináře, případně šílence (on se skutečně chová jako šílenec) Fendrycha a samozřejmě extremisty z portálu Fórum 24 dalšího šílence Šafra užíval. A bylo jasné, že napíši tuto glosu.
31.10.2019 23:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2630 článků) , Jiří Zeman (1200 článků)

Jiří Vyvadil: Jaromír Jágr by byl skvělým prezidentem…

 
Tak nám zase vylezli naši staří známí samozvanci a ztroskotanci a začali opět nestoudně útočit na Jaromíra Jágra. Jakým že to právem se odvážil neodmítnout vyznamenání od prezidenta Zemana, když své vyznání dával najevo číslem 68 na zádech a teď podporuje komunisty a estébáky. Měl se přece proti tomu parchantovi postavit a hodit mu vyznamenání k nohoum. Ano doslova jsem si ty Rejžky a nějakého toho exnovináře, případně šílence (on se skutečně chová jako šílenec) Fendrycha a samozřejmě extremisty z portálu Fórum 24 dalšího šílence Šafra užíval. A bylo jasné, že napíši tuto glosu.
31.10.2019 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2630 článků) , Jiří Zeman (1200 článků)

Nový „bordel“: Zeman, Ovčáček, Rusko. Hrad se naštval a vysílal. Čtěte, co se děje

 
Na oslavy státního svátku 28. října na Pražském hradě pozvala kancelář prezidenta i proruské aktivisty z krymskotatarského spolku Kyrym birligi (Krymská jednota). Uvedl to server Deník N. Zprávu převzala ČTK. Jiří Ovčáček se k celé věci vyjádřil na sociální síti Facebook. A dočkal se řady reakcí...
31.10.2019 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (1200 článků)

Jiří Paroubek: Zeman vyrovnává dluh vůči Zilkovi

 
Prezident Zeman podle svého zvyku uskuteční každoročně několik rozhodnutí o udělení státních vyznamenání k 28. říjnu, které budí, či mohou budit určitou kontroverzi.
24.10.2019 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3667 článků) , Jiří Zeman (1200 článků)

Podporoval Zemana. A teď promluvil o ČT. Někdo nebude rád

 
Měl by se Lubomír Volný věnovat České televizi a jejímu hospodaření, nebo radši tomu svému? Režisér Jiří Svoboda má na blogu Aktuálně.cz v této otázce jasno. Od někoho s Volného reputací by očekával spíše obsáhlou sebereflexi jeho vlastního jednání a jeho postojů. A vyložil, jak Volný obchoduje s chudobou, nadává na program Erasmus a vyzývá politiky aby „šli ven“. Očekává, že výzvu dostane také.
24.10.2019 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Svoboda (413 článků) , Jiří Svoboda (413 článků) , Jiří Zeman (1200 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »