Články k osobnosti

Jiří Zeman

  hokejista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jiří Zeman »
 

Číny se nemusíme bát, tvrdí Hrad

 
Sebevědomý a silný demokratický stát nemusí podléhat obavám a zájmem České republiky je co nejširší ekonomická spolupráce. V reakci na varování Bezpečnostní informační služby (BIS) a Vojenského zpravodajství ohledně čínské nové Hedvábné stezky a vlivu čínských tajných služeb to na dotaz ČTK uvedl mluvčí prezidenta Miloše Zemana Jiří Ovčáček.
03.12.2018 12:51 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (1162 článků) , Miloš Zeman (22282 článků)

Hospodský ze Spořilova: Zeman rozdělil zemi jako mačetou. Lidi se radikalizují. Politika je neuvěřitelná žumpa

 
ROZHOVOR S HOSPODSKÝM „Miloš Zeman dokázal národ rozdělit jako mačetou. Takhle rozdělenej národ nebyl ani za Havla, ani za Klause,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz hospodský z legendární První Pivní Tramwaye na pražském Spořilově a prezident Aliance P.I.V. Jiří „Bejček“ Stehlíček. Zeman se podle Stehlíčka „utrhl ze řetězu“ a lidi radikalizuje. Současná politika je podle Stehlíčka „žumpa“ až k neuvěření. „Zhoršily se nálady mezi lidma. To se zhoršilo hrozně,“ říká Stehlíček. V 90. letech, když začínal s hospodou podnikat, byli všichni plní nadšení a věřili, že jednou bude všechno v pořádku a budou prosperovat. „Viděli jsme zkrátka světélko na konci tunelu. Teď tam nevidím nic, jenom tmu,“ říká Stehlíček. Zákaz kouření, který prosadila minulá Babišova vláda byl podle Stehlíčka „ranou do vazu“ a „svinstvem“. „Proč tohle nenechali na lidech?“ stěžuje si na zákon Stehlíček a mluví o „dobroserech“, kteří nám prý „diktují své zářné zítřky“.
30.11.2018 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Havel (371 článků) , Jiří Zeman (1162 článků) , Jiří Havel (371 článků)

Pospíšil se Schwarzenbergem po boku: Je to jedna z nejhorších kauz od roku 1989! Zeman se chová jako Babišův advokát

 
Na tiskové konferenci TOP 09 v Poslanecké sněmovně chvíli před hlasováním o vládě předseda strany Jiří Pospíšil připojil pár slov k dnešní poltické situaci. Připomněl včerejší usneseni výkonného výboru TOP 09 a vyzval nejen poslance šesti opozičních stran, aby tento jejich návrh také podpořili. Zároveň zdůraznil, že zdržení se hlasování poslanců ČSSD považují za pokrytecké a zkritizoval Zemana za to, že dělá Babišovi advokáta.
23.11.2018 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1964 článků) , Jiří Pospíšil (1964 článků) , Jiří Zeman (1162 článků)

Prasata prostě, řekl Aleš Brichta těm, co vyhodili kytky Babiše a Zemana. Jiří Krampol nakládá. Ale také padlo: Dělají z nás blbce

 
ANKETA Pochvalné i kritické komentáře se snesly na hlavy těch, kteří vyhodili do koše květiny, jež u příležitosti 17. listopadu položili u památníku na Národní třídě někteří čelní představitelé státu. Tento čin vyvolal obrovskou diskuzi. Pro ParlamentníListy.cz se k němu vyjádřil režisér Jiří Adamec, zpěvák Aleš Brichta, hudební producent Aleš Trdla, herec Jiří Krampol, moderátor Slávek Boura, hudebník Petr Štěpánek a spisovatel Jan Bauer.
20.11.2018 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (219 článků) , Jiří Krampol (704 článků) , Aleš Brichta (164 článků) , Petr Štěpánek (690 článků) , Petr Štěpánek (690 článků) , Slávek Boura (50 článků) , Jan Bauer (50 článků) , Jan Bauer (50 článků) , Jan Bauer (50 článků) , Jan Bauer (18 článků) , Jiří Adamec (99 článků) , Jiří Zeman (1162 článků)

Režisér Adamec: Samet změnil životy k lepšímu, ale ne všem stejně. Byli jsme vedeni k vnímání Havla jako spasitele. Naše skepse k EU...

 
ROZHOVOR „Neschopnost politiků mluvit spolu rozumně ve prospěch občanů, upřednostňování pouhých stranických zájmů v bojích o osobní pozice na výsluní – to je pro mě největším zklamáním po roce 89,“ říká k blížícímu se výročí 17. listopadu režisér Jiří Adamec. Prozradil také, co se podle něj od sametové revoluce naopak povedlo, vyjádřil se k demokracii i k nezávislosti médií a promluvil o Miloši Zemanovi i Václavu Havlovi.
16.11.2018 16:41 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5116 článků) , Jiří Adamec (219 článků) , Jiří Adamec (99 článků) , Jiří Havel (371 článků) , Jiří Zeman (1162 článků) , Jiří Havel (371 článků)

Je za tím Putin a Zeman! Šokující zvěsti o bombě kolem Andreje Babiše. Až z toho mrazí

 
V souvislosti s reportáží Sabiny Slonkové a Jiřího Kubíka ohledně vypátrání syna premiéra Andreje Babiše se objevují první konspirační teorie.
13.11.2018 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15446 článků) , Sabina Slonková (168 článků) , Jiří Zeman (1162 článků)

Novinářská sonda do ČSSD: Zimolu nesnášejí. Na tom se shodnou Hamáček, Poche i Chovanec

 
Jiří Zimola ve vedení ČSSD končí, rezignoval na funkci prvního místopředsedy ČSSD. Co přesně stojí za koncem „věčného kritika“? Na to si ve svém pátečním vydání posvítil deník Mladá fronta DNES. Volbu Zimoly místopředsedou považuje za jakousi úlitbu Miloši Zemanovi. A jednak je také prý jisté, že v ČSSD naštval až moc lidí.
09.11.2018 07:51 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (1162 článků)

Udělaj z tebe blbce, zrůdu... Jiří Krampol o Nohavicovi, Zemanovi a majoru Zemanovi

 
Na XTV.cz byl hostem Xavera Veselého herec a dabér Jiří Krampol. S moderátorem se věnoval jak své herecké kariéře, tak současné výši důchodů. „Tady kdybych měl bejt živej já z důchodu, tak v králičím kožichu po Heleně Růžičkový s dvouma krabicáka jsem pod Libeňským mostem,“ řekl. A okomentoval i Jarka Nohavicu a opřel se do neomarxistů.
07.11.2018 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (704 článků) , Jiří Veselý (178 článků) , Jiří Zeman (1162 článků) , Jiří Veselý (178 článků) , Jiří Veselý (178 článků)

Jiří Pehe si naběhl. Ztrhal článek v novinách útočící na Zemana. Prý je za tím Babiš. A přišla prudká odezva

 
Politolog Jiří Pehe se na sociální síti velmi kriticky vyjádřil k článku, který otiskla Mladá fronta DNES ve svém sobotním vydání. V něm informovala, že Stranu práv občanů, která se na jaře vrátila k svému původnímu přízvisku zemanovci, sponzorovala pavučina firem napojená na Putinova právníka a nabídla vhled do pojítek to dokazujících. Politolog za textem vidí skryté úmysly předsedy vlády Andreje Babiše. A novináři jsou ve varu: Zjistěte si fakta, než něco začnete tvrdit, vzkazují mu.
04.11.2018 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15446 článků) , Jiří Pehe (380 článků) , Jiří Zeman (1162 článků)

Klausovy letušky, Havlovy avantýry. Jiří Pehe o pokrytectví. Zeman s Babišem jsou jiná kategorie

 
Český politolog Jiří Pehe se ve svém posledním komentáři rozepsal o tom, jak těžko si politicky neorientovaný člověk může udělat jasno v tom, co se vlastně rozumí „tradičními“ hodnotami. „Pokud by se totiž chtěl orientovat podle některých politicky význačných hlasatelů těchto hodnot, bude dost zmaten,“ uvedl a rovnou vyjmenoval některé z nich, kteří rozhodně nejsou tím správným příkladem.
03.11.2018 08:16 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pehe (380 článků) , Jiří Zeman (1162 článků)

Herec Kraus promlouvá o tom, jak by hrál prezidenta Zemana

 
ROZHOVOR Masaryka by prý asi nehrál, zato Zemana... Herec komických rolí Jiří Kraus se stal jedním ze „skokanů“ komunálních voleb za Piráty a Zelené pro Most. Díky němu, který přeskočil kandidáty z desátého až na první místo, nepatří ani jeden ze čtyř získaných zastupitelských mandátů Pirátům. „Do politiky jde generace, která vidí svět jinak,“ říká vážně komik, podle kterého jsou dnes takzvaně na koni strany bez pošpiněné minulosti.
02.11.2018 18:11 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kraus (71 článků) , Jiří Kraus (71 článků) , Jiří Zeman (1162 článků)

Jiří Krampol se naštval při rozhovoru: Václav Havel byl hrdina, musel bych bejt kretén, abych si ho nevážil

 
Jiří Krampol hrál v celé řadě českých filmů a seriálů. Svůj nezaměnitelný hlas v dabingu propůjčil Jeanu Paulu Belmondovi. A co si myslí o politice? Prvního českého prezidenta vnímá jako hrdinu. Současného prezidenta Zemana sice nevolil, ale jako na člověku na něm oceňuje třeba jeho dobrou paměť. Renatu Kalenskou ze serveru Seznam zprávy.cz šokoval prohlášením, že by si vzal vyznamenání třeba i z rukou ruského prezidenta Vladimira Putina.
02.11.2018 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3307 článků) , Václav Havel (5116 článků) , Jiří Krampol (704 článků) , Jiří Havel (371 článků) , Jiří Zeman (1162 článků) , Jiří Havel (371 článků)

Křik na Zemana, posměch, demonstrace. Z Hradu přišla rázná reakce k oslavám republiky

 
Velkolepé oslavy stého výročí vzniku československého státu mají podle hradního mluvčího i druhou stranu mince. A tou prý je šíření nenávisti ze strany „patologické sedliny společnosti“, která se většinu populace snaží rozdělit. Jiří Ovčáček to napsal v komentáři na svém webu „Svobodný názor“.
29.10.2018 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (1162 článků)

Merkelová v Praze Zemana vynechala. S Babišem řešili vztahy v EU i pomoc Africe

 
Německá kancléřka Angela Merkelová v pátek dorazila na návštěvu Prahy u příležitosti stého výročí založení Československa. V Kramářově vile ji uvítal premiér Andrej Babiš (ANO). Na společné tiskovce řešili mj. pomoc Africe v probíhající migrační krizi. Merkelová tentokrát v Praze vynechala zastavení na Pražském hradu. Zemanův mluvčí Jiří Ovčáček Blesku sdělil, že se velmi slušně omluvila a se Zemanem se ostatně viděli před třemi týdny v Berlíně.
26.10.2018 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15446 článků) , Angela Merkelová (2453 článků) , Jiří Zeman (1162 článků)

Úplně neznámí lidé. Chtějí na sebe upozornit, tak nadávají těm, kteří celý život něco dělali! Jiří Krampol na PL zametl s těmi, kteří nadávají umělcům za to, že dostanou vyznamenání od Zemana

 
Těsně před udílením státních vyznamenání, které se koná už tuto neděli, vyplouvají na povrch další a další jména budoucích oceněných. Jedním z nich je herec Jiří Krampol, který pro ParlamentníListy.cz popsal své pocity z toho, že bude mezi oceněnými. Nejen k vyznamenání pro něj, ale i k vyznamenání pro Ivana Vyskočila se pak vyjádřil jejich kolega, herec Jan Kuželka, a spisovatel Jan Bauer.
25.10.2018 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (203 článků) , Jiří Krampol (704 článků) , Ivan Vyskočil (202 článků) , Jan Kuželka (32 článků) , Jan Bauer (50 článků) , Jan Bauer (50 článků) , Jan Bauer (50 článků) , Jan Bauer (18 článků) , Jiří Zeman (1162 článků)

Krampol o vyznamenání od Zemana: Potěšili ješitu! A jaké nejhorší hříchy přiznal?

 
ROZHOVOR: Jiří Krampol (80) se letos nedočkal jen jubilea, ale dostane i placku od hlavy státu. Určitě se kvůli tomu strhnou hádky, proto jsme baviče a herce vyzpovídali. O Zemanovi mluví překvapivě hodně odtažitě a přiznal věci, za které se celý život stydí!
25.10.2018 07:11 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (704 článků) , Jiří Zeman (1162 článků)

Jiří Krampol o vyznamenání od Zemana: Potěšili ješitu! A jaké nejhorší hříchy přiznal?

 
ROZHOVOR: Jiří Krampol (80) se letos nedočkal jen jubilea, ale dostane i placku od hlavy státu. Určitě se kvůli tomu strhnou hádky, proto jsme baviče a herce vyzpovídali. O Zemanovi mluví překvapivě hodně odtažitě a přiznal věci, za které se celý život stydí!
25.10.2018 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (704 článků) , Jiří Zeman (1162 článků)

Nejen Krampol. Zeman vyznamená i jiného herce. Jméno znají pouze PL. Zde je

 
VÍME PRVNÍ Nejen hudebník Michal David, herec Jiří Krampol, ale i herec Ivan Vyskočil by měl být mezi umělci, kteří dostanou v neděli 28. října z rukou prezidenta státní vyznamenání. Ivan Vyskočil to dnes ParlamentnímListům.cz potvrdil při své cestě ze Švýcarska.
24.10.2018 14:31 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1408 článků) , Ivan Vyskočil (203 článků) , Jiří Krampol (704 článků) , Ivan Vyskočil (202 článků) , Jiří Zeman (1162 článků)

Zeman vyznamená také známého herce. Jméno znají pouze PL. Zde je

 
VÍME PRVNÍ Nejen hudebník Michal David, herec Jiří Krampol, ale i herec Ivan Vyskočil by měl být mezi umělci, kteří dostanou v neděli 28. října z rukou prezidenta státní vyznamenání. Ivan Vyskočil to dnes ParlamentnímListům.cz potvrdil při své cestě ze Švýcarska.
24.10.2018 14:21 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1408 článků) , Ivan Vyskočil (203 článků) , Jiří Krampol (704 článků) , Ivan Vyskočil (202 článků) , Jiří Zeman (1162 článků)

Ovčáček k 28. říjnu: Některé lidi Zeman nepozval. Ale je jich tak málo, že by se vešli do výtahu

 
Hradní mluvčí Jiří Ovčáček předstoupil před novináře na své pravidelné tiskové konferenci. Kromě otázky úmrtí českého vojáka v Afghánistánu se také řešily oslavy 28. října a udělování státních vyznamenání.
23.10.2018 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (1162 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »