Články k osobnosti

Jiří Zeman

  hokejista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jiří Zeman »
 

Mluvčí prezidenta Ovčáček hvězdou dětského tábora! Organizátoři jsou nadšení, lidé volají po sociálce

 
Tiskový mluvčí prezidenta Zemana se jako host objevil na letošním ročníku Tábora s tiktokery. Jiří Ovčáček společně s dětmi a známými influencery natočil sérii videí a zatančil si s nimi největší TikTok trendy, které se nyní staly fenoménem internetu. Proběhla i beseda, kde se rozpovídal o tom, jak se s nynější hlavou státu seznámil a poté se o to, jak si událost užil, podělil i s redakcí eXtra.cz! Zatímco organizátoři hlásí: “Pan Ovčáček jede bomby,” veřejnost skutečnost pobouřila: Lidé volají po sociálce!
29.07.2022 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (1374 článků)

Kateřina Zemanová pomáhá ukrajinským sirotkům: Co jim přivezla a kam zmizela první dáma

 
Dcera prezidenta Kateřina Zemanová navštívila Obecní úřad Loukov, kde jsou nyní dočasně ubytováni chlapci z Dětského domova rodinného typu Živá perla v Bortnykách, kteří museli uprchnout před válečným konfliktem na Ukrajině. Na její návštěvu upozornil na Facebooku mluvčí Miloše Zemana Jiří Ovčáček. Zemanová přivezla dětem sladkosti, ovoce i pingpongový stolek.
12.05.2022 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (1374 článků) , Miloš Zeman (27384 článků) , Kateřina Zemanová (330 článků)

Paní Pekarová si myslí, že stát je molo pro předvádění jejích šatů. Babičky se půjdou pást, obává se Jiří Paroubek

 
„Příspěvky na bydlení? Tak složité dotazníky, že bych potřeboval ještě jednu vysokou školu, abych to zvládl vyplnit. Ty babičky a dědečkové to vzdají…“ říká bývalý premiér Jiří Paroubek. Na adresu předsedkyně TOP 09 podotýká. „Paní Pekarová Adamová si asi myslí, že ten stát je něco jako takové reprezentativní molo, po kterém se prochází ve svých krásných outfitech.“ Vyjádřil se i ke slovům ministra Síkely ohledně pohonných hmot. V souvislosti s milostí prezidenta pro šéfa Lán Baláka vzpomenul milosti, které udělili Zemanovi předchůdci. Vyjádřil se i ke slovům Milana Teplého, majitele jihočeské Madety, který varoval před tím, že by máslo mohlo stát až 85 korun.
01.04.2022 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4410 článků) , Jiří Zeman (1374 článků)

Vyznamenání bez „party“. Zeman nepozve velvyslance Ruska a Běloruska, vyzve k podpoře Ukrajiny

 
Pražský hrad v pondělí vyjádří solidaritu s Ukrajinou. Při slavnostním střídání stráží bude vyvěšena ukrajinská vlajka a zazní její hymna. Hosté slavnostního předávání státních vyznamenání budou vyzváni, aby finančně podpořili pomoc ukrajinskému lidu. Následná slavnostní recepce ve Španělském sále bude zrušena, oznámil dnes v tiskové zprávě prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Mluvčí dodal Blesku, že na ceremonii nebudou velvyslanci z Ruska a Běloruska.
02.03.2022 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (1374 článků)

Chcípl PES vyráží do Lán. Chce Zemanovi rozmluvit „Pandu“

 
Hnutí Otevřeme Česko – Chcípl PES se chystá do Lán na prezidenta Miloše Zemana; chce ho odradit od podpisu pandemického zákona. „Musíme se přesunout do Lán, bude to dlouhý. Spustili jsme petici, kterou pošleme panu prezidentovi,“ řekl místopředseda hnutí Chcípl PES Jiří Janeček, informují Novinky.
19.02.2022 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Janeček (13 článků) , Jiří Zeman (1374 článků) , Miloš Zeman (27384 článků)

Nová vláda, nový vítr: Šarapatka se znovu dobývá do Rady ČT

 
Sněmovna obdržela jména těch, kdo si přejí stát se členy Rady ČT nebo ČRo. Jsou mezi nimi i ti, kdo tuto funkci již zastávali, např. Jiří Kratochvíl nebo Daniel Váňa. A o místo po Haně Lipovské stojí i Zdeněk Šarapatka. Proslulý ostrými hádkami s novými členy Rady ČT, ale i svým neustálým kopáním do Andreje Babiše a Tomia Okamury. Za nepřímé přání smrti Miloši Zemanovi se dokonce chvíli mluvilo o jeho odvolání z Rady ČT.
14.02.2022 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24632 článků) , Jiří Zeman (1374 článků) , Daniel Daniel (837 článků) , Daniel Daniel (837 článků) , Daniel Daniel (837 článků) , Daniel Daniel (476 článků) , Daniel Daniel (837 článků) , Daniel Daniel (837 článků) , Daniel Daniel (837 článků) , Daniel Daniel (837 článků) , Daniel Daniel (107 článků)

Jiří Vyvadil: Pokerová hra Rusko-Západ pokračuje - 6 (Biden propadl panice)

 
To by se prezidentu Zemanovi nemohlo stát. Ten nevěří čučkaři Koudelkovi ani nos mezi očima. Joe Biden ovšem propadl panice a věří CIA, že Rusko bezprostředně zaútočí.
14.02.2022 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Joe Biden (823 článků) , Jiří Zeman (1374 článků)

Seriál 30 případů majora Zemana poctila svou přítomností i největší drbna ze seriálu Ulice – Jaroslava Obermaierová (75)

 
I drbna Nyklová byla jednou mladá. Než se Obermaierová stala nejvšetečnější postavou seriálu Ulice, byla velmi oblíbenou a hodně obsazovanou herečkou. Zahrála si i v kontroverzním seriálu Jiřího Sequense, který je označován jako propaganda minulého režimu.
09.02.2022 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslava Obermaierová (257 článků) , Jiří Sequens (23 článků) , Jiří Zeman (1374 článků)

On nebyl zlej. Krampol sejmul Devadesátky ČT. A „rasismus“

 
Jiří Krampol opět zavítal ke Xaverovi Veselému a v rozhovoru se nevyhnul několika politickým, ale také historickým tématům. Zavzpomínal například, jak Ivan Jonák hrál v Nahotě na prodej a jaký byl člověk. Nelíbí se mu, jak se dnes zneužívá označení rasismus. I on byl osočen, už v roce 2006. A jedna romská rodina se za něho postavila. „My nejsme žádný Romové, my jsme cigáni z Karlína,“ zaznělo. Došlo také na vyznamenání od prezidenta Zemana, kvůli kterému ho jeden redaktor „vyslýchal“.
07.02.2022 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (1008 článků) , Ivan Jonák (122 článků) , Jiří Veselý (219 článků) , Jiří Zeman (1374 článků) , Jiří Veselý (219 článků) , Jiří Veselý (219 článků)

Jiřino, co nám to děláš!? Falešný Ovčáček odhalil svou identitu a zavřel krám

 
Jeden z nejpopulárnějších falešných profilů na Facebooku Jiří Ovčáček Unofficial dneškem končí. Jeho tvůrce se tak rozhodl proto, že ho Hrad přestal zásobovat municí a prezident MIloš Zeman se svými podřízenými "už nepřináší svým oponentům výzvy, ale jen jakýsi podivný, nechtěný a neplánovaný soucit s pachutí". Admin stránky ale zklamaným fanouškům nabídl malou kompenzaci. Odhalil totiž svou dlouho utajovanou identitu.
21.01.2022 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (1374 článků)

Hvězda pohádky S čerty nejsou žerty: Kariéru jí zastavila...

 
Princezna Angelína z pohádky S čerty nejsou žerty je už babičkou. Díky dceři Denise může Dana Bartůňková (64) rozmazlovat dvouletého vnoučka Mikuláška. Taky už 20 let žije se synem režiséra Hříšných lidí města pražského či Třiceti případů majora Zemana Jiřím Sequensem mladším, jemuž bude zítra 61 let. A jak sama říká, nic tak neprověří partnerské vztahy jako společné podnikání. Už 18 let společně provozují divadlo.
08.01.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Dana Bartůňková (31 článků) , Jiří Sequens (23 článků) , Jiří Zeman (1374 článků)

Jiří Vyvadil: Jaderná válka v EU

 
Zelený úděl se ještě pořádně nerozjel a už vypukají ostré, ale skutečně ostré konflikty, kudy by se měl ubírat. Zatímco hlasy typu vyvázání se z jejího rámce, které představil prezident Zeman ve svém novoročním projevu, na evropské mainstreamové politické scéně nezní, ale otevřeně vypukl tvrdý spor o zařazení či nezařazení jádra a plynu mezi tzv. čisté energie, požívající stejnou možnost finanční podpory ze strany bank jako obnovitelné zdroje, byť s časově omezenou existencí.
04.01.2022 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (1374 článků)

Senátor Růžička: Zrušte kontroly u vstupů k Pražskému hradu a otevřete ho lidem

 
1. místopředseda Senátu Jiří Růžička a poslanec Jan Lacina dnes prezidentu Miloši Zemanovi odeslali již třetí dopis s výzvou ke zrušení plošných kontrol všech příchozích návštěvníků Pražského hradu. Dopis navazuje na výzvy, které oba představitelé prezidentu republiky poslali už v minulých letech.
31.12.2021 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (1374 článků) , Jan Zeman (509 článků)

Podraz na Zemana? Fiala hodně slíbil, teď ze STANu leze průšvih

 
Nový ministr zahraničí Jan Lipavský už stihl do úřadu přivést své dva politické náměstky, Jiřího Kozáka a Martina Dvořáka. Vliv samotného Ministerstva zahraničí (MZV) nicméně prý bude menší než dřív. Jak se ParlamentníListy.cz dozvěděly od důvěryhodného zdroje blízkého špičkám české diplomacie, už teď mělo být MZV „vykuchané” a rozporcování dalších pravomocí na další úrovně to změní ještě víc. V konečném důsledku to prý bude spíš pozitivní. Důvodem jsou i někteří lidé, které si do Černínského paláce přivádí ministr Lipavský.
22.12.2021 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Dvořák (458 článků) , Jan Kozák (27 článků) , Martin Zeman (366 článků) , Jiří Fiala (297 článků) , Jan Fiala (330 článků) , Jan Dvořák (18 článků) , Jan Fiala (330 článků) , Jiří Fiala (297 článků) , Jan Dvořák (128 článků) , Jiří Zeman (1374 článků) , Honza Dvořák (128 článků) , Jan Zeman (509 článků)

Miroslav Kulhavý: Sprosťák Pehe se odhalil. Jak může taková imitace novináře působit veřejně?

 
Zlost a současně smutek nad tím, že nemohla být na prezidenta Zemana uplatněna ústavní žaloba, neb se hlava státu zotavila, vyústila u Jiřího Pehe k novinářskému zvracení v podobě výroku: „Prezident je jen jako bezvýznamný vagón odstavený na vedlejší kolej, z něhož se line už jen smrádek, když otevřete dveře.“
20.12.2021 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pehe (459 článků) , Jiří Zeman (1374 článků)

Zeman před Vánoci přijal Duku i 8 velvyslanců. Ženu obviněnou ze šikany střídá disident

 
Velvyslanci osmi zemí v pondělí předali prezidentovi Miloši Zemanovi své pověřovací listiny. Prezident na zámku v Lánech přijal například nové ambasadory Polska, Itálie, Dánska nebo Iráku. Na twitteru to uvedl prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Prezident se ve stejný den také sešel s kardinálem Dominikem Dukou.
20.12.2021 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Duka (1136 článků) , Jiří Zeman (1374 článků)

Zeman smrdí, naznačil Pehe. A pak se nestačil divit, co přišlo

 
Politolog Jiří Pehe se na twitterovém profilu nehezky vyjádřil o prezidentu Miloši Zemanovi. Podle něj je prezident jen jako bezvýznamný vagón odstavený na vedlejší kolej, z něhož se line už jen smrádek, když otevřete dveře. A právě za tato slova to Pehe velmi výrazně schytal.
19.12.2021 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pehe (459 článků) , Jiří Zeman (1374 článků)

Lipavský? Nic nekončí. Zeman je velký hráč, říká Pospíšil. A tuší vývoj

 
Prezident Zeman jmenoval v pátek v Lánech novou vládu, a to v podobě, v jaké mu ji premiér Fiala navrhl před měsícem. O sestavení vlády a jejím dalším fungování i ve vztahu k Hradu hovořil v jednom z pořadů Jaromíra Soukupa na TV Barrandov europoslanec Jiří Pospíšil (TOP 09), jenž v minulosti zastával úřad ministra spravedlnosti. Zeman podle něj bude hrát dál svou šachovou partii, ale jeho vliv na novou vládu díky neústupnosti Fialy bude nižší než na kabinet předchozí. Od nové vlády se prý očekává až příliš mnoho, brzy přijdou deziluze, antibabišovci teď propadli euforii.
19.12.2021 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2183 článků) , Jiří Pospíšil (2183 článků) , Jiří Fiala (297 článků) , Jiří Soukup (3 články) , Jiří Fiala (297 článků) , Jiří Zeman (1374 článků)

Detaily opileckého skandálu Ovčáčka: Ležel na zemi, poranil si obočí a za jízdu nezaplatil

 
Byl arogantní a nezaplatil: Tak mluví taxikář, který vezl v noci ze čtvrtka na pátek mluvčího prezidenta Miloše Zemana Jiřího Ovčáčka v podnapilém stavu. Byl to právě taxikář, který zavolal policii a záchranáře, protože, jak se svěřil redaktorovi portálu Aktu.cz, nedalo se s ním hnout. Hradního úředníka pak odvezli záchranáři za asistence policie do Ústřední vojenské nemocnice. Podle taxikáře mu mluvčí hlavy státu dluží 350 korun. Ovčáček se v médiích už kál a chce se taxikářovi osobně omluvit.
19.12.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (1374 článků) , Miloš Zeman (27384 článků)

Odpusťte, prosím. Ovčáček vysvětlil svůj exces. Zeman a těžké chvíle

 
Hradní mluvčí Jiří Ovčáček se omluvil záchranářům, policistům i taxikáři. Slíbil, že se podobný incident už nebude opakovat. Ovčáček se tak pro CNN Prima News vyjádřil k informaci, že byl v noci na pátek okolo 3. hodiny údajně pod vlivem alkoholu převezen do nemocnice. Měl být opilý, agresivní a odmítat vystoupit z taxi.
18.12.2021 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (1374 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »