Články k osobnosti

Jiří Zeman

  hokejista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jiří Zeman »
 

Čapí máma zahynula po zásahu elektrickým proudem: Její mláďátko teď prý potkal stejný osud!

 
Čapí hnízdo v Mladých Bucích na Trutnovsku potkala koncem května veliká tragédie. Ptačí maminka zahynula na drátech elektrického vedení a čáp Bukáček zůstal sám na tři mláďátka. Díky veliké solidaritě lidí, kteří osud ptáčků sledovali, a především díky Jiřímu Zemanovi a Šándoru Havránovi se podařilo čapí rodince pomoci. Ti totiž pravidelně několikrát denně šplhali do hnízda a nosili tam potravu, aby čapí tatínek nemusel mláďata opouštět a mohl je pouze zahřívat. Nyní však přišla další smutná zpráva. Jedno z mláďátek zahynulo!
03.08.2021 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (1323 článků)

Tupí a blbí příznivci Zemana. Hutka zpívá. A další umělci také

 
Písničkář Jaroslav Hutka složil další protestsong o svém neoblíbeném tématu, Miloši Zemanovi. Propírá v něm Zemanův příklon k Rusku, alkohol, Peroutku, migraci i pražskou kavárnu. „Davy jako z hloupé knížky svého vůdce milují, tupost jako rána z pušky rozlehla se po kraji, kdo nevěří, ať tam běží skutečně tam blbost sněží,“ zpívá. Smrt je zmíněna jen okrajově: „Svoloč pražské kavárny neváží si hlavy státu, přáli by si jeho ztrátu.“ Ale Hutku už předběhli Vladimír Merta a Jiří Dědeček.
27.07.2021 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Merta (18 článků) , Jaroslav Hutka (90 článků) , Jiří Dědeček (34 článků) , Jiří Zeman (1323 článků)

Námořník Zeman na dovolené: Z Lán si dovezl posilu

 
Kdopak to dělá společnost prezidentovi Miloši Zemanovi (76) na jeho chalupě v Novém Veselí? Mluvčí hlavy státu Jiří Ovčáček vyvrací, že by měl Zeman na dovolené s sebou ošetřovatelku...
26.07.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (1323 článků)

Jiří Paroubek: Senátu došla munice

 
V minulých měsících týdnech jsem s velkým znepokojením přihlížel záměru řady senátorů odvolat prezidenta Zemana z jeho funkce. Zcela nepochybně se tato ostrá protizemanovská rétorika líbila nejen většině senátorů, kteří sami omylem považují senát za pupek světa, ale také jejich politickým stranám, které je do senátu vyslaly. Samozřejmě, že se jedná jen o strany české pravice.
22.07.2021 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4126 článků) , Jiří Zeman (1323 článků)

Pehe: Osud Bohuslava Sobotky? Důkaz bídy naší demokracie

 
Expremiér Bohuslav Sobotka po 30 letech v tichosti odešel z ČSSD. Nezaplatil členské příspěvky. Podle politologa Jiřího Pehe Sobotkův osud ukazuje, jak bídně na tom je česká demokracie. Klade to za vinu Václavu Klausovi a Miloši Zemanovi.
21.07.2021 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10504 článků) , Bohuslav Sobotka (9570 článků) , Jiří Pehe (446 článků) , Jiří Zeman (1323 článků)

Pehe zjistil, proč Piráti padají

 
Politický komentátor Jiří Pehe míní, že případná povolební „koalice koalic“ bude nestabilní projekt, jak uvádí ve svém sloupku na serveru DenikReferendum.cz. Analyzuje rozdíly jednotlivých koalic, i na úrovni jednotlivých stran. Nachází propastné rozdíly – hodnotové, programové, personální, organizační – u všech pěti politických subjektů. Jedna motivace je ale spojuje, a to porazit existenci dua Zeman – Babiš.
13.07.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pehe (446 článků) , Jiří Zeman (1323 článků)

Jiří Paroubek: Proč Kolář s Vystrčilem nepřejí prezidentově cestě do Číny?

 
Když před pár dny prezident Zeman oznámil, že hodlá v příštím roce odletět na návštěvu do Číny, věděl jsem, že to dříve nebo později vyvolá odpor „našich“ sinožroutů. V prvním okamžiku byli zřejmě překvapeni, neboť prezident načasoval toto oznámení do dní, které jsou v Česku tradičně využívány jako volné dny, v nichž je ignorována politika.
13.07.2021 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4126 článků) , Jiří Kolář (51 článků) , Jiří Zeman (1323 článků)

Čapí hnízdo postihla pohroma: Ptačí máma uhořela! Rodinku zachránili místní, pomohou i dalším zvířatům

 
Koncem května v Mladých Bucích na Trutnovsku došlo k nešťastné události. Čápice zahynula na drátech elektrického vedení a ovdovělý čáp Bukáček se měl o čerstvě vylíhnutá mláďata postarat sám. Měl jim shánět potravu i je zahřívat. S těžkým úkolem mu naštěstí pomohli místní lidé, kteří mu nosili vhodnou potravu a vše nakonec dobře dopadlo. Dva hlavní aktéři záchranného projektu Šándor Havrán a Jiří Zeman obdrželi od lidí finanční dary. Ty nyní poputují na pomoc dalším zvířatům.
08.07.2021 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (1323 článků)

JXD: Zeman je sprostý stařec. Posmívat se nemocným je doménou b*bů

 
Známý novinář Jiří X. Doležal se na stránkách významného serveru Forum24 rozepsal o prezidentu Zemanovi. Jeho slova o transsexuálech ho pěkně nadzvedla ze židle. Posmívat se nemocným je dle něj doménou blbů. „Sprostý stařec z hospody páté cenové!“ Nechybělo ani srovnání s jistým německým diktátorem a karavana tolerance prý jede dál. Translidí je Doležalovi údajně líto a povzbudil je, ať nepáchají sebevraždy.
05.07.2021 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Jirka Doležal (273 článků) , Jiří Zeman (1323 článků) , Jiří Doležal (273 článků)

Pehe radí Pirátům, jak vyhrát volby: Musíte přitvrdit. Útočit na Zemana, hájit gendery, podpořit Istanbulskou úmluvu

 
Šéf hnutí ANO a stávající premiér Andrej Babiš ve svém posledním předprázdninovém vystoupení na CNN Prima News konstatoval, že Piráti už se vidí v ministerských křeslech. Nestává se často, aby politolog Jiří Pehe dal Babišovi za pravdu, ale tentokrát to vidí stejně. Právě tento postoj podle politologa stojí za poklesem Pirátů. Podporu veřejnosti by prý mohli získat zpět, kdyby se tvrdě vymezili proti prezidentu Zemanovi, zastali se transgender osob a jednoznačně podpořili přijetí Istanbulské úmluvy v Česku. K tomu měli odsoudit výstavbu nových jaderných bloků.
04.07.2021 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22574 článků) , Jiří Pehe (446 článků) , Jiří Zeman (1323 článků)

Pomoc z EU může jižní Moravě významně pomoci, míní Pospíšil. A patenty na vakcíny brání

 
V čele české právní soustavy nemůže stát bývalý kariérní komunista jako Igor Stříž, má jasno europoslanec a bývalý ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil (TOP 09). Přístup současné šéfky resortu Marie Benešové (za ANO) označuje za amatérský a poukazuje na fakt, že její návrh na post nejvyššího státního zástupce po Pavlu Zemanovi nemá podporu ani u koaličních partnerů. Europoslanec se pro Blesk Zprávy rozmluvil také o tom, jakými konkrétními mechanismy disponují evropské instituce pro případnou finanční pomoc obětem ničivých bouřek a tornáda na jižní Moravě nebo o problémech, které vidí v souvislosti s možným prolomením patentů na proticovidové vakcíny.
02.07.2021 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2141 článků) , Jiří Pospíšil (2141 článků) , Marie Benešová (425 článků) , Jiří Zeman (1323 článků) , Igor Igor (124 článků) , Igor Igor (231 článků)

Režisér Adamec se neudržel: Český Floyd? Ne! Feťák. A Rom. Proto ten povyk. Teď někdo v Bruselu řekne, že za to může Babiš, Zeman a Putin

 
Režisér Jiří Adamec byl hostem v pořadu XTV Podtrženo sečteno u Luboše Xavera Veselého, kde komentoval události uplynulých dnů. Vyjádřil se k zákroku policistů z Teplic z minulé soboty, po němž zemřel Rom. Rozhodně podle něj není srovnatelný s americkým případem George Floyda. Věnoval se také blížícím se volbám nebo možnému vývoji epidemiologické situace, v tomto případě se opřel do vědce a biologa Jaroslava Flegra pro jeho černé scénáře.
27.06.2021 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (251 článků) , Jiří Adamec (131 článků) , Luboš Veselý (580 článků) , Jiří Veselý (214 článků) , Jiří Zeman (1323 článků) , Jiří Veselý (214 článků) , Jiří Veselý (214 článků) , George George (807 článků)

Benešová má jméno za Zemana. Pospíšil jí vyčetl „nezkušené právníky“, kteří tvoří opatření

 
17 protikoronavirových nařízení ze zhruba čtyř stovek dosud prohlásily české soudy za neoprávněné. Podle europoslance a bývalého šéfa TOP 09 Jiřího Pospíšila jde o katastrofální číslo. Uvedl to během debaty s ministryní spravedlnosti Marií Benešovou (za ANO) v diskuzním pořadu Partie Terezie Tománkové televize CNN Prima News. Zatímco Benešová obhajovala právní formu opatření zejména s ohledem na podmínky, v jakých vznikala, Pospíšil mimo jiné vyčítal vládě, že si k tomuto účelu nenajala špičkové právníky orientující se v problematice.
20.06.2021 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2141 článků) , Jiří Pospíšil (2141 článků) , Jiří Zeman (1323 článků)

Benešová má překvapivé jméno. Pospíšil byl zděšen

 
Hosty nedělní Partie Terezie Tománkové na CNN Prima News byli ministryně spravedlnosti za ANO Marie Benešová a europoslanec TOP 09, bývalý ministr Jiří Pospíšil. Ten byl přímo zděšen z toho, co slyšel z úst ministryně Benešové. Ministryně se možná vytasí s překvapením. Co Pospíšila tak vyděsilo? Nahlédněte. Ve druhé polovině diskuse se do sebe hosté pustili kvůli Vrběticím. Pospíšil udeřil na prezidenta Zemana. Poté tepal ještě Ministerstvo zdravotnictví kvůli covidu.
20.06.2021 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2141 článků) , Jiří Pospíšil (2141 článků) , Marie Benešová (425 článků) , Jiří Zeman (1323 článků)

„K*rvy to hrají pro bl*ce.“ Hřebejk měl den. Už se spálil, možná zapomněl

 
Režisér Jan Hřebejk se opětovně vyjádřil k přijímání migrantů. Tato otázka totiž nyní českou společností rezonuje – protože premiér Andrej Babiš (ANO) uvedl, že Piráti chtějí lidem domů stěhovat migranty. „Tuhle notu opakovaně hrají jen staré známé kurvy pro tradiční blbce,“ odsoudil politické nastolování tématu Hřebejk. V té souvislosti rýpl do prezidenta – což nebylo poprvé. Po jeho dubnovém vyjádření, že prezident Zeman je „p*čus“, ho však napomenul radní ČT Jiří Kratochvíl a někteří diváci žádali, aby jeho dílo nebylo přítomno na obrazovkách ČT.
07.06.2021 01:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (489 článků) , Andrej Babiš (22574 článků) , Jiří Zeman (1323 článků)

Fischer v ČT obsáhle pomlouval Zemana, jak nezvládá úřad. V tom zakročil Kobza: Mluvil jsem s ním, je jasné mysli!

 
Jsme nepřáteli Ruska? Na tuto otázku hledali u Václava Moravce odpověď exministr zahraničí z ČSSD Tomáš Petříček, senátor Pavel Fischer a poslanec Jiří Kobza (SPD). Ten to rázně odmítl. Zdůrazňoval také, že kauza Vrbětice je stále otevřená. „Omezovat to na jednu verzi považuji za nesprávné,“ pravil Kobza. Fischer kontroval, že teď je načase, aby se Rusko Česku za kauzu Vrbětice omluvilo a zaplatilo odškodnění. Pak udeřil na prezidenta Zemana. Ten prý vystupuje jako ruský „ideový diverzant“.
06.06.2021 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Fischer (200 článků) , Jiří Zeman (1323 článků)

Kroupova kolegyně zaskočila Ovčáčka. Na Hradě. Zeman, je zdravý? A pak to vzalo jiný směr

 
„Je Zeman v pořádku?“ zeptala se novinářka. A hradní mluvčí Jiří Ovčáček explodoval podobně jako Vesuv. Otázku mu položila Kristina Ciroková, která společně s Jankem Kroupou přinesla sérii článků o cestě - necestě Jana Hamáčka (ČSSD) do Moskvy.
04.06.2021 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (3168 článků) , Janek Kroupa (211 článků) , Jiří Zeman (1323 článků)

Chamtivý král ze Zlatovlásky prožil klinickou smrt. Ta skutečná si pro mistra záporných rolí přišla o 14 let později

 
K nejznámějším filmovým a televizním rolím Jiřího Holého (27. 11. 1922 – 11. 11. 2009) patří podivínský muzikant Petr Kala zvaný Galapetr z dramatu Král Šumavy (1959), cirkusák Zuzánek z kriminálního příběhu Partie krásného dragouna (1970), chamtivý král z pohádky Zlatovláska (1973) či majitel baru White Lines Arnold Hackl ze seriálu 30 případů majora Zemana (1976).
29.05.2021 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Holý (29 článků) , Jiří Holý (29 článků) , Petr Zeman (354 článků) , Jiří Král (93 článků) , Jiří Král (93 článků) , Jiří Zeman (1323 článků) , Arnold Arnold (7 článků)

Kajínkova advokátka Slámová chce na Hrad. Bude vám naslouchat

 
Advokátka Klára Long Slámová se nechala v rozhovoru pro Právo slyšet, že chce změnu, a proto bude kandidovat v prezidentských volbách za dva roky. „V poslední době vidím u lidí jakousi rezignaci. Nevěří, že to s nimi politici myslí dobře,“ poznamenala žena, která před soudem obhajovala doživotně odsouzeného a Zemanem omilostněného vězně Jiřího Kajínka.
26.05.2021 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (834 článků) , Jiří Zeman (1323 článků) , Jiří Sláma (47 článků) , Jiří Sláma (47 článků) , Klára Slámová (148 článků) , Long Long (25 článků)

„Tři roky držíte u moci velkokapitalistu, co za to dostanete?“ Vondra rýpal do Vostré. A bylo zle

 
Ve druhé hodině Partie Terezie Tománkové na CNN Prima News proti sobě zasedli poslanec Robert Králíček z ANO, komunistka Miloslava Vostrá, občanský demokrat Alexandr Vondra a Jiří Kobza z SPD. Králíček s Vondrou označili výbuch ve Vrběticích za teroristický čin. Kobza trval na tom, že mohlo jít o nešťastnou náhodu, a to Králíčka zvedlo ze židle. Vondra se obul do prezidenta Zemana. Za Vrbětice i za vztah k novinářům. Poté se smál komunistům.
23.05.2021 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1296 článků) , Miloslava Vostrá (178 článků) , Jiří Zeman (1323 článků) , Jiří Vondra (84 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »