Články k osobnosti

Jiří Zeman

  hokejista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jiří Zeman »
 

Pospíšil (TOP 09): Vyzývám Zemana, aby neignoroval výročí srpna 68

 
Předseda TOP 09 Jiří Pospíšil poslal prezidentovi Miloši Zemanovi otevřený dopis. Reagoval tak na prohlášení mluvčího Jiřího Ovčáčka na Twitteru, že se prezident republiky nechystá přednést žádný projev k padesátému výročí okupace naší země.
16.08.2018 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1873 článků) , Jiří Pospíšil (1873 článků) , Jiří Zeman (1123 článků)

To tu ještě nebylo: Nová akce „významných novinářů“ proti Zemanovi. Zasmějete se, jde i o Peheho

 
Diskuse? Ale kdeže. Několik významných osobností, včetně Miroslava Kalouska, se rozhodlo blokovat Twitter Jiřího Ovčáčka do doby, než začne dělat svou práci. Údajně ji totiž nedělá. Mají na mysli události kolem padesátého výročí okupace Československa vojsky Varšavské smlouvy.
16.08.2018 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6514 článků) , Jiří Pehe (364 článků) , Jiří Zeman (1123 článků)

Morální selhání! Bolševické p*ase. Zeman se chce promlčet. Profesor Drahoš zaujal jasné stanovisko. Občané také

 
Jak jsme již psali, Jiří Ovčáček sdělil, že Zeman k výročí okupace Československa nehodlá pronést žádný projev. To se nelíbí mnoha veřejně známým osobnostem, kupříkladu Jiřímu Pospíšilovi z TOP 09. A nyní se ozval i Zemanův bývalý sok z voleb Jiří Drahoš. Zeman prý morálně selhal. Ani jeho slova nezůstala bez odezvy.
15.08.2018 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1873 článků) , Jiří Pospíšil (1873 článků) , Jiří Drahoš (1032 článků) , Jiří Zeman (1123 článků)

Prezidentovi Miloši Zemanovi poslali letos lidé 214 návrhů na udělení státních vyznamenání

 
Lidé prezidentovi Miloši Zemanovi poslali 214 návrhů na udělení státních vyznamenání. Je to o téměř 20 více než před rokem. Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček si nárůst vysvětluje letošní oslavou 100. výročí vzniku Československa. Uvedl to dnes na dotaz ČTK. Zeman každoročně u příležitosti státního svátku 28. října vyznamenává tři až čtyři desítky lidí.
15.08.2018 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (1123 článků)

Jiří Čunek: Umělci, nechuť k Zemanovi a jeho pravda o H-Systemu

 
ROZHOVOR „Jsem přesvědčen, že Petra Smetku drželi v kriminále proto, aby nemohl do konkurzu mluvit, aby nemohl poukazovat na to, že je vlastně poškozený, aby nemohl ukazovat na šílené prodeje,“ říká k dění kolem kauzy H-System lidovecký senátor a zlínský hejtman Jiří Čunek. Sám se tématu věnuje už přes pět let. Zároveň dodává, že ho těší účast politiků v celé věci, protože je na čase, aby lidé, kteří vše prodlužovali, byli odstaveni a začala fungovat spravedlnost.
09.08.2018 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (659 článků) , Petr Zeman (290 článků) , Jiří Zeman (1123 článků)

Zase ten Bakala a byty OKD. Pohrdání. Erik Best o cílech uhlobarona

 
Finančník Zdeněk Bakala v pátek oznámil, že se nedostaví ke sněmovní vyšetřovací komisi k privatizaci důlní společnosti OKD. Tvrdí, že není nestranná a svým zaměřením zasahuje do probíhajícího soudního řízení. „Ztratil odvahu v době, kdy měl pod palcem prakticky celou politickou elitu, to byl jiný kabrňák, já si na něj posvítím,“ říká k Bakalovu odmítavému postoji expremiér Jiří Paroubek, který se nyní jako nezávislý kandidát pokouší dostat do Senátu. Podle názoru amerického novináře působícího v Česku Erika Besta by měl Bakala také vysvětlit, jestli v prodeji společnosti sehrál roli i Zeman, jak v některých svých vyjádřeních naznačuje.
06.08.2018 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3477 článků) , Zdeněk Bakala (299 článků) , Jiří Zeman (1123 článků)

Jiří Baťa: Panu „učiteli“ nikoli s láskou

 
Pane Mácho, v reakci na tragickou událost – utonutí dvou vitenamských chlapců na jezeře Lhota, jste se také vyjádřil, že cituji: „Miloš Zeman, Andrej Babiš a Tomio Okamura nemůžou za včerejší smrt dvou dětí na jezeře Lhota, ale nesou obří podíl na selhávání společnosti a hovadnost, která celou tragédii provází. Velká část veřejnosti považuje výroky a chování těchto politiků za argument, kterým ospravedlňují své neuvěřitelné chování u jezera Lhota. Je mi blivno, nepomoci dětem jen proto, že jsou Vietnamci. Jako učitel si dávám pozor na výrazy, ale ti, kteří jim nepomohli, jsou hovada blbá.“
06.08.2018 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13743 článků) , Tomio Okamura (2098 článků) , Jiří Zeman (1123 článků)

Prezident Zeman má vážné pochybnosti. Vstoupí do kauzy H-System

 
Nejvyšší soud nařídil klientům zkrachovalého H-Systemu, že musí opustit domy, které si často svépomocí museli dobudovat. Vzhledem k tomu, jak dlouho už se kauza H-System táhne, je už řada klientů v důchodovém věku a nemá kam jinam jít. Fakticky by se z nich stali bezdomovci. Utrápení lidé si to nechtějí nechat líbit. Spravedlnosti se chtějí dovolávat u prezidenta Zemana, případně u mezinárodních institucí. Hradní mluvčí Jiří Ovčáček už dal najevo, že trpícím klientům bude dopřáno sluchu.
24.07.2018 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (1123 článků)

Prezident Zeman má vážné pochybosti. Vstoupí do kauzy H-System

 
Nejvyšší soud nařídil klientům zkrachovalého H-Systemu, že musí opustit domy, které si často svépomocí museli dobudovat. Vzhledem k tomu, jak dlouho už se kauza H-System táhne, je už řada klientů v důchodovém věku a nemá kam jinam jít. Fakticky by se z nich stali bezdomovci. Utrápení lidé si to nechtějí nechat líbit. Spravedlnosti se chtějí dovolávat u prezidenta Zemana, případně u mezinárodních institucí. Hradní mluvčí Jiří Ovčáček už dal najevo, že trpícím klientům bude dopřáno sluchu.
24.07.2018 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (1123 článků)

Bouře kolem výstavy F. R. Čecha na Slovensku. Zaměstnanci galerie protestují, vedení se naopak těší na návštěvníky. A z Pražského hradu přiletělo...

 
Proti výstavě Františka Ringo Čecha v Liptovském Mikuláši na Slovensku se vzbouřili zaměstnanci tamní galerie a žádají o její zrušení. Podle jejich názoru jsou v ní obscénní a deviantní prvky. Opačného názoru je však vedení galerie, které věří, že právě na tuto výstavu naláká řadu návštěvníků. V tom, jak se věci v samé podstatě mají, má jasno tiskový mluvčí prezidenta Miloše Zemana Jiří Ovčáček, podle něhož je jasné, že jde akorát o skvělou reklamu pro Ringo Čecha.
19.07.2018 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (1123 článků) , Miloš Zeman (21261 článků)

Podělali jsme si to sami. Vlivný muž českých médií přiznal, jak to bylo se Schwarzenbergem a Drahošem

 
Bývalý šéfredaktor MF Dnes a nynější šéfredaktor časopisu Reportér Robert Čásenský se v rozhovoru pro server Seznam Zprávy vyjádřil k médiím, k prezidentu Miloši Zemanovi i jeho protikandidátu v první přímé volbě Karlu Schwarzenbergovi. A nejen jemu - svá slova věnoval i druhé přímé volbě a Jiřímu Drahošovi.
08.07.2018 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Drahoš (1032 článků) , Jiří Zeman (1123 článků)

Slova ostrá jako břitva. Režisér Adamec utnul řeči o nominaci Pocheho do vlády. A přidal vzkaz těm, kteří křičí, že kvůli Zemanovi a Babišovi se vzdáváme polistopadových hodnot

 
AUDIT ČESKÉ SPOLEČNOSTI „Stíhání Andreje Babiše pro mě není důvodem, proč by nemohl být občany volen. Asi je pro voliče důležitější fakt jeho podnikatelského úspěchu, což v praxi zjednodušeně znamená, že to nemůže být idiot...,“ říká známý režisér Jiří Adamec. Pro ParlamentníListy.cz se vyjádřil k životní úrovni v České republice, promluvil o Zemanovi, Babišovi i Havlovi a řekl i svůj názor ohledně Evropské unie. „V USA kvůli společnému státu dokonce vedli válku. To my naštěstí nikoliv, my se jen hádáme a ucpáváme díry vznikající nekvalitní prací nekvalitních vůdců… A to se jistě změní. A zlepší!“ míní režisér.
25.06.2018 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (213 článků) , Andrej Babiš (13743 článků) , Jiří Adamec (93 článků) , Jiří Havel (362 článků) , Jiří Zeman (1123 článků) , Jiří Havel (362 článků)

Josef Klíma na kameru: Zeman je nebezpečný člověk. Ale Kalousek, když ještě měl moc...

 
Moderátor Luboš Xaver Veselý přivítal v internetové televizi XTV.cz publicistu Josefa Klímu, který se dlouhodobě věnoval např. případu Jiřího Kajínka. V rozhovoru popsal jak svůj vztah s Kajínkem, tak to, co si myslí o prezidentovi Miloši Zemanovi. Zeman je podle publicisty nebezpečný člověk. Zato Miroslav Kalousek (TOP 09) prý nebezpečný není.
15.06.2018 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Josef Klíma (203 článků) , Miroslav Kalousek (6514 článků) , Jiří Kajínek (754 článků) , Luboš Veselý (330 článků) , Jiří Veselý (167 článků) , Josef Zeman (72 článků) , Josef Veselý (67 článků) , Jiří Zeman (1123 článků) , Jiří Veselý (167 článků) , Jiří Veselý (167 článků)

Pehe předpovídá mezinárodní konflikt populistů: Až se dostanou k moci...

 
Známý český politický komentátor Jiří Pehe se ve svém posledním příspěvku pro svůj blog na serveru aktualne.cz rozhovořil na téma populismus. Argumentuje, že rozdílné postoje populistů nakonec znemožní jejich spolupráci. Opírá se zejména do prezidenta Zemana a Tomia Okamury.
11.06.2018 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pehe (364 článků) , Jiří Zeman (1123 článků)

VIDEO Zdravím všechny pražské kavárny! oslovila Václavák Miroslava Němcová. Vedle Dienstbier, Pirát, Pospíšil... Co na to ODS?

 
Na demonstraci na Václavském náměstí, nazvané „Proti Babišovi, Zemanovi a komunistům“, vystoupili zástupci „demokratické opozice“. K ní byl přiřazen i senátor Jiří Dienstbier z potenciálně vládní ČSSD, ovšem největší aplaus na Václavském náměstí získala Miroslava Němcová z ODS.
06.06.2018 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1405 článků) , Jiří Pospíšil (1873 článků) , Jiří Pospíšil (1873 článků) , Jiří Zeman (1123 článků)

Nějaký dobytek... Ovčáček zveřejnil FOTO a strhla se brutální mela

 
Pomník vojáků Rudé armády nacházející se před Pražským hradem nabarvili výtržnící na růžovou barvou. Tiskový mluvčí prezidenta Miloše Zemana Jiří Ovčáček neponechal nic náhodě a naštvaný běžel s hadrem v ruce dát vše do původního stavu. O svou aktivitu se následně podělil i na sociální síti. Nechyběl ani vzkaz těm, kteří si pomník dovolili znehodnotit. Reakce na jeho příspěvek byly drsné.
05.06.2018 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (1123 článků) , Miloš Zeman (21261 článků)

Tak aby bylo jasno. Hrad odtajnil klíčovou část zprávy Vojenského zpravodajství o novičoku

 
Poslanci se dnes nedostali k jednání o výrocích prezidenta Miloše Zemana o jedu novičok. Na mimořádné schůzi svolané na ráno se nepřihlásilo hlasovacími kartami dost přítomných poslanců, takže schůze nebyla usnášeníschopná. Tiskový mluvčí prezidenta Miloše Zemana Jiří Ovčáček na oficiálním webu Hradu zveřejnil vyjádření, v němž prý v souvislosti s děním v kauze novičok považuje za důležité v rámci vyjasnění a uklidnění situace celou záležitost uzavřít. Jde o dvě zásadní informace a tady jsou.
31.05.2018 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (1123 článků) , Miloš Zeman (21261 článků)

Jiří Kajínek: Lidé jsou zklamaní, rok 1989 mají za podvod. Přesvědčují mě, ať kandiduju na Hrad. Babiš je schopný muž

 
ROZHOVOR „Proti Miloši Zemanovi vystupují jeho odpůrci velice sprostě a neslušně, ale je zde neoddiskutovatelný fakt, že tento prezident byl zákonně zvolen. Údajná velezrada je samozřejmě nesmysl,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz rok poté, co mu byla udělena milost, Jiří Kajínek. Zhodnotil porevoluční dobu, vyjádřil se k prezidentu Zemanovi i k dalším politikům a sdělil také, že stále usiluje o obnovení procesu. „Pro mne je prioritou docílit očištění mého jména,“ říká Jiří Kajínek, který bude nejen na toto téma besedovat s lidmi už 31. května v táborském hotelu Palcát.
28.05.2018 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (754 článků) , Jiří Zeman (1123 článků)

Míň chlastu, Miloši! Jiří Mádl nadává Zemanovi

 
Režisér a herec Jiří Mádl se na svém facebookovém profilu vyjádřil ke článku vydanému na serveru Echo24.cz informujícímu o tom, že všechny Zemanovy čínské miliardy zaplatili Češi a Slováci. „Hezky, Miloši! Teď už jseš prezidentem dolních 16 milionů,“ reagoval herec doslova, i když obyvatel je deset milionů. V návaznosti na celou situaci je navíc velmi podivný středeční tweet Jaroslava Tvrdíka.
23.05.2018 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (403 článků) , Jiří Zeman (1123 článků)

Němcová zneuctila památku milionů padlých ve druhé světové válce. Tohoto bastarda mají lidé v Evropě čím dál víc plné zuby. Hloupá, prohnilá a zrádná ČSSD. Filozof hovoří

 
ROZHOVOR „Za prezidenta Zemana bychom se museli stydět, kdyby nebyl do Moskvy na ty oslavy jel. Nebylo v tom žádné podbízení se Rusku. Stejně je tomu i s dalšími ‚důkazy‘ o prezidentově nadbíhání Rusku. A co jeho souhlas se stěhováním americké ambasády do Jeruzaléma? To by tedy mělo být paní Němcovou kvalifikováno jako nemístné podbízení se Americe! Já naopak obojí chápu,“ říká kontrarevoluční a reakční filozof Jiří Hejlek.
22.05.2018 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (1123 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »