Články k osobnosti

Jiří Tlustý

  vědec, inženýr

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jiří Tlustý »
 

Bývalý hokejista Jiří Tlustý se oženil! Na pohádkové svatbě zpívali Děkan i Lounová

 
Jiří Tlustý (34) měl před sebou zářnou hokejovou budoucnost, jenže vážné zranění zápěstí způsobilo, že s hokejem musel již v devětadvaceti letech skončit. Nyní se však u něj blýská na lepší časy. Ve středu 8. června si vzal za ženu svou dlouholetou partnerku Soňu a soudě podle fotografií a videí na sociálních sítích se jednalo o opravdu pohádkovou svatbu.
09.06.2022 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Tlustý (107 článků) , Jiří Tlustý (107 článků)

Hokejista Tlustý kvůli zranění skončil na vrcholu sil: Popsal své nejtemnější období

 
To nejhorší, co se může vrcholovému sportovci stát, je nečekané vážné zranění ukončující kariéru. Poznal to i někdejší reprezentant a vynikající hokejový útočník Jiří Tlustý (34). V zápase NHL si přivodil vážné zranění zápěstí, které nenapravilo ani několik operací. Kladenský odchovanec tak musel skončit s hokejem ve 29 letech, tedy v momentě, kdy byl na vrcholu sil. Jak se svěřil v pořadu 13. komnata z dílny České televize, následovalo temné období, kdy se uzavřel do sebe a nevěděl, co dál.
08.06.2022 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Tlustý (107 článků) , Jiří Tlustý (107 článků)

Bylo těžké říct to doma, říká hokejista Tlustý o konci kariéry po zranění

 
Bývalý hokejový reprezentant Jiří Tlustý (34) působil devět sezon v zámořské NHL. Má za sebou 446 utkání. Nastupoval za Toronto, Carolinu, Winnipeg a New Jersey. Hrál i za českou reprezentaci. Hokejistovu slibně rozjetou kariéru však před pár lety zastavilo fatální zranění.
08.06.2022 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Tlustý (107 článků) , Jiří Tlustý (107 článků)

„Nejsme ve válce.“ Šlápl na kuří oko. Tlustý mluvil o Ukrajině a zboural internet

 
Na CNN Prima News se včera ohledně Ukrajiny střetli bývalý státníci Vlastimil Tlustý a Jiří Paroubek. Diskuse vyhrocená nebyla, ani Tlustý, ani Paroubek si nemyslí, že by vláda měla dále vyhrocovat situaci. Ale Tlustý poznamenal, že vláda, kde může, tam přileje olej do ohně. A pak má Česko stejnou inflaci jako Ukrajina. Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. Tlustý byl z řad nepřátel Ruska označen za kolaboranta a příznivce Mnichova a CNN Prima News bylo vyčteno, že si ho do pořadu vůbec zvala.
27.04.2022 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4406 článků) , Vlastimil Tlustý (288 článků) , Jiří Tlustý (107 článků) , Jiří Tlustý (107 článků)

Drahoš asi přiznal, co nechtěl. Zkušený politik obrátil jeho argumenty proti němu. Volit ze zahraničí poštou? A je jasno

 
Každému volebnímu hlasování by měl být někdo přítomen kvůli kontrole. Bývalý a zkušený politik ODS Vlastimil Tlustý se ohrazuje proti nápadům zavést korespondenční hlasování pro Čechy ze zahraničí. A jako varování připomněl americkou zkušenost. Právě kvůli tomuto tématu se v televizní debatě utkal poslanec ANO Patrik Nacher a senátor Jiří Drahoš, jenž návrh obhajoval.
25.01.2022 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Tlustý (288 článků) , Jiří Drahoš (1205 článků) , Jiří Tlustý (107 článků) , Jiří Tlustý (107 článků)

Hokejista Jiří Tlustý ukázal krásnou rodinku: Věděli jste, že má po svém boku tuhle sexy blondýnku?

 
Bývalý hokejový útočník Jiří Tlustý (33) se pochlubil krásnou rodinkou. S přítelkyní Soňou Matějkovou a skoro dvouletou dcerkou Nelou dorazili podpořit charitativní focení.
15.04.2021 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Tlustý (107 článků) , Jiří Tlustý (107 článků)

Inna Puhajková po rozchodu s fotbalistou Tlustým: První dovolená s novým chlapem! Prozradil je Kazma

 
Měsíc před koncem roku se sporťačka Inna Puhajková (34) odstěhovala od fotbalisty Petra Tlustého (34), se kterým pět let žila. Sama ale nezůstala snad ani minutu, když hned vsadila na manažera ve vysoké funkci Jiřího Rákosníka. A právě s ním si momentálně užívá na Kostarice.
04.02.2021 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Inna Puhajková (415 článků) , Jiří Tlustý (107 článků) , Jiří Tlustý (107 článků) , Sam Sam (616 článků)

Někdo lže. Topolánek, Kalousek, Čunek? Vlastimil Tlustý vynesl nové svědectví

 
30 LET POTÉ – KROKY K DEMOKRACII „Život na dluh a zvyšování daní.“ O trendu doby hovoří exministr financí Vlastimil Tlustý, který sází na návrat „zkušených pravičáků“ a pro osobnosti 90. let, které budou kandidovat do Senátu, napsal ekonomický program. Při bilancování uplynulých let vrací úder bývalému premiérovi. Došlo i na dosazení Miroslava Kalouska na pozici ministra financí a roli Jiřího Čunka. „Čunek tehdy mně do telefonu říkal…“ A jestli v dalších volbách udělá Kalousek „zázračný kotrmelec“? „Těžko odhadnout. Umím si představit, že bude kandidovat za Milion chvilek,“ komentuje Tlustý.
18.02.2020 13:21 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (863 článků) , Vlastimil Tlustý (288 článků) , Miroslav Kalousek (7591 článků) , Mirek Topolánek (2414 článků) , Jiří Tlustý (107 článků) , Jiří Tlustý (107 článků)

Kalousek? „Mrtvola, nenávist, nic hezkého,“ padá na vrub lídra TOP 09

 
Podle nejnovějšího průzkumu agentury STEM je nejméně oblíbeným politikem Miroslav Kalousek, kterého velmi nepříznivě hodnotí 59 procent lidí, k tomu ještě 23 procent spíše nepříznivě (důvěřuje mu 14 procent lidí). Proč tomu tak je? Co dělá špatně? Jaké budou jeho další vztahy s novým předsedou TOP 09 Jiřím Pospíšilem (spekuluje se, že není zrovna jeho oblíbencem) a jaká je vlastně budoucnost TOP 09, podaří se jí zvrátit nepříznivý sestupný trend? Tyto otázky položily ParlamentníListy.cz politologovi Lukáši Jelínkovi, mediálnímu expertovi Jiřímu Mikešovi a bývalém ministru financí Vlastimilu Tlustému.
06.08.2018 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2183 článků) , Vlastimil Tlustý (288 článků) , Jiří Pospíšil (2183 článků) , Miroslav Kalousek (7591 článků) , Jiří Tlustý (107 článků) , Jiří Jelínek (76 článků) , Jiří Tlustý (107 článků)

Kalousek ze sebe v ČT dělal chudáka. A zle se mu to vrátilo

 
Je úsměvné, když Miroslav Kalousek vysvětluje důvod své neoblíbenosti u veřejnosti mediální masáží Babišových médií. Myslí si to mediální expert Jiří Mikeš, protože to byl právě zakladatel TOP 09, kdo dostával prostor ve všech mainstreamových médiích, zvláště pak v České televizi, k masáži proti nynějšímu premiérovi. Kalouskův předchůdce ve funkci ministra financí Vlastimil Tlustý zase upozorňuje, že pro politický subjekt je posilou jen takový lídr, jehož popularita je výrazně vyšší, než jsou preference jeho strany.
27.06.2018 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Tlustý (288 článků) , Miroslav Kalousek (7591 článků) , Jiří Tlustý (107 článků) , Jiří Tlustý (107 článků)

Je to vážné? Před debatou ČT, která rozhodne vše, promlouvá Vlastimil Tlustý

 
ROZHOVOR Všeobecně byl před televizní debatou prezidentských kandidátů očekáván debakl Jiřího Drahoše a vítězství současného prezidenta Miloše Zemana deset ku jedné, a to se evidentně podle exministra financí za ODS Vlastimila Tlustého nestalo. „A ten vyvážený stav i po té diskusi v myslích lidí setrvává. Další významný poznatek z té diskuse je, že pan prezident má výrazné zdravotní problémy, a to vážné,“ prohlásil bývalý významný člen ODS v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
25.01.2018 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Tlustý (288 článků) , Miloš Zeman (27376 článků) , Jiří Drahoš (1205 článků) , Jiří Tlustý (107 článků) , Jiří Tlustý (107 článků)

Rozchod na spadnutí? Tohle je 7 věcí, které by měl okamžitě udělat PAROHÁČ Jakub Prachař!

 
Agáta Prachařová má definitivní konec s dokonalou rodinnou idylkou. Fotograf Matěj Dereck Hard si pustil v Top Staru pusu na špacír a prozradil, že jedna nejmenovaná vnadná modelka, která ovšem žije se známým českým hercem, mu zamotala hlavu. Dokonce se nechal slyšet, že mu slibovala rozvod se svým manželem. Jenomže Agáta podle jeho slov z neznámých důvodů zařadila zpátečku. Není žádnou novinkou, že Agáta měla Jakuba v minulosti podvádět i s hokejisty. Minulý rok se měla zaplést v Americe s hokejistou Jiřím Tlustým a také mít románek s dalším hokejistou Jakubem Valským. A co na to Jakub? Tohle je 7 věcí, které by měl populární herec okamžitě udělat!
02.02.2017 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1337 článků) , Agáta Hanychová (3246 článků) , Jiří Tlustý (107 článků) , Jiří Tlustý (107 článků) , Jakub Valský (2 články)

Chudák hokejista Jirka Tlustý. Žádná už nechce jeho píšťalku ani doučování "hudební výchovy"!

 
Kde jsou ty časy, kdy si hokejka Jirka Tlustý mohl vybírat ze zástupu fanynek, které mu samy skákaly do postele. Střihl si dokonce Jágrovu Innu. Jenže doba se změnila, hvězda bohatého sportovce padá a padá. Zlatokopky už dávno toto jméno nemají ve svém seznamu idolů.
08.01.2017 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Tlustý (107 článků) , Jiří Tlustý (107 článků)

Langer, Gross, Tlustý... Ti chlapci na černou práci dopadli všichni špatně, vzpomíná politolog

 
POLITOLOGOVÉ Uplynulý týden na sebe strhl mediální pozornost exministr vnitra Ivan Langer. O jeho politické kariéře si ParlamentníListy.cz povídaly s politologem Jiřím Pehe. „Uškodilo mu to co ostatním korunním princům svých stran. Což byli muži na špinavou práci a museli shánět peníze a sponzory. Nebylo to pro ně lehké. A ať už šlo o Ivana Langera, Vlastimila Tlustého, Pavla Béma, Stanislava Grosse či Karla Březinu, všichni skončili špatně,“ povšiml si.
17.10.2015 10:16 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bém (854 článků) , Stanislav Gross (789 článků) , Vlastimil Tlustý (288 článků) , Jiří Pehe (459 článků) , Ivan Langer (690 článků) , Jiří Tlustý (107 článků) , Jiří Stanislav (110 článků) , Jiří Tlustý (107 článků)

Tlustý se Židlickým se v novém působišti uvedli gólem

 
Tři české góly byly k vidění v programu zámořské NHL v noci z pátku na sobotu. Útočník Jiří Tlustý a obránce Marek Židlický skórovali v NHL při premiéře ve svých nových týmech, kterým se upsali v polovině září, jednu trefu si připsal i obránce Arizony Zbyněk Michálek. 
10.10.2015 10:01 |

podobné články

Osobnosti: Marek Židlický (85 článků) , Zbyněk Michálek (32 článků) , Jiří Tlustý (107 článků) , Jiří Tlustý (107 článků) , Jiří Marek (458 článků) , Jiří Marek (458 článků)

Tlustý udělal z Jágra idiota před celým nároďákem! Víme, jak to bylo doopravdy s Innou

 
Byli to kamarádi na život a na smrt. Na ledě se Jirka Tlustý od svého vzoru Jardy Jágra učil. Ale to už dávno odvál čas. Přátelství vystřídala nenávist a nemůžou si přijít na jméno!
10.08.2015 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Tlustý (107 článků) , Jiří Tlustý (107 článků)

Sexuální praktiky hokejisty Tlustého: Na Facebooku učí hrát holky na svou píšťalu!

 
Hokejista Jiří Tlustý, který měl vztah s Innou Puhajkovou a zkoušel to i na Agátu Hanychovou, si na Facebooku otevřel hodiny hudební výchovy. Zatím učí hrát holky na píšťalu. Nástroj si s sebou brát nemusíte, Tlustý prý zapůjčí svou vlastní píšťalku.
05.08.2015 07:51 |

podobné články

Osobnosti: Inna Puhajková (415 článků) , Jiří Tlustý (107 článků) , Jiří Tlustý (107 článků)

Ony s ním spí za lístky na NHL? Hokejista Jiří Tlustý se rozpovídal o tom, jak loví modelky

 
Hokejista Jiří Tlustý (27), který válí v NHL za Winnipeg Jets, se rozpovídal, jak balí modelky. Je to tedy síla. Doufáme, že Agáta Hanychová (30) a Inna Puhajková (29) chtěly více než jen lístky na hokej.
04.08.2015 10:41 |

podobné články

Osobnosti: Inna Puhajková (415 článků) , Jiří Tlustý (107 článků) , Jiří Tlustý (107 článků)

Reklama na šťastnou rodinku? Agáta Prachařová demonstrovala idylku na roztomilém snímku s manželem a synem

 
Už jsou to dva měsíce, co se vyrojily spekulace o manželské krizi Agáty Prachařové  (29) a Jakuba Prachaře  (31) , která byla údajně způsobena výletem prostořeké modelky do USA , kde měla mít pletky s hokejistou Jiřím Tlustým.
16.04.2015 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1337 článků) , Agáta Hanychová (3246 článků) , Jiří Tlustý (107 článků) , Jiří Tlustý (107 článků)

Exministr Vlastimil Tlustý ví, kolik času zbývá Babišovi: Přijde zásadní obrat. A pak už všechno půjde rychle

 
Pravicové strany, které se ostře postavily proti antiamerické hysterii v souvislosti s průjezdem amerických jednotek přes naše území, mohou cítit zadostiučinění. Komunisté a proruské síly v čele s advokátem Jiřím Vyvadilem zažily naprostý debakl, veřejnost se k protestům nepřipojila, naopak americký konvoj vítala s takovým nadšením, že to překvapilo i americké vojáky. Mění se kvůli obavám z rozpínavosti Ruska postoj české veřejnosti od dob masových protestů proti umístění amerického radaru? A může pravice doufat, že jí důraz na obranyschopnost České republiky, na význam euroatlantického spojenectví v rámci Severoatlantické aliance získá zpět pravicového voliče?
01.04.2015 12:52 |

podobné články

Osobnosti: Vlastimil Tlustý (288 článků) , Jiří Tlustý (107 článků) , Jiří Tlustý (107 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »