Články k osobnosti

Jiří Soukup

  herec, scénárista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jiří Soukup »
 

Hvězdné páry na Českém plese: Žárlivý Bohuš Matuš vedle Lucinky a těhotná Agáta Hanychová se Soukupem

 
Na Český ples do Obecního domu dorazilo mnoho hvězd, některé přišly jednotlivě, jiné v páru. Svou účastí překvapili například Agáta Hanychová s Jaromírem Soukupem nebo Tereza Pergnerová s partnerem Jiřím Chlebečkem. Mezi hosty byl i Bohuš Matuš s manželkou Lucií, který žárlil na neznámého nápadníka. Kdo další dorazil se svou drahou polovičkou, na to se můžete podívat v galerii.
19.02.2023 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Bohuš Matuš (472 článků) , Tereza Pergnerová (535 článků) , Agáta Hanychová (3452 článků) , Jiří Soukup (6 článků)

Stačilo říct Putin a už to jelo. Zwyrtek Hamplová, Pospíšil, Šlachta a Soukup. Barrandov zažil jízdu

 
Šéf hnutí Přísaha Robert Šlachta, senátorka Jana Zwyrtek Hamplová a někdejší šéf TOP 09, europoslanec Jiří Pospíšil byli hostem Arény Jaromíra Soukupa na TV Barrandov. „Schází mi tlak na Putina, aby se uzavřel mír,“ zdůraznila mimo jiné nově zvolená senátorka. Zmínila také, že se na ní obracejí zaměstnavatelé, kteří budou muset do pár měsíců zavřít a propustí stovky lidí.
12.10.2022 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2195 článků) , Jiří Pospíšil (2195 článků) , Jiří Soukup (6 článků) , Jan Soukup (30 článků)

U Agáty a Soukupa se objevili Vémolovi: Řeči o dalších dětech a proč je Karlos schopen vytáhnout jídlo z koše

 
Byla svatba Karlose Vémoly a Lely Vémoly opravdová, nebo to byla jedna velká lež? A jak se slavný pár dal dohromady? Nejslavnější český MMA bijec a jeho žena byli hosty pořadu Agáty Jaromíra Soukupa a prozradili na sebe možná víc, než chtěli. A i přes rozpačitý začátek šéfa TV Barrandov se uvolnili i nastávající rodiče a promluvili o vlastní svatbě. Na rozdíl od Vémolů je tak už nyní jasné, že je Jiří Krampol oddávat nebude. Co dalšího na sebe slavné páry v barrandovské reality show odhalily? 
20.09.2022 23:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (1024 článků) , Karlos Vémola (704 článků) , Jiří Soukup (6 článků)

Policista, který zasahoval u znásilnění Nely: Něco takového jsem nikdy neviděl!

 
Ačkoliv je Tomáš Soukup protřelým policistou, případ Nely Moravcové již nikdy nevymaže z paměti. Byl to totiž právě on, kdo jako jeden z prvních zasahoval na místě činu, kde ji její soused Jiří Meindl dlouhé hodiny znásilňoval, mučil a téměř zabil. Nyní po letech, jenom několik hodin poté, co celé Česko zasáhla informace o jejím úmrtí, zavzpomínal na moment, kdy vstoupil do bytu, kde si mladá dívka prošla doslova peklem. Jak na osudný den vzpomíná a jak dopadl pokus Nely ho kontaktovat? Nejen o tom se rozpovídal v pořadu 360° Michala Půra CNN Prima News.
26.04.2022 22:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Soukup (6 článků)

Lipavský? Nic nekončí. Zeman je velký hráč, říká Pospíšil. A tuší vývoj

 
Prezident Zeman jmenoval v pátek v Lánech novou vládu, a to v podobě, v jaké mu ji premiér Fiala navrhl před měsícem. O sestavení vlády a jejím dalším fungování i ve vztahu k Hradu hovořil v jednom z pořadů Jaromíra Soukupa na TV Barrandov europoslanec Jiří Pospíšil (TOP 09), jenž v minulosti zastával úřad ministra spravedlnosti. Zeman podle něj bude hrát dál svou šachovou partii, ale jeho vliv na novou vládu díky neústupnosti Fialy bude nižší než na kabinet předchozí. Od nové vlády se prý očekává až příliš mnoho, brzy přijdou deziluze, antibabišovci teď propadli euforii.
19.12.2021 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2195 článků) , Jiří Pospíšil (2195 článků) , Jiří Fiala (345 článků) , Jiří Soukup (6 článků) , Jiří Fiala (345 článků) , Jiří Zeman (1392 článků)

Nelu (30) brutálně znásilňoval soused Jiří Meindl: Policista popsal zásah v zakrváceném bytě

 
Třicetiletá Nela z Prahy si prošla peklem. V současné době již na dvacet let odsouzený Jiří Meindl svou tehdejší sousedku násilím dotlačil do svého bytu, kde ji dlouhé dvě hodiny mučil a znásilňoval. Vyhrožoval jí i zabitím. Její křik naštěstí slyšel soused, a tak utrpení ukončil příchod policistů. Jeden ze zasahujících mužů, Tomáš Soukup, popsal hrůzu, kterou v bytě uviděli, když tam s kolegy vtrhli. Na násilníka použil pepřový sprej.
08.09.2021 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Soukup (6 článků)
« Předchozí 1 Další »