Články k osobnosti

Jiří Šimáně

  majitel unimex group

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jiří Šimáně »
 

Kapitalisté se sešli s Vojtěchem Filipem

 
Tři čeští miliardáři – Dušan Palcr z J&T, Jiří Šimáně z Travel Service a Marek Dospiva z Penty – vyrazili na schůzku k předsedovi komunistů Vojtěchu Filipovi. Debatovali s ním o situaci v Číně. Informoval o tom server Českého rozhlasu. Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl tuto schůzku patřičně okomentoval. Přesvědčte se sami.
11.04.2018 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (227 článků) , Jiří Šimáně (8 článků) , Vojtěch Filip (1080 článků) , Marek Dospiva (7 článků) , Jiří Marek (313 článků) , Jiří Marek (313 článků)

Český miliardář: Migraci podporují jen mladí šílenci. Migranti nepracují. Zastavit! Za teror odpovídá EU

 
Miliardář Jiří Šimáně varuje v dnešních Lidových novinách před migrační politikou Evropské unie. Ta je podle jeho slov impotentní a Evropě tak hrozí ztráta identity.
31.08.2017 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Šimáně (8 článků)

Šéf fotbalové Slavie, kterou si koupila čínská společnost, rezignoval

 
Jiří Šimáně rezignoval na pozici předsedy představenstva fotbalové Slavie, která tak přišla o šéfa. Stojí za tím neshody s většinovým vlastníkem, kterým je v zastoupení Jaroslava Tvrdíka čínská společnost CEFC. Informují Lidovky.cz.
04.04.2016 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Šimáně (8 článků)

Stabilizace Slavie? Minimálně dva roky, říká Šimáně

 
Nečekejte zázraky. To je vzkaz Jiřího Šimáněho směrem k fanouškům Slavie. Nový spoluvlastník nejstaršího českého fotbalového klubu je žádá, aby byli trpěliví a počítali s tím, že stabilizace "červenobílých" bude trvat minimálně dva roky.
11.09.2015 10:04 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Šimáně (8 článků)

Fotbalovou Slavii koupili Číňané

 
Fotbalový klub Slávia Praha dnes koupila čínská společnost CEFC China Energy Company Limited. Bude mít 60% podíl, zbytek vlastní Jiří Šimáně, miliardář a spolumajitel společnosti Travel Service. Informuje server Neovlivni.cz
04.09.2015 13:11 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Šimáně (8 článků)

Číňané zbavili fotbalovou Slavii Řebíčka. Klub koupil čínský gigant

 
Fotbalovou Slavii koupila čínská finanční a energetická společnost CEFC. Firma o tom informovala v tiskové zprávě, podle které budou Číňané mít 60 procent, zbytek získá Jiří Šimáně, spolumajitel letecké společnosti Travel Service. Dosavadním majitelem klubu byl bývalý ministr dopravy Aleš Řebíček.
04.09.2015 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Šimáně (8 článků) , Aleš Řebíček (94 článků)

Úspěšný byznysmen Šimáně hovoří o Babišovi. A dává mu radu

 
Jiří Šimáně se pravidelně umísťuje v žebříčku nejbohatších Čechů. Majitel letecké společnosti Travel Service či donedávna spoluvlastník sítě obchodů OBI v rozhovoru pro Hospodářské noviny prozradil, že očekával od Andreje Babiše řadu pozitivních změn v české politice, ovšem skutečnost prý ještě překonává jeho očekávání.
18.04.2014 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13503 článků) , Jiří Šimáně (8 článků)

Letecký boss: Kalousek a další prodali ČSA za cenu poloviny jednoho motoru

 
Spolumajitel soukromé letecké společnosti Travel Service Jiří Šimáně má za to, že stát mohl za prodej ČSA získat podstatně více peněz. Podíl ve výši 44 procent v ČSA koupila jihokorejská Korean Air za šedesát sedm a půl milionu korun, což je cena poloviny motoru Boeingu 737 série 800. Jinak ale v rozhovoru pro čtvrteční Lidové noviny hodnotí Korean Air jako zajímavého partnera pro ČSA.
14.03.2013 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Šimáně (8 článků)
« Předchozí 1 Další »