Články k osobnosti

Jiří Ševčík

  zpěvák

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jiří Ševčík »
 

„Míšení ras. Cílem je vznik světle hnědé rasy v Evropě. Proto musí přijmout 1,5 milionu přistěhovalců ročně.“ Na půdě Sněmovny padla slova, ze kterých mrazí

 
Na půdě Poslanecké sněmovny se konal seminář s názvem „100. výročí vzniku Československa v době neutichající evropské integrace“ s podtitulem „Přežijí národní státy snahu o evropský superstát?“ Seminář pořádal poslanec Jan Skopeček (ODS), který si přizval zajímavé hosty z různých částí politického spektra. O budoucnosti Evropy mluvil proděkan Národohospodářské fakulty Vysoké Školy Ekonomické v Praze Miroslav Ševčík, výkonný ředitel Institutu Václava Klause Jiří Weigl, režisér a někdejší předseda KSČM Jiří Svoboda a analytik Ondřej Krutílek z think-tanku Pravý břeh.
17.10.2018 13:06 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9795 článků) , Jan Skopeček (268 článků) , Jiří Svoboda (427 článků) , Jiří Svoboda (427 článků) , Václav Ševčík (40 článků) , Václav Svoboda (248 článků) , Miroslav Svoboda (44 článků) , Miroslav Svoboda (167 článků) , Ondřej Svoboda (68 článků) , Jiří Ševčík (9 článků) , Jiří Ševčík (2 články)

Dnes už si pouze utopičtí snílkové a neomarxisté myslí… Miroslav Ševčík dostal ocenění od Klause

 
Bývalý prezident Václav Klaus společně s výkonným ředitelem IVK Jiřím Weiglem předali ve středu za účasti členů dozorčí a správní rady IVK i dalších hostů Cenu Institutu Václava Klause pro rok 2018 českému ekonomovi doc. Miroslavu Ševčíkovi.
20.09.2018 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9795 článků) , Václav Ševčík (40 článků) , Jiří Ševčík (9 článků) , Jiří Ševčík (2 články)

Jiří Řezník: O smyslu jednoho filmového nesmyslu „Masaryk“

 
Podle Marcela Kabáta ambiciozní film režiséra Julia Ševčíka Masaryk, natočený podle scénáře Petra Kolečka a Alexe Königsmarka, vychází z fikce, když nechává pobývat Jana Masaryka v sanatoriu pro duševně nemocné po jeho odchodu do USA na samém konci roku 1938 Vinelandu v New Jersey, protože se propadá do depresí a vrací se mu vrací duševní nemoc, kterou mu diagnostikovali už před čtvrtstoletím při jeho tehdejším pobytu v USA. Podle filmu ze sanatoria občas Jan vyrazí přednášet, tehdy také mimo jiné pozná svou budoucí přítelkyni Marcii Davenportovou.
10.03.2017 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Masaryk (126 článků) , Petr Kolečko (73 článků) , Jiří Ševčík (9 článků)

Profesorka Dvořáková si vyšlápla na ekonoma Ševčíka. Jeho fakultě chce zrušit čtyři obory

 
Akreditační komise navrhla omezit akreditaci čtyřem magisterským oborům Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické v Praze. ČTK to dnes řekl tajemník komise Jiří Smrčka. Doporučení Akreditační komise nyní musí posoudit Ministerstvo školství. Pokud ho potvrdí a akreditaci těchto oborů skutečně omezí, nebude na ně fakulta moci přijímat nové studenty. Na rozhodnutí má 120 dní. Komise je nespokojena s personální situací na fakultě, jejímž děkanem je Miroslav Ševčík.
18.09.2014 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Ševčík (9 článků)

Čtyřem magisterským oborům na VŠE hrozí omezení akreditace

 
Akreditační komise navrhla omezit akreditaci čtyřem magisterským oborům Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické v Praze, potvrdil tajemník komise Jiří Smrčka. Doporučení Akreditační komise nyní musí posoudit ministerstvo školství. Pokud ho potvrdí a akreditaci těchto oborů skutečně omezí, nebude na ně fakulta moci přijímat nové studenty. Na rozhodnutí má 120 dní. Komise je nespokojena s personální situací na fakultě, jejímž děkanem je Miroslav Ševčík.
18.09.2014 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Ševčík (9 článků)

Liberální institut odvolal Ševčíka ze správní rady. Ten to odmítá

 
Páteční členská schůze Liberálního institutu (LI) odvolala správní radu v čele s děkanem Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické Miroslavem Ševčíkem. Ten však odvolání nepovažuje za platné. Předseda akademické rady institutu Jiří Schwarz měl podle Ševčíka zfalšovat seznam členů LI.
15.11.2013 18:56 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Schwarz (32 článků) , Jiří Ševčík (9 článků)

Ševčík: Nikdo z Nečasova kabinetu nebyl ekonom

 
Prezident republiky Miloš Zeman jmenoval předsedou vlády Jiřího Ruskoka. Prvnizpravy.cz se zeptaly ekonoma Miroslav Ševčík, co soudí o tomto kroku. Ekonom prý zastává názor, že vládní kabinet ministerského předsedy Jiřího Rusnoka nebude pro Českou republiku představovat žádné nebezpečí.
26.06.2013 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23648 článků) , Jiří Rusnok (1875 článků) , Jiří Ševčík (9 článků)

Dubuffet a Ševčík doplňují stálou expozici v Galerii Anderle

 
Stálá expozice primárního umění Afriky a tvorby Jiřího Anderleho v Pelleově vile v pražském Bubenči je pravidelně doplňována o krátkodobé výstavy. Nyní jsou tu do 4. dubna vystaveny litografie francouzského umělce Jeana Dubuffeta.
05.03.2010 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Ševčík (9 článků)

Podkopal si dům a ten se rozpadl. Musí zaplatit demolici i pokutu

 
Jiří Ševčík ze Šumperka prováděl stavební práce kolem domu bez povolení a může zaplatit až 200 tisíc korun pokuty.
05.08.2009 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Ševčík (9 článků)
« Předchozí 1 Další »