Články k osobnosti

Jiří Racek

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jiří Racek »
 

Umělec a šéf divadla: Že máme banány? To bezdomovci a lidi na úřadu práce jistě ocení. Havlovi muži, chci připomenout jeden moment

 
AUDIT ČESKÉ SPOLEČNOSTI „Premiér bude úspěšný. I ty poštěkávající pidistrany nechtějí předčasné volby, ve kterých mohou jen ztratit,“ předpokládá v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz ředitel Slezského divadla Opava a bývalý náměstek ministra kultury Ilja Racek mladší. V úvaze o polistopadovém vývoji zmiňuje, že jeden polský sociolog nazval dobu před převratem dobou čekání ne na svobodu, ale na plné supermarkety. „Tak tohle se uskutečnilo. A ta trapná propagační témata, že nemáme fronty na banány? Máme fronty na Úřadu práce a bezdomovci jistě neocení možnost výletu do Paříže,“ podotkl Racek. A jak jsou na tom česká média? „Z hovadin vytvářejí VIP zprávy.“ Šéf divadla se také obává, že Češi přestali důvěřovat právnímu systému. „Janouškovi není dobře, tož ho propustíme, aby mu bylo lépe… S tím Kajínkem to bylo nějaké složité, a jak dopadlo prošetřování Jirky Čunka?“
20.06.2018 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (796 článků) , Ilja Racek (29 článků) , Jiří Havel (410 článků) , Jiří Racek (3 články) , Jiří Havel (410 článků) , Jiří Kajínek (795 článků)

Blbá blondýna vyvedla nového frajera: To je ale kudrnáč

 
Blbá blondýna Iva Pazderková je čerstvě zamilovaná. Herečka je tři roky rozvedená, manžel Luboš byl o devatenáct let starší. Pak jej vystřídal herec Jiří Racek, ale i ten dostal kopačky. Novou láskou blonďaté komičky je kytarista Josef Štěpánek.
21.10.2011 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (291 článků) , Jiří Racek (3 články)

Klus a Kučerovský: Popsali jsme dva roky Čechovových postav

 
Tomáš Klus vydal album Racek a s kytaristou Jiřím Kučerovským poskytli Právu rozhovor. Klus o novém albu tvrdí: "Dva roky v životě čtyř postav Čechov ve své hře nepopisuje. Já jsem v sobě našel drzost a ty dva roky jsem v písních popsal."
27.09.2011 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (1000 článků) , Jiří Kučerovský (8 článků) , Jiří Racek (3 články)
« Předchozí 1 Další »