Články k osobnosti

Jiří Prskavec

  kajakář

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jiří Prskavec »
 

Zlatí hoši ve Varech! Olympijský vítěz Krpálek ukázal sexy manželku, Prskavec dorazil s čtyřměsíčním synem

 
Zlatí hoši z olympijských her v Tokiu Lukáš Krpálek a Jiří Prskavec jsou v Karlových Varech. Nenechali si ujít svátek filmu a vyrazili na předpremiéru filmu Zátopek. Oba byli z filmu o legendě českého sportu nadšení.
24.08.2021 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Krpálek (97 článků) , Jiří Prskavec (17 článků)

Zlatí hoši ve Varech zase spolu: Krpálek se sexy manželkou, Prskavec i s miminem!

 
Na filmový festival zavítal také Lukáš Krpálek (30) s manželkou Evou (28). Vychutnávali si karlovarskou atmosféru a v jejich přítomnosti nechyběl ani další zlatý olympijský vítěz, kajakář Jiří Prskavec (28).
24.08.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Krpálek (97 článků) , Jiří Prskavec (17 článků)

Zlatí olympionici z Tokia Krpálek a Prskavec hvězdami Varů

 
Olympionici zastínili i filmové hvězdy! Zatímco plátnům kin kraluje nejslavnější český běžec Emil Zátopek (†78), na večírcích to rozjíždějí naši zlatí hoši z Tokia – judista Lukáš Krpálek (30) a vodní slalomář a kajakář Jiří Prskavec (28).
24.08.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Emil Zátopek (82 článků) , Lukáš Krpálek (97 článků) , Jiří Prskavec (17 článků)

Slzy tekly proudem! Rodina krále peřejí Jiřího Prskavce plakala dojetím

 
Byla to neskutečná podívaná. Kajakář Jiří Prskavec (28) ovládl finále na olympiádě v Tokiu a stal se zlatým medailistou. Rodina z jeho úspěchu byla neskutečně nadšená a slzy tekly proudem. 
30.07.2021 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Prskavec (17 článků)

Prskavec vylovil zlato! Doma na něj čeká půvabná Terezka

 
Kajakář Jiří Prskavec (28) slaví na olympiádě v Tokiu obrovský úspěch, naprosto ovládl finálový závod a získal zlatou medaili. Není to však jediný úspěch, kterým se může pyšnit. Tou největší oporou mu byla jeho krásná rodina, a to půvabná manželka Tereza, která v úspěch svého šampiona věřila bez jakékoliv pochyby.
30.07.2021 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Prskavec (17 článků)

Další české zlato vybojoval na divoké vodě Prskavec

 
Český kajakář Jiří Prskavec ovládl po semifinále také finále vodních slalomářů, když na japonském kanále neměl konkurenci. Vylepšil své bronzové umístění z olympijských her v Riu a slaví zlatý úspěch.
30.07.2021 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Prskavec (17 článků)

Olympiáda a 10 českých želízek v ohni: Kdo má největší šanci urvat placku

 
Češi na olympiádě v Tokiu podle předpovědi agentury AP urvou čtyři medaile, z nichž hned tři by měly být zlaté, jedna pak stříbrná. Favority na výhru ve svých sportech jsou kajakář Jiří Prskavec, lezec Adam Ondra a deblistky Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková. Není přitom vyloučené, že ve vynikající formě hrající vítězka z Roland Garros urve placku i v singlu. Stříbro by pak měl vybojovat kajakář Josef Dostál. Podívejte se, kdo jsou nejvýraznější česká želízka v ohni.
24.07.2021 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Adam Ondra (68 článků) , Josef Dostál (36 článků) , Kateřina Siniaková (36 článků) , Jiří Prskavec (17 článků)

Velitel Hradní stráže Prskavec byl odvolán z funkce

 
Náčelník Vojenské kanceláře prezidenta republiky Jan Kaše dnes odvolal z funkce velitele Hradní stráže Petra Prskavce. ČTK to dnes sdělil mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček. Prskavec byl ve funkci necelý rok, nastoupil loni 18. prosince. Nahradil Radima Studeného, který ve funkci skončil v polovině loňského října po vyvěšení červených trenýrek na Hradě skupinou Ztohoven.
02.12.2016 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Prskavec (17 článků)

Velitel Hradní stráže Prskavec nevydržel ani rok, odvolali ho

 
Náčelník Vojenské kanceláře prezidenta republiky Jan Kaše dnes odvolal z funkce velitele Hradní stráže Petra Prskavce. Informoval o tom mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček.
02.12.2016 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Prskavec (17 článků)

Ani Prskavec se nevyhnul poolympijskému nešvaru. Sbíral kila i ceny

 
Cenu pro kanoistu roku na divoké vodě získal zcela po zásluze Jiří Prskavec. Bronzový medailista z olympiády v Riu už měsíc tvrdě trénuje kvůli obhajobě titulu mistra světa. Další soustředění ho čeká ve Spojených arabských emirátech. Před Vánocemi řeší problém s tím, aby nepřibral ještě víc na váze než doposud.
27.11.2016 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Prskavec (17 článků)

Prskavec končí s oslavami. Chce jít v otcových stopách

 
Bronzový medailista z Ria Jiří Prskavec se začal po kolotoči oslav a povinností naplno věnovat tréninku. Třiadvacetiletý vodní slalomář si k závodění přibral i vysokou školu, aby se mohl stát trenérem stejně jako jeho otec, který ho nyní trénuje.
19.10.2016 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Prskavec (17 článků)

Tyč místo pádla. Kudlička vyučoval Prskavce a zlobil se: 'Jak to držíš?'

 
Role učitele a trenéra se dnes zhostil na kladenském atletickém stadionu tyčkař Jan Kudlička. Na pár desítek minut se jeho svěřencem stal kajakář Jiří Prskavec. Bronzový olympijský medailista ve vodním slalomu si nejtechničtější atletickou disciplínu vyzkoušel poprvé v životě.
17.09.2016 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kudlička (15 článků) , Jiří Prskavec (17 článků)

'Jsme hustý, co?' radoval se Prskavec. Čeští kajakáři v Praze rozebrali medaile

 
Čeští kajakáři na pražském Světovém poháru ve vodním slalomu nenechali konkurenci jedinou medaili. V Troji si zlato vylovil bronzový olympijský medailista z Ria Jiří Prskavec, který dojel před Ondřejem Tunkou, Vavřincem Hradilkem a Vítem Přindišem.
03.09.2016 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Vít Přindiš (4 články) , Jiří Prskavec (17 článků)

Dolínek (ČSSD): Pozemek u trojského vodního kanálu umožní vytvořit podmínky pro další rozvoj kajakářství

 
Jednání Rady hlavního města Prahy se včera zúčastnili naši nejlepší kajakáři, letošní mistr Evropy a bronzový medailista z Olympijských her v Riu Jiří Prskavec a stříbrný medailista z Mistrovství Evropy Vavřinec Hradilek.
27.08.2016 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Vavřinec Hradilek (67 článků) , Jiří Prskavec (17 článků)

Jak mi bylo před závodem? Zima a myslel jsem na blbosti, smál se Prskavec

 
Kajakář Jiří Prskavec dostal v Riu de Janeiro na krk medaili, jakou doma ještě nemá. Ne proto, že je olympijská, ale je nejtěžší a největší ze všech. I když jel závod na hrách v roli úřadujícího mistra světa, byl nakonec i rád, že získal „jen“ bronz. A vzpomínal na to, jak už kamarádům ve školce tvrdil, že se jednou stane profesionálním kajakářem.
11.08.2016 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Prskavec (17 článků)

PRVNÍ MEDAILE! Slalomář Prskavec získal na olympijské divoké vodě bronz

 
Byly to obrovské nervy, rozhodovaly setiny vteřiny, ale čekání české výpravy na první cenný kov z olympiády v Riu de Janeiro je v 5. den trvání her u konce. Úřadující mistr světa na kajaku, 23letý vodní slalomář Jiří Prskavec, si na kanálu Deodoro vyjel bronz. Ve finále přitom předvedl jasně nejrychlejší čas dne, o zlato jej připravil dotek jedné branky…
10.08.2016 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Prskavec (17 článků)

ČESKO SLAVÍ: Máme první medaili z Ria díky skvělému Jiřímu Prskavci!

 
Už s jistou neodjedeme z Ria bez cenného kovu. Jiří Prskavec totiž nezklamal a v kajakářské disciplíně K1 pro naši zemi vybojoval první placku. Ta má bronzovou hodnotu, a to i přes to, že Jirka dostal za dotek dvousekundovou penalizaci!
10.08.2016 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Prskavec (17 článků)
« Předchozí 1 Další »