Články k osobnosti

Jiří Písařík

  podnikatel, zakladatel firmy Bohemia Energy

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jiří Písařík »
 

Nový obchod šéfa zkrachovalé Bohemia Energy: Písařík prodal podíl v poradenské firmě

 
Společnost Bohemia Energy Services podnikatele Jiřího Písaříka prodala svůj 51procentní podíl ve společnosti BEplan finanční plánování. Plně ji ovládla společnost Blue advice, která dříve ve firmě BEplan držela 49procentní podíl. ČTK to dnes oznámila mluvčí Bohemia Energy Hana Novotná, cenu neuvedla. Konec činnosti Bohemia Energy nebude mít podle firem na fungování společnosti BEplan vliv.
07.12.2021 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Písařík (19 článků)

A média mlčí. Běžné, to s Bohemia Energy. Vitásková odhalila pravdu. Kdo a proč nekonal

 
AKTUALIZOVÁNO O PROHLÁŠENÍ PRAŽSKÉ PLYNÁRENSKÉ a.s. | Energetika je nejen strategicky důležité, ale i velmi bohaté odvětví. Proto se na něj nalepily v posledním období pijavice, které z něj vysávají, co se dá. Tak bývalá ředitelka Energetického regulačního úřadu Alena Vitásková komentuje kauzu Bohemia Energy. Ta se podle ní vymyká spíše svou velikostí a postižením statisíců klientů. Jinak podle ní praktiky majitele BE Jiřího Písaříka nejsou v oboru nijak výjimečné.
16.11.2021 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Písařík (19 článků)

Majitel Bohemia Energy Jiří Písařík (44) svalil vinu na velké finanční domy: Banky vrací úder!

 
Pád Bohemia Energy svedl majitel Jiří Písařík (44) na extrémně rostoucí ceny energií a pak ještě obvinil banky, že mu odmítly půjčit peníze. Jenže tady něco nesedí.
14.11.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Písařík (19 článků)

Písaříkova Bohemia Energy šla do „kopru“: Ve firemních garážích zatím parkují auta za miliony!

 
Jeho milovaná Bohemia Energy, která pro něj byla dlouhé roky zlatým vejcem, nevyhnutelně spěla ke krachu. Jenže místo toho, aby Jiří Písařík (44) šetřil, tak on i jeho manažeři rozhazovali miliony! Kromě nemovitostí třeba za luxusní auta.
13.11.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Písařík (19 článků)

Tohle chtěl skrýt majitel padlé Bohemia Energy: Písařík vlastní vily a byty za desítky milionů

 
Pětadvacet nocí už prý pořádně nespí a budí se s tím, že konec jeho energetického gigantu Bohemia Energy je jen noční můrou! Majitel společnosti Jiří Písařík (44) s výrazem zpráskaného psa poprvé promluvil o šokujícím konci firmy, která dodávala energii pro 900 tisíc odběratelů.
10.11.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Písařík (19 článků)

Nemovitosti Jiřího Písaříka: Vlastní domy, byty a luxusní vily za mnoho desítek milionů

 
Když Jiří Písařík (44) vystoupil v pondělí na tiskové konferenci, vypadal jako zpráskaný pes, který nemá daleko k tomu, aby se rozbrečel. Krach podnikatelovy společnosti Bohemia Energy je pro něj prý noční můrou a už více než 20 dní nespí. Ne však proto, že by padl na dlažbu, to rozhodně nehrozí. Jak ale zjistil deník Blesk, Písařík je zajištěný luxusními nemovitostmi za desítky milionů korun.
09.11.2021 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Písařík (19 článků)

Šéf Bohemia Energy Písařík: Všichni selhali!

 
Mluvil potichu, oči se mu leskly a vinu svaloval snad na všechny kolem! Jiří Písařík (44), majitel energetického gigantu Bohemia Energy, poprvé vysvětloval, co stálo za pádem společnosti, která v Česku dodávala elektřinu a plyn 900 tisícům odběratelů.
09.11.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Písařík (19 článků)

Smutek, pomalá řeč i slzy šéfa Bohemia Energy: Co odhalila o Písaříkovi řeč těla?

 
Emotivní vystoupení majitele skupiny Bohemia Energy Jiřího Písaříka na pondělní tiskové konferenci nebylo hrané, podnikatel byl skutečně před zhroucením. Myslí si to odbornice na řeč těla Eliška Landovská. Spíše je to tak, že sám uvěřil něčemu, čemu věřit neměl, řekla expertka Blesku. Během brífinku v pondělí zazněla z úst Písaříka i omluva klientům a pohnuté líčení majitele ohledně toho, jak k celé situaci, kdy firma vypověděla smlouvy svým zákazníkům, došlo.
09.11.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Písařík (19 článků)

Konečná (KSČM): Herecký výkon hodný Oscara, nebo skutečná lítost?

 
Komentář na facebookovém profilu k vystoupení majitele Bohemia Energy Jiřího Písaříka v médiích
09.11.2021 04:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Písařík (19 článků) , Oscar Oscar (290 článků)

Písařík se omluvil zákazníkům. Jako byste pohřbili blízkého, řekl ke krachu Bohemia Energy

 
Jiří Písařík, majitel skupiny Bohemia Energy, vystoupil na tiskové konferenci. Omluvil se zákazníkům za současnou situaci.
08.11.2021 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Písařík (19 článků)

„Ty h*vado.“ Miliardář Písařík brečel, nebylo mu to nic platné

 
Je to jako byste pohřbívali někoho blízkého, uvedl na dnešní tiskové konferenci ke konci Bohemia Energy majitel společnosti Jiří Písařík. Zákazníkům skupiny se za současnou situaci omluvil. Dodal, že Bohemia Energy nemá žádné závazky po splatnosti.
08.11.2021 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Písařík (19 článků)

Krach Bohemia Energy: Jiří Písařík v slzách promluvil o konci firmy

 
Dnes dopoledne proběhla tisková konference společnosti Bohemia Energy, kde majitel Jiří Písařík i obchodní ředitel Libor Holub vysvětlili, proč musela firma s okamžitou platností ukončit činnost. Firmu, která byla největším uskupením alternativních dodavatelů energií v Česku, využívalo asi 900 tisíc domácností, kteří si nyní musejí hledat jiné dodavatele.
08.11.2021 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Písařík (19 článků)

Šéf Bohemia Energy Písařík se omlouval na tiskovce zákazníkům: Emoce a slova o pohřbu

 
Emotivním vystoupením Jiřího Písaříka začala vůbec první tiskovka Bohemia Energy. Zazněla během něj omluva zákazníkům i emotivní líčení majitele ohledně toho, jak k celé situaci došlo. Bývalí klienti obdrží vyúčtování za energie nejpozději do konce roku, uvedl Písařík. Musí se vystavit na 1,2 milionu faktur. Písařík také odmítl spekulace o vyvádění majetku. Nemovitosti chtěl převést kvůli bezpečnosti z fyzické osoby na firmu, kterou vlastní. Skupina Bohemia Energy ukončí také činnost dodavatele energií Amper Market, učinit tak plánuje v příštím roce.
08.11.2021 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Písařík (19 článků)

Krach Bohemia Energy: Písařík poprvé promluví. Vysvětlí přepis majetku na prázdné firmy?

 
Poprvé od krachu Bohemia Energy se na veřejnosti objeví její majitel Jiří Písařík. Písařík vedl skupinu společně se svou manželkou, během posledních týdnů se ale oba stranili a nevystupovali před médii. Objevily se dokonce spekulace, že se schovali na Mallorce. Média popsala jejich snahu o přepis majetku na prázdné firmy - to jim zatrhl soud. To firma ani Písařík doteď nekomentovali vůbec. Případem krachu a vším, co s Bohemia Energy souvisí, se zabývá policejní protimafiánský útvar.
07.11.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Písařík (19 článků)

Zkrachovalá Bohemia Energy obvinila Piráty z obléhání jezdeckého parku svého šéfa

 
Zástupci Pirátské strany podle společnosti Bohemia Energy ve čtvrtek obléhali jezdecký Horse Park Kamenný Dvůr, který vlastní majitel firmy Jiří Písařík, zamezovali přístupu do areálu a sledovali jeho zaměstnance. V tiskovém prohlášení zaslaném ČTK to dnes uvedla mluvčí skupiny Bohemia Energy (BE) Hana Novotná. Podle ní analytik Pirátů Janusz Konieczny začal také účelově šířit lživé informace o stěhování koní z tohoto areálu. Konieczny na dotaz ČTK uvedl, že tvrzení firmy, která ukončila v říjnu činnost, je lež.
05.11.2021 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Písařík (19 článků) , Park Park (96 článků)

Majitel Bohemia Energy se pokusil převést majetek na virtuální firmy, upozorňují Piráti

 
Vlastník společnosti Bohemia Energy Jiří Písařík s manželkou Hanou se podle Pirátů pokusili přesunout některé své nemovitosti v hodnotě stovek milionů korun na virtuální firmy.
01.11.2021 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Písařík (19 článků)

Písaříkův špinavý trik! Slíbil klientům Bohemia Energy férovost, chtěl ukrýt nemovitosti?

 
Devět set tisíc odběratelů přivedl krach Bohemia Energy do existenčních problémů! Co na to majitel celé skupiny Jiří Písařík (44)? Místo toho, aby si sypal popel na hlavu, se pokusil převést svoje nemovitosti, aby mu je náhodou někdo nezabavil.
01.11.2021 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Písařík (19 článků)

Jiří Písařík: Majitel Bohemia Energy už není miliardář, o kolik přišel a kolik mu zbude

 
Majitel společnosti Bohemia Energy Jiří Písařík (44) už nebude jedním z nejbohatších Čechů. Z pomyslného klubu miliardářů musel vystoupit. Tím, že jeho firma ukončuje činnost, totiž přišel skoro o sedm miliard. Vše, co zbylo, je jmění v hodnotě půl miliardy.
16.10.2021 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Písařík (19 článků)

Halada: Písařík si přivedl do holdingu „zlobivé dítě“

 
Alternativní dodavatel energií, Europe Easy Energy (3-E), který je součástí energetické skupiny Bohemia Energy, koupil v červenci společnost Amper Market. Šéf Bohemia Energy Jiří Písařík nakupuje energetické společnosti poměrně často, ale s Amper Marketem si přivedl do skupiny i jeho šéfa, výrazného a kontroverzního Jana Palaščáka. Co od tohoto spojení očekávat?
30.08.2018 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Písařík (19 článků)
« Předchozí 1 Další »