Články k osobnosti

Jiří Petrů

  poslanec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jiří Petrů »
 

Ministr Brabec: Příprava desítek staveb začala před víc jak 15 lety a většina z nich nemá ani územní rozhodnutí

 
Odpověď ministra na interpelaci Jiřího Petrů na 36. schůzi Poslanecké sněmovny 10. 12. 2015 na téma, jaká krizová opatření chystá, aby nedošlo k zastavení staveb a nečerpání fondů Evropské unie v oblasti dopravy:
10.12.2015 20:16 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Petrů (8 článků) , Jiří Brabec (38 článků) , Jiří Brabec (38 článků)

Poslanec ČSSD Petrů promluvil před sjezdem o Sobotkovi. Je to prý člověk na svém místě

 
V pořadí 38. sjezd sociální demokracie už klepe na dveře – koná se 13. a 14. března v Kongresovém centru Praha. Jak těsně před sjezdem hodnotí postavení ČSSD ve vládě a výsledky plnění jejího programu v rámci vlády poslanec a také předseda Okresního výkonného výboru ČSSD v Břeclavi Jiří Petrů? Je vládní agenda podle jeho soudu dost levicová? A kteří členové vlády dělají čest ČSSD a kteří na svou práci nestačí? I na to se snažil Petrů odvětit v rozhovoru ParlamentníchListů.cz.
19.02.2015 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Petrů (8 článků)

Senátor Řihák nebyl půl roku v Senátu, půjde k Sobotkovi na kobereček

 
Středočeský hejtman a senátor Josef Řihák (ČSSD) zřejmě patří mezi ty, na které si před pár dny stěžoval poslanec soc. dem. Jiří Petrů kvůli tomu, že nestíhají skloubení dvou funkcí. Řihák totiž od srpna nechodí na schůze Senátu. Za to ho chce pokárat i premiér a šéf ČSSD Bohuslav Sobotka. Řihák absence zdůvodňuje operací.
05.02.2014 03:45 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9550 článků) , Josef Řihák (132 článků) , Jiří Petrů (8 článků)

Některá pracoviště finančních úřadů podle Kalouska zaniknou

 
Podle ministra financí Miroslava Kalouska zanikne v budoucnu řada územních pracovišť finančních úřadů. V současné době jich je 201 a jejich případné rušení kvůli vyšší účinnosti výběru daní umožní transformace finanční správy, kterou Sněmovna schválila v roce 2011. Kalousek to dnes řekl v odpovědi na interpelaci poslance ČSSD Jiřího Petrů, který se ho ptal na zrušení čtyř územních pracovišť v Jihomoravském kraji.
16.05.2013 21:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Petrů (8 článků) , Miroslav Kalousek (7181 článků)

ODS realizuje svůj vlastni antiprogram, myslí si poslanec

 
Co říkáte na Agendu 2014, kterou představila ODS? Na tuto otázku odpovídal jednomu ze čtenářů serveru ParlamentníaListy.cz poslanec Jiří Petrů (ČSSD). Ten se domnívá, že sliby ODS nelze brát vážně, protože jako vládní strana realizuje opak toho, co hlásá.
12.04.2013 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Petrů (8 článků)

Dienstbier důsledně hájí program strany, hájí svého kolegu poslanec ČSSD

 
Poslanec Jiří Petrů (ČSSD) v odpovědi čtenáři serveru ParlamentníListy.cz hodnotí postavení senátora Jiřího Dienstbiera před ostravským sjezdem strany. Vyjadřuje se také k otázce, co sociální demokracie nabízí mladým voličům. Proč by tedy mladí voliči měli dát hlas právě sociální demokracii?
14.03.2013 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Petrů (8 článků) , Jiří Dienstbier st. (754 článků)

Poslanci ve vězení už platy pobírat nebudou, slíbil poslanec čtenáři

 
Poslanec za ČSSD Jiří Petrů odpověděl čtenáři ParlamentníchListů.cz na dotaz ohledně mzdy pro poslance, kteří jsou ve vězení, a tudíž nemohou vykonávat svůj mandát. Slíbil, že se to nyní změní.
17.02.2013 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Petrů (8 článků)

Paroubek chtěl s komunisty svrhnout Nečase. Narazil na vlastní stranu

 
Mnohé nejspíš překvapilo, možná i zaskočilo, že na čtvrtečním jednání Poslanecké sněmovny hlasovala většina poslanců sociální demokracie proti komunistickému návrhu, doporučujícímu demisi vlády. Sociální demokraté, kteří křičí při každé příležitosti, že je třeba vládu odstavit od moci, se najednou chovali jako koaliční přítel nejvěrnější. Kromě 4 „neposlušných" - Jiřího Paroubka, Cyrila Zapletala, Milana Urbana a Jiřího Petrů se 37 poslanců zdrželo hlasování, čímž umožnilo koalici setrvat vládě v klidu a pohodě.
18.06.2011 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3908 článků) , Cyril Zapletal (1 článek) , Milan Urban (170 článků) , Jiří Petrů (8 článků)
« Předchozí 1 Další »