Články k osobnosti

Jiří Paroubek

  politik

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jiří Paroubek »
 

Jiří Paroubek: Vliv uhlobarona Bakaly nelze podceňovat

 
Prezident Zeman se rozhodl udělit státní vyznamenání slovenskému finančníkovi Krúpovi, který dlouhodobě bojuje proti zkrachovalému uhlobaronovi Bakalovi. Je zajímavé, jak se některá média nad jménem Krúpy ošívají a naznačují, jak to je vlastně více nebo méně nevhodné udělení státního vyznamenání.
17.10.2018 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3531 článků) , Jiří Zeman (1138 článků)

Jiří Paroubek: Ofenzíva poražených

 
Již minulý týden jsem napsal v jednom ze svých článků, ale záměrně poněkud zastřeně, protože jsem nechtěl vystrašit byť i jen jednoho jediného voliče ČSSD před druhým kolem senátních voleb, o pravděpodobném vývoji volebních preferencí a výsledků ČSSD ve volbách v nejbližších třech letech. Ale někteří funkcionáři ČSSD si vůbec nebrali servítky a odhodili „bílé rukavičky“ už dávno před komunálními volbami.
16.10.2018 21:11 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3531 článků)

Umělec promluvil o Pavlu Novotném a zastal se Michala Davida. A nejen to

 
ROZHOVOR „Ať se jdou ti, kteří kritizují Michala Davida, podívat na jeho vyprodané koncerty. Jeho písničky poslouchá už několik generací,“ říká herec Jan Kuželka. Pro ParlamentníListy.cz zhodnotil volby a vyjádřil se i k úspěchu novináře a dnes už i budoucího starosty Pavla Novotného. Zmínil také Jiřího Paroubka a Jiřího Drahoše.
11.10.2018 04:55 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1334 článků) , Jiří Paroubek (3531 článků) , Jan Kuželka (28 článků) , Pavel Novotný (542 článků) , Jiří Drahoš (1099 článků) , Jiří Novotný (170 článků) , Jiří Novotný (170 článků)

Jiří Paroubek: Velký mýtus na Slovensku se rozbíjí

 
Není to tak dlouho, co slovenský prezident Kiska, zřejmě za pomoci některých zahraničních zpravodajských služeb, provedl na Slovensku málem státní převrat.
11.10.2018 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3531 článků)

Jiří Paroubek šokuje! Co provedli Petra Paroubková a Jaromír Soukup?

 
Jiří Paroubek jen těžko kousá neúspěch v senátních volbách. Za ČSSD kandidoval v Ostravě, ale příliš důvěru voličů nezískal. Z devíti kandidátů skončil až na sedmé příčce. Tento neúspěch má podle něj několik důvodů. Jedním z nich je krach strany, za kterou kandidoval, další důvod je ale zajímavější.
09.10.2018 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3531 článků) , Petra Paroubková (512 článků)

Paroubkovi ukradla hlasy manželka, Praha nakopla Petra. Lidé si střílí z voleb

 
Lidová tvořivost na sebe nenechala dlouho čekat. Den po uzavření volebních místností už na internetu kolují vtípky, které si střílí například z lídra pražské kandidátky ANO Petra Stuchlíka či neúspěšného kandidáta do Senátu expremiéra Jiřího Paroubka.
07.10.2018 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3531 článků)

Drahoš a Čunek se můžou smát, o Senát zápolí ODS s ANO. Rath s Paroubkem propadli

 
První kolo senátních voleb vyhrála ODS s 11 finalisty před ANO s deseti. Úspěšní byli i Starostové a lidovci, kteří už získali po jednom senátorovi, mandát v prvním kole „ukořistil“ Jiří Čunek a Jiří Drahoš. ČSSD může obsadit jen pět křesel ze 13 obhajovaných. STAN má ve finále pět kandidátů, lidovci čtyři. Po třech kandidátech budou mít v závěrečném klání Piráti a hnutí Senátor 21.
07.10.2018 02:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (708 článků) , Jiří Drahoš (1099 článků) , Jiří Paroubek (3531 článků)

Lucie Orgoníková: Když se řekne sirotek, každý si představí miminko. Když půjde ale o 15letého chlapce, tak ten už v arabských zemích drží zbraň

 
ROZHOVOR „Kdybych utíkala ze země, kde je válka, a země, která by mne přijala, mne dala do zařízení, kde bych měla postel a jídlo pro děti, tak za to budu ráda a nebudu si vymýšlet. Hlavně že budu v bezpečí a nebudu se bát o život,“ říká kandidátka do Senátu za ČSSD Lucie Orgoníková k migraci. V horní komoře Parlamentu si dovede představit spolupráci s expremiérem a bývalým předsedou sociální demokracie Jiřím Paroubkem, kterému v době, kdy byl předsedou vlády, dělala mluvčí.
04.10.2018 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3531 článků)

Jiří Vyvadil: Hodil bych to Paroubkovi a Jaklovi, kdybych mohl

 
Blíží se komunální i senátorské volby a já ve skutečnosti to nemám v Praze ve svém volebním obvodu komu hodit. Když vezmu strany a hnutí, nemám v zásadě nic proti ANO, ale začíná mě už nudit a protože jsem Pražák, primátorka byla od počátku naprosto úděsná a horší než jejích předchůdci. ODS, s výjimkou za určitých okolností, kdyby šlo o individuální volbu Václava Klause ml. Je pro mě nevolitelná.
03.10.2018 17:36 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9270 článků) , Jiří Paroubek (3531 článků)

Volby budou výbušné: Padlo trestní oznámení na Zdeňka Bakalu

 
Serveru ParlamentníListy.cz doputovala zpráva nezávislého kandidáta do Senátu Jiřího Paroubka, který oznámil světu, že podává trestní oznámení na Zdeňka Bakalu.
02.10.2018 12:07 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3531 článků)

Rath, Ruml, Paroubek, Marksová... Bývalí politici touží po Senátu i radnicích

 
Říká se, že politika je jako droga. Návratů již bylo mnoho, často zůstalo jen u pokusu. Také říjnové senátní a komunální volby prověří, zda si občané návrat některých expolitiků přejí. Na kandidátkách do Senátu se objevila jména bývalého premiéra Jiřího Paroubka či exministrů Davida Ratha, Ivana Davida nebo Josefa Dobeše. Na radnici Prahy 2 chce např. bývalý ministr vnitra Jan Ruml.
01.10.2018 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3531 článků) , David Rath (4452 článků) , Jan Dobeš (72 článků)

Ivan Langer: Uznání Kosova byla chyba

 
Barbora Tachecí v Českém rozhlase vyzpovídala někdejšího ministra vnitra za ODS Ivana Langera. Ten se pro mnohé možná překvapivě zastal expremiéra za ČSSD Jiřího Paroubka. Prý proti němu byly v minulosti vedeny příliš tvrdé kampaně. Tento výrok pronesl bývalý volební manažer ODS, který měl ony kampaně také na starosti. Prozradil, že by zvážil přijetí 50 syrských válečných uprchlíků v Česku. Jednoznačně také prohlásil, že uznání Kosova bylo chybou pravicových vlád.
27.09.2018 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3531 článků) , Ivan Langer (659 článků)

Sobotka vytvořil v ČSSD atmosféru totální nesnášenlivosti. Promlouvá bývalý předseda

 
Moderátor Luboš Xaver Veselý přivítal v internetové televizi XTV.cz expremiéra a někdejšího předsedu ČSSD Jiřího Paroubka. Někdejší šéf sociální demokracie má za to, že Bohuslav Sobotka vytvořil ve straně atmosféru totální nesnášenlivosti. Paroubek ale nemluvil jen o ČSSD. Kritizoval také exekutory. Jejich lobby prý ovlivňuje poslance.
23.09.2018 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3531 článků) , Bohuslav Sobotka (9530 článků) , Luboš Veselý (343 článků) , Jiří Veselý (171 článků) , Jiří Veselý (171 článků) , Jiří Veselý (171 článků)

Jé, pane Paroubku, vy vypadáte líp než v televizi... Novináři absolvovali s expremiérem den kampaně v Ostravě

 
Sejde z očí, sejde z mysli, říká se. V případě expremiéra Jiřího Paroubka to ale tak úplně neplatí. Expremiér se pokouší o návrat do nejvyšších pater politiky. Chce se stát senátorem. A v Ostravě, kde kandiduje, by mohl i uspět. Trochu paradoxně mu může pomoct jeho rozvod s manželkou Petrou a bitva o údajně zmizelé miliony. Paroubek je přesvědčen, že by mohl uspět i navzdory tomu, jak ČSSD údajně zdevastoval Bohuslav Sobotka.
22.09.2018 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3531 článků) , Bohuslav Sobotka (9530 článků)

Vysmátá Paroubková: Soud jí dal Margaritu! Co bude dál?

 
Se širokým úsměvem odcházela od Městského soudu v Praze včera manželka expremiéra Jiřího Paroubka (66) Petra (45). Jejich dcera Margarita (7) totiž zůstává v péči matky, na majetek si soud ale ještě posvítí. Paroubek, jako kdyby to tušil, k soudu se ani nedostavil.
20.09.2018 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3531 článků) , Petra Paroubková (512 článků)

Překvapivá reakce Paroubka na rozhodnutí soudu: Místo naštvání radost

 
Rozvodová válka manželů Paroubkových je v plném proudu. Dnes se měl expremiér Jiří (66), který se nyní vrací do politiky, opět shledat s bývalou partnerkou Petrou (45) před soudem! Navíc poprvé od chvíle, kdy ji obvinil, že mu vzala peníze. On ovšem nedorazil a soud rozhodl v jeho nepřítomnosti!
19.09.2018 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3531 článků)

Paroubek válčí s Petrou, exministra vyhnala žena za nevěru. Rozvedli se Putin i Merkelová

 
Politické kariéry skrývají mnohá úskalí - a v řadě případů ohrožují i klid u rodinného krbu. O návrat do politiky se nyní snaží expremiér Jiří Paroubek, který se soudí se svou „bývalou budoucí“ ženou Petrou. Na české scéně mají zkušenosti s rozvody Miloš Zeman, Petr Nečas i současný premiér Andrej Babiš, jehož krach prvního vztahu však spadá do doby dávno před politickým působením. Což je v zahraničí případ třeba i Angely Merkelové či Donalda Trumpa. Naopak britský exministr Boris Johnson aktuálně řeší to, že ho manželka vyhnala po 25 letech prý definitivně z domu - kvůli nevěře. A v politice se rozvedl třeba i Vladimir Putin.
17.09.2018 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3237 článků) , Jiří Paroubek (3531 článků) , Andrej Babiš (14312 článků) , Donald Trump (4251 článků) , Angela Merkelová (2351 článků) , Petr Nečas (9280 článků) , Miloš Zeman (21707 článků) , Angela Johnson (1 článek)

Další neuvěřitelné pokračování kauzy Paroubkových. Jde o byznys paní Petry, zmíněn i mafiánský zabiják s přezdívkou Potkan

 
Mezi Petrou Paroubkovou a kandidátem do Senátu za ČSSD na Ostravsku Jiřím Paroubkem to už nějaký čas pořádně vře. Řeší se dcera Margarita, ale především peníze po rozchodu. Petra exmanžela obvinila z nelegálních příjmů, Český rozhlas pak včera přišel s reportáží o tajemné půjčce 3,5 milionu korun od moravského podnikatele. Vzápětí se objevila další informace. Že Petra Paroubková v minulosti podnikala se Slovákem, který poskytl alibi na doživotí odsouzenému slovenskému mafiánskému zabijákovi.
15.09.2018 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3531 článků) , Petra Paroubková (512 článků)

Paroubek se u půjčených milionů nevyhne dani, tvrdí experti. Kolik expremiér zaplatí?

 
3,5 milionu, které obdržel Jiří Paroubek ve formě půjčky od svého přítele, podnikatele Petra Michka, bude muset bývalý premiér zdanit. Poté, co měla celá částka spolu s dalšími úsporami zmizet ze sejfu, oznámil Paroubek, že si půjčku u podnikatele odpracuje finančním poradenstvím. Podle expertů se ale ani tak nevyhne dani, jejíž výše se bude odvíjet od formy pracovního poměru, který mezi sebou Paroubek a Michek uzavřou.
14.09.2018 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3531 článků)

Paroubkovy zmizelé miliony. Jsou tu nové informace a padlo i slovo „otrokářství“

 
Expremiér Jiří Paroubek má další problém. Možná si na něj došlápnou úředníci z berňáku. Ve hře je prý i možnost, že se Paroubek dostane v podstatě do postavení otroka.
14.09.2018 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3531 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »