Články k osobnosti

Jiří Novotný

  hokejista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jiří Novotný »
 

Poslanec ze zahraničního výboru volá do akce BIS. Padla jména Hřib, Kolář, Novotný, Vystrčil a Kundra. Jenže jde údajně o mnohem víc

 
ROZHOVOR „Podle mne jde o velice vážný problém symptomu pozvolného rozpadu struktury státu, kdy stát mlčky přihlíží, jak součásti státní moci - a zahraniční politika je důležitou součástí - jsou neoprávněně usurpovány samozvanými aktivisty, kteří k tomu nemají mandát voličů,“ říká poslanec a místopředseda zahraničního výboru Poslanecké sněmovny Jiří Kobza (SPD), podle něhož se zahraniční politika nesprávně přesunuje do regionů. A dostal se do konfliktu s řeporyjským starostou Pavlem Novotným (ODS), od kterého se dočkal vulgárních pojmenování. Kobza tvrdí, že stavět pomníky nacistům je za hranicí našich zákonů, a nechápe, proč dosud nezasáhla policie.
04.07.2020 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (964 článků) , Jiří Kolář (43 článků) , Jiří Novotný (213 článků) , Jiří Novotný (39 článků) , Jiří Novotný (213 článků)

D*bile! Vem*no! Pavel Novotný z ODS napsal dopis poslanci

 
Poslanec Jiří Kobza (SPD) se v jednom z nedávných rozhovorů pustil do řeporyjského starosty Pavla Novotného (ODS), který podle něj adoruje nacistické pohůnky, protože odhalil pomník, jehož součástí je vojenská přilba wehrmachtu. Novotný vrací úder, Kobzovi jako reakci poslal na jeho sněmovní e-mail peprný vzkaz, kde jej rychle vyvedl z omylu.
29.06.2020 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (964 článků) , Jiří Novotný (213 článků) , Jiří Novotný (39 článků) , Jiří Novotný (213 článků)

Bůh nás ochraňuj před šílenými nápady ODS. Vyhlásí Novotný válku i Číně? Poslanec Kobza se snažil omezit škody Vystrčilova výletu, ale neuspěl

 
ROZHOVOR Poslanec Jiří Kobza, místopředseda zahraničního výboru Sněmovny za SPD, se v týdnu pokusil prosadit usnesení, že cesta Miloše Vystrčila na Tchaj-wan je jeho soukromou iniciativou. Neuspěl, protože řada poslanců hlasovala o věci „naslepo“. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz varuje zejména před šílenými nápady ODS, která jednou z tváří své zahraniční politiky udělala exhibicionistického starostu městské části. Poslanec se trochu obává, zda po estrádní válce s Ruskem nepodnikne starosta Novotný také podobný podnik proti Číně.
27.06.2020 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Novotný (213 článků) , Jiří Novotný (39 článků) , Jiří Novotný (213 článků) , Miloš Novotný (29 článků)

Zvíře, rebel, blázen, ale... Řeporyje jasně promluvily o starostovi Pavlu Novotném

 
Starosta Pavel Novotný (ODS) je podle většiny obyvatel Řeporyjí „blázen, který ale pracuje ve prospěch obce“. Za dobu svého působení v čele obce podle nich dokázal vyřešit problémy, které obec trápily mnoho let. Podle opozičního zastupitele Jiřího Blažka je ale Novotný populista, který zatím jen těží z projektů svých předchůdců. „Zatím dělá to, co začalo minulé zastupitelstvo, a pak se zviditelňuje,“ má jasno Blažek.
09.06.2020 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (964 článků) , Jiří Novotný (213 článků) , Jiří Novotný (39 článků) , Jiří Novotný (213 článků) , Pavel Blažek (565 článků)

Stanislav Novotný: Jiří z Poděbrad chtěl mír a Evropu proti islámu. Nebyl vyslyšen

 
Velký král, jehož 600. výročí narození nedávno ignorovali i sami jeho Češi, by se dnes jistě nepodřídil ani impotentnímu Bruselu, ani agresivním USA. On se svou náturou by přišel s novou bezpečnostní architekturou.
01.06.2020 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Stanislav (98 článků) , Jiří Novotný (213 článků) , Jiří Novotný (39 článků) , Jiří Novotný (213 článků)

Id*ot v Řeporyjích. „U Vlasova“ se sešli jeho odpůrci, Novotný tam zrovna měl filmaře. Podívejte se, jak to dopadlo

 
Aktivista Jiří Černohorský, jenž je známý tím, že má rád Rusko, se vydal s vlajkou SSSR do městské části Praha-Řeporyje, aby u pomníku vojákům tzv. Ruské osvobozenecké armády protestoval proti těm, kteří převracejí minulost a „pošlapávají památku těch, kteří nám vrátili zpět naši zemi zpod nacistické okupace“. Řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS) nezaváhal a pokusil se jeho akci svým hlášením v místním rozhlase přerušit. Padala ostrá slova a zazněla i Krylova píseň Bratříčku, zavírej vrátka.
30.05.2020 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (964 článků) , Jiří Černohorský (9 článků) , Jiří Novotný (213 článků) , Jiří Novotný (39 článků) , Jiří Novotný (213 článků)

Dlouholetý člen ODS už má dost toho, co se děje ve straně. Řekl nám vše, co ví: Vymyšlená volba Fialy, co mu sdělili o Novotném, blátotlačka Vystrčil...

 
ROZHOVOR O současném stavu ODS vypovídá podle dlouholetého člena této strany z Liberecka Jiřího Minčiče projev Pavla Novotného na kongresu ODS. „Řekl všem členům ODS – jste hovada, jste kreténi, jste debilové. Já jsem nejslavnější, protože jsem největší hulvát. A on v tom projevu říká, buďte takový hovada, jako jsem já. Budete taky slavný a budou o vás taky mluvit a ODS půjde nahoru. Jestli tohle řekne naprostá nicka lidem, kteří jsou dokonce ochotni ho volit – mám pocit, že snad šedesát delegátů – o něčem to svědčí. A jsme u těch deseti procent volitelnosti ODS,“ vysvětluje. A šokuje ho, jakou má tento „živočich“ podporu u předsedy ODS Petra Fialy.
24.05.2020 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1661 článků) , Pavel Novotný (964 článků) , Jiří Novotný (213 článků) , Jiří Fiala (163 článků) , Jiří Novotný (39 článků) , Jiří Fiala (163 článků) , Jiří Novotný (213 článků)

Jiří Baťa: Úspěšný ještě neznamená být sprostý, hrubý a vulgární

 
Sice ne tak často, ale v podstatě stejně krajně nekulturně a velmi nespolečensky, se zase veřejně „blýsknul“ filmový režisér Jan Hřebejk a stává se tak konkurentem starosty Řeporyj Pavla Novotného.
18.05.2020 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (429 článků) , Pavel Novotný (964 článků) , Jiří Novotný (213 článků) , Jiří Novotný (39 článků) , Jiří Novotný (213 článků)

Že by Rusové riskovali ostudu ohrožením Novotného? Jiří Čunek o egu starosty Řeporyjí. A o své obří nemocnici ve Zlíně

 
„V České republice se tak velká nemocnice nepostavila třicet let, protože veřejná správa a někteří politici se otáčejí dozadu, stále se zastavují a na něco čekají. Pak se vymlouvají, proč nemohli něco udělat. Já jsem to nikdy nedělal, doslova to nesnáším,“ říká k plánované stavbě zlínské nemocnice za osm miliard korun tamní hejtman a senátor Jiří Čunek. Ta prošla jen těsnou většinou hlasů, zato už dvakrát. Splácení úvěru se nebojí, v krizi se totiž kraj podle senátora nemá chovat jako domácnost, ale podporovat investice. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz komentoval i aktuální dění kolem koronaviru a policejní ochranu tří pražských komunálních politiků, která mu připadá přitažená za vlasy.
13.05.2020 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (797 článků) , Jiří Novotný (213 článků) , Jiří Novotný (39 článků) , Jiří Novotný (213 článků)

Jiří Baťa: Kdy už konečně dostane Pavel Novotný přes „roušku“?

 
Předem se omlouvám, že v článku použiji některá nepatřičná (neslušná) slova, či souvětí, ale v případě řeporyjského starosty Pavla Novotného to prostě nejde jinak.
11.05.2020 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (964 článků) , Jiří Novotný (213 článků) , Jiří Novotný (39 článků) , Jiří Novotný (213 článků)

Smažka! Po včerejším Moravcovi padlo něco, co tu ještě nebylo. Plus chválil Jiří Mádl

 
Není žádným tajemstvím, že se názory na moderovací styl Václava Moravce různí. Což se ukázalo například včera po debatě o vyhrožování starostovi Kolářovi a Novotnému. Ozvalo se, že za Otázky Václava Moravce by se nemusela stydět Severní Korea. Ale přišla i pochvala. Od herce Jiřího Mádla. Moravec prý Filipa zahnal do kouta.
04.05.2020 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (479 článků) , Jiří Kolář (43 článků) , Jiří Novotný (213 článků) , Jiří Novotný (39 článků) , Jiří Moravec (42 článků) , Václav Moravec (564 článků) , Jiří Novotný (213 článků) , Filip Moravec (1 článek)

Členové vysílací rady, vyhození Špidlou, vyhráli soud. Žádají ušlou mzdu

 
Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) musí vyplatit ušlé mzdy a další náklady šestici svých bývalých členů, kteří byli roku 2003 odvoláni tehdejším premiérem Vladimírem Špidlou. Podle nepravomocného rozsudku bude muset RRTV uhradit nejméně 14 milionů korun a úroky z prodlení Zdeňku Duspivovi, Pavlu Foltánovi, Petru Žantovskému, Josefu Musilovi, Jiřímu Novotnému a Petru Štěpánkovi. Spor začal v souvislosti s arbitráží mezi Českou republikou a Central European Media Enterprises (CME).
27.04.2020 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (783 článků) , Petr Štěpánek (783 článků) , Jiří Novotný (213 článků) , Vladimír Špidla (308 článků) , Jiří Novotný (39 článků) , Jiří Novotný (213 článků) , Josef Novotný (198 článků) , Josef Novotný (198 článků)

Přát smrt Zemanovi? Paroubek se neudržel u výronu „seriozního pravičáka“ Pavla Novotného. A všiml si i toho, co vyvedli Kalousek s Topolánkem

 
Bývalý šéf sociální demokracie Jiří Paroubek ostře kritizuje expremiéra Mirka Topolánka, starostu Řeporyj Pavla Novotného (ODS) a předsedu poslanců TOP 09 Miroslava Kalouska. Ti, podle něj, předvedli „nechutné sprosté výlevy“ na účet prezidenta Miloše Zemana po jeho vystoupení v rádiu. „Tito výtečníci se považují za politiky seriózní pravice,“ doplnil Paroubek.
22.04.2020 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3803 článků) , Mirek Topolánek (2292 článků) , Pavel Novotný (964 článků) , Miroslav Kalousek (7022 článků) , Miloš Zeman (23960 článků) , Jiří Novotný (213 článků) , Jiří Novotný (39 článků) , Miroslav Novotný (60 článků) , Jiří Novotný (213 článků) , Miroslav Novotný (37 článků)

Vlastníci: O Českého lva se Švec Davida Novotného utká se Zahradkou Vojty Kotka

 
Herec David Novotný, držitel Ceny Alfréda Radoka, byl za ztvárnění vedlejší role v komedii režiséra a scenáristy Jiřího Havelky Vlastníci nominován na Českého lva. Snímek má letos šanci uspět v rekordních dvanácti kategoriích.
05.03.2020 12:35 |

podobné články

Osobnosti: David Novotný (85 článků) , Vojtěch Kotek (333 článků) , Alfréd Radok (31 článků) , David Novotný (85 článků) , David Novotný (84 článků) , Jiří Novotný (213 článků) , Jiří Novotný (39 článků) , Jiří Vojta (92 článků) , Jiří Vojta (92 článků) , Jiří Novotný (213 článků)

Rána Pavlu Novotnému. Expremiér: Kdyby to udělal za mého působení, byl by okamžitě politicky popraven!

 
Bývalý předseda vlády Jiří Paroubek sepsal komentář týkající se řeporyjského starosty Pavla Novotného (ODS). Popisuje v něm tolerantní reakci ODS na Novotného pravomocné odsouzení za jeho nebezpečné vyhrožování. Vedení ODS, podle Paroubka, chování komunálního politika „zřejmě vůbec nevadí“ a předseda ODS Petr Fiala se zřejmě s výroky Novotného ztotožňuje. „Novotný zřejmě říká věci, které intelektuál Fiala prostě říci veřejně nemůže, ale s nimiž se vnitřně ztotožňuje,“ tvrdí.
01.03.2020 07:06 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3803 článků) , Petr Fiala (1661 článků) , Pavel Novotný (964 článků) , Jiří Novotný (213 článků) , Jiří Fiala (163 článků) , Jiří Novotný (39 článků) , Jiří Fiala (163 článků) , Jiří Novotný (213 článků)

Pavel Novotný (ODS): Chcípni, Vyvadile! Plivnu ti do obličeje. Smrad a malý penis. Starosta Řeporyjí slíbil, že bude mluvit slušně. Jenže...

 
„Nenávistná havlistka, přispěla k rozdělení společnosti,“ vyjádřil se advokát Jiří Vyvadil na adresu herečky a bývalé kandidátky na prezidentku Taťany Fischerové, jež ve středu zemřela ve svých 72 letech. A jeho ostrá slova se mu vrací jako bumerang, od starosty městské části Praha-Řeporyje Pavla Novotného (ODS).
28.12.2019 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (964 článků) , Jiří Novotný (213 článků) , Jiří Novotný (39 článků) , Jiří Novotný (213 článků)

Pavel Novotný (ODS): Chcípni, Vyvadile! Plivnu ti do obličeje. Smrad a malý penis. Starosta Řeporyjí slíbil, že bude mluvit slušně. Jenže...

 
„Nenávistná havlistka, přispěla k rozdělení společnosti,“ vyjádřil se advokát Jiří Vyvadil na adresu herečky a bývalé kandidátky na prezidentku Taťany Fischerové, jež ve středu zemřela ve svých 72 letech. A jeho ostrá slova se mu vrací jako bumerang, od starosty městské části Praha-Řeporyje Pavla Novotného (ODS).
28.12.2019 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (964 článků) , Jiří Novotný (213 článků) , Jiří Novotný (39 článků) , Jiří Novotný (213 článků)

Novotný je pošuk, na ČT24 bych se vy****. Pochvala Putinovi. Legendární Jiří Holík drtil Rusy na ledě, ale „kavárnu“ vypráskal. A pak začal o Milionu chvilek...

 
ROZHOVOR Legendární hokejista, trojnásobný světový šampion, olympijský medailista a sedminásobný mistr československé hokejové ligy Jiří Holík reaguje na zvěsti o ruských kyberútocích, komentuje kampaň proti nevhodnému chování, kterou vyhlásila NHL, nabízí svůj názor na zpravodajství veřejnoprávní televize a mluví o stíhání bývalých komunistických prominentů, stejně jako o Gretě Thunbergové.
27.12.2019 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Holík (7 článků) , Jiří Novotný (213 článků) , Jiří Novotný (39 článků) , Jiří Novotný (213 článků)

Do Rusů se za kritiku 21. srpna pustil Babiš i Ovčáček. A Novotný se „rafl“ s Petříčkem

 
Ruská kritika toho, že Česko zařadilo 21. srpen mezi památné dny, je nepřijatelná. Okupaci Československa v roce 1968 a její oběti je nutné si připomínat, ne na ně zapomenout, uvedl mluvčí prezidenta Miloše Zemana Jiří Ovčáček. Rusové rozzuřili i premiéra Andreje Babiše, podle kterého nám ukradli 21 let svoboy. Podobně se na twitteru vyjádřil ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD). Tiskové oddělení ruského ministerstva zahraničí ve středu uvedlo, že český krok sotva přispěje ke spolupráci mezi oběma státy.
19.12.2019 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (1241 článků) , Miloš Zeman (23960 článků) , Jiří Novotný (213 článků) , Jiří Novotný (39 článků) , Tomáš Novotný (70 článků) , Tomáš Novotný (70 článků) , Tomáš Novotný (66 článků) , Jiří Novotný (213 článků)

Prevenci rakoviny zanedbává až polovina lidí

 
Když dnes třiačtyřicetiletý profesionální řidič Jiří Novotný poprvé objevil ve stolici krev, myslel si nejdřív, že jde o komplikace způsobené zaměstnáním.
17.12.2019 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Novotný (213 článků) , Jiří Novotný (39 článků) , Jiří Novotný (213 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »