Články k osobnosti

Jiří Mádl

  herec, režisér, moderátor

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jiří Mádl »
 

Jiří Mádl vyvedl krásnou Andrijanu a promluvil o své knižní prvotině. Jak moc odhalil své soukromí?

 
Jiří Mádl se sice proslavil díky svým filmovým rolím, nyní se ale představil ve zcela jiném světle. Představil totiž svou knižní prvotinu, kterou nazval "Přitažlivost planety Krypton”, která vypráví příběh mileneckého páru. Jak moc se inspiroval vlastním životem a hlavně ženami, které prošly jeho životem? Promítl se v příběhu i jeho aktuální vztah s krásnou Andrijanou? Nejen o tom se rozpovídal pro redakci eXtra.cz.
30.05.2022 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (561 článků)

První rozhovor s o 8 let starší přítelkyní Jiřího Mádla: Andrijanu zdědil po Kotkovi

 
Redakce eXtra.cz vyrazila na křest nové knihy Jiřího Mádla (35), na kterém nesměla chybět ani jeho partnerka, stylistka Andrijana Trpkovič (43). Ta redakci eXtra.cz poskytla rozhovor a rozpovídala se o jejich vztahu. Co prozradila? Odráží Jirkův román “Přitažlivost planety Krypton” i lásku těchto dvou hrdliček?
28.05.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (561 článků)

Vojta a Táňa Dykovi jsou zamilovaní až po uši: Laškovali spolu jako dva puberťáci

 
Láska herecké dvojice Vojtěcha Dyka (36) a Tatiany Vilhemové (43) jen kvete. I po více než deseti letech jsou stále zamilovaní až po uši. Na křest knihy Jiřího Mádla (35) přišli ruku v ruce a nemohli ze sebe spustit oči. Cukrování završili jako ve filmu Prázdniny v Římě! Táňa nasedla za svého milého na skútr jako Audrey Hepburn a společně z místa odjeli, jako by jim patřil celý svět.
27.05.2022 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (561 článků) , Audrey Hepburn (65 článků) , Vojtěch Dyk (907 článků) , Jiří Vojta (104 článků) , Jiří Vojta (104 článků)

Česká Julia Roberts Hana Vagnerová zářila štěstím: Může za to tajemný muž po jejím boku?

 
Krásná herečka Hana Vagnerová (39) září štěstím a ve společnosti je velmi aktivní. Tentokrát si nenechala ujít křest knížky Jiřího Mádla, kde byla i redakce eXtra.cz. Na akci se objevila v doprovodu tajemného chlapíka. Je to právě on, kdo získal Hančino srdce? 
27.05.2022 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Julia Roberts (291 článků) , Jiří Mádl (561 článků) , Hana Vagnerová (172 článků)

"Jiří, líbáš moc zkušeně." Režisér musel mladého Mádla při natáčení Rafťáků krotit

 
Výkony Jiřího Mádla na place byly až moc zkušené, režisér ho musel velmi krotit.
14.05.2022 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (561 článků)

STAN půjde do voleb v Českých Budějovicích s vlastní kandidátkou

 
Lídrem se stal Jiří Fencl, dvojkou potom Jan Mádl.
09.05.2022 04:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (561 článků)

„Proti té sv*ni.“ Tomáš Klus válčí písní. Mádl vyzrál na Putina

 
Tys tou krajinou, co vzbudí naše srdce spící! Ukrajino! Ukrajino! zpívá zpěvák Tomáš Klus ve své nejnovější písni poděkování Ukrajině. Na pomoc s radou se vydal i režisér a herec Jiří Mádl.
27.02.2022 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (561 článků) , Tomáš Klus (1151 článků)

„Rusák“. Jiří Mádl vystoupil

 
Ke konfliktu na Ukrajině už se vyjádřil herec Jiří Mádl, podle kterého je Vladimir Putin „Rusák“, kterému „ujel vlak a ve světě intelektu a práva“. A do akce ho postrkují i další, kterým tento vlak ujel. Není to zdaleka první Mádlovo vyjádření k politice, má za sebou např. kampaň Přemluv bábu a také se vyjadřoval k olympiádě.
25.02.2022 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4469 článků) , Jiří Mádl (561 článků)

Nestihli jste český film Modelář v kině? Netflix vám kino přinese domů

 
Jiří Mádl, Kryštof Hádek a Veronika Khek Kubařová v zajímavém českém filmu Modelář právě přistáli na Netflixu. Zajímavé téma, dobrá režie, sympatické herecké obsazení.
16.02.2022 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (561 článků) , Kryštof Hádek (244 článků) , Veronika Kubařová (193 článků)

Z Mádla se v Číně pomočí. Proč do toho s*rou politiku? Nelezme nikomu do p*dele. Vyskočil školí mladšího kolegu

 
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „Nepochybuji o tom, že až se s jeho rozhodnutím seznámí nejvyšší místa v Číně, že se z toho Číňané opupínkují a budou mít zajisté noční pomočování,“ reaguje na vyjádření herce Jiřího Mádla, že bude olympiádu, právě proto, že se koná v Číně, „bojkotovat“. A ironicky dodává: „Když tam nebude pan Tchajwanec-Vystrčil ani náčelnice Pekari Adamová, také se asi nebudu dívat.“ Zamýšlí se nad tím, jak Čínu „popisují“ média „hlavního proudu“ a připomíná anglickou královnu v kočáře s čínským prezidentem. Upozornil také, že je „všema deseti“ proti tomu, abychom posílali dělostřelecké granáty na Ukrajinu. A přání na závěr? Stát, který „neleze nikomu do pr.ele“.
06.02.2022 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (561 článků)

Na pozadí běží velká čistka. Sejmou nepohodlné v ČT, varuje Štěpánek. Kdo? Vládní poslanci

 
„Nyní už víme, jakou podobu ta ZMĚNA má. Podobu totalitního pandemického zákona. Podobu protiústavního zákona, jenž hrubým způsobem omezuje občanská práva,“ říká s připomínkou předvolebních slibů koalice SPOLU hudebník a první místopředseda Trikolory Petr Štěpánek. V souvislosti s děním kolem Ukrajiny se opřel do některých politiků a novinářů. Vyjádření Jiřího Mádla ohledně olympijských her v Číně okomentoval slovy jako „pozérský kašpárek“. Dostal se i k České televizi a k Radě ČT.
05.02.2022 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (561 článků) , Petr Štěpánek (913 článků) , Petr Štěpánek (913 článků)

Fialovi k absolutnímu ovládnutí země stojí v cestě už jen jediná věc! Šéfka komunistů svolává do ulic

 
„Pandemický zákon je zmetek. Šibenici na demonstraci odsuzuji. Ale kde byli ti dnešní mravokárci z vládní koalice, když šibenici věšeli na centrálu KSČM?“ ptá se europoslankyně a předsedkyně KSČM Kateřina Konečná a rázně dodává. „Pokrytci.“ Vysvětlila, proč KSČM pošle do boje o Pražský hrad Josefa Skálu. Velmi jasně také sdělila, co by konkrétně pro nás znamenala případná válka kvůli situaci na Ukrajině a připomněla sobotní akci v Jihlavě. Vyjádřila se také k „pomoci“ lidem od české vlády a dala příklady z Maďarska nebo Belgie. Na závěr nechybí vzkaz pro Jiřího Mádla.
04.02.2022 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (561 článků) , Kateřina Konečná (379 článků) , Jiří Fiala (286 článků) , Jiří Fiala (286 článků) , Jiří Skála (15 článků)

Jiří Mádl (35) překvapil jako zpěvák! Pro dobrou věc shání 25 milionů

 
Herec Jiří Mádl (35) spojil svůj život s organizaci Arpida. Ta pomáhá lidem s tělesným a kombinovaným postižením. Dokonce se i v souvislosti s tím stal na chvíli zpěvákem!
03.02.2022 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (561 článků)

Číno, boj se. „Přemluv bábu“ Mádl zasáhl olympiádu

 
Zanedlouho začne zimní olympiáda v Číně. Tu hodlá česká vláda diplomaticky bojkotovat. Nebude sama. Herec Jiří Mádl nejenže na olympiádu nepojede, nebude se ani dívat v televizi. Kanoista Josef Dostál viní Mezinárodní olympijský výbor, že kvůli němu musí sportovci řešit, zda sportovat nebo hájit lidská práva. A podle novináře Tomáše Etzlera si výbor zasluhuje opovržení. Přes olympiádu si nyní udělal reklamu na svou knihu.
01.02.2022 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (561 článků) , Tomáš Etzler (53 článků) , Josef Dostál (37 článků)

Jiří Mádl bojkotuje olympiádu a Čínu: Nebudu se dívat, napsal rozčileně

 
Herec Jiří Mádl (35) je milovníkem sportu a zejména ledního hokeje. Tak významnou sportovní událost, jako jsou olympijské hry, si jistě jen málokdy nechal ujít. Teď je ale leccos jinak a Jirka na svých oficiálních facebookových stránkách se do nadcházející olympiády v čínském Pekingu pořádně obul.
31.01.2022 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (561 článků)

Mádl sekl s herectvím i režírováním! Co se děje?

 
Jiřího Mádla (35) známe všichni především jako herce a režiséra. S těmito profesemi se ale Jiří na čas rozloučil. Teď se totiž chce maximálně soustředit na svou novou roli spisovatele.
29.01.2022 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (561 článků)

Jiří Mádl: Přestal točit!

 
Na čas ukončil Jiří Mádl (35) všechnu svou práci a vrhl se do nové profese. Z herce a režiséra je teď spisovatel. Jeho první román vychází už v květnu, a přesto že je v něm hodně z jeho života, nebude prý autobiografický.
19.01.2022 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (561 článků)

Zamilovaný snowboarďák Jiří Mádl slaví 35 let: Herec randí s nádhernou Adrijanou

 
Úspěšný herec Jiří Mádl slaví své 35. narozeniny. V práci mu to jde jako po másle, s ženami to má ale o něco složitější. S bývalou přítelkyni Zuzanou plánoval založit rodinu, jenže jejich vztah se rozpadl. Nyní to však vypadá, že je opět šťastný. Po jeho boku se objevuje bývalá přítelkyně Vojty Kotka.
23.10.2021 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (490 článků) , Jiří Mádl (561 článků) , Jiří Vojta (104 článků) , Jiří Vojta (104 článků)

„Přemluv bábu, ať volí pravici“. Známý herec Mádl může mít ve sněmovně bratra i otce

 
Kandiduje „celá“ rodina? To by se s nadsázkou mohlo říci o příbuzných herce a režiséra Jiřího Mádla. Zatímco on sám před časem „přemlouval bábu“, nebo v minulosti v Českých Budějovicích vystoupil na protivládní demonstraci, jeho bratr a otec nyní kandidují v jižních Čechách do Poslanecké sněmovny. Otec za koalici SPOLU, bratr Jan je na kandidátní listině Pirátů a STAN. Sám Jiří Mádl sklidil v souvislosti s politikou v minulosti i poměrně drsnou kritiku. Právě kvůli jeho slovům na demonstraci v Budějovicích tehdy padla slova jako „arogantní floutek“.
09.10.2021 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (561 článků)

Gympl a Vejška jsou moje nejsilnější filmy, míní Jiří Mádl

 
V poslední době hrával hlavně dramatičtější role. Proto se Jiří Mádl (34) potěšil novému filmu Deníček moderního fotra, kde ho čekala komediální poloha. Navíc si v něm zahrál s kamarádkou Terezou Ramba (32).
07.09.2021 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (561 článků) , Tereza Ramba (408 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »