Články k osobnosti

Jiří Mádl

  herec, režisér, moderátor

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jiří Mádl »
 

„Začíná to být karikatura.“ Vadim Petrov, vzpomínky na rok 1989 a co z toho dnes zbylo

 
LISTOPAD 89 – JE, NEBO NENÍ CO SLAVIT? Z listopadových oslav se stává karikatura, říká mediální expert Vadim Petrov a vzpomíná, jak se za jeho mládí slavila výročí Vítězného února. Když slyší výklad dnešního mládí o Listopadu, Havlovi nebo Chartě, má prý velmi podobné dojmy. Podobně, jako když Jiří Mádl točí film o roku 1968.
19.11.2023 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (582 článků) , Vadim Petrov (177 článků) , Jiří Havel (479 článků) , Jiří Havel (479 článků)

Umělec Mádl: Ne, do politiky nejdu. Jako režisér a herec může promlouvat jinde

 
Režisér a herec Jiří Mádl v pořadu Interview ČT24 prozradil, co pro něj den 17. listopadu znamená. V době sametové revoluce by se viděl v čele vzdoru. Hovořil také o svém novém filmu Vlny, který má lidem přiblížit události roku 1968 a 1969, které ovlivnily život v Československu po následujících více než dvacet let. Určitý strach z tohoto období okupace podle něj máme dodnes pod kůží. Věnoval se i tématu válečného konfliktu na Ukrajině i v Gaze.
18.11.2023 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (582 článků)

Přepište dětem osnovy. Zapojeni Kartous, Kroupa i Jiří Mádl

 
Mladou generaci je třeba připravit na řešení výzev budoucnosti, říká ministerstvo školství. Aby se nejen uplatnila na trhu práce, ale také odpovědně spoluvytvářela budoucnost a prožívala spokojené životy. Proto ministr Mikuláš Bek rozjíždí velkou revizi vzdělávacího programu. Tento týden vše začalo videem s umělci a konferencí, na které se setkalo mnoho tváří z organizací, které veřejnost příliš nezná, ale kolem českého školství se pohybují už mnoho let. Nejnověji mají svou spojku i na Pražském hradě.
15.10.2023 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (582 článků)

Radikální proměna Jiřího Mádla: Hustý knírek nechá vyniknout jeho mužnosti

 
Na premiéře dramatu z konce období první republiky se to hvězdami jenom hemžilo. Událost si nenechal ujít ani oblíbený český herec Jiří Mádl, který šokoval změnou své vizáže. Jak zaznamenali fotografové eXtra.cz, nechal si narůst hustý knír. 
10.10.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (582 článků)

Mádl, Nerudová a další: „Vždyť jako ministr by měl mít takový telefon.“ Přišlo vysvětlení

 
Začátkem týdne vyšlo najevo, že ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) používal na podzim roku 2021 šifrovaný telefon se systémem CryptoCult, který využívala i zločinecká skupina kolem Michala Redla v kauze Dozimetr. Rakušan se hájí tím, že šlo o bezpečnostní opatření proti odposlouchávání bezpečnostní divizí Agrofertu. Holding taková tvrzení odmítá a opozice volá po Rakušanově rezignaci. Zastání našel ministr vnitra například u herce Jiřího Mádla nebo u prezidentské kandidátky Danuše Nerudové, kteří nevidí nic špatného na tom, když má šéf resortu vnitra šifrovaný telefon.
27.09.2023 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (582 článků) , Vít Rakušan (722 článků)

Jiří Mádl o otcovství a dalším miminku: Hodně přebaluju, ale František se sourozence ještě dočká, slibuje

 
Herec Jiří Mádl (36) o svém soukromí moc nemluví. Na Campari party v Karlových Varech ale udělal výjimku. Redakce eXtra.cz Jiřího vyzpovídala uprostřed třetího drinku, kdy měl herec dobrou náladu a prozradil detaily o otcovství. Také promluvil o vztahu s jeho dlouholetým kolegou a kamarádem Vojtěchem Kotkem. Ten se totiž stal otcem podobně zhruba ve stejnou dobu jako Jiří. 
07.07.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (520 článků) , Jiří Mádl (582 článků)

Mádl natáčí film z prostředí Československého rozhlasu: Příběh na pozadí Pražského jara

 
Od počátku své kariéry ušel Jiří Mádl (36) opravdu dlouhou cestu. Nyní to chce dokázat svým zatím nejambicióznějším projektem, jímž je dobový snímek Vlny. Zavede nás do období Pražského jara, v němž se bude odehrávat příběh dvou bratrů, kteří budou čelit náročné zkoušce charakteru. Zajímavé bude i prostředí zahraniční redakce Československého rozhlasu. "Chci natočit divácký hit!" prozradil Jiří Mádl redakci eXtra.cz v rozhovoru, jejž nám poskytla distribuční společnost.
28.05.2023 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (582 článků)

Vojta Kotek a Táňa Pauhofová: V retro filmu Vlny se proměnili k nepoznání

 
Z herce Jiřího Mádla (36) se stal opět režisér. Tentokrát točí snímek Vlny, z období Pražského jara, kde si hlavní role zahrají Vojtěch Vodochodský, Vojta Kotek nebo Táňa Pauhofová. Fotografové z Herminapress zachytili herce během natáčení a jak je vidět, prošli opravdu velkými vizuálními změnami.
02.05.2023 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (520 článků) , Jiří Mádl (582 článků) , Táňa Pauhofová (123 článků) , Vojtěch Vodochodský (18 článků) , Jiří Vojta (110 článků) , Jiří Vojta (110 článků)

Tajnůstkář Jiří Mádl poprvé ukázal malého synka: Slova plná něhy

 
Jiří Mádl (36) ukázal tříměsíčního syna. O herci je známo, že si pečlivě střeží své soukromí, o čemž svědčí i to, že potomek se měl narodit v prosinci, ale Mádl radostnou novinu potvrdil až v lednu. Všechny také překvapilo, že matkou dítěte není Andrijana, ale úplně jiná přítelkyně. Roztomilou fotkou syna se nyní herec pochlubil ve stories na svém Instagramu.
27.03.2023 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (582 článků)

Jako na geniálního režiséra vzpomínají na Jakubiska kolegové z kulturní obce

 
Jako na geniálního filmového režiséra vzpomínají na Juraje Jakubiska jeho kolegové z kulturní obce. Pro režiséra Jiřího Stracha to byl mistr imaginace, obrazotvornosti, fantazie a neskutečné filmařiny. Pro herce a režiséra Jiřího Mádla, který hrál v Jakubiskově velkofilmu Bathory, bylo natáčení velkým zážitkem, je rád, že se s ním pracovně potkal. Generální ředitel Národního filmového archivu (NFA) Michal Bregant podotkl, že Juraj Jakubisko patřil mezi klíčové osobnosti československé nové vlny. Všichni to uvedli ve vzpomínce na Jakubiska pro ČTK. Herečka Magda Vašáryová České televizi (ČT) řekla, že Jakubisko byl perfekcionista a natáčení s ním bylo psychicky velmi namáhavé.
26.02.2023 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (582 článků) , Juraj Jakubisko (181 článků) , Michal Bregant (14 článků)

Jiří Mádl se stal poprvé otcem. O matce dítěte odmítá mluvit

 
Jiří Mádl (36) se stal otcem. Zpráva o narození dítěte, které mělo přijít na svět koncem prosince, proběhla českými bulvárními médii před měsícem, herec ji však potvrdil až nyní. Spekuluje se také o tom, kdo je matkou potomka.
10.02.2023 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (582 článků)

Petra Pavla na Staromáku podpořily známé osobnosti: Svěrák, Mádl či Plekanec s manželkou

 
Na posledním veřejném setkání s generálem Petrem Pavlem ho přišlo podpořit mnoho známých osobností. Dorazil například oblíbený herec Zdeněk Svěrák (86), který na pódiu pronesl inspirativní řeč, stejně jako hokejista Tomáš Plekanec s Lucií Šafářovou nebo herec Jiří Mádl. Na místě byla redakce eXtra.cz a všechny proslovy pečlivě poslouchala. Celou akci moderoval Vladimír Polívka.
26.01.2023 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Svěrák (383 článků) , Jiří Mádl (582 článků) , Lucie Šafářová (787 článků) , Tomáš Plekanec (603 článků) , Vladimír Polívka (213 článků) , Vladimír Polívka (204 článků) , Petr Pavel (2642 článků)

„34,99 % Babišových d*mentů.“ Umělec se dočkal odvety. Už prý šlápl vedle

 
Už víme, kolik procent národa je dementních: 34,99 %, uvedl po prvním kole volby prezidenta hudebník Jan Páleníček. Odkazoval se tím na volební výsledek Andreje Babiše. Tím dle člena Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Vadima Petrova možná přestoupil zákon. Ozval se i další umělec, herec Jiří Mádl. Ten zmíněnou volební skupinu chce rovnou „vychovávat“.
17.01.2023 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (582 článků) , Andrej Babiš (26070 článků) , Vadim Petrov (177 článků)

Tajnůstkář Jiří Mádl: Ututlal těhotenství i přítelkyni a stal se otcem, syn dostal tradiční jméno

 
Herec Jiří Mádl (36) se stal otcem. Mádlovi se podařilo utajit jak těhotenství partnerky, tak porod. S informací přišel Super.cz. Spekulovalo se, že matkou dítěte je srbská scénografka Andrijana, zdá se ale, že vše je jinak.
09.01.2023 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (582 článků)

Vojta Kotek a jeho lásky: Před Radanou randil s vizážistkou i tanečnicí. Ramba mu utekla za Hádkem

 
Většina lidí si herce Vojtěcha Kotka pamatuje z teenagerských komedií Snowboarďáci nebo Rafťáci, kde spolu s Jiřím Mádlem hráli ztřeštěné mladíky. Tím už ale Kotek dávno není. Jak informovala redakce eXtra.cz, minulý rok se oženil, narodil se mu první potomek a nyní slaví již pětatřicet let. Podívejte se v galerii, jaké ženy prošly jeho životem, než potkal osudovou Radanu.
08.01.2023 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (520 článků) , Jiří Mádl (582 článků) , Jiří Vojta (110 článků) , Jiří Vojta (110 článků)

Jak šel čas s princeznou Anetou. Tereza Ramba vypadá líp než kdy dřív

 
Kdo by to řekl, že od natočení oblíbené pohádky Peklo s princeznou uběhlo už třináct let. V té době se jednalo o očekávaný snímek už z toho důvodu, že v hlavních rolích se představili Tereza Ramba a Jiří Mádl. Pohádka se naštěstí nesetkala s velkou vlnou kritiky, jak je v tomto žánru v poslední době zvykem, a u diváků se stala jedním z vánočních favoritů. Svědčí o tom dobrá čísla na ČSFD. Třináct let už ale je nějaká doba. Podívejte se, jak dnes vypadá princezna Aneta, která je dokonce už dvojnásobnou maminkou.
24.12.2022 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (582 článků) , Tereza Ramba (439 článků)

Mádl: Někdo mě má za prosťáčka, ale ženám docela rozumím. Na dítě se mě neptejte

 
Herec, režisér a nově spisovatel. Jiří Mádl nedávno vydal svoji literární prvotinu. A hned román: Přitažlivost planety Krypton. Co si myslí o sociálních sítích, kde se velká část příběhu odehrává? Rozumí teď víc ženám, když se musel vcítit do své hlavní hrdinky?
09.08.2022 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (582 článků)

Puškin není puška, varuje mladé a horlivé Ivan Vyskočil. Jiří Mádl a vrozený idiotismus

 
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „Postupy mafie, tak jak je popsal Mario Puzzo v románě Kmotr,“ říká herec Ivan Vyskočil k tomu, co popsal bývalý ministr kultury Besser v souvislosti s některými jmény kolem hnutí STAN. A přidává vzkaz pro ministra Rakušana. Mluví o přejmenovávání ulic a s pořádnou dávkou sarkasmu podotýká. „Jen ty Rusy se.me! Jsme přece velmoc, giganti jak rozlohou, tak bohatstvím, tak nerosty, ropou a hlavně velkou hubou. Vůbec je nepotřebujeme!“ Na závěr se věnoval hereckému kolegovi Jiřímu Mádlovi a připomněl pasáž ze Švejka, kdy je voják podroben psychiatrickému vyšetření.
31.07.2022 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (582 článků) , Ivan Vyskočil (405 článků) , Ivan Vyskočil (404 článků) , Jiří Besser (320 článků) , Mario Mario (51 článků) , Mario Mario (7 článků)

Herec Mádl o Rusku: „Oni jsou prostě myšlenkově, společensky pozadu.“ A chválí Fialu

 
Herec a režisér Jiří Mádl je přesvědčen, že současné těžké období Češi i díky vzájemné solidaritě zvládnou. Mádl je zároveň dle svých slov spokojen s vládou Petra Fialy (ODS), která dělá, co může. „Já jsem spokojen, to, co současná vláda přebírala, tak můžeme být rádi, v jakém je to stavu,“ řekl Mádl, kterého také těší, jak Česko zareagovalo na ruskou agresi na Ukrajině.
27.07.2022 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (582 článků) , Petr Fiala (5969 článků) , Jiří Fiala (382 článků) , Jiří Fiala (382 článků)

Jiří Mádl prozradil, že první erotické zkušenosti získal v klášterní škole

 
Herec, režisér a nyní i spisovatel Jiří Mádl (35) zavzpomínal, jak mu jeho role v pohádkách kazila rande. V primácké show 7 pádů Honzy Dědka také popsal svoje působení v klášterní škole, kde získal první erotické zkušenosti.
26.07.2022 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (582 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »