Články k osobnosti

Jiří Lukeš

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jiří Lukeš »
 

Útok profesora Lukeše na Jakla v ČT má pokračování. Přidal se Ondřej Neff a mluvčí prezidenta vypustil výbušný text

 
Pozornosti publicisty a spisovatele Ondřeje Neffa neunikla čtvrteční přestřelka profesora mezinárodních vztahů Igora Lukeše s někdejším spolupracovníkem exprezidenta Václava Klause Ladislavem Jaklem. Neff má za to, že profesoru Lukešovi nedochází jedna důležitá věc. Hradí mluvčí Jiří Ovčáček byl vůči Lukešovi ještě tvrdší.
21.07.2018 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9190 článků) , Ondřej Neff (209 článků) , Ladislav Ondřej (55 článků) , Jiří Lukeš (8 článků)

Uplácení primátora Ostravy: Nepotvrzeno, osvobozen!

 
Bývalého manažera energetické firmy Veolia Jiřího Lukeše (70) žalovali za údajné uplácení ostravského primátora Tomáše Macury (ANO). Ostravský soud ho osvobodil.
07.01.2017 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Lukeš (8 článků)

Chtěl uplatit politiky z Ostravy? Zákon na něj nedosáhne, tvrdí soudkyně

 
Ostravský okresní soud v pátek zprostil obžaloby Jiřího Lukeše, jenž se zpovídal z pokusu podplatit primátora Ostravy Tomáše Macuru (ANO) a jeho náměstkyni Kateřinu Šebestovou. Podle soudu nelze prokázat, že došlo ke zločinu. Bývalý zaměstnanec teplárenské společnosti Veolia podle obžaloby nabídl politikům každému přes 100 000 korun. Všichni byli v komisi řešící například vývoj cen tepla ve městě. Peníze označil za příspěvek na dovolenou, uvedla obžaloba.
06.01.2017 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Lukeš (8 článků)

RECENZE: Shaw přišel na Vinohradech dost zkrátka

 
Shawovu komedii Pygmalion o proměně květinářky Lízy Doolittleové proslavil broadwayský muzikál My Fair Lady víc než původní hru. Divadlo na Vinohradech se vrátilo k Shawově původnímu textu, byť v razantní úpravě a v překladu Jiřího Joska, který ovšem na první poslech nepředčí jazykově rafinovanější verzi Milana Lukeše.
23.04.2016 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Milan Lukeš (2 články) , Jiří Lukeš (8 článků)

Muž obžalovaný z korupce promlouvá: Je to politická hra. Zřejmě se hledá špína na ČSSD

 
Ostravský okresní soud začal dnes projednávat případ podezření z pokusu o podplacení ostravského primátora Tomáše Macury (ANO). Bývalý zaměstnanec společnosti Veolia a zároveň člen odborné komise řešící spolupráci mezi městem a firmou Jiří Lukeš mu podle obžaloby nabídl více než 100 000 korun. Lukeš to ale popírá.
26.02.2016 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Lukeš (8 článků)

Úplatek pro ostravského primátora? Politická hra, tvrdí obžalovaný

 
Ostravský okresní soud začal projednávat případ podezření z pokusu o podplacení ostravského primátora Tomáše Macury (ANO). Bývalý zaměstnanec společnosti Veolia a zároveň člen odborné komise řešící spolupráci mezi městem a firmou Jiří Lukeš mu podle obžaloby nabídl více než 100 000 korun. Lukeš to ale popírá. Tvrdí, že se stal obětí politické hry. Macura, který byl také členem komise, k soudu nepřišel, je na dovolené. Soudkyně proto jednání odročila. Pokračovat bude výslechem primátora v dubnu.
26.02.2016 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Lukeš (8 článků)

Expremiéři to schytali: Podle čtenářů vládli mizerně, podle odborníka nebodují ani v oblékání!

 
Hned tři bývalí předsedové vlády se sešli na středeční premiéře divadelní hry Cyrano v Divadle Radka Brzobohatého. Jak to Petru Nečasovi (50), Janu Fischerovi (63) a Jiřímu Paroubkovi (62) s manželkami slušelo? Pro Aha! hodnotil stylista Petr Lukeš.
20.12.2014 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3478 článků) , Petr Nečas (9277 článků) , Jan Fischer (1746 článků) , Jiří Lukeš (8 článků)

Svatební víkend: Jak zhodnotil VIP veselky stylista? Podívejte se!

 
Poslední jarní víkend byl ve znamení svateb známých osobností. Ženil se princ Jiří Jan Lobkowicz (56), vdávaly se seriálové herečky Míša Maurerová (32, Ulice) a Jana Bernášková (31, Vyprávěj). Deník Aha! zjistil o všech veselkách řadu podrobností. Oslovil také stylistu Petra Lukeše, který ohodnotil oblečení všech novomanželů.
18.06.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Lukeš (8 článků)
« Předchozí 1 Další »