Články k osobnosti

Jiří Langmajer

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jiří Langmajer »
 

Chýlková se v komedii Chlap na střídačku ukázala ve žhavém negližé. Snímek přesto u diváků pohořel

 
Komedie Chlap na střídačku pojednává o manželské nevěře a netradiční „pomstě“. Scénáře i režie se ujal Petr Zahrádka a v hlavních rolích se objevili Jiří Langmajer, Ivana Chýlková, Lucie Žáčková, Martin Pechlát, Pavel Nový či Iva Janžurová. Podle hodnocení diváků na portálu ČSFD ale snímek moc dobře nedopadl.
17.02.2024 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (646 článků) , Pavel Nový (560 článků) , Iva Janžurová (591 článků) , Ivana Chýlková (384 článků) , Martin Pechlát (38 článků) , Lucie Žáčková (34 článků) , Pavel Nový (404 článků) , Petr Zahrádka (8 článků)

Gondíková se vysmála Langmajerovi. Do ledového rybníka leze každou chvíli a stejně je pořád nemocný, říká

 
Oblíbená herečka Adéla Gondíková zavítala na finálový večer StarDance, i když nikdy předtím nebyla účastnicí. Ani její manžel Jiří Langmajer tanečnímu pořadu moc neholduje. Naopak mezi jeho oblíbené aktivity patří otužování. Gondíková však prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz, že i přes veškeré procedury je její manžel neustále nemocný, a ona, která do rybníka nevkročí ani v létě, by své zdraví mohla rozdávat.
23.12.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (646 článků) , Adéla Gondíková (485 článků)

V seriálu Kriminálka Anděl se herec David Švehlík neusmívá, tvůrci mu nadělili jednu ránu za druhou

 
Pro vážné role je David Švehlík naprosto dokonalý. Jeho zachmuřený výraz, který odkládá jen výjimečně, v komediích moc nevynikne. A nejspíš ani nechce hrát role velkých milovníků, přestože jeho herecký kolega Jiří Langmajer by už tuto štafetu rád předal.
27.10.2023 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (646 článků) , David Švehlík (129 článků)

Osudy herců z komedie Copak je to za vojáka...: Langmajera zachránila láska, Gajerová přemýšlela o sebevraždě

 
Od premiéry slavné komedie Copak je to za vojáka... už uplynulo více než 35 let. Jednu z hlavních rolí ve filmu dostal Jiří Langmajer, který si zahrál pořádného záletníka. Řada žen se po jeho boku protočila i v osobním životě, jak se ale svěřil pro Blesk, až díky Adéle Gondíkové poznal, co je to láska. A jak dopadli ostatní herci?
26.10.2023 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (646 článků) , Adéla Gondíková (485 článků)

Petra Hřebíčková jako Bezva ženská na krku: Mateřství po čtyřicítce se bála, teď je za něj vděčná

 
Petra Hřebíčková září po boku Jiřího Langmajera a Ondřeje Vetchého v komedii Bezva ženská na krku. V té vyměnila jednoho muže za druhého, jinak ale žije poklidným rodinným životem. Nedávno se potřetí stala mámou, svou první dceru ale přivedla na svět až po čtyřicítce, čehož se bála. Jak se však svěřila pro Vlastu, nyní je šťastná, že se „starou“ matkou stala.
20.10.2023 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (646 článků) , Ondřej Vetchý (328 článků) , Petra Hřebíčková (155 článků)

Vtipálci Langmajer a Gondíková: Adéla roztančila prsa, Jiří se smál od ucha k uchu

 
Zábavná soutěž Inkognito, kterou vysílá TV Prima, tentokrát přinesla manželské střetnutí – zatímco mezi hádajícími soutěžícími se objevila herečka Adéla Gondíková, vedle moderátora Libora Boučka se jako VIP host představil populární herec Jiří Langmajer. A Adéla se toho rozhodně nebála
20.10.2023 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (646 článků) , Libor Bouček (578 článků) , Adéla Gondíková (485 článků)

Svůdná Adéla Gondíková provokovala v průhledných šatech. Ukázala podprsenku i krásné dlouhé nohy

 
Česká moderátorka Adéla Gondíková potvrdila, že věk je jen číslo. Po boku svého manžela Jiřího Langmajera doslova září, jako by ani nestárla. Přestože si jinak na módu Adéla prý moc nepotrpí, na nedávné akci vynesla půvabné průhledné šaty, ve kterých ukázala nožky i něco víc, jak zachytili fotografové eXtra.cz. 
30.09.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (646 článků) , Adéla Gondíková (485 článků)

Kriminálka Anděl: Zajímavosti a drobné přešlapy oblíbeného seriálu

 
S návratem oblíbené mordparty, ve složení major Oliver Hajn (Marek Taclík), kapitán Tomáš Beňkovský (David Švehlík) a Ruda Uhlíř (Michal Novotný), se budeme po šestnáct večerů honit za zločinci a bavit se trochu nezvyklou partou vyšetřovatelů, která dostane nové posily v podobě Jiřího Langmajera a Oskara Hese.
02.09.2023 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (646 článků) , Oskar Hes (20 článků)

S Adélou Gondíkovou se život nemazlil: Brousek jí zlomil srdce, štěstí našla až s Langmajerem

 
Herečka Adéla Gondíková dnes vstupuje do nové životní fáze. Žena, která dokázala nemožné, zkrotila a následně se i provdala za herce Jiřího Langmajera, má dnes padesáté narozeniny. Jací byli zásadní muži jejího života a proč se rozhodla významné kulatiny neoslavovat, jak uvedla v rozhovoru pro denik.cz?
19.08.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (646 článků) , Adéla Gondíková (485 článků)

Na lovu: Po letní pauze se pořad vrací s novými díly i Hvězdnými speciály

 
Během letních prázdnin měly některé z oblíbených pořadů TV Nova pauzu ve vysílání, ale na podzim se opět vrátí na obrazovky s novými díly. Platí to také pro vědomostní show Na lovu a její zvláštní variantu Hvězdný speciál. V té se setkáme mj. s hercem Jiřím Langmajerem nebo se zpěvákem Xindlem X.
14.08.2023 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (646 článků)

Kazmou napálený Jiří Langmajer: Nemám s tím nic společného, brání se. Cukající koutky ale hovoří jinak

 
Herec Jiří Langmajer (57) se objevil na plakátu nového filmu s názvem Tajný zákop, který však nikdy nebyl v přípravě a ani nevzniká. Šlo jen o vtípek, za nímž stojí Kamil Bartošek alias Kazma, který se tak snažil napálit jak herce, tak i veřejnost a zapromoval si tím vlastní snímek ONEMANSHOW: The Movie. Jak Langmajer v rozhovoru pro eXtra.cz tvrdí, o záměru Kazmy nevěděl. Navíc říká, že on na plakátu rozhodně nefiguruje.
09.07.2023 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (646 článků) , Kamil Kamil (54 článků)

Skromná Adéla Gondíková: Na dárky si moc nepotrpí, Langmajer ji rozmazluje jen dvakrát ročně

 
Manželka Jiřího Langmajera Adéla Gondíková navštívila filmový festival v Karlových Varech. Dvojice vyrazila na módní přehlídku Couplii, kde ji zachytila redakce eXtra.cz. Herečka ale na módu moc není, raději dává přednost pohodlnosti a teplákům. Drahé dárky nechává na manželovi, který se překoná jen na Vánoce nebo narozeniny.
07.07.2023 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (646 článků) , Adéla Gondíková (485 článků)

Zamilované páry na kolonádě: Tokající Langmajer s Gondíkovou a nestárnoucí playboy Beránek s o 43 let mladší kráskou

 
Není překvapením, že filmový festival v Karlových Varech přilákal mnoho známých osobností. Samozřejmě nechyběly ani slavné páry, které si užívají radovánek v lázeňském městě. Po kolonádě si to štrádovali například Jiří Langmajer s Adélou Gondíkovou, fotbalista Jan Koller s přítelkyní a do náruče vzal svou přítelkyni Zdeněk Bahenský. Které další páry si užívají festival? Některé z nich zachytili fotografové eXtra.cz. 
06.07.2023 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Koller (117 článků) , Jiří Langmajer (646 článků) , Adéla Gondíková (485 článků) , Zdeněk Bahenský (56 článků)

Kazmův podraz na Langmajera a Čermáka. Nechal je točit film, který se ale nikdy neodvysílá

 
To, o čem se zatím jen spekulovalo, se ukázalo být skutečné. Údajný připravovaný snímek Tajný zákop, na který minulý týden vyšel filmový trailer, je ve skutečnosti podvrhem, za kterým stojí známý mystifikátor Kazma. Film, který se měl představit právě na karlovarském festivalu, nikdy nevznikl a jediné, co bylo skutečně natočeno, je právě trailer. To ale není všechno: jak zjistila redakce eXtra.cz přímo na místě, kromě diváků měl totiž Kazma napálit i samotné herce, kteří v upoutávce na Tajný zákop hrají. Nachytal tak třeba Jiřího Langmajera, Ondřeje Sokola, Kryštofa Hádka a další.
04.07.2023 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (646 článků) , Kryštof Hádek (270 článků) , Ondřej Sokol (468 článků)

Odvážný Jiří Langmajer: Za nahotu se nestydím, pro nic za nic ho ale ukazovat nebudu

 
Uznávaný herec Jiří Langmajer v minulosti vzbudil rozruch svými nahými otužovacími videi, která se okamžitě stala populární. Se svými sledujícími se tehdy podělil o trochu intimity, když přidal příspěvek, kde skáče do bazénu „na Adama“. S Jiřím jsme se potkali na natáčení nového seriálu Chataři ze Švihova a v rozhovoru se nám svěřil, zda opět plánuje své fanynky potěšit peprnými příspěvky.
19.06.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (646 článků)

Adéla Gondíková k ponorce s Jiřím Langmajerem: Vždycky se něco najde, říká

 
Adéla Gondíková a Jiří Langmajer patří k oblíbeným českým hereckým párům. Langmajer se rozvedl a oženil se s Gondíkovou a po jejím boku z tichého brouka získal přívětivější tvář. Partneři spolu nejen žijí, ale i pracují. Oba se objeví v nově připravovaném seriálu Chataři ze Švihova, na jehož natáčení nechyběla ani naše redakce. Adélu jsme vyzpovídali a zeptali jsme se, zda i oni mají s Jiřím občas ponorku. 
18.06.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (646 článků) , Adéla Gondíková (485 článků)

Proutník Jiří Langmajer: Zkrotila ho až Gondíková, herec na stará kolena řádí na sítích

 
Populární český herec Jiří Langmajer slaví 57. narozeniny. Na kontě má řadu skvělých filmových rolí, ale taky nevěr, které „odnesla“ jeho bývalá žena Kamila. Nyní je šťastný po boku Adély Gondíkové a své fanoušky baví na Instagramu. Jednou sice odhalil odvážný záběr, vzal to ale s klidem. Webu Refresh řekl, že je na své legendární video pyšný.
03.06.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (646 článků) , Adéla Gondíková (485 článků)

Jiří Langmajer děkuje za záchranu maminky: Nevěřil jsem, že se ještě postaví na nohy, přiznává herec

 
Herec Jiří Langmajer se podělil o emotivní moment ze svého života. Jeho maminka totiž začala znovu chodit. A to díky ošetřovatelkám z Hospicu svatého Lazara v Plzni. Langmajer na Instagram umístil video z jejího převozu domů, které si ihned získalo spousty pozitivních reakcí od jeho fanoušků.
20.04.2023 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (646 článků)

Langmajer a Gondíková jako zamilované hrdličky. Něžné doteky, zamilované pohledy a šuškání do ouška

 
Letos oslaví čtrnácté výročí vztahu, stále mají ale jen oči jeden pro druhého. Adéla Gondíková a Jiří Langmajer se na premiéře filmu Ostrov, kde nechyběla ani redakce eXtra, od sebe nemohli odtrhnout. Takhle vypadá láska v přímém přenosu. 
02.02.2023 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (646 článků) , Adéla Gondíková (485 článků)

Módní policie Anny Čmuchálkové z premiéry Ostrov: Švihák Langmajer s teniskami a stará mladá Babišová

 
Pražské kino Lucerna se stalo opět centrem kulturního dění. Uskutečnila se v něm totiž premiéra snímku Ostrov s Janou Plodkovou a Jiřím Langmajerem v hlavních rolích. Ústřední dvojice na premiéře samozřejmě nemohla chybět, a zatímco Langmajer vypadal jako švihák lázeňský, který se ovšem zapomněl přezout, Plodková působila étericky. Na místě byla redakce eXtra.cz, která vše zdokumentovala.
02.02.2023 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (646 článků) , Jana Plodková (240 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »