Články k osobnosti

Jiří Krejčí

  herec, dabér

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jiří Krejčí »
 

Ladislav Žák: EU už ví jak na to…

 
Diskuse organizovaná Nadací Železná opona v Evropském domě měla tradičně opravdu kvalitní obsazení. Pod taktovkou a za aktivní účasti Milana Syrůčka hovořili k účastníkům Oskar Krejčí, Miroslav Polreich, Cyril Svoboda, Jiří Šedivý a Alexander Tomský na téma Současné proměny Evropy a světa.
24.03.2017 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Cyril Svoboda (370 článků) , Jiří Svoboda (406 článků) , Ladislav Šedivý (10 článků) , Jiří Svoboda (406 článků) , Miroslav Svoboda (36 článků) , Ladislav Svoboda (24 článků) , Jiří Žák (40 článků) , Miroslav Svoboda (159 článků) , Jiří Žák (40 článků) , Jiří Krejčí (7 článků) , Ladislav Svoboda (24 článků) , Ladislav Krejčí (40 článků) , Ladislav Svoboda (23 článků) , Ladislav Svoboda (23 článků) , Jiří Žák (37 článků) , Alexander Alexander (265 článků) , Milan Svoboda (17 článků)

Objektivita u Krause je nesmysl, cupuje právník argument Primy u „zakázané show“

 
Může být vysílání pořadu Show Jana Krause vnímané mediální radou jako porušení objektivity a vyváženosti? Televize Prima tak argumentuje v případě show s Jiřím Bradym a protizemanovskými výpady, jenže podle odborníka na mediální právo Aleše Rozehnala je to nesmysl. Pro Blesk.cz zmínil, že objektivní a vyvážené musí být pouze zpravodajské a politicko-publicistické pořady, kam ale ten Krausův nepatří. Ve stejném duchu se vyjádřil i šéf Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Ivan Krejčí.
27.10.2016 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1045 článků) , Jiří Kraus (71 článků) , Ivan Kraus (86 článků) , Jiří Krejčí (7 článků) , Aleš Krejčí (1 článek) , Ivan Ivan (1153 článků) , Jiří Kraus (71 článků)

Kalousek spáchal sebevraždu v přímém přenosu. Viděli jste knížete, kůl v plotě? Vítězem je Okamura, navzdory ČT, říká profesor Krejčí a věští hrůzu ČSSD

 
ROZHOVOR Vyměnit Sobotku? To těžko. Podle politologa profesora Oskara Krejčího, kde nic není… „To je stejné jako v Německu. Merkelovou by už také asi vyměnili, kdyby měli za koho,“ říká profesor. A úspěšná tvář ČSSD Jiří Zimola? „Těžko stravitelné pro lidi, jako je Chovanec a spol.“ Podle Krejčího ale z výsledku krajských a prvního kola senátních voleb nevyplývá, že by musela levice i v parlamentních volbách propadnout. V souvislosti s fenoménem „ublíženého miliardáře“ vysvětluje, že jsou i faktory, které v rukou Andrej Babiš nedrží. A pak je ve hře také mečiarovský efekt: „Když nedosáhne úspěchu a la Fico, skončí jako Mečiar,“ předkládá i tuto možnost Krejčí.
11.10.2016 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15841 článků) , Jiří Krejčí (7 článků)

Jiří Kouda: Oskar Krejčí - ruské volby střetem dvou vln, vlastenectví a stagnace

 
Zkušenosti s jelcinovským obdobím a sankce činí z většiny takzvaných demokratických opozičních stran či politiků dovolávajících se Západu téměř nevolitelné celky, říká k ruským volbám politolog Oskar Krejčí.
06.09.2016 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krejčí (7 článků)

Palát, Krejčí a Pastrňák skórovali, Plekanec byl u tří gólů

 
Celkem šest českých hokejistů získalo v nočních zápasech zámořské NHL alespoň jeden bod. Krejčí s Pastrňákem svými trefami podpořili výhru Bruins na ledě New York Islanders. Jiří Hudler si připsal dvě asistence, Tomáš Plekanec hned tři. Ondřej Palát vstřelil v prodloužení vítězný gól Tampy Bay v utkání s Winnipegem. 
24.10.2015 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Plekanec (455 článků) , Jiří Hudler (259 článků) , Ondřej Palát (55 článků) , Jiří Krejčí (7 článků)

Tabu, o kterém se nemluví: Chatujte o smrti s ředitelem Hospicu Dobrého Pastýře Jiřím Krejčím

 
Místo, z kterého se lidé už nevrací. Hospic Dobrého Pastýře v Čerčanech. V úterý v 15.30 dorazí do redakce Blesk.cz jeho ředitel Jiří Krejčí (33). Jaký je život v každodenním kontaktu se smrtí? Stalo se, aby se někdo v jeho zařízení zázračně zvedl z postele a odešel domů? Jak se starají o lidi, kterým zbývá už jen posledních pár dní? Ptát se ho můžete na vše, co vás zajímá, už nyní.
15.06.2015 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krejčí (7 článků)

Nepohřbívej babičku zaživa. Vážné téma, ke kterému promluvil i herec Lábus

 
Ředitel Hospice Dobrý Pastýř Jiří Krejčí a herec Jiří Lábus, který účinkuje v doprovodném spotu kampaně s názvem Nepohřbívej babičku zaživa, ve středečních Dvaceti minutách Radiožurnálu diskutovali o umírání v Česku. Většina obyvatel Česka by si přála opustit tento svět v domácím prostředí, ale zatím se to nedaří.
22.04.2015 17:51 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Lábus (180 článků) , Jiří Krejčí (7 článků)
« Předchozí 1 Další »