Články k osobnosti

Jiří Krejčí

  herec, dabér

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jiří Krejčí »
 

Bude v Praze hospic pro umírající děti? Zmírňoval by bolest a utrpení v nevyléčitelných případech

 
Do konce letošního roku by měli zástupci pražského magistrátu rozhodnout, zda v hlavním městě vznikne hospic pro nevyléčitelně nemocné děti. Na dnešním jednání výboru pro zdravotnictví to řekl Jiří Krejčí, spoluautor vznikající koncepce paliativní péče na území Prahy. Do roku 2025 by měla mít podle koncepce alespoň třetina pacientů, u nichž se v daném roce předpokládá úmrtí, přístup ke službám paliativní péče.
05.02.2020 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krejčí (8 článků)

Ladislav Žák: EU už ví jak na to…

 
Diskuse organizovaná Nadací Železná opona v Evropském domě měla tradičně opravdu kvalitní obsazení. Pod taktovkou a za aktivní účasti Milana Syrůčka hovořili k účastníkům Oskar Krejčí, Miroslav Polreich, Cyril Svoboda, Jiří Šedivý a Alexander Tomský na téma Současné proměny Evropy a světa.
24.03.2017 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Cyril Svoboda (379 článků) , Jiří Svoboda (423 článků) , Ladislav Šedivý (10 článků) , Jiří Svoboda (423 článků) , Miroslav Svoboda (44 článků) , Ladislav Svoboda (24 článků) , Jiří Žák (40 článků) , Miroslav Svoboda (167 článků) , Jiří Žák (40 článků) , Jiří Krejčí (8 článků) , Ladislav Svoboda (24 článků) , Ladislav Krejčí (40 článků) , Ladislav Svoboda (23 článků) , Ladislav Svoboda (23 článků) , Jiří Žák (37 článků) , Alexander Alexander (289 článků) , Milan Svoboda (17 článků)

Objektivita u Krause je nesmysl, cupuje právník argument Primy u „zakázané show“

 
Může být vysílání pořadu Show Jana Krause vnímané mediální radou jako porušení objektivity a vyváženosti? Televize Prima tak argumentuje v případě show s Jiřím Bradym a protizemanovskými výpady, jenže podle odborníka na mediální právo Aleše Rozehnala je to nesmysl. Pro Blesk.cz zmínil, že objektivní a vyvážené musí být pouze zpravodajské a politicko-publicistické pořady, kam ale ten Krausův nepatří. Ve stejném duchu se vyjádřil i šéf Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Ivan Krejčí.
27.10.2016 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1070 článků) , Jiří Kraus (73 článků) , Ivan Kraus (88 článků) , Jiří Krejčí (8 článků) , Aleš Krejčí (1 článek) , Ivan Ivan (1345 článků) , Jiří Kraus (73 článků)

Kalousek spáchal sebevraždu v přímém přenosu. Viděli jste knížete, kůl v plotě? Vítězem je Okamura, navzdory ČT, říká profesor Krejčí a věští hrůzu ČSSD

 
ROZHOVOR Vyměnit Sobotku? To těžko. Podle politologa profesora Oskara Krejčího, kde nic není… „To je stejné jako v Německu. Merkelovou by už také asi vyměnili, kdyby měli za koho,“ říká profesor. A úspěšná tvář ČSSD Jiří Zimola? „Těžko stravitelné pro lidi, jako je Chovanec a spol.“ Podle Krejčího ale z výsledku krajských a prvního kola senátních voleb nevyplývá, že by musela levice i v parlamentních volbách propadnout. V souvislosti s fenoménem „ublíženého miliardáře“ vysvětluje, že jsou i faktory, které v rukou Andrej Babiš nedrží. A pak je ve hře také mečiarovský efekt: „Když nedosáhne úspěchu a la Fico, skončí jako Mečiar,“ předkládá i tuto možnost Krejčí.
11.10.2016 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17487 článků) , Jiří Krejčí (8 článků)

Jiří Kouda: Oskar Krejčí - ruské volby střetem dvou vln, vlastenectví a stagnace

 
Zkušenosti s jelcinovským obdobím a sankce činí z většiny takzvaných demokratických opozičních stran či politiků dovolávajících se Západu téměř nevolitelné celky, říká k ruským volbám politolog Oskar Krejčí.
06.09.2016 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krejčí (8 článků)

Palát, Krejčí a Pastrňák skórovali, Plekanec byl u tří gólů

 
Celkem šest českých hokejistů získalo v nočních zápasech zámořské NHL alespoň jeden bod. Krejčí s Pastrňákem svými trefami podpořili výhru Bruins na ledě New York Islanders. Jiří Hudler si připsal dvě asistence, Tomáš Plekanec hned tři. Ondřej Palát vstřelil v prodloužení vítězný gól Tampy Bay v utkání s Winnipegem. 
24.10.2015 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Plekanec (487 článků) , Jiří Hudler (262 článků) , Ondřej Palát (55 článků) , Jiří Krejčí (8 článků)

Tabu, o kterém se nemluví: Chatujte o smrti s ředitelem Hospicu Dobrého Pastýře Jiřím Krejčím

 
Místo, z kterého se lidé už nevrací. Hospic Dobrého Pastýře v Čerčanech. V úterý v 15.30 dorazí do redakce Blesk.cz jeho ředitel Jiří Krejčí (33). Jaký je život v každodenním kontaktu se smrtí? Stalo se, aby se někdo v jeho zařízení zázračně zvedl z postele a odešel domů? Jak se starají o lidi, kterým zbývá už jen posledních pár dní? Ptát se ho můžete na vše, co vás zajímá, už nyní.
15.06.2015 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krejčí (8 článků)

Nepohřbívej babičku zaživa. Vážné téma, ke kterému promluvil i herec Lábus

 
Ředitel Hospice Dobrý Pastýř Jiří Krejčí a herec Jiří Lábus, který účinkuje v doprovodném spotu kampaně s názvem Nepohřbívej babičku zaživa, ve středečních Dvaceti minutách Radiožurnálu diskutovali o umírání v Česku. Většina obyvatel Česka by si přála opustit tento svět v domácím prostředí, ale zatím se to nedaří.
22.04.2015 17:51 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Lábus (185 článků) , Jiří Krejčí (8 článků)
« Předchozí 1 Další »