Články k osobnosti

Jiří Král

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jiří Král »
 

Školáci hltají Facebook, i když ještě nesmí. Malým dětem hrozí velké potíže

 
Povolená věková hranice pro založení účtu na Facebooku je 13 let, ale podle průzkumu společnosti Avast se na něm pohybuje 60 procent dětí ve věku od devíti do 12 let. Téměř polovina dětí v tomto věku si přes internet píše s lidmi, které nikdy neviděla. Mnohdy o tom neví ani jejich rodiče, kteří netuší, jak by měli své děti před nástrahami online světa chránit. Pomoci jim má nekomerční projekt Buď Safe Online, který bez nároku na honorář podpořil youtuber Jirka Král.
02.03.2018 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Král (51 článků) , Jiří Král (51 článků)

Jan Hřebejk do Nápadníka obsadil i Youtubery

 
Jan Hřebejk nedávno odeslal do kin další film ze série Zahradnictví, tentokrát to byl film Nápadník, do kterého obsadil i jména známá z kanálů Youtube, konkrétně Jiřího Krále a Shopaholic Nicol.
17.11.2017 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (337 článků) , Jiří Král (51 článků) , Jiří Král (51 článků)

Filmové premiéry: Závěr trilogie Zahradnictví a tým superhrdinů

 
Závěrečný díl trilogie Zahradnictví odehrávající se na samém konci padesátých let, snímek na motivy komiksů o superhrdinském týmu, změna dokonale promyšlené luxusní svatby v béčkovou grotesku a boj za práva dělnické třídy. V tomto týdnu se můžete těšit na 4 filmové premiéry, dokument o postavě svérázného novináře Jiřího X. Doležala a krásy Krkonoš, zachycené v dokumentárním filmu Viktora Kuny a Martina Krále.
15.11.2017 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Jirka Doležal (251 článků) , Jiří Král (51 článků) , Jiří Král (51 článků) , Jiří Doležal (251 článků)

Islamistické ovládnutí světa postupuje přesně podle příručky. Král je nahý, vzkazuje exdiplomat a znalec tamního světa politickému mainstreamu. A předkládá konkrétní údaje

 
ROZHOVOR Jelen nechá Smolíčka v bryndě. Tedy Evropská unie své členské státy. Tak hodnotí současnou situaci bývalý diplomat Jiří Kobza (SPD). Brusel podle jeho slov stále nepochopil, že vnucování imigrantů zemím bez pozvání nebude fungovat. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz také komentoval zahraniční intervenci Američanů v Afghánistánu. Smysl má tato intervence jen pro ty, koho zajímá produkce drog a nerostné bohatství, hodnotí americkou přítomnost v zemi.
01.07.2017 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Král (51 článků) , Jiří Král (51 článků)

Ironický vzkaz pro kancléřku: Díky za tyto bariéry!

 
„Paní Merkelová, díky!“ Ironickým nápisem kdosi vyzdobil betonovou bariéru, která chrání vánoční trh na náměstí Krále Jiřího z Poděbrad v Chebu. Narážel tak na vstřícnou politiku německé kancléřky vůči uprchlíkům.
01.01.2017 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Král (51 článků) , Jiří Král (51 článků)

15 nejvlivnějších Čechů na sociálních sítích: Youtubeři, sportovci i hudebníci!

 
Sledujete sociální sítě? Instagram, Facebook, Twitter nebo YouTube? Jestli vy ne, tak vaše děti určitě ano. A jména jako Jirka Král, Teri Blitzen nebo Erik Meldik jsou jim důvěrně známa. Kdo jsou nejvlivnější lidé sociálních sítí?
08.09.2016 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Král (51 článků) , Jiří Král (51 článků) , Erik Meldik (5 článků)

Na pulty knihkupectví přichází arabské mýty, legendy a pohádky

 
Král světla, jeden z posledních titulů nakladatelství Argo, zavede čtenáře až ke kořenům arabské literatury. Výběrová publikace Jiřího Tomka nabízí texty z oblasti Sýrie, Íránu, Egypta či Súdánu. Jedná se o aktuálně nejzajímavější titul pro všechny zájemce o studium arabských kořenů, co se literatury týká.
14.02.2016 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Tomek (2 články) , Jiří Král (51 článků) , Jiří Král (51 článků)

VIDEO: FattyPillow se opět ukázal! "Flusanec na tebe!" řval se smíchem na jiného youtubera!

 
FattyPillow a Jirka Král. Dvě hvězdy české youtuberské scény, které se proslavily především hraním počítačových her. Člověk by si mohl říct, že díky podobné cestě ke slávě by si mohli rozumět. Jenže tak to vážně není.
12.10.2015 12:06 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Král (51 článků) , Jiří Král (51 článků)

Král koláčů Macháček donutil královnu přírodních dvojek Vagnerovou šlapat uprostřed Varů

 
Celebritky ve Varech se domluvily, že v rámci charity si zašlapou na rotopedu. Venku je horko jak na rovníku, takže šlapání nabídlo pohledy k nezaplacení. Legrace byla s Karlem Rodenem i Jirkou Macháčkem. A když pot začal kapat z obdařených českých hereček a stékal jim do záňadří, tak teplota ve Varech šplhala k bodu varu.
05.07.2015 16:16 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Macháček (211 článků) , Jiří Král (51 článků) , Jiří Král (51 článků)

Hudlera ocenili za čistou hru cenou Lady Byng Trophy

 
Útočník Jiří Hudler získal v NHL jako první český hokejista v historii Lady Byng Trophy za gentlemanské chování v kombinaci s hokejovým uměním. Jednatřicetiletý ofenzivní lídr Calgary převzal ocenění na slavnostním vyhlášení v Las Vegas. Králem večera se stal Kanaďan Carey Price, který dosáhl na Hart Trophy pro nejužitečnějšího hráče sezony, Ted Lindsay Award pro nejlepšího hokejistu podle Hráčské asociace NHLPA i Vezina Trophy pro nejlepšího brankáře.
25.06.2015 08:51 |

podobné články

Osobnosti: Carey Price (7 článků) , Jiří Hudler (258 článků) , Carey Hart (42 článků) , Lindsay Price (1 článek) , Jiří Král (51 článků) , Jiří Král (51 článků)

Kauza Růžička pokračuje. Trenér měl brát 'příspěvky' od rodičů

 
Trenér hokejové reprezetace Vladímír Růžička nebude mít ani chvíli klid. Podle Českého rozhlasu čelí podezření, že při svém působení ve Slavii spolu s kamarádem Jiřím Moučkem od několika rodičů peníze za to, že jejich děti budou moci dál hrát hokej. Prezident Českého svazu ledního hokeje Tomáš Král svolal kvůli této kauze na středu mimořádné jednání výkonného výboru ČSLH.
09.06.2015 13:11 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Růžička (319 článků) , Vladimír Růžička (315 článků) , Jiří Král (51 článků) , Jiří Král (51 článků) , Tomáš Růžička (12 článků)

Stalo se na náměstí: Miloš Zeman se vypořádal s lidmi, kteří mávali červenými kartami tak, že nastalo ticho. A pak...

 
Červené i zelené karty, pískot, transparenty a stovky lidí čekaly na hlavu státu v centru Brandýsa nad Labem – Staré Boleslavi. Třetí a poslední den prezidentovy návštěvy ve Středočeském kraji zakončil setkáním s veřejností a také plavbou na parníku Krále Jiřího po Labi. Na Masarykově náměstí čekalo pár transparentů s nápisem Mráz z Kremlu, ostuda z Hradu nebo Stop hulvátům!. Miloš Zeman se s odpůrci vypořádal po svém. Tradičně jim nechal slovo jako prvním. V mikrofonu se však ozýval jen nesrozumitelný šum.
30.04.2015 16:26 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Král (51 článků) , Jiří Král (51 článků) , Miloš Zeman (21120 článků)

Král Bumbal se chtěl vyzvracet. Tak Jan Rejžek uvedl svou pohádku o Zemanovi

 
Někdejší hudební recenzent a hvězda televizní Katovny Jan Rejžek, který nyní jednou týdně přispívá do Lidových novin v rotující rubrice Poslední slovo, věnoval jeden ze svých textů pohádce o tom „Jak Ovčáček Jirka hledal peroutku pro krále Bumbala I.“.
21.04.2015 16:41 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Král (51 článků) , Jiří Král (51 článků) , Jiří Zeman (1113 článků) , Jan Zeman (326 článků)

Paroubkův LEV 21 má nového předsedu. Dohlédne na něj Petr Benda

 
Strana Národní socialisté - LEV 21 si v sobotu zvolila nové vedení. Předsedou se stal Petr Michek, který stranu dočasně vedl po loňské rezignaci Jiřího Paroubka. Statutárním místopředsedou delegáti sjezdu ustavili Petra Bendu. Dalšími místopředsedy jsou Tereza Bernardová, Jaroslav Král, Stanislav Palša a Michal Kasal. ČTK to dnes sdělil tajemník strany Jaroslav Andres.
19.04.2015 19:41 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3466 článků) , Petr Benda (182 článků) , Jiří Král (51 článků) , Jiří Král (51 článků)

Dva miliardáři míří do Senátu? Král hazardu Valenta a Babišův favorit vyhráli suverénně 1. kolo

 
Pojí je solidní jmění, rozlišuje obor podnikání. Miliardáři Ivo Valenta a Jiří Hlavatý však nyní mají ještě něco společného - kandidovali v 1. kole senátních voleb a oba boj ve svém okrsku vyhráli. Mají nakročeno do Senátu. Ale ještě tam nejsou... Přesto jde o úspěch. Co na něj říkají? A na čem vlastně zbohatli?
13.10.2014 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Valenta (124 článků) , Jiří Král (51 článků) , Jiří Král (51 článků)

NPÚ: Hradozámecká noc se blíží!

 
Král Jiří se svým rodem ji oslaví na Kunštátě, užít si ji však lze na více než sedmdesáti hradech a zámcích po celé republice!
01.08.2014 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Král (51 článků) , Jiří Král (51 článků)

Retro eXtra: Král třpytek, solárka a ohňostrojů slaví narozeniny, takhle řádí Dan Nekonečný!

 
"Solárková barva temně oranžová":http://www.extra.cz/solarkovy-soumrak-dominiky-mesarosove-podivejte-se-na-7-jejich-vysmazenych-kreaci, zuby bělejší, "než má Jiří Krampol":http://www.extra.cz/vime-prvni-krampol-kvuli-prime-hlady-neumre-u-konkurence-chysta-show-na-bazi-nikdo-neni-dokonaly, nepřehlédnutelná žlutá barva a jasně poznatelná řeč s táhlým er a prokládána slovy miláčci. Je sluníčkovější než tribunka lidu Lucie Bílá, ale u něj to aspoň nevypadá jako póza, spíš jako lehká porucha neomezené pozitivnosti.
29.06.2014 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2262 článků) , Daniel Nekonečný (30 článků) , Jiří Král (51 článků) , Jiří Král (51 článků)

Král popularity Andrej Babiš. Nemlží, mluví jasně, dává pocit pevného vedení, vysvětlují znalci fenomén

 
MEDIÁLNÍ HODNOCENÍ Předsedovi hnutí ANO Andreji Babišovi i osm měsíců po volbách prospívá, když veřejnost přesvědčuje o tom, že není politik. Stejně tak mu podle mediálního odborníka Jiřího Mikeše získává sympatie, když veřejně přiznává, že se dopustil chyby. Sociolog Jan Hartl dodává, že Andrej Babiš je hodnocen pozitivně za to, že je srozumitelný, jasný a stručný, což dohromady vytváří předpoklad pevného vedení.
17.06.2014 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hartl (82 článků) , Andrej Babiš (13485 článků) , Jiří Král (51 článků) , Jiří Král (51 článků)

Hrzán (†41) se zřítil z 23 metrů: Zálet s Voborníkovou přežil!

 
Touha po létání a ženách stála Jiřího Hrzána (†41) málem život už při natáčení Ženy za pultem! V seriálu se zhostil role mladého a divokého Fany Krále, který neúspěšně bojoval o srdce lahůdkové Olinky v podání Hany Maciuchové (68). Tenkrát se ale mohla odehrát tragédie.
01.04.2014 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Hrzán (35 článků) , Hana Maciuchová (310 článků) , Jiří Král (51 článků) , Jiří Král (51 článků)

Po volbách čekáme nestabilitu, bude opět vládnout pravice, tvrdí Paroubkův muž

 
Král je lídrem Lvů v kraji bílých tygrů, aneb právník Jaroslav Král je jedničkou Národních socialistů LEV 21 v Libereckém kraji. Strana jde do voleb bez svého předsedy Jiřího Paroubka. „Vadil mu bojkot médií, přitom jde o silnou figuru. Je jediný, kdo se může intelektem a zkušenostmi rovnat Miloši Zemanovi,“ domníval se Král, který se s Paroubkem zná už od mládí.
25.10.2013 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3466 článků) , Jiří Král (51 článků) , Jiří Král (51 článků) , Jiří Zeman (1113 článků)
« Předchozí 1 2 3 Další »