Články k osobnosti

Jiří Kajínek

  vězeň

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jiří Kajínek »
 

Jiří Kajínek si pořídil tohle parádní auto! Stojí "jen" 3 a půl milionu korun...

 
Jestli si někdo umí udělat opravdu radost, tak Jiří Kajínek (57) se k těmto lidem rozhodně řadí. Pořídil si totiž nového mazlíčka - nikoliv domácího, ale parádní limuzínu...
15.10.2018 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (761 článků)

Nový díl Extra Focusu s Jiřím Kajínkem je tady! Kdy naposledy nejslavnější český vězeň plakal?

 
Nový díl Extra Focusu je tady a je opět nadupaný kauzami, které se udály v posledních dnech. Hvězdným hostem je Jiří Kajínek, který promluví o pobytu za mřížemi, ale i o soukromém životě. Bulvární expert formou glosy popíše kauzu jménem A.N.D.U.L.A, ale také tu máme i módní policii. Je rozhodně na co se těšit!
11.10.2018 17:51 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (761 článků)

I Kajínek by se od nich mohl učit: Tato zvířata prolezou všude, nezadrží je ani mříže

 
Nejznámější český uprchlík Jiří Kajínek má ve zvířecí říši spoustu následovníků. Také domácí mazlíčci nemají rádi stísněný prostor a touží po svobodě. Když na to přijde, dokáží se procpat úplně všude a poradí si i se zámkem. Podívejte se na kompilací zvířecích dobrodruhů, kteří odmítají sedět v koutě.
03.10.2018 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (761 článků)

Jiří Kajínek se stal bachařem na Mírově... Takhle mu to sluší!

 
Už přes rok si plnými doušky užívá svobodu... A kdo by si myslel, že se bude nudit, hodně se splete. Řeč je o Jiřím Kajínkovi, jenž má práce doslova nad hlavu. Aktuálně se dokonce objevil v jednom videoklipu, v němž si zahrál menší roli jako bachař z Mírova.
28.09.2018 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (761 článků)

Ve zříceném vrtulníku v Plzni zemřela zahraniční delegace: Thajci zde chtěli investovat

 
Tragédie se odehrála ve středu v průmyslové zóně Borské pole v Plzni. Střechou výrobní haly tam propadl vrtulník. Při nehodě zemřeli čtyři lidé. Vrtulník smrti podle informací Blesku pilotoval Bohumil D. (†32), kamarád Jiřího Kajínka, který se v roce 2015 projížděl růžovou limuzínou po Karlově mostě.
06.09.2018 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (761 článků) , Jiří Střecha (1 článek)

Vrtulník smrti pilotoval bohatý kamarád Kajínka! Růžovou limuzínou vjel na Karlův most

 
Ve středu odpoledne došlo na plzeňských Borských loukách k tragické nehodě. Vrtulník tam propadl střechou malé výrobní haly. Při nehodě zemřeli čtyři lidé. Pilotem vrtulníku byl podle informací Blesku Bohumil D. (†32), dlouholetý movitý kamarád Jiřího Kajínka. V roce 2015 se "proslavil" v růžové limuzíně, se kterou vjel na Karlův most.
06.09.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (761 článků)

Jiří Kajínek v Chorvatsku bez přítelkyně: Jsem v ráji!

 
Třiadvacet let seděl v kriminále kvůli dvojnásobné vraždě, loni v květnu na doživotí odsouzený Jiří Kajínek (57) dostal od prezidenta milost, a teď si užívá, jak může. Minulý týden sedl do letadla a na víkend si zaletěl k moři!
21.08.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (761 článků)

Trest za foto s Kajínkem: Ostravští policisté dostali napomenutí!

 
Policisté, kteří se v Ostravě vyfotili s omilostněným vrahem Jiřím Kajínkem a snímek sdíleli na sociálních sítích, dostali písemné napomenutí. Policie výsledek kázeňského řízení nyní zveřejnila na svém webu. Koncem července jen uvedla, že policisté byli potrestáni, postih ale nespecifikovala. Už na jaře však nadřízení počínání policistů odsoudili a označili ho za ohrožení profesní cti.
07.08.2018 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (761 článků)

Ženě vyhrožuje vymahač z firmy, jejíž tváří se stal Kajínek! Bojím se o sebe i blízké, říká

 
Bezmoc, zoufalství a obavy o nejbližší. Přesně to prožívá žena, které vyhrožuje vymahač ze společnosti Expozitura pro mimosoudní vymáhání a dražby, s.r.o., napsal magazín Reflex. Tváří této společnosti se přitom stal Jiří Kajínek, který byl v minulosti odsouzen za dvojnásobnou vraždu na doživotí. Z vězení ho dostala prezidentská milost od Miloše Zemana.
03.08.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21673 článků) , Jiří Kajínek (761 článků)

Senátor Valenta: Kdo nezaplatí, bude zavražděn?

 
Slovácký senátor komentuje na facebookovém profilu reklamu v hlavní roli s Jiřím Kajínkem
29.07.2018 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (761 článků) , Jiří Valenta (134 článků)

Jiří Kajínek a firma na vymáhání dluhů? Máme nové informace

 
Velkou diskusi vyvolala fotka Jiřího Kajínka na webu mimosoudni.cz. Web je určen pro mimosoudní vymáhání pohledávek. Sám Kajínek se sice ParlamentnímListům.cz k této věci nevyjádřil, promluvil ale majitel agentury JaMa Jan Marek, který s Kajínkem spolupracuje a před časem mu například organizoval besedu v Táboře. „Požádal ho o to prý jeho dobrý kamarád,“ vysvětlil Kajínkovu fotografii na webu Jan Marek.
29.07.2018 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Marek (350 článků) , Jan Marek (136 článků) , Jiří Kajínek (761 článků) , Jiří Marek (327 článků) , Jiří Marek (327 článků)

Fotili se s Kajínkem, stihl je trest! Tři policisté porušili kázeň, postih je ale tajný

 
Za to, že se vyfotili s omilostněným vězněm Jiřím Kajínkem, budou tři policisté potrestáni! Společné fotce neodolali letos na jaře v Ostravě.
24.07.2018 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (761 článků)

Nový šéf spravedlnosti: O Babišovi a Čapím hnízdě, Kajínkovi i plagiátech členů vlády

 
Nabídku stát se ministrem dostal v noci před hlasováním o důvěře vládě. Jan Kněžínek (za ANO) kývl a stal se záplatou na místo, které nedobrovolně uvolnila Taťána Malá (ANO) poté, co kolem ní propukla kauza údajného opsání diplomky. Nejen o plagiátorství členů vlády byla řeč s novým šéfem spravedlnosti, který na rozdíl od Roberta Pelikána (ANO) necvičí jógu, nejezdí do úřadu na kole, rád však cestuje a je zasnoubený. Řeč přišla i na trestní stíhání premiéra Andreje Babiše (ANO) či kauzu omilostněného Jiřího Kajínka. A nebo na české spoluobčany topící se v dluzích.
23.07.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (14291 článků) , Jiří Kajínek (761 článků)

Jiří Kajínek (57): Začal pracovat pro vymahače dluhů!

 
„Dlužníka s vašimi penězi utéct nenecháme! O útěcích totiž víme úplně vše!“ tak zní reklamní spot s Jiřím Kajínkem na webových stránkách firmy, která se zabývá mimosoudním vymáháním dluhů. Bývalý trestanec si vás změří přísným pohledem i na úvodní stránce firmy.
20.07.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (761 článků)

Je tohle vůbec možné? Zpráva o Jiřím Kajínkovi

 
Tvář amnestovaného doživotně odsouzeného Jiřího Kajínka zdobí web mimosoudní.cz, jenž je určen pro mimosoudní vymáhání a vraždy. Na web upozornil investigativní reportér Jaroslav Kmenta.
19.07.2018 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (761 článků) , Jaroslav Kmenta (113 článků)

Pobodal batole na krku a pak se smál! Kajínkova synovce poslal soud do vazby

 
Synovec (36) Jiřího Kajínka má na krku obvinění z pokusu o vraždu. Ve středu v Prachovicích na Chrudimsku pobodal dvouleté batole a jeho otce. Dítěti způsobil závažné bodnořezné poranění na krku. Muže, který se mu snažil v napadání zabránit, vážné zranil na hrudníku. Oba byli v ohrožení života. Soud ho v pátek poslal do vazby.
13.07.2018 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (761 článků)

Nemocný synovec Jiřího Kajínka: Batole pobodal v transu! Nepoznal vlastní matku

 
Vzal nůž do ruky a zřejmě ve schizofrenickém záchvatu pobodal známého a jeho syna (2)! Tak v Prachovicích řádil synovec omilostněného vězně Jiřího Kajínka (57) Patrik. Nyní je v policejní cele. Podle informací Blesku to nebyl jeho první útok!
12.07.2018 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (761 článků)

Synovec Kajínka prý pobodal muže a malé dítě: "Je těžce nemocný," prozradil Kajínek

 
Incident se odehrál v Prachovicích na Chrudimsku ve středu navečer. Podle informací FTV Prima měl muž nožem zaútočit na muže a malé dítě. Oním agresorem byl prý synovec Jiřího Kajínka.
11.07.2018 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (761 článků)

Umělec a šéf divadla: Že máme banány? To bezdomovci a lidi na úřadu práce jistě ocení. Havlovi muži, chci připomenout jeden moment

 
AUDIT ČESKÉ SPOLEČNOSTI „Premiér bude úspěšný. I ty poštěkávající pidistrany nechtějí předčasné volby, ve kterých mohou jen ztratit,“ předpokládá v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz ředitel Slezského divadla Opava a bývalý náměstek ministra kultury Ilja Racek mladší. V úvaze o polistopadovém vývoji zmiňuje, že jeden polský sociolog nazval dobu před převratem dobou čekání ne na svobodu, ale na plné supermarkety. „Tak tohle se uskutečnilo. A ta trapná propagační témata, že nemáme fronty na banány? Máme fronty na Úřadu práce a bezdomovci jistě neocení možnost výletu do Paříže,“ podotkl Racek. A jak jsou na tom česká média? „Z hovadin vytvářejí VIP zprávy.“ Šéf divadla se také obává, že Češi přestali důvěřovat právnímu systému. „Janouškovi není dobře, tož ho propustíme, aby mu bylo lépe… S tím Kajínkem to bylo nějaké složité, a jak dopadlo prošetřování Jirky Čunka?“
20.06.2018 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (707 článků) , Ilja Racek (27 článků) , Jiří Havel (365 článků) , Jiří Racek (3 články) , Jiří Havel (365 článků) , Jiří Kajínek (761 článků)

Josef Klíma na kameru: Zeman je nebezpečný člověk. Ale Kalousek, když ještě měl moc...

 
Moderátor Luboš Xaver Veselý přivítal v internetové televizi XTV.cz publicistu Josefa Klímu, který se dlouhodobě věnoval např. případu Jiřího Kajínka. V rozhovoru popsal jak svůj vztah s Kajínkem, tak to, co si myslí o prezidentovi Miloši Zemanovi. Zeman je podle publicisty nebezpečný člověk. Zato Miroslav Kalousek (TOP 09) prý nebezpečný není.
15.06.2018 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Josef Klíma (206 článků) , Miroslav Kalousek (6576 článků) , Jiří Kajínek (761 článků) , Luboš Veselý (342 článků) , Jiří Veselý (171 článků) , Josef Zeman (72 článků) , Josef Veselý (68 článků) , Jiří Zeman (1137 článků) , Jiří Veselý (171 článků) , Jiří Veselý (171 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »