Články k osobnosti

Jiří Kajínek

  vězeň

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jiří Kajínek »
 

Propuštěný Tempel na svobodě: První slova o rodině, synovi a Kajínkovi

 
Ve vězení cvičil a studoval, s Jiřím Kajínkem (60) je prý rozeštvali vězni. Robert Tempel (48), který byl po dvaceti letech ve vězení zproštěn obžaloby z dvojnásobné vraždy, poprvé od propuštění promluvil.
03.11.2021 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (839 článků)

Václav Moravec vytočen doběla. Tohle si dovolili na konkurenční televizi. Začal sypat další jména

 
Po mnoha komentátorech i politicích se ke zdravotnímu stavu prezidenta Miloše Zemana vyjádřil i omilostněný dvojnásobný vrah a recidivista Jiří Kajínek, a to skrze vysílání CNN Prima News. Ohlasy přišly posléze. Moderátor České televize Václav Moravec nato v televizi připomenul „důvěryhodnost“ a v narážce navrhnul další jména. „Václav Kočka, Tomáš Pitr, bratři Březinovi, popř. manželé Stodolovi,“ zaznělo ve výčtu od známé tváře ČT. Nešlo však o jediný Moravcův komentář k dění kolem prezidenta.
31.10.2021 06:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Moravec (675 článků) , Miloš Zeman (26709 článků) , Jiří Kajínek (839 článků) , Tomáš Kočko (10 článků)

Tempel opustil basu po 20 letech bez cejchu vraha: Je to bezpáteřní zmetek, říká Jiří Kajínek

 
Po dvaceti letech, která strávil za mřížemi, včera ráno opustil věznici v Bělušicích už bez cejchu vraha Robert Tempel (48). Zůstával tam po zrušení doživotí za dvojnásobnou vraždu kvůli dřívějšímu trestu. Před novináři unikl zadním vchodem. Odtud ho odvezla manželka. Co na jeho propuštění říká nejslavnější český vězeň Jiří Kajínek?
21.10.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (839 článků)

Alza prodává voucher na natáčení filmu s Kajínkem. Ten hraje ředitele věznice

 
Jiří Kajínek se po úspěšné knize vrhl na hereckou dráhu. Ve filmu Tewyx, který pojednává o dopadech koronaviru, dostal roli ředitele věznice.
27.08.2021 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (839 článků)

Letní bizár ze sítí: Vodní inspektor Kajínek a Morávková s nevýherním losem

 
Poslední pár parních letních dní asi pořádně zamotalo lidem hlavu, a to se taky projevilo na sociálních sítích. Zapařené mozky lidi větrali třeba u vody jako Jiří Kajínek, ze kterého se v létě stal patrně vodní inspektor, který propaguje teplou brněnskou přehradu. Léto se dá trávit třeba na fesťáku nebo jako Dana Morávková stíráním výherních losů. Nebo spíš v jejím případě nevýherních. Nepomohlo ani zaklínadlo ani šimrání na uších. Více v Síťovinách na Mall.tv.
20.08.2021 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Dana Morávková (689 článků) , Jiří Kajínek (839 článků)

Po stopách Orlických vrahů: Jiří Kajínek popsal nepotrestaný mord v Liberci!

 
Ludvík Černý je jedním z takzvaných orlických vrahů. Ti v devadesátých letech zabíjeli podnikatele a těla házeli v sudech naplněných louhem do Orlické přehrady. Černý byl odsouzen na doživotí a ve věznici Mírov se s ním setkal i Jiří Kajínek. Podle jeho slov se sblížili. Černý má mít údajně na svědomí ještě jednu vraždu, která však zůstala nepotrestána. Mělo k ní dojít v Liberci.
28.07.2021 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (839 článků) , Jiří Černý (194 článků) , Jiří Černý (194 článků)

To je radosti, Kajínek získal titul. Ale pozor: Možná půjde k soudu

 
Trestní oznámení od Jiřího Kajínka si možná vyslouží provozovatelé satirického profilu, který paroduje oficiální internetovou prezentaci omilostněného kriminálníka. Ten se navíc pochlubil tím, že může užívat titul hrabě.
14.07.2021 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (839 článků)

Smrděl a nemyl se? „Havel, Havlovo svědomí.“ Kajínek tahá zarážející fakta

 
V rámci svých vzpomínek přiblížil bývalý doživotní vězeň Jiří Kajínek svým divákům sériového vraha Ivana Roubala, který byl odsouzen v roce 2000 na doživotí a v roce 2015 zemřel. Roubal se tituloval jako „doživotního vězeň Havlova svědomí“ a Kajínek odhalil, co ve stížnostech psal a proč k ničemu nebyly. Roubal totiž v každé z nich psal o Havlistánu, co Havel provedl a podobně. A podstata pak unikla. Kromě toho se zaměřil i na to, proč se o Roubalovi říkalo, že smrdí a nemyje se. Za to prý nemohl on, ale vězeňská služba.
07.06.2021 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (839 článků) , Jiří Havel (442 článků) , Jiří Havel (442 článků)

Kajínkova advokátka Slámová chce na Hrad. Bude vám naslouchat

 
Advokátka Klára Long Slámová se nechala v rozhovoru pro Právo slyšet, že chce změnu, a proto bude kandidovat v prezidentských volbách za dva roky. „V poslední době vidím u lidí jakousi rezignaci. Nevěří, že to s nimi politici myslí dobře,“ poznamenala žena, která před soudem obhajovala doživotně odsouzeného a Zemanem omilostněného vězně Jiřího Kajínka.
26.05.2021 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (839 článků) , Jiří Zeman (1349 článků) , Jiří Sláma (47 článků) , Jiří Sláma (47 článků) , Klára Slámová (149 článků) , Long Long (28 článků)

„On tu reportáž otiskne a řekne, že to má ověřený. Jenže lže!“ Jiří Kajínek odhaluje Kroupovy metody

 
Kvůli kauze Jana Hamáčka a Janka Kroupy se o investigativci vyjádřil i bývalý doživotní vězeň Jiří Kajínek. A o Kroupovi valné mínění nemá. Reportáže o jeho osobě prý manipuloval hned několikrát, například když šlo o svědka v jeho případu. „Janek Kroupa takovou reportáž otiskne a řekne, že to má ověřený, že to má z důvěrných zdrojů. A je to jednoznačná lež,“ prohlásil. A teď se ptá, proč by měl věřit tomu, co Kroupa říká o Janu Hamáčkovi.
11.05.2021 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (3310 článků) , Jiří Kajínek (839 článků) , Janek Kroupa (212 článků)

Kajínek vybalil: 10 let navíc. „Doktor Čuně“ chystal třeba vraždu Šándora. Připravené?

 
Po naléhání fanoušků natočil omilostněný Jiří Kajínek video o Jaroslavu Bartákovi alias „doktoru Čuněti“. Řekl, že s Bartákem mluvil a také viděl materiály případu. Jeho chování k ženám moc hodnotit nechtěl, jen řekl, že kauza není černobílá. Ale zato se pustil do obvinění, že Barták ve vězení plánoval vraždu. To prý dělá každý druhý vězeň, nic z toho nikdy není a jedná se o „vězeňské kecy“. A že vězeň, který si Bartáka nahrál, neví, kde sebral hodinky, kterými tak učinil? V tom má Jiří Kajínek jasno.
28.04.2021 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (839 článků)

Jiří Kajínek 4 roky po amnestii: Pracuju na obnově řízení a rád chodím střílet, řekl v otevřeném rozhovoru

 
Jiří Kajínek (60) v exkluzivním rozhovoru pro redakci eXtra.cz prozradil, zda už našel klíčový důkaz, díky kterému by mohl zažádat o obnovu řízení. Uvedl, že se nebojí jen blázni, a prozradil, jestli měl i on už někdy v životě nahnáno.
09.04.2021 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (839 článků)

Umlátil faráře sekyrou. Tak moc nenáviděl církev. Ve vězení přišlo, co nikdo nechápe

 
Internetové vysílání Jiřího Kajínka přineslo tentokrát příběh vraha, se kterým strávil velké množství času. Dušan Kazda chtěl ze svobody zpátky do vězení. Kromě toho nenáviděl církev, a tak zavraždil moravského faráře. Jenže pak napsal dopis arcibiskupovi, našel v sobě víru a teď doufá, že dostane prezidentskou milost a sní o tom, že jeho touha po klidném životě bude místo vězení naplněna v klášteře.
24.03.2021 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (839 článků)

Noční můra Kajínka ožívá: Až ho pustí, zabije mé blízké

 
Za mučení a vraždy dostal doživotí! Jenže teď je Robert Tempel (47) zřejmě o krok blíže svobodě. Případ muže, ze kterého má obavy i jeho někdejší spoluvězeň Jiří Kajínek (60), znovu projedná Ústavní soud.
16.03.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (839 článků)

Pěkní zoufalci, ubožáci. Silná slova kolem Davida Ratha. Jeho minulost a budoucnost

 
V dalším videu o vězních a vězeních se Jiří Kajínek věnoval Davidu Rathovi. Se kterým se tedy nesetkal, ale velice oceňuje, že bude moci pracovat jako doktor, protože to prospěje jak vězňům, tak vězeňské službě. Zato se postavil proti tomu, jak do Sněmovny přivezli Ratha s pouty, řekl, že to byla ukázka čecháčkovství. „Samozřejmě že víme, že se nemají brát úplatky, ale na rovinu si řekněme, podívejte se na různé lidi v politice, na jejich sídla, jak v politice najednou záhadně zbohatli. Takže asi to nebude jenom tím platem, který tam berou,“ řekl.
15.02.2021 13:25 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4595 článků) , Jiří Kajínek (839 článků)

Ukopal důchodce. Jiného uškrtil a šel mu na pohřeb. Noční můra Česka znovu ožila

 
V historii českých vražd zaujímají zvláštní místo Jaroslav a Dana Stodolovi, kteří zavraždili a oloupili osm seniorů a „pouze“ oloupili a o vraždu se pokusili. Teď o jednom z dvojice promluvil Jiří Kajínek. Se Stodolou se ve vězení setkal a on mu prozradil detaily. Jeho ženě prý šlo jen o peníze. „Čapla peníze, frrr a byla pryč,“ řekl. Za doživotí si jeho žena prý může sama, protože svého manžela pomluvila. Ale výkon policie byl podle Kajínka tragédie a klidně mohli za mřížemi skončit nevinní.
09.02.2021 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (839 článků)

Svět neviděl: Jiří Lábus a Petr Čtvrtníček na Mírově. Věznice na nohou, přišlo svědectví

 
Známí komici Jiří Lábus a Petr Čtvrtníček chtěli jen a jen pro mě hrát ve věznici Mírov, kde jsem byl vězněn, sdělil veřejnosti omilostněný vězeň Jiří Kajínek. Ten na videu hořce vzpomínal, že on i oba herci měli smůlu: Tehdejší doživotně odsouzený vrah se s nimi nesměl setkat.
02.02.2021 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Lábus (238 článků) , Petr Čtvrtníček (215 článků) , Jiří Kajínek (839 článků)

Jiří Kajínek o smrti policejního exprezidenta Lučanského (†51): Jak mohlo dojít k sebevraždě?

 
Sebevražda bývalého prezidenta slovenské policie Milana Lučanského (†51) otřásla Slovenskem. Manželka zesnulého vyjádřila pochybnosti nad tím, k čemu v cele vazební věznice došlo, její muž se podle ní neoběsil. K události se vyjádřil i nejslavnější český vězeň Jiří Kajínek (59), který se pokusil veřejnosti vysvětlit podmínky přísného dohledu, pod nímž Lučanský ve vazbě byl. On sám s ním má totiž bohaté zkušenosti.
05.01.2021 05:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (839 článků)

Mrtvý generál Lučanský: Šílenosti za mřížemi. „Udělal si to sám“. A lékař to potvrdí, vypovídá nejslavnější vězeň

 
K sebevraždě někdejšího policejního prezidenta Milana Lučanského se již vyjádřil i omilostněný vrah Jiří Kajínek. Zhodnotil, že je nynější situace na Slovensku skutečně zajímavá a měli bychom ji sledovat. Sám pak okomentoval některé teorie, které se v souvislosti se sebevraždou generála Lučanského vyrojily. „Vězeňská služba z toho vždycky udělá úplně normální záležitost,“ zaznělo od Kajínka, načež objasnil, zdali reálně Lučanský mohl pod dohledem dozorců spáchat sebevraždu.
04.01.2021 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (839 článků)

Kajínek vytáhl proti Noře Fridrichové: Vykašlala se na mě

 
V rámci svého cyklu zkušeností z českých věznic se Jiří Kajínek podělil i o svou „nezkušenost“ s polygrafem neboli detektorem lži. Řekl, že policistům navrhl, aby na přístroji otestovali jeho a i svědka, který proti němu svědčil. Policisté nechtěli. Ale pak se o něm začalo šířit, že test odmítl. A to přímo od hvězdy ČT Nory Fridrichové. Ta pak slíbila, že situaci napraví. „Samozřejmě se na to vykašlala,“ obviňuje moderátorku omilostněný vězeň.
21.12.2020 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Nora Fridrichová (399 článků) , Jiří Kajínek (839 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »