Články k osobnosti

Jiří Holeček

  hokejový brankář

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jiří Holeček »
 

Kardinál Vlk nebo Martina Sáblíková. Poslanci sepsali, komu by chtěli dát státní vyznamenání

 
Sněmovna by mohla navrhnout prezidentu Miloši Zemanovi na státní vyznamenání kardinála Miloslava Vlka in memoriam, rychlobruslařku Martinu Sáblíkovou a folklórní zpěvačku Jarmilu Šulákovou in memoriam. Na předběžném seznamu, jenž čítá celkem 39 jmen a který dnes projednal organizační výbor, figurují také historik Petr Čornej, psychiatr Cyril Höschl nebo bývalý hokejový brankář Jiří Holeček. Sněmovna by měla o kandidátech hlasovat v červnu, píše ČTK.
24.05.2017 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Martina Sáblíková (435 článků) , Jiří Holeček (20 článků) , Jarmila Šuláková (37 článků) , Miloslav Vlk (48 článků) , Petr Zeman (293 článků) , Martin Zeman (299 článků) , Jiří Zeman (1135 článků) , Martin Holeček (4 články)

Vyznamenání pro Sáblíkovou a Vlka? Poslanci možná navrhnou Zemanovi i Kavana

 
Sněmovna by mohla navrhnout prezidentu Miloši Zemanovi na státní vyznamenání kardinála Miloslava Vlka in memoriam, rychlobruslařku Martinu Sáblíkovou a folklorní zpěvačku Jarmilu Šulákovou in memoriam. Na předběžném seznamu, jenž čítá celkem 39 jmen a který dnes projednal organizační výbor, figurují také historik Petr Čornej, psychiatr Cyril Höschl nebo bývalý hokejový brankář Jiří Holeček. Sněmovna by měla o kandidátech hlasovat v červnu.
24.05.2017 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Martina Sáblíková (435 článků) , Jiří Holeček (20 článků) , Jarmila Šuláková (37 článků) , Miloslav Vlk (48 článků) , Petr Zeman (293 článků) , Martin Zeman (299 článků) , Martin Kavan (10 článků) , Jiří Zeman (1135 článků) , Martin Holeček (4 články)

Jak to vypadá s hlasováním poslanců ANO? Podívali jsme se

 
Když se před časem objevil na stránce Neovlivní.cz článek, který mapuje budoucnost některých poslanců ANO v dalším volebním období, zazněla i tato věta: „Martin Komárek, Jiří Holeček či Matěj Fichtner. Když se v politickém zákulisí hnutí ANO mluví o tom, kdo má opětovnou kandidaturu nahnutou, tato tři jména padají nejčastěji." ParlamentníListy.cz se na některé jednotlivce podívaly optikou jejich účasti na hlasování.
02.02.2017 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Holeček (20 článků)

Občas přijde a zahlasuje, tak to prý vypadá s jedním poslancem ANO. Podívali jsme se mu na kobylku

 
Když se před časem objevil na stránce Neovlivní.cz článek, který mapuje budoucnost některých poslanců ANO v dalším volebním období, zazněla i tato věta: „Martin Komárek, Jiří Holeček či Matěj Fichtner. Když se v politickém zákulisí hnutí ANO mluví o tom, kdo má opětovnou kandidaturu nahnutou, tato tři jména padají nejčastěji." ParlamentníListy.cz se na dané jednotlivce podívaly optikou jejich účasti na hlasování.
02.02.2017 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Holeček (20 článků)

Klub Starostové a nezávislí v Senátu posílil

 
Klub STAN se stal 3. nejsilnějším klubem v Senátu. K současným šesti senátorům tohoto klubu J. Horníkovi, L. Jeništovi, Z. Linhartovi, L. Sulovskému, J. Šestákovi a J. Voseckému přibyli Michael Canov, Tomáš Czernin, Petr Holeček, Václav Chaloupek a Jiří Růžička.
20.10.2016 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Chaloupek (37 článků) , Tomáš Linhart (7 článků) , Petr Jeništa (1 článek) , Jiří Holeček (20 článků) , Petr Václav (759 článků) , Tomáš Holeček (1 článek) , Michael Petr (75 článků) , Michael Michael (1245 článků) , Tomáš Růžička (12 článků)

Táta chytal puky, syn poslanec miliony pro Babiše. A navíc má Jiří Holeček několik podivuhodností kolem své kanceláře

 
Když se vysloví jméno Jiří Holeček, každému se vybaví fenomenální hokejový brankář. Na první pohled nepříliš výrazný poslanec hnutí ANO Jiří Holeček je jeho synem. Zdání ovšem klame, Holeček je jako šéf sněmovního podvýboru pro mládež a sport neobyčejně vlivným mužem. Kontroluje státní dotace směřující do českého sportu a je jakýmsi pomyslným lobbistou Andreje Babiše na poli sportovních subvencí.
30.09.2015 20:56 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (14064 článků) , Jiří Holeček (20 článků)

Korupce v hokeji ovládla na ČT i Události, komentáře. Přisadil si reportér Kroupa, i syn hokejové legendy, který dnes poslancuje za Babiše

 
Českým hokejem dál otřásá kauza odstoupivšího trenéra národního mužstva Vladimíra Růžičky. Ukazuje tato kauza, že je český hokej prolezlý korupcí? Novinář Janek Kroupa, který ke kauze zjišťuje další a další informace, se podivuje nad tím, že by ve vedení hokeje nikdo nic nevěděl. Poslanci Jiří Holeček (ANO) a Anna Putnová (TOP 09) následně popsali, jak dál s financováním českého sportu.
10.06.2015 23:06 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Holeček (20 článků) , Anna Putnová (52 článků) , Janek Kroupa (119 článků)

Velké dusno u Jílkové: Hrozivá slova slavného českého hokejisty Bukače a kauza Růžička

 
V pořadu Máte slovo České televize se strhla ostrá slovní bitka mezi zástupci vládní koalice. Babišův poslanec Jiří Holeček (ANO) nenechal nit suchou na ministrovi školství Marcelu Chládkovi (ČSSD). Do studia přišel i pan Palaščák známý z údajné korupční kauzy Vladimíra Růžičky a řekl své. Nejostřejší slova však padla z úst někdejšího slavného hokejisty a trenéra Luďka Bukače. Politici si je za rámeček nedají. Mizí tu miliardy a vše podle zákona, udeřil.
21.05.2015 23:11 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Holeček (20 článků) , Vladimír Růžička (320 článků) , Vladimír Růžička (316 článků)

Novela zákona o podpoře sportu vymezuje, co bude stát podporovat

 
Novela zákona o podpoře sportu z dílny ministerstva školství mimo jiné specifikuje oblasti, kam mohou putovat státní prostředky. Podle návrhu, který by ve středu měla projednávat vláda, by neinvestiční dotace měly být určeny na sportovně talentovanou mládež, zdravotně postižené sportovce, na údržbu a provoz sportovních zařízení pro sport, sportovní reprezentaci včetně podpory olympioniků a na pořádání významných sportovních akcí. Návrh novely nadále ostře kritizuje expert hnutí ANO na oblast sportu, poslanec Jiří Holeček.
14.04.2015 09:51 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Holeček (20 článků)

Senátoři mají připomínky ke koncepci státní podpory sportu

 
Představitelé senátního podvýboru pro sport se chtějí aktivně zapojit do vznikající koncepce státní podpory sportu. Proto toto pondělí předali prvnímu místopředsedovi vlády Andreji Babišovi a poslanci Jiřímu Holečkovi své připomínky ke koncepci státní podpory sportu, která vznikla na půdě Poslanecké sněmovny.
25.03.2015 10:01 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Holeček (20 článků)

Holeček (ANO): Chci transparentní financování sportu

 
Poslanec hnutí ANO Jiří Holeček na tiskové konferenci kritizoval neprůhledné financování některých sportovišť ze strany ministerstva školství.
28.11.2014 08:36 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Holeček (20 článků)

Sněmovna projednává možné navýšení peněz do sportu, řekl Chládek

 
Poslanecká sněmovna projednává možné navýšení financí do českého sportu, řekl na dnešním briefingu ministr školství, mládeže a tělovýchovy Marcel Chládek (ČSSD). Část těchto peněz by se mohla dostat přímo k tělovýchovným jednotám. Poslanec ANO Jiří Holeček předtím kritizoval způsob rozdělování peněz do sportu, prý nesměřují na potřebná místa.
27.11.2014 18:03 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Holeček (20 článků) , Marcel Chládek (609 článků)

Holeček (ANO): Mladí čeští a japonští sportovci mají jezdit na výměny

 
V úterý 24. června se v Poslanecké sněmovně uskutečnilo první meziparlamentní jednání předsedy Skupiny přátel Japonska poslance hnutí ANO Jiřího Holečka s delegací organizačního výboru Dolní komory japonského parlamentu vedené poslancem panem Hachirem Okonogim. Za českou stranu jednali s delegací i poslanci Tomio Okamura a Vladimír Koníček.
01.07.2014 18:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Holeček (20 článků) , Vladimír Koníček (51 článků) , Tomio Okamura (2117 článků)

Holeček (ANO): Mladí čeští a japonští sportovci by měli jezdit na výměny

 
V úterý 24. června se v Poslanecké sněmovně uskutečnilo první meziparlamentní jednání předsedy Skupiny přátel Japonska poslance hnutí ANO Jiřího Holečka s delegací organizačního výboru Dolní komory japonského parlamentu vedené poslancem panem Hachirem Okonogim. Za českou stranu jednali s delegací i poslanci Tomio Okamura a Vladimír Koníček.
01.07.2014 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Holeček (20 článků) , Vladimír Koníček (51 článků) , Tomio Okamura (2117 článků)

Na sport nejsou peníze, musíme ucpat díry v cedníku, říká šéf podvýboru pro mládež

 
Předseda podvýboru pro mládež a sport Jiří Holeček (ANO) je toho názoru, že by bylo zapotřebí navýšit prostředky pro financování sportovních aktivit dětí v České republice. To by mělo být také hlavním tématem vznikajícího zákona o podpoře sportu, řekl v rozhovoru pro Novinky.
24.03.2014 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Holeček (20 článků)

Holeček (ANO): Pro malé sportovce bude líp

 
Jiří Holeček, poslanec za klub ANO, se stal předsedou podvýboru pro mládež a sport. Při jeho první schůzi tento podvýbor stanovil 10 základních priorit na funkční období. Některé z nich jsou plně v souladu s koaliční smlouvou a vládním prohlášením, další jsou nad její rámec.
05.03.2014 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Holeček (20 článků)

Hnutí ANO má v Praze předsedkyni. Přetáhlo místostarostku z ČSSD

 
Předsedkyní hnutí ANO v Praze se v pátek stala Radmila Kleslová, která je stále členkou ČSSD a místostarostkou desáté městské části. Ve funkci vystřídala Jiřího Holečka. Deníku MF Dnes to řekla krajská manažerka hnutí ANO Karolína Mrázková. Kleslová byla zvolena jednomyslně.
22.02.2014 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Holeček (20 článků)

Sparta Praha - hokejová vášeň trvající 100 let

 
Osm ligových titulů, úspěchy na mezinárodní scéně i plejáda vynikajících hráčů v čele s Vladimírem Zábrodským, Jiřím Holečkem, Janem Havlem či Jiřím Hrdinou - to vše dělá z hokejové Sparty Praha jeden z nejúspěšnějších i nejpopulárnějších domácích klubů. Tradiční účastník nejvyšší soutěže, který patří i k nejstarším čistě hokejovým celkům starého kontinentu, oslaví 6. prosince 110. výročí vzniku. 
04.12.2013 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Holeček (20 článků) , Jiří Hrdina (15 článků) , Jiří Havel (365 článků) , Jiří Havel (365 článků)

Pospíšil (ODS): Nové vedení ústecké ODS má moji plnou podporu

 
Místopředseda ODS Jiří Pospíšil přijal pozvání ústeckých Mladých konzervativců a předsedy ODS Ústí nad Labem Radima F. Holečka a přijel ve středu 24. dubna do Ústí nad Labem.
24.04.2013 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1880 článků) , Jiří Pospíšil (1880 článků) , Jiří Holeček (20 článků)

Gólman Mensator vyměnil výstroj za trenérskou píšťalku

 
Pod vedením brankářské legendy Jiřího Holečka a aktuálního ligového mistra Lukáše Mensatora se v Pelhřimově rozjel už šestý ročník letní brankářské hokejové školy.
14.07.2009 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Mensator (11 článků) , Jiří Holeček (20 článků)
« Předchozí 1 Další »