Články k osobnosti

Jiří Fiala

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jiří Fiala »
 

Fiala volal po hlasování o důvěře vládě. Hamáček šel do protiútoku. A ránu schytala i Němcová

 
Návrh ODS na vyvolání hlasování o nedůvěře vládě našel rychlou odezvu. Ministr vnitra Jan Hamáček si myslí, že opozice by měla nabídnout alternativu, a nikoliv opakovat obecné fráze, že to vláda dělá špatně. „Nenávistná opozice nesmírně bažící po moci touží prohloubit krizi pádem vlády,“ ozvalo se od Jiřího Ovčáčka. Mluvčí prezidenta poté vysvětlil, jak to bude s předáváním státních vyznamenání 28. října na Hradě.
13.10.2020 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (2227 článků) , Jiří Fiala (165 článků) , Jiří Fiala (165 článků)

Fiala (ODS): Na Jiřího Menzela budeme vděčně vzpomínat

 
Komentář na facebookovém profilu k úmrtí režiséra Jiřího Menzela
07.09.2020 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Fiala (165 článků) , Jiří Fiala (165 článků)

Jiří Baťa: Příslovečná velkohubost "občana“ Fialy.

 
"Tento školní rok zdál se mi poněkud nešťastným,“ prohlásil "občan“ předseda ODS Petr Fiala. Hrabaluv výrok o nešťastném létě předseda přeonačil na školní rok, který je proti jiným létům poněkud zvláštní ovšem s tím, že to co říká dále, to má se školou jen pramálo společného. Není proto od věci parafrázovat jeho výrok, že "Tento výrok zdá se mi hodně mimo mísu!“
04.07.2020 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1705 článků) , Jiří Fiala (165 článků) , Jiří Fiala (165 článků)

Fiala (ODS): V Ústeckém kraji jdeme do krajských voleb s KDU-ČSL

 
Občanští demokraté budou v podzimních krajských volbách v Ústeckém kraji kandidovat společně s KDU-ČSL. Lídrem kandidátky bude dlouholetý úspěšný starosta Kadaně Jiří Kulhánek.
30.05.2020 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kulhánek (39 článků) , Jiří Fiala (165 článků) , Jiří Fiala (165 článků)

Dlouholetý člen ODS už má dost toho, co se děje ve straně. Řekl nám vše, co ví: Vymyšlená volba Fialy, co mu sdělili o Novotném, blátotlačka Vystrčil...

 
ROZHOVOR O současném stavu ODS vypovídá podle dlouholetého člena této strany z Liberecka Jiřího Minčiče projev Pavla Novotného na kongresu ODS. „Řekl všem členům ODS – jste hovada, jste kreténi, jste debilové. Já jsem nejslavnější, protože jsem největší hulvát. A on v tom projevu říká, buďte takový hovada, jako jsem já. Budete taky slavný a budou o vás taky mluvit a ODS půjde nahoru. Jestli tohle řekne naprostá nicka lidem, kteří jsou dokonce ochotni ho volit – mám pocit, že snad šedesát delegátů – o něčem to svědčí. A jsme u těch deseti procent volitelnosti ODS,“ vysvětluje. A šokuje ho, jakou má tento „živočich“ podporu u předsedy ODS Petra Fialy.
24.05.2020 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1705 článků) , Pavel Novotný (1023 článků) , Jiří Novotný (217 článků) , Jiří Fiala (165 článků) , Jiří Novotný (43 článků) , Jiří Fiala (165 článků) , Jiří Novotný (217 článků)

„Generál po bitvě“ Fiala, „Jájínek“ Šmucler je mi proti srsti. A nová úvaha o vlasovcích... Místostarosta Vítek promluvil

 
ROZHOVOR „Neřeším odborná i neodborná vyjádření. Já musím v první řadě zajistit ochranu zdraví obyvatel. Nechci dělat mediální veletoče jako pan Šmucler, zubař, který nejprve obdivoval pana Prymulu a skoro vojenské vedení, a když získal post za TOP 09 v krizovém štábu, nenechal na něm nit suchou, až to vypadalo, že se na podzim chystá do Senátu nebo že za týden vystudoval virologii na Harvardu,“ konstatuje místostarosta Prahy 8 Jiří Vítek. „Takový ‚Jájínek‘ se z něj stal, tenhle typ lidí je mi proti srsti... i když respektuji jeho odbornost ve stomatologii a v odstraňováni pih na nose či v nalívání botoxu do rtů. Respektuji kroky vlády, i když někdy kroutím v roušce hlavou. Hodnotit se má po skončení, a vyvodit z toho důsledky i pozitiva,“ dodává.
23.05.2020 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Vítek (59 článků) , Jiří Fiala (165 článků) , Jiří Fiala (165 článků)

Kdo volí malé strany, volí Babiše! „Napravo“ od ANO jsou potřeba zásadní změny, myslí si blízký muž Petra Fialy

 
ROZHOVOR Současné uvolňování a znovuotevírání škol provázejí strašné zmatky, ministerstvo vydává pokyny, které ministr zpochybňuje, školy nevědí, co mají dělat a v podstatě se snaží přesvědčit rodiče, aby tam děti neposílali. Bývalý náměstek ministra školství a nynější lídr ODS pro volby do zastupitelstva Jihomoravského kraje Jiří Nantl má pocit, že rozhodování probíhá úřednicky od zeleného stolu, bez konzultace se zástupci škol. Upozorňuje také na to, že pokud nedojde k jasné spolupráci středopravých stran, bude od ODS nezbytné říci si agresivněji o hlasy voličů malých stran, protože kdo volí malé strany, volí vlastně Andreje Babiše.
20.05.2020 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19759 článků) , Petr Fiala (1705 článků) , Jiří Fiala (165 článků) , Jiří Fiala (165 článků)

,,To vystřihneme, co na to Hrušínský..." Ondřej Hejma vyděsil Xavera a naštve Jiřího Mádla

 
Po dlouhé karanténě se Luboš Xaver Veselý a komentátor Ondřej Hejma opět sešli ve studiu u dalšího dílu Podtrženo sečteno. A Hejma se při hodnocení zpátky nedržel. Prohlásil, že se ukázalo, že showbyznys nikdo nepotřebuje. „To jste neměl řikat, tohleto, to musíme vystřihnout,“ reagoval Xaver a ptal se, co na to řekne Jan Hrušínský. Řeč šla o Pavlu Novotném a Hejma varoval profesora Fialu, ať ODS nedopadne jako Iveta Bartošová. U Aleny Schillerové komentátor mínil, že praktiky CNN Prima je naučila Nora Fridrichová v "mučírně na Kavčích horách". A Mikuláš Minář u Soukupa? „Mladej Klaus se mu tam prošel po zádech pětkrát,“ tvrdil moderátor.
18.05.2020 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (490 článků) , Iveta Bartošová (6820 článků) , Nora Fridrichová (329 článků) , Ondřej Hejma (161 článků) , Ondřej Soukup (317 článků) , Luboš Veselý (520 článků) , Jiří Veselý (195 článků) , Jan Veselý (178 článků) , Ondřej Veselý (114 článků) , Jiří Fiala (165 článků) , Jan Fiala (115 článků) , Jan Fiala (115 článků) , Ondřej Veselý (114 článků) , Jiří Fiala (165 článků) , Jan Soukup (27 článků) , Jan Veselý (178 článků) , Jiří Veselý (195 článků) , Jiří Veselý (195 článků) , Jan Soukup (6 článků)

„Agresivní pátá kolona Ruska,“ šijí do Zemana. Expertovi ODS vadí „zhovadilost“

 
Dvouminutový předtočený projev prezidenta Miloše Zemana, který vyzýval k lásce a solidaritě, potěšil předsedu ODS Petra Fialu. Ovace ale nakonec prezident nesbíral dlouho. Dnes totiž kromě velikonočního poselství vystoupil i na Primě v pořadu Partie. Zde okomentoval přesunutí sochy Koněva z Prahy 6 do muzea a kritika se začala snášet. A že padala ostrá slova. Prezident se podle europoslance Jiřího Pospíšila (TOP 09) opět zachoval jako agent putinovského Ruska, kritika přišla i z Prahy 6, která nechala Koněva odstranit. Poslance Jana Skopečka (ODS) pak nadzdvihla Zemanova slova o zhovadilosti.
12.04.2020 23:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1705 článků) , Jan Skopeček (316 článků) , Jiří Pospíšil (2093 článků) , Jiří Pospíšil (2093 článků) , Miloš Zeman (24437 článků) , Jiří Fiala (165 článků) , Jiří Fiala (165 článků)

Rána Pavlu Novotnému. Expremiér: Kdyby to udělal za mého působení, byl by okamžitě politicky popraven!

 
Bývalý předseda vlády Jiří Paroubek sepsal komentář týkající se řeporyjského starosty Pavla Novotného (ODS). Popisuje v něm tolerantní reakci ODS na Novotného pravomocné odsouzení za jeho nebezpečné vyhrožování. Vedení ODS, podle Paroubka, chování komunálního politika „zřejmě vůbec nevadí“ a předseda ODS Petr Fiala se zřejmě s výroky Novotného ztotožňuje. „Novotný zřejmě říká věci, které intelektuál Fiala prostě říci veřejně nemůže, ale s nimiž se vnitřně ztotožňuje,“ tvrdí.
01.03.2020 07:06 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3908 článků) , Petr Fiala (1705 článků) , Pavel Novotný (1023 článků) , Jiří Novotný (217 článků) , Jiří Fiala (165 článků) , Jiří Novotný (43 článků) , Jiří Fiala (165 článků) , Jiří Novotný (217 článků)

Jiří Paroubek: Je ODS schopna se zbavit nemocného klauna?

 
Pamatuji si, jak před rokem předseda ODS Fiala, a další vlivní členové vedení ODS, propadli hrané hysterii předtím, nežli vyloučili V. Klause ml. z ODS.
29.02.2020 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3908 článků) , Jiří Fiala (165 článků) , Jiří Fiala (165 článků)

Jiří Macků: Co plánuje Petr Fiala do příštích Vánoc? Hledání tušených cest neznámých směrů

 
Je to takové divné užvaněné období, kdy se pronášejí nejrůznější bilance uplynulého roku a vzápětí na ně navazující předsevzetí do toho nového. Vzkazují se vzkazy, slibují sliby a radují blázni. A za tím vším většinou trčí hlavně politici, jako by ausgerechnet na ně měl v tomhle období někdo náladu. Buď i oni sami už mají v rámci předsilvestrovského tréninku něco vypito, nebo se spoléhají, že naopak vypito mají druzí a že jim tedy lze kdeco napovídat. A nachytaným čtenářům i posluchačům poté nezbude, než se střídavě bavit nebo vztekat.
13.01.2020 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1705 článků) , Jiří Fiala (165 článků) , Jiří Fiala (165 článků)

Jiří Macků: Co plánuje Petr Fiala do příštích Vánoc? Hledání tušených cest neznámých směrů

 
Je to takové divné užvaněné období, kdy se pronášejí nejrůznější bilance uplynulého roku a vzápětí na ně navazující předsevzetí do toho nového. Vzkazují se vzkazy, slibují sliby a radují blázni. A za tím vším většinou trčí hlavně politici, jako by ausgerechnet na ně měl v tomhle období někdo náladu. Buď i oni sami už mají v rámci předsilvestrovského tréninku něco vypito, nebo se spoléhají, že naopak vypito mají druzí a že jim tedy lze kdeco napovídat. A nachytaným čtenářům i posluchačům poté nezbude, než se střídavě bavit nebo vztekat.
13.01.2020 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1705 článků) , Jiří Fiala (165 článků) , Jiří Fiala (165 článků)

„Nenasytný miliardář,“ peskuje Babiše opozice. Za Agrofert budou Češi platit, tvrdí

 
Druhý audit týkající se zemědělských dotací má finální podobu a podle webu serveru Neovlivní.cz dokazuje další střet zájmu premiéra Andreje Babiše (ANO). To namíchlo zejména zákonodárce z řad opozice. Podle šéfky TOP 09 Markéty Pekarové Adamové je Babiš „nenasytný miliardář“, její předchůdce a europoslanec Jiří Pospíšil vyzval na twitteru ke zveřejnění auditu. Předseda ODS Petr Fiala pak vyslovil obavu, že by měli podnikání Agrofertu platit občané ČR.
06.01.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19759 článků) , Petr Fiala (1705 článků) , Jiří Pospíšil (2093 článků) , Jiří Pospíšil (2093 článků) , Jiří Fiala (165 článků) , Jiří Fiala (165 článků)

ODS: V krajských volbách na jižní Moravě povede ODS Jiří Nantl, do Senátu kandiduje Roman Kraus

 
Občanští demokraté dnes představili lídra do krajských voleb Jiřího Nantla a kandidáta do Senátu Romana Krause. Předseda ODS Petr Fiala má radost, že budou ODS v podzimních volbách reprezentovat právě oni.
07.12.2019 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1705 článků) , Jiří Kraus (74 článků) , Jiří Fiala (165 článků) , Jiří Fiala (165 článků) , Jiří Kraus (74 článků)

Ale... To Pospíšil nebude rád: Dohra sněmu TOP 09. A vzpomínka

 
Jak se zachová Jiří Pospíšil? Zůstane v řadách TOP 09, přestože se nestal ani jejím řadovým místopředsedou, nebo ji opustí podobně, jako po svém neúspěchu z roku 2014 opustil i ODS? Tuto otázku si po víkendovém sjezdu strany pokládají někteří čeští občané, mezi nimi i František Cerha, poradce předsedy ODS Petra Fialy.
25.11.2019 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1705 článků) , Jiří Pospíšil (2093 článků) , Jiří Pospíšil (2093 článků) , Jiří Fiala (165 článků) , Jiří Fiala (165 článků)

Ale... To Pospíšil nebude rád: Dohra sněmu TOP 09. A vzpomínka

 
Jak se zachová Jiří Pospíšil? Zůstane v řadách TOP 09, přestože se nestal ani jejím řadovým místopředsedou, nebo ji opustí podobně, jako po svém neúspěchu z roku 2014 opustil i ODS? Tuto otázku si po víkendovém sjezdu strany pokládají někteří čeští občané, mezi nimi i František Cerha, poradce předsedy ODS Petra Fialy.
25.11.2019 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1705 článků) , Jiří Pospíšil (2093 článků) , Jiří Pospíšil (2093 článků) , Jiří Fiala (165 článků) , Jiří Fiala (165 článků)

ODS slavila Listopad v Plzni. Fialu představili jako disidenta, ten se posmíval Čalfovi a Dubčekovi, s ním Benda a Žáček. A Baxa to v první řadě roztleskával

 
REPORTÁŽ Marián Čalfa jako „český“ Gorbačov. Estébácký důstojník, nyní komunistický poslanec Jiří Valenta špízoval a udával lidi. Konspirace jsou zlé a škodlivé. V ódéesce bylo jen pár komunistů... To zaznělo na besedě o 17. listopadu „s vůdci“ protestů – předsedou ODS Petrem Fialou, poslanci Markem Bendou a Pavlem Žáčkem, které proběhla v Plzni za účasti necelé padesátky, lidí, z větší části členů či sympatizantů občanských demokratů. Velkou kritiku sklidil Alexandr Dubček, který prý nepřekročil svůj stín kovaného komunisty, totálně v listopadu 1989 selhal a byl naprosto neaktivní, bažící pouze po úřadu prezidenta. V první řadě auditoria nechyběl ani plzeňský primátor a místopředseda ODS Martin Baxa a v zadní části sálu nenápadně postával senátor za ODS Pavel Karpíšek.
12.11.2019 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1705 článků) , Jiří Valenta (173 článků) , Marek Benda (568 článků) , Martin Baxa (91 článků) , Jiří Žáček (59 článků) , Jiří Marek (409 článků) , Jiří Fiala (165 článků) , Pavel Marek (274 článků) , Jiří Fiala (165 článků) , Jiří Marek (409 článků) , Pavel Marek (290 článků) , Pavel Fiala (139 článků) , Pavel Benda (5 článků)

ODS slavila Listopad v Plzni. Fialu představili jako disidenta, ten se posmíval Čalfovi a Dubčekovi, s ním Benda a Žáček. A Baxa to v první řadě roztleskával

 
REPORTÁŽ Marián Čalfa jako „český“ Gorbačov. Estébácký důstojník, nyní komunistický poslanec Jiří Valenta špízoval a udával lidi. Konspirace jsou zlé a škodlivé. V ódéesce bylo jen pár komunistů... To zaznělo na besedě o 17. listopadu „s vůdci“ protestů – předsedou ODS Petrem Fialou, poslanci Markem Bendou a Pavlem Žáčkem, které proběhla v Plzni za účasti necelé padesátky, lidí, z větší části členů či sympatizantů občanských demokratů. Velkou kritiku sklidil Alexandr Dubček, který prý nepřekročil svůj stín kovaného komunisty, totálně v listopadu 1989 selhal a byl naprosto neaktivní, bažící pouze po úřadu prezidenta. V první řadě auditoria nechyběl ani plzeňský primátor a místopředseda ODS Martin Baxa a v zadní části sálu nenápadně postával senátor za ODS Pavel Karpíšek.
11.11.2019 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1705 článků) , Jiří Valenta (173 článků) , Marek Benda (568 článků) , Martin Baxa (91 článků) , Jiří Žáček (59 článků) , Jiří Marek (409 článků) , Jiří Fiala (165 článků) , Pavel Marek (274 článků) , Jiří Fiala (165 článků) , Jiří Marek (409 článků) , Pavel Marek (290 článků) , Pavel Fiala (139 článků) , Pavel Benda (5 článků)

Zemřel Jan Stráský. A toto se ozvalo

 
Ve věku 78 let včera v Praze zemřel poslední československý premiér Jan Stráský. Na facebookovém profilu se následně vyjádřil hradní mluvčí Jiří Ovčáček či mediální analytik Štěpán Kotrba. A na exčlena ODS zavzpomínal také bývalý prezident Václav Klaus či předseda ODS Petr Fiala.
07.11.2019 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10026 článků) , Petr Fiala (1705 článků) , Jiří Fiala (165 článků) , Jan Fiala (115 článků) , Jan Fiala (115 článků) , Jiří Fiala (165 článků) , Václav Fiala (83 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »