Články k osobnosti

Jiří Drahoš

  Předseda Akademie věd České republikdy, Fyzikální chemik, Místopředseda Akademie věd České republiky, kandidát na prezidenta ČR

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jiří Drahoš »
 

Voliči křiváka Drahoše, propleskněte se, vyzývá drsná blogerka poté, co začal prezidentský kandidát předvádět nyní

 
Senátní kampaň neuspěšného kandidáta na Pražský hrad a bývalého předsedy Akademie věd ČR Jiřího Drahoše, který kandiduje v Praze 4, ostře zkritizovala rázná blogerka Lucie Provazníková. Drahošova kampaň podle ní více než ta prezidentská odhaluje dvě věci: Vede ryze negativní kampaň a osočuje druhé z toho, na čem sám svou kampaň zakládá. „Kampaň Jiřího Drahoše: Když má křivák na čele nálepku slušňák,“ píše na svém webu blogerka.
03.09.2018 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Drahoš (1121 článků)

FOTO + VIDEO Legrace z Jiřího Drahoše. Opět stažený králík. A výkřiky ,,stop migrantům" nám prý nepomůžou

 
„Nebojí se vás. Nebojí se mě. Oni se bojí nás. Tak to dejme dohromady,“ tak zní slogan kandidáta do Senátu na Praze 4 Jiřího Drahoše, který exkandidát na Pražský hrad představil při zahájení své senátorské kampaně.
02.09.2018 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Drahoš (1121 článků)

Selhání ve funkci! Jiří Drahoš drsně zaútočil na Zemana. Nejen kvůli jeho zdraví

 
Neúspěšný prezidentský kandidát Jiří Drahoš, který před pár měsíci jen těsně prohrál v prezidentské volbě s Milošem Zemanem, se chystá vstoupit to Senátu. Počínání Zemana jako prezidenta však bedlivě sleduje a k tomu, co prezident předvádí, je hodně kritický.
31.08.2018 06:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22562 článků) , Jiří Drahoš (1121 článků)

Jiří Drahoš promluvil z tisku: Během prezidentské kampaně, a teď ještě intenzivněji, slyším od stovek voličů...

 
Senátní kandidát Jiří Drahoš má strach o tradiční politické strany. Pojďme to dát dohromady, jinak strany zaniknou, poznamenal v rozhovoru pro Deník.cz. A řekl toho ještě mnohem víc.
27.08.2018 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Drahoš (1121 článků)

Jan Hrušínský dostal na divadlo 1,5 milionu. A hned uspořádal akci! Pro koho, a kdo tam byl? Zde VIDEO

 
V pražském Divadle Na Jezerce je pořád živo. Šéf divadla Jan Hrušínský se nijak netají tím, že nemá v lásce prezidenta Zemana a předsedu vlády Andreje Babiše (ANO). To mu však nebránilo přijmout dotace od hlavního města Prahy, které vede Adriana Krnáčová jako primátorka za hnutí ANO. Aby ukázal, co si o dnešní politické scéně myslí, umožnil profesoru Jiřímu Drahošovi v divadle zahájit senátní kampaň.
27.08.2018 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15841 článků) , Adriana Krnáčová (757 článků) , Jiří Drahoš (1121 článků) , Jiří Zeman (1180 článků) , Jan Zeman (366 článků)

Profesorka Syková: Drahošova dýka do mých zad

 
Jiří Drahoš zahájil senátní kampaň. Vybral si k tomu vskutku příznačné datum. Média o tom informovala v den 50. výročí vstupu armád Varšavské smlouvy na naše území. Stejně, jak nám tehdy bodli kudlu do zad domnělí spojenci, pokusil se i pan Drahoš o další bodnutí do mých zad.
27.08.2018 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Drahoš (1121 článků)

Jiří Drahoš v 69 letech vstoupil ke skautům. Ale kvůli politice to prý nedělá

 
Neúspěšný prezidentský kandidát Jiří Drahoš vstoupil ve svých 69 letech do skautu. Pochlubil se na sociální síti facebook. Prý mu je ctí být členem této slavné organizace. Pod jeho příspěvkem se však rozpoutala takřka diskusní bouře. Nahlédněte.
25.08.2018 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Drahoš (1121 článků)

EXKLUZIVNĚ 6. června letošního roku se stal principál Hrušínský boháčem. Od hlavního města dostal 1,5 milionu

 
S nebývalým zájmem čtenářů se setkal čtvrteční článek ParlamentníchListů.cz o tom, kterak divadlo Jana Hrušínského obdrželo od městské části Prahy 4 dotaci 300.000 korun. To podpořil i starosta „čtyřky" Petr Štěpánek, předseda Zelených. Tentýž Štěpánek pak na zahradě zmíněného divadla přihlížel zahájení kampaně Jiřího Drahoše. Neúspěšný prezidentský kandidát chce na Praze 4 získat post senátora. To ale není jediná dotace, kterou si slavný herec připsal. Naše redakce totiž odhalila další smlouvu. Tentokrát mezi divadlem a magistrátem hlavního města.
24.08.2018 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (704 článků) , Petr Štěpánek (704 článků) , Jiří Drahoš (1121 článků)

Drahoš rozjíždí kampaň. Dám lidi dohromady, ohlásil

 
Zhruba se třemi desítkami dobrovolníků a za účasti představitelů TOP 09, Starostů a nezávislých (STAN), Zelených a KDU-ČSL zahájil dnes u Divadla Na Jezerce kampaň před senátními volbami v Praze 4 bývalý předseda Akademie věd Jiří Drahoš, píše ČTK.
20.08.2018 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Drahoš (1121 článků)

Soukupovi hrozí pokuta. Stranil Zemanovi, škodil Drahošovi, vytkla mu vysílací rada

 
Hned pět upozornění na porušení zákona kvůli pořadům vlastníka televize Jaromíra Soukupa zaslala na TV Barrandov Rada pro rozhlasové a televizní vysílání. Do pořadů si Soukup převážně nebral Zemanovy oponenty a před volbami zvýhodnil prezidentského kandidáta Miloše Zemana – mj. na úkor Jiřího Drahoše i dalších kandidátů. Rada to dnes uvedla v tiskové zprávě, Soukupovi hrozí pokuta.
16.08.2018 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22562 článků) , Jiří Drahoš (1121 článků)

Morální selhání! Bolševické p*ase. Zeman se chce promlčet. Profesor Drahoš zaujal jasné stanovisko. Občané také

 
Jak jsme již psali, Jiří Ovčáček sdělil, že Zeman k výročí okupace Československa nehodlá pronést žádný projev. To se nelíbí mnoha veřejně známým osobnostem, kupříkladu Jiřímu Pospíšilovi z TOP 09. A nyní se ozval i Zemanův bývalý sok z voleb Jiří Drahoš. Zeman prý morálně selhal. Ani jeho slova nezůstala bez odezvy.
15.08.2018 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1990 článků) , Jiří Pospíšil (1990 článků) , Jiří Drahoš (1121 článků) , Jiří Zeman (1180 článků)

Kam až soudruzi zajdou? Jiří Drahoš se zděsil, když si přečetl slova Vojtěcha Filipa o srpnu 1968. A nastala mela

 
Předseda komunistů Vojtěch Filip pravil, že za invazi do naší země v roce 1968 nenesou primární odpovědnost Rusové. O invazi rozhodl Leonid Iljič Brežněv, což byl Ukrajinec. Svým vyjádřením rozpoutal slovní rodeo.
14.08.2018 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Filip (1175 článků) , Jiří Drahoš (1121 článků)

„Sprostodivadlo“ v Brně: Padla pokuta. Hádejte, kdo ji dostal

 
Spisovatel Benjamin Kuras, který tvrdě kritizuje islám a teď kandiduje do Senátu na Praze 4 proti Jiřímu Drahošovi, se vyjádřil k trestu, jenž padl v souvislosti s kontroverzní hrou „Naše násilí a vaše násilí“. Nahlédněte.
14.08.2018 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Drahoš (1121 článků)

Předvolební rána Jiřímu Drahošovi od ženy, kterou velmi dobře zná: Je to politický diletant. O všedních problémech lidí nemluví, protože o nich nic neví. Jen naučené fráze

 
ROZHOVOR Na křeslo v Senátu si brousí zuby poražený prezidentský kandidát Jiří Drahoš. Vybral si volební obvod Praha 4, v němž se střetne se stávající senátorkou Evou Sykovou, kterou ještě jako předseda Akademie věd odstranil z funkce ředitelky Ústavu experimentální medicíny. Respektovaná vědkyně považuje svého soupeře ve volbách za politického diletanta, což podle ní prokázal v politických debatách v průběhu neúspěšné prezidentské kampaně. Připomíná všední problémy, které její voliče trápí dnes a denně a které se pokouší řešit, zatímco Jiří Drahoš o nich ani nemluví, protože o nich v zajetí svými loutkovodiči vnucených globálních otázek nic neví.
10.08.2018 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Drahoš (1121 článků)

Zvonili jsme klíči... Kam zmizely ty miliardy? A co Havel? Profesor, který trpěl kvůli Zemanovi, nechce „držet hubu a krok“

 
ROZHOVOR V červnovém vyjádření pro ParlamentníListy.cz líčil profesor Jaroslav Šesták, jak osudné se mu stalo převzetí Medaile Za zásluhy I. stupně, za zásluhy o stát v oblasti vědy a školství, kterou převzal z rukou prezidenta Miloše Zemana. V jeho domovském Fyzikálním ústavu Akademie věd, kde podporovali prezidentova rivala Jiřího Drahoše, mu nebyla prodloužena pracovní smlouva. V aktuálním rozhovoru se věnuje vědě, jejíž původní a přirozené potřeby sdílet a šířit nejnovější poznatky nyní přehlušuje potřeba peněžní, a upozorňuje na prošustrovanou půlmiliardu korun v systému udělování grantů.
08.08.2018 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22562 článků) , Jiří Drahoš (1121 článků) , Jiří Havel (374 článků) , Jiří Havel (374 článků)

Dezinformační jednotka placená z Bruselu. Senátnímu soupeři Jiřího Drahoše se prý pod články dějí velmi podivné věci

 
Spisovatel Benjamin Kuras, který se chystá zabojovat o Senát proti Jiřímu Drahošovi, vyložil čtenářům svůj pohled na Německo. V několika střípcích vykreslil dosti temný obraz země vedené kancléřkou Angelou Merkelovou. Nakonec zmínil i jednu „dezinformační jednotku placenou z Bruselu“.
07.08.2018 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2478 článků) , Jiří Drahoš (1121 článků)

„Jiří Drahoš? Ten má více tváří,“ padlo tajemně na VIDEU

 
Vědkyně a senátorka Eva Syková se v rozhovoru pro XTV.cz s Lubošem Xaverem Veselým vyjádřila k neúspěšnému prezidentskému kandidátovi Jiřímu Drahošovi. „Je člověk více tváří,“ řekla mimo jiné.
02.08.2018 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Drahoš (1121 článků) , Luboš Veselý (359 článků) , Jiří Veselý (179 článků) , Jiří Veselý (179 článků) , Jiří Veselý (179 článků)

Konzervativní publicista Joch o Drahošovi: Takto blbý nemůže být nikdo

 
Konzervativní publicista Roman Joch, jenž sám sebe označuje za liberálního konzervativce, nevěřícně hledí na to, co předvádí neúspěšný prezidentský kandidát a uchazeč o post senátora na Praze 4 Jiří Drahoš.
29.07.2018 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Drahoš (1121 článků)

Jiří Drahoš besedoval: Děti je třeba už odmala učit, co jsou fake news. Volili mě mladí lidé, staří věřili dezinformaci, že jim seberu důchody

 
REPORTÁŽ „Pokud se všichni nebo většina lidí nechá zblbnout nějakými nesmysly, tak potěš pánbůh!“ Profesor Jiří Drahoš na debatě v ostravském Knihcentru odpovídal i na dotaz, jak učit mediální gramotnost. „Je to věc, se kterou bych začal co nejdříve na základní škole a pokračoval v ní na škole střední,“ uvedl. Právě správný přístup k informacím považuje za důležitý i pro vývoj naší demokracie. Jedna z tazatelek chtěla využít jeho znalostí chemie či zákulisí prezidentských debat a ptala se i na to, co asi „cpali do pana kandidáta Zemana“.
20.07.2018 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Drahoš (1121 článků)

Pane Drahoši, vy jste to popletl. Exministr David se děsí, jak by vypadala demokracie s tímto člověkem na Hradě

 
Exministr zdravotnictví Ivan David ve svém komentáři pro server VašeVěc.cz uvedl, že neúspěšný prezidentský kandidát Jiří Drahoš je popleta. A to kvůli komentáři, který napsal k jednání o vyslovení důvěry vládě.
13.07.2018 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Drahoš (1121 článků) , Jiří David (112 článků) , Ivan Ivan (1153 článků)