Články k osobnosti

Jiří Čunek

  senátor

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jiří Čunek »
 

Přijdou do Sněmovny a pak... Jiří Čunek besedoval na Valašsku. A místním otevřeně řekl, co se děje v Parlamentu

 
REPORTÁŽ „Vřískají na sebe od pultu!“, „Přijdou do Sněmovny, rok se z toho léčí, pak nějak spolupracují, většinou odtažitě. A rok před dalšími volbami se začnou řezat.“ V Poslanecké sněmovně je to jen hra. To Senát je lepší, i když: „My chlapi v Senátu říkáme, že pro ženy by to mělo být do čtyřiceti let a pro muže od čtyřiceti let. Ale to se nám nepodaří prosadit.“ Senátor a hejtman Zlínského kraje popisoval na besedě v Bystřici pod Hostýnem, kde byl hostem senátorky Šárky Jelínkové, jak to chodí v politice. Konstatoval i to, že by podle něj měl být každý hejtman i senátorem, protože by dobře využil zkušeností. Řeč přišla i na jeho Valašsko.
14.09.2018 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (667 článků)

Jiří Čunek má kvůli slovům o H-Systemu čelit trestnímu oznámenení. Takže přiložil pod kotel ještě více

 
Senátor a zlínský hejtman Jiří Čunek (KDU-ČSL) je připraven doložit své výroky o nevýhodnosti prodeje zkrachovalé společnosti H-System, kvůli nimž bude čelit několika trestním oznámením. Ta však podle svých slov vítá, jelikož se celá věc podle něj dopodrobna prošetří. Trvá na tom, že majetek H-Systemu byl přeprodán za třicetinásobek ceny, za kterou byl prodán konkurzním správcem Josefem Monsportem. Právě ten se na Čunka chystá trestní oznámení podat. Nebude ale první. Trestní oznámení pro podezření z pomluvy už podaly jak na Čunka, tak na zakladatele H-Systemu Petra Smetku i Sdružení Maják bývalých klientů H-Systemu a jejich někdejší právní zástupkyně Hana Marvanová.
11.09.2018 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (667 článků)

Lidé jsou zase okrádáni, vypálil Čunek kvůli kauze H-System

 
Senátor KDU-ČSL a zlínský hejtman Jiří Čunek je připraven doložit své výroky o nevýhodnosti prodeje zkrachovalé společnosti H-System, kvůli kterým se na něj chystá konkurzní správce Josef Monsport podat trestní oznámení. Řekl to dnes novinářům. Majetek H-Systemu byl podle Čunka přeprodán za třicetinásobek ceny, za kterou byl konkurzním správcem prodán.
11.09.2018 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (667 článků)

Čunek útočí na konkurz H-Systemu: Třicetinásobný prodej i daňový ráj

 
Zkrachovalá společnost H-System byla prodána za třicetinásobek své ceny, kritizuje nevýhodný konkurz Jiří Čunek. Senátor a zlínský hejtman čelí možnému trestnímu obvinění ze strany konkurzního správce H-System Josefa Monsporta za kritiku způsobu, jakým nakládal se společností v neprospěch jejích klientů. Čunek kromě důkazů chce předložit i doklady toho, jak Monsport využíval daňových rájů.
11.09.2018 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (667 článků)

„Správce okradl klienty.“ Čunek slibuje důkazy v kauze H-System, míří na něj žaloba

 
Senátor KDU-ČSL a zlínský hejtman Jiří Čunek je připraven doložit své výroky o nevýhodnosti prodeje zkrachovalé společnosti H-System, kvůli kterým na něj chystá konkurzní správce Josef Monsport podat trestní oznámení. Řekl to v úterý novinářům. Majetek H-Systemu byl podle Čunka přeprodán za třicetinásobek ceny, za kterou byl konkurzním správcem prodán.
11.09.2018 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (667 článků)

Islamisté k nám přijedou z Německa, varoval Jiří Čunek. Žena od Zelených mu vmetla něco, co je nutné vidět

 
V internetovém pořadu Proti sobě serveru Reflex.cz k jednomu stolu zasedli místopředsedkyně strany Zelených Petra Jelínková a senátor za KDU-ČSL Jiří Čunek. Svedli bitvu na téma zahalování muslimek v Česku. Jak byste se cítil, kdyby vás nutili chodit nahého, zeptala se Jelínková Čunka v jednu chvíli. A ten spustil...
06.09.2018 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (667 článků)

Senátor Valenta: Hejtman Jiří Čunek mne nepřestává udivovat

 
Hejtman Jiří Čunek mne nepřestává udivovat. S velkou oblibou se chlubí, co všechno dělá pro ozdravení krajského zdravotnictví. Ale jak se zdá, zůstává jen u bombastických novinových výkřiků.
28.08.2018 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (667 článků) , Jiří Valenta (133 článků)

Dvouletý (Soukromníci): Nová nemocnice ve Zlíně? Hejtman Čunek jen tahá zajíce z klobouku

 
Kocourkov! Nijak jinak nemohou komentovat to, co předvádí pan hejtman Jiří Čunek s budoucností krajských nemocnic. Již více jak rok se jej snažíme společně se senátorem a krajským zastupitelem Ivo Valentou přinutit, aby dal na stůl jasnou koncepci toho, co zamýšlí s nemocnicemi v kraji. A každé tři měsíce slyšíme něco jiného.
27.08.2018 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (667 článků) , Jiří Valenta (133 článků)

Konkurzní správce H-Systemu Monsport začal podávat trestní oznámení. Obálku s pruhem může dostat i Jiří Čunek

 
Řeči o rozkrádání konkurzní podstaty vadí správci konkurzní podstaty po H-Systemu Josefu Monsportovi natolik, že se rozhodl podat trestní oznámení. Píše to server iDnes.cz s tím, že příliš jasné, na koho zatím oznámení padnou, není, ale mělo by se jednat například o senátora Jiřího Čunka či člena družstva Svatopluk Martina Junka.
17.08.2018 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (667 článků)

Nové spory v kauze H-System: Smetku a „agresivního“ Čunka zažalují správci konkurzu

 
Správce konkurzní podstaty po zkrachovalé společnosti H-System Josef Monsport a jeho zástupkyně Iva Fialová Ištvánková chtějí podat trestní oznámení na několik lidí kvůli jejich výrokům v souvislosti s kauzou. Měly by mířit například na senátora a zlínského hejtmana Jiřího Čunka (KDU-ČSL), ale zřejmě i na majoritního akcionáře zkrachovalé firmy Petra Smetku a na zástupce Stavebního bytového družstva Svatopluk Martina Junka a Ivana Krále.
17.08.2018 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Král (39 článků) , Jiří Čunek (667 článků) , Petr Fiala (1370 článků) , Jiří Fiala (133 článků) , Jiří Fiala (133 článků)

Konkurzní správci H-System vrací úder. Zažalují Čunka, Smetku a další

 
Správci konkurzní podstaty společnosti H-System  Josef Monsport a jeho zástupkyně Iva Fialová Ištvánková  se chystají bránit právní cestou proti lžím a nepravdám, které se podle nich v této kauze objevili na jejich úkor. Žaloba má mířit mimo jiné na senátora Jiřího Čunka, bývalého hlavního akcionáře firmy Petra Smetku, ale i na lidi z družstva Svatopluk.
17.08.2018 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (667 článků) , Petr Fiala (1370 článků) , Jiří Fiala (133 článků) , Jiří Fiala (133 článků)

Jiří Čunek: Umělci, nechuť k Zemanovi a jeho pravda o H-Systemu

 
ROZHOVOR „Jsem přesvědčen, že Petra Smetku drželi v kriminále proto, aby nemohl do konkurzu mluvit, aby nemohl poukazovat na to, že je vlastně poškozený, aby nemohl ukazovat na šílené prodeje,“ říká k dění kolem kauzy H-System lidovecký senátor a zlínský hejtman Jiří Čunek. Sám se tématu věnuje už přes pět let. Zároveň dodává, že ho těší účast politiků v celé věci, protože je na čase, aby lidé, kteří vše prodlužovali, byli odstaveni a začala fungovat spravedlnost.
09.08.2018 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (667 článků) , Petr Zeman (293 článků) , Jiří Zeman (1134 článků)

Pajcnout neziskovky? Jiří Čunek v ČT předvedl ženě z neziskové organizace něco, co nechtěla zažít

 
Ohlášená snaha ministryně financí Aleny Schillerové ušetřit několik miliard na podpoře neziskového sektoru vyvolala okamžitě otrou reakci nejznámějších českých neziskových organizací v čele s Člověkem v tísni. Česká televize k tomu uspořádala debatu ve svém pořadu Devadesátka na ČT24. Kromě vozíčkáře z Centra Paraple byla pozvána ředitelka genderové neziskovky, která vysvětlovala, proč je nezbytné právě genderovou vyváženost financovat miliony ročně, a také hejtman zlínského kraje Jiří Čunek. Debata konzervativního lidovce s bojovnicí za práva žen dle očekávání stálaza to.
08.08.2018 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (667 článků)

To je síla. Zuří válka o naše mrtvé vojáky v Afghánistánu. Zvrhlo se to do nevídaných konců

 
K úmrtí tří českých vojáků se vyjádřilo mnoho našich veřejných činitelů, mezi nimi i Tomio Okamura z hnutí SPD. Začaly debaty o naší roli v NATO, o tom, zda má cenu se misí účastnit a jak by se měli veřejní činitelé chovat při takovéto tragédii. Kromě Okamury promluvil i například generál Hynek Blaško, novinářka a humanitární pracovnice Markéta Kutilová, veterán z Aghánistánu Marek Obrtel i senátor Jiří Čunek.
06.08.2018 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (667 článků) , Tomio Okamura (2116 článků) , Jiří Marek (318 článků) , Jiří Marek (318 článků) , Jiří Hynek (29 článků)

Klausův muž, Rath i Okamurův vítač muslimů chtějí do Senátu. Babiš má bílá místa

 
Senátní volby mají být o výrazných osobnostech a ani letos na podzim o ně nebude nouze. V 27 obvodech budou lidé vybírat mezi 233 zájemci, mezi kterými nechybí například nepravomocně odsouzený exhejtman David Rath, exprezidentu Václavu Klausovi blízký Ladislav Jakl nebo herec Vladimír Kratina. Vedle nich se objeví senátní matadoři jako Jiří Čunek nebo Jaroslav Kubera, ale také lékař na kandidátce hnutí Tomia Okamury, který usiluje o arabskou lázeňskou klientelu. Hnutí ANO Andreje Babiše letos šetří a své nominanty nenasadí na pěti místech.
02.08.2018 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9239 článků) , Vladimír Kratina (77 článků) , Andrej Babiš (14041 článků) , Jiří Čunek (667 článků) , Jaroslav Kubera (604 článků) , David Rath (4444 článků)

Jak dopadnou lidé z H-Systemu? Čunek, Babiš a Monsport upekli řešení

 
V brífinku po setkání družstva Svatopluk a Josefa Monsporta, které medioval Andrej Babiš, se pro Českou televizi vyjádřil Jiří Čunek, senátor za KDU-ČSL, Martin Junek, zástupce družstva, a Lubomír Kincl, advokát. Seznámili novináře s tím, na čem se se správcem Monsportem shodli.
30.07.2018 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (14041 článků) , Jiří Čunek (667 článků)

Monsport ustoupil: Prozatím se nikdo stěhovat nemusí

 
Správce konkurzní podstaty Josef Monsport podle senátora Jiřího Čunka (KDU-ČSL) přislíbil, že do vyřešení případu nebude vystěhovávat z Horoměřic žádného z klientů H-Systemu. Novinářům to řekl po schůzce Monsporta se zástupci bytového družstva Svatopluk, při které v Hrzánském paláci působil jako mediátor premiér Andrej Babiš (ANO). Svatopluk a konkurzní správce by se měli během srpna domluvit na ústavu, který by ocenil nemovitosti v Horoměřicích.
30.07.2018 12:51 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (14041 článků) , Jiří Čunek (667 článků)

Rozhoduje se o osudu klientů H-Systemu. Rychlé vyklízení nehrozí, tvrdí Čuněk

 
Lidem z bytového družstva Svatopluk vystěhování v nejbližší době nehrozí. Po schůzce věřitelů firmy H-System s konkurzním správcem Josefem Monsporte, kterou moderoval premiér Andrej Babiš, to prohlásil senátor Jiří Čuněk. Výsledkem schůze v Hrzánském paláci na Hradčanech bylo pozdržení do doby, než se ustanoví cena nemovitostí v Horoměřicích.
30.07.2018 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (14041 článků) , Jiří Čunek (667 článků)

Bestiální, šílené, soudce vyšetřit! říká Jiří Čunek k případu H-System. Na tapetě i Josef Monsport, silná slova

 
ROZHOVOR Senátor a hejtman Jiří Čunek byl rozhodnutím Nejvyššího soudu v kauze H-System pobouřen, označil ho za šílené. „Já bych soudce, který nařídil vystěhování, nechal vyšetřit. Není normální najednou oznámit lidem, že jim dávám měsíc na vystěhování z domu. To je bestiální rozhodnutí. To je nějaký soudce Marťan,“ prohlásil Jiří Čunek. Politik poškozeným klientům radí se rychle obrátit na Ústavní soud a nikam se nestěhovat.
25.07.2018 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (667 článků)

Jiří Čunek: Havel měl být ráznější a zrušit komunisty rovnou. Teď bychom nemuseli řešit, že na nich stojí vláda

 
Zlínský hejtman Jiří Čunek (KDU-ČSL) se domnívá, že prezident Václav Havel měl být ráznější a měl zrušit KSČM. Podle jeho slov by se pak strana dnes nepodílela na vzniku vlády. Slova zazněla v pořadu Události, komentáře na ČT24.
05.07.2018 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4938 článků) , Jiří Čunek (667 článků) , Jiří Havel (365 článků) , Jiří Havel (365 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »