Články k osobnosti

Jiří Cieńciała

  politik

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jiří Cieńciała »
 

V Senátu vznikl klub nezávislých. Jeho předsedou se stal Veleba

 
Předsedou nově vzniklého klubu senátorů se stal předseda Strany práv občanů Jan Veleba. Dále ho tvoří bývalý člen Rusnokovy vlády Jiří Cieńciała, senátor Severočechů Jaroslav Doubrava, senátor KSČM Václav Homolka a senátor za SPO František Čuba.
14.12.2016 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Homolka (21 článků) , Jaroslav Doubrava (224 článků) , Jiří Cieńciała (5 článků)

Zemanův ministr, vítěz voleb: Dobry ne? Myslel jsem si, že to jde někam, někteří lidé na mě plivali, ale ukázalo se, že lidé dobré věci ocení

 
ROZHOVOR „Dobry, ne?“ zhodnotil svůj výsledek v senátních volbách Jiří Cieńciała, který nebyl jen těsně zvolen v prvním kole. Potěšilo ho, že lidé dokázali ocenit jeho mnohaletou práci pro Moravskoslezký kraj, na jehož rozvoji chce nadále pracovat.
08.10.2016 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Cieńciała (5 článků)

Ministr Mládek: Babišovu kritiku pomoci OKD nechápu. Vždyť ji podpořil i pan Telička

 
Ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek (ČSSD) a jeho předchůdce v úřadě Jiří Cieńciała řekli na tiskové konferenci své k tématu OKD a případné státní pomoci Dolu Paskov. Cieńciała připomněl, že majitelé doporučili důl uzavřít vzhledem k jeho prodělečnosti, a Mládek pronesl kritická slova na adresu ministra financí Andreje Babiše (ANO).
03.04.2014 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13504 článků) , Jan Mládek (669 článků) , Jiří Cieńciała (5 článků)

Jaký je přístup úřednice, politika, horníka? V televizi se ostře debatovalo

 
Ministr průmyslu a obchodu Jiří Cieńciała, poslankyně za hnutí ANO Radka Maxová, zástupci horníků či prezident Sdružení pro rozvoj MSK Pavel Bartoš byli hosté středečního speciálu (Ne)zaměstnané Česko. V něm hosté řešili další směřování republiky a problémy v těžařškém průmyslu.
27.11.2013 21:27 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Cieńciała (5 článků) , Radek Bartoš (8 článků)

Poslanci zahájili ustavující schůzi Poslanecké sněmovny

 
Noví i staronoví poslanci se dnes sešli na ustavující schůzi Poslanecké sněmovny. Po státní hymně měli jako první bod programu složení poslaneckého slibu. Je zajímavé, že z poslanců se neomluvil na této první schůzi nikdo, ovšem z členů vlády chyběl premiér Jiří Rusnok, ministr financí Jan Fischer, ministr průmyslu a obchodu Jiří Cieńciała a ministr školství, mládeže a tělovýchovy Dalibor Štys. Všichni až na Cieńciału se omluvili z pracovních důvodů.
25.11.2013 14:33 |

podobné články

Osobnosti: Jan Fischer (1743 článků) , Jiří Rusnok (1847 článků) , Jiří Rusnok (684 článků) , Jiří Cieńciała (5 článků) , Dalibor Štys (25 článků)
« Předchozí 1 Další »