Články k osobnosti

Jiří Červený

  Právník, skladatel, humorista, spisovatel, kabaretiér

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jiří Červený »
 

Kde blb, tam nebezpečno, deklamoval Zeman na náměstí. A znovu se pustil do Peroutky, fascinovaného Hitlerem

 
Prezident Miloš Zeman se sešel s občany Červeného Kostelce, kde se v rámci diskuse řešily mimo jiné hospicová péče i migrační krize. Na jeho návštěvě v Královéhradeckém kraji jej doprovází hejtman Jiří Štěpán (ČSSD).
16.02.2017 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22546 článků) , Jiří Červený (8 článků)

Sobotka přirovnán k Jakešovi

 
Výroky premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD) na adresu Klokánku připomínají někdejšímu profesionálnímu hasičovi a předsedovi politické strany Patrioti, Jiřímu Vítkovi, slavný projev generální tajemníka ÚV KSČ Milouše Jakeše z Červeného Hrádku. Sobotka je prý stejně mimo, jako byl tehdy Jakeš.
30.07.2015 07:41 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Vítek (54 článků) , Bohuslav Sobotka (9536 článků) , Jiří Červený (8 článků)

MÓDNÍ POLICIE: Královnami Varů jsou Geislerová, Menzelová a Schneiderová

 
Červený koberec na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech je nejprestižnější místo, kde mohou české celebrity předvést svůj hvězdný styl. Letos se to nejlépe povedlo herečkám Geislerové a Schneiderové a nezávahala ani krásná manželka režiséra Jiřího Menzela.
05.07.2014 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Červený (8 článků)

ODS má prý svého Milouše Jakeše. Server otiskl upřímný projev člena vedení

 
Server Modernibrno.cz zveřejnil text projevu, který na ideové konferenci ODS v Hustopečích pronesl Jiří Kadrnka, předseda jihomoravské organizace této strany. Následně zkonstatoval, že už i ODS našla svého Jakeše. Jedinečná a precizně zformulovaná analýza člena vedení ODS se prý svou úrovní blíží legendárnímu projevu z Červeného hrádku.
21.02.2013 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Červený (8 článků)

Metrostav: Handicapovaní navštívili stavbu metra

 
Skupina těžce zdravotně postižených včetně vozíčkářů navštívila 18. července čerstvě ražený tunel metra V.A. Na pozvání prezidenta Skupiny Metrostav Jiřího Bělohlava navštívili klienti občanského sdružení Asistence jednokolejné tunely a stanici Červený vrch.
22.07.2012 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Červený (8 článků)

Stovky lidí v centru Prahy ukázaly Paroubkovi vztyčený prostředník

 
Na pražském Staroměstském náměstí se v sobotu po poledni sešli odpůrci předsedy ČSSD Jiřího Paroubka. Akce nazvaná Červený balónek a prst pro Paroubka navazovala na iniciativu Fotka pro Paroubka.
20.03.2010 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3623 článků) , Jiří Červený (8 článků)

Nejlepší remix blábolů politiků vyhlásí na festivalu v Sokolově

 
Součástí nového ročníku recesistického Festivalu politické písně Sokolov bude premiérově vyhlášení výsledků soutěže v remixování projevů totalitních i současných českých politiků nazvaná Grand Prix Papaláš super remix. Organizátoři akce nabízejí zájemcům ke stažení a k vtipným úpravám řadu známých prohlášení, včetně proslulé nahrávky Milouše Jakeše z Červeného Hrádku u Plzně z roku 1989, nebo kontroverzní projevy Mirka Topolánka či Jiřího Paroubka. Uvedl to Miroslav Balatka z pořádající agentury FPP.
25.02.2010 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3623 článků) , Mirek Topolánek (2213 článků) , Jiří Červený (8 článků) , Miroslav Jakeš (21 článků)

Jiří z Domu snů: Kvůli soutěži přišel o práci!

 
Vysněný dům je pro ně už jen vzpomínkou. Červený tým z reality show Dům snů Helena (36) a Jiří (28) z Prahy dostali jako první dvojice od ostatních párů padáka a museli opustit soutěž. Jak se změnil jejich život?
27.09.2009 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Červený (8 článků)
« Předchozí 1 Další »