Články k osobnosti

Jindřich Svoboda

  fotbalista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jindřich Svoboda »
 

K zblití, Okamuro. Kydáte hnůj! Zásadní projev. Česko se otřásá po jednání Sněmovny, ale padlo také: Důchodci počítají každou korunu, páni poslanci

 
Šéf hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura ve čtvrtek přežil další pokus o své odvolání z vedení Sněmovny. Může za to poděkovat především poslancům hnutí ANO Andreje Babiše, kteří ho ve funkci podrželi. Opoziční politici nešetřili tvrdými slovy. Novinář Jindřich Šídlo poznamenal, že předseda KDU-ČSL přednesl ve Sněmovně nejlepší projev své kariéry. Co Bělobrádek přesně řekl?
08.03.2018 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (17539 článků) , Tomio Okamura (2270 článků) , Jindřich Svoboda (7 článků)

Vandas si prohlédl Duchcov. Je to změna k lepšímu, řekl

 
Předseda Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) Tomáš Vandas navštívil v pondělí severočeský Duchcov. Za přítomnosti radního města Jindřicha Svobody a zastupitele Miroslava Tomana si prohlédl i lokality, které byly za bývalého vedení města nechvalně proslulé špatnou bezpečností a koncentrací nepřizpůsobivých občanů.
26.07.2016 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Jindřich Svoboda (7 článků) , Tomáš Svoboda (140 článků) , Miroslav Svoboda (44 článků) , Miroslav Svoboda (167 článků) , Tomáš Svoboda (186 článků) , Tomáš Svoboda (53 článků)

Starosta Soběslavi: Svoboda, kterou nám přinesla sametová revoluce, se nedá ničím nahradit

 
„Nových politických subjektů, především hnutí ANO, se nebojím a jsem připraven v případě svého zvolení s jejich zastupiteli spolupracovat.“ Čeho by chtěl v následujícím volebním období v Soběslavi ještě dosáhnout a jak hodnotí uplynulé čtyři roky? Nejen na to odpovídal naší redakci Jindřich Bláha (ODS). V čase jsme se vrátili také o 25 let zpět, k sametové revoluci. Jak na tu dobu vzpomíná a nakolik je spokojen s polistopadovým vývojem?
09.10.2014 09:36 |

podobné články

Osobnosti: Jindřich Svoboda (7 článků)

Šéf dělnické strany v Duchcově: Žádné romské dítě se našich akcí neděsí

 
ROZHOVOR Kritizovat a demonstrovat je podle některých snadné a to by uměl každý. O co členům Dělnické strany sociální spravedlnosti v Duchcově přesně jde? Jde jim o neskrývanou nenávist jako kovaným extremistům či nikoli? ParlamentníListy.cz na to chtěly bez vykrucování odpovědi přímo od Jindřicha Svobody, předsedy duchcovské buňky DSSS, která se zde etablovala v červenci letošního roku. Kritik starostky je přesvědčen, že první žena města nedělá pro vyřešení situace správné kroky.
24.08.2013 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Jindřich Svoboda (7 článků)

Organizátor demonstrace v Duchcově vyzval k vyvraždění Romů!

 
Na dnešní večer je do Duchcova svolána demonstrace kvůli brutálnímu útoku na manželský pár. Její pořadatel Jindřich Svoboda před televizními kamerami mluví velmi umírněně. Ve svém soukromí bez přítomnosti kamer a televizních štábů mluví úplně jinak. "Zm*di černý, vyvraždit je všechny," napsal na sociální síť.
29.05.2013 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jindřich Svoboda (7 článků)

Karel Svoboda se obrací v hrobě. Podívejte, jak krvelačné duo Katka a Jindra zprznilo jeho hit pro Gotta

 
Katka a Jindra je mladá dvojice, která chce rozdávat radost, štěstí a lásku svým bližním. Nejnověji se o to pokouší v písni Karla Svobody  (✝68) a Karla Šípa  (67) Náš song, kterou autoři připravili pro Karla Gotta  (73) a Marcelu Holanovou  (61) . Jenže Katčin hlas má menší sílu než ten Marcelin a u sympatického Jindřicha se naplno projevuje vada řeči a mínusový potenciál osobnostního charisma. Podívejte se na totálně zprzněnou píseň nebesky sluníčkové dvojice!
06.05.2013 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5571 článků) , Karel Šíp (349 článků) , Karel Svoboda (580 článků) , Marcela Holanová (122 článků) , Jindřich Svoboda (7 článků)

Co dnes dělají olympijští vítězové? Zlatý fotbalista z Moskvy František Štambacher: Cvičím generály!

 
Zlatá noha! František Štambacher (59) přihrál ve finále olympijského fotbalového turnaje v Moskvě 1980 na vítězný gól Jindřichu Svobodovi. Češi porazili tehdejší NDR 1:0 a byli zlatí. Tenkrát měli soupeři vítr z jeho kouzelné levačky a i dnes vám udělá »nožiček« kolik chcete.
11.08.2012 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jindřich Svoboda (7 článků)
« Předchozí 1 Další »