Články k osobnosti

Jimmy Kimmel

  herec, scénárista, producent

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jimmy Kimmel »
 

Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel nebo Stephen Colbert? Kdo má tu nejzábavnější late night show

 
Vtipné monology, velký orchestr, prominentní obličeje a spoustu srandy. Takhle vypadá typická americká late night show. Tyto pořady se na druhé straně oceánu produkují v nadmíře. V tomto článku se podíváme na ty nejzábavnější na světě.
12.05.2021 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Jimmy Fallon (63 článků) , Jimmy Kimmel (8 článků) , Stephen Colbert (11 článků)

Američan vzdal otázku za 10 milionů. Nedokázal si poradit s českým slovem

 
Soutěžící J.D. Barton se v americké verzi vědomostní hry Chcete být milionářem? vzdal částky 500 tisíc dolarů, v přepočtu 10 milionů korun. Zradilo ho české slovo „ano“. S odpovědí mu nedokázal poradit ani moderátor Jimmy Kimmel, na kterého se terapeut obrátil s žádostí o pomoc.
02.01.2021 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Jimmy Kimmel (8 článků)

Tenhle svalovec je nejvíc sexy mužem letošního roku: Třetí rok po sobě vyhrává slavnou anketu černoch

 
Magazín People znovu vyhlásil nejvíce sexy muže roku a pro rok 2020 se jím stal třiatřicetiletý herec Michael B. Jordan. Prestižní titul vyhlásil ve své talk show Jimmy Kimmel, kam mladý herec dorazil ve skafandru.
18.11.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Jimmy Kimmel (8 článků) , Michael Jordan (59 článků) , Jimmy Jordan (1 článek) , Michael Jordan (16 článků) , Michael Jordan (18 článků) , Michael Michael (1753 článků) , Jimmy Jordan (1 článek) , Michael Jordan (9 článků) , Jimmy Jordan (1 článek) , Michael Jordan (11 článků)

Bez podprsenky? Bez podpatků? Žádný problém. Herečka si při sledování Emmy udělala pohodlí

 
Letošní 72. ceny Emmy byly unikátní v tom, že se konaly „na dálku“. V losangeleském Staples Centru byl moderátor Jimmy Kimmel a pár dalších hostů, nominovaní byli vyhlašováni online a pozvaní přenos také sledovali virtuálně. Ze svých obýváků, pracoven, zahrad nebo hotelových pokojů.
22.09.2020 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Jimmy Kimmel (8 článků)

Týrání v dětství i násilí ve vztahu. Paris Hilton pustí fanoušky do svého soukromí: Stalo se mi něco, o čem nikdo neví

 
Paris Hilton  (39) uvede v září nový dokument o svém životě s názvem This Is Paris. V něm odhalí detaily ze svého soukromí, o které se doposud se světem nepodělila. V rámci proma se objevila v pořadu Jimmy Kimmel Live, kde o projektu promluvila.
27.07.2020 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Paris Hilton (647 článků) , Jimmy Kimmel (8 článků)

Kevin zůstal sám doma a zesměšňoval Oscary: Macaulay Culkin bavil sociální sítě

 
Dětská hvězda proslavená rolí Kevin v komediích Sám doma Macaulay Culkin (37) sice na Oscarech nebyl, ale užíval si je sám doma asi nejvíc ze všech jeho kolegů. Galavečer, který moderoval Jimmy Kimmel, ho dost nudil, a tak se bavil po svém.
05.03.2018 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Macaulay Culkin (139 článků) , Jimmy Kimmel (8 článků)

Jubilejní Oscaři v duchu MeeToo s přehledem ovládl snímek Tvář vody. Kdo další si odnesl nejvíce sošek?

 
A je to! Jubilejní 90. ročník udílení cen Americké filmové akademie je za námi. Předávání Oscarů se opět odehrávalo v losangeleském Dolby Theatre v brzkých ranních hodinách (SEČ) a neslo se v duchu kampaně #MeToo. Pokud jste přenos nezachytili nebo jste byli prostě jen líní vstávat, nevadí. My jsme to sledovali za vás a známe vítěze. Udílením provázel známý americký komik Jimmy Kimmel.
05.03.2018 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Jimmy Kimmel (8 článků)

Oscar 2018: Nejlepším filmem je Tvář vody! Pobral celkem 4 sošky

 
Již po devadesáté Filmová akademie uspořádala slavnostní večer a předala filmové ceny Oscar nejlepším snímkům a jejich tvůrcům. Ceremoniál, který probíhal v divadle Dolby Theater v Hollywoodu, moderoval komik Jimmy Kimmel. Cenu za nejlepší film si odnesl film Tvář vody, který zabodoval i v dalších kategoriích. Podívejte se na kompletní výsledky ankety.
05.03.2018 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Jimmy Kimmel (8 článků)
« Předchozí 1 Další »