Články k osobnosti

Ježíš Kristus

  křesťanská postava

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Ježíš Kristus »
 

Okamura (SPD): Ježíš Kristus je prý symbol bělošské nadvlády

 
Komentář na facebookovém profilu ke směrování naší společnosti.
14.06.2021 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Ježíš Kristus (82 článků)

Doubrava (S.cz): Kdo je bez viny, švihni kamenem

 
Antisystémový demonstrant Ježíš Kristus popravený za rozvracení židovského státu(tehdy dočasně pod správou Říma) měl jednu dobrou hlášku: Kdo jsi bez viny tož švihni kamenem. Neboť všichni máme máslo na hlavě.
18.05.2021 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Ježíš Kristus (82 článků)

Regionální TV: Ježíš Kristus byl největším influencerem všech dob ...

 
ParlamentníListy.cz ve spolupráci s RegionálnítelevizíCZ přináší čerstvé video-aktuality z celé České republiky. Televizní program s názvem regionalnitelevize.cz mediálně propojuje všechny regiony České republiky a na jednom místě přináší aktuální zpravodajství ze všech obcí, měst a krajů naší země o společenském, ekonomickém, kulturním či sportovním dění.
25.12.2020 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Ježíš Kristus (82 článků)

Ježíš byl chudý, připomněl papež o Vánocích. Měli bychom pomáhat

 
Papež František ve svém poselství v den narození Ježíše připomněl všem lidem, že sám Ježíš Kristus byl chudý člověk a vlastně vyděděnec. Lidé by na to podle Svatého otce neměli zapomínat a měli by pomáhat chudým i v nelehkých covidových časech.
25.12.2020 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Ježíš Kristus (82 článků)

Svět puká závistí! Češi našli nejvzácnější relikvii dějin

 
Archeologové objevili v klášteře v Milevsku na Písecku část hřebu, který s největší pravděpodobností pochází z tzv. Pravého kříže, na kterém zemřel Ježíš Kristus.
22.12.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Ježíš Kristus (82 článků)

Poklad v Klášteru Milevsko: Archeologové našli část hřebu, kterým mohl být Ježíš přibit ke kříži

 
V milevském klášteře, konkrétně v jeho trezorové místnosti, byla archeology nalezena schránka s částí hřebu z takzvaného Pravého kříže, na kterém měl být ukřižován Ježíš Kristus. Ať už je pravá či falešná, má jít o jednu z nejvzácnějších křesťanských relikvií. O nálezu informovali zástupce církve a vědci.
21.12.2020 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Ježíš Kristus (82 článků)

V Česku našli hřeb z Kristova kříže. Archeologové ho objevili v milevském klášteře

 
Archeologové objevili v milevském klášteře schránku s odseknutou částí hřebu z takzvaného Pravého kříže, tedy kříže, na kterém zemřel Ježíš Kristus. Jedná se o jednu z nejvzácnějších křesťanských relikvií. Přibližně šest centimetrů dlouhý kus hřebu archeologové nalezli v dutině v trezorové místnosti kláštera. Novináře o tom v pondělí informovali na místě zástupci církve a vědci.
21.12.2020 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Ježíš Kristus (82 článků)

Archeologové objevili v Milevsku hřeb, který prý pochází z Ježíšova kříže

 
Archeologové objevili v milevském klášteře schránku s odseknutou částí hřebu z takzvaného Pravého kříže, tedy kříže, na kterém podle tradice zemřel Ježíš Kristus. Jedná se o jednu z nejvzácnějších křesťanských relikvií. Přibližně šest centimetrů dlouhý kus hřebu archeologové nalezli v dutině v trezorové místnosti kláštera. Na místě o tom v pondělí informovali zástupci církve a vědci.
21.12.2020 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Ježíš Kristus (82 článků)

Novodobý vizionář se cítí jako Ježíš Kristus a tisíce následovníků podporují jeho myšlenku reinkarnace

 
Již několik desetiletí si Sergej Torop buduje vlastní učení založené na specifickém druhy víry a varuje lidstvo před příchodem apokalypsy. Co hlásá tzv. Vizionář a proč byl nedávno ruskými úřady zatčen?
18.12.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Ježíš Kristus (82 článků)

Ovčáček v chrámu, Alex u kříže. Greta i papež na koronavirové Velikonoce poslali vzkaz

 
Křesťané si dnes, na Bílou sobotu, připomínají den, kdy byl Ježíš Kristus uložen do hrobu. Nočními obřady pak Bílá sobota přechází v nedělní oslavy zmrtvýchvstání. Velikonoce prožívají lidé v Evropě i světě nyní různě - a především ve stínu koronaviru. Velikonoční nálada zasáhla však i Pražský hrad, kde řečnil Jiří Ovčáček a video točila Alex Mynářová. Ve světě své vzkazy v době pandemie poslali třeba aktivistka Greta Thunbergová či papež František, který povzbuzuje v těžkých časech věřící.
11.04.2020 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Ježíš Kristus (82 článků) , Alex Alex (579 článků) , Alex Alex (133 článků) , Alex Alex (133 článků) , Alex Alex (149 článků)

Nepředstavitelné utrpení: Lékař vysvětluje, jak byl Ježíš mučen před smrtí

 
Velikonoce jsou pro většinu lidí svátkem oslav jara - znovuzrození hraje velkou roli v původním pohanském svátku ale i v jeho křesťanské obdobě. Neméně důležitý je ale i motiv smrti - Ježíš Kristus na Velký pátek umírá na kříži po trýznivém mučení. Ukřižování bylo dlouhá staletí běžným způsobem mučení a poprav zločinců, co vlastně ale oběti včetně Krista zabilo?
10.04.2020 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Ježíš Kristus (82 článků)

Jesličky se před Vánoci vrátí do Betléma. Zbylo z nich ale jen pár třísek

 
 Do Betléma bude tento týden z Říma převezena relikvie, která je podle křesťanských věřících částí jesliček, v nichž ležel po narození Ježíš Kristus. O návratu, načasovaném na předvánoční období, rozhodl papež František, informoval izraelský list Haarec.
27.11.2019 23:25 |

podobné články

Osobnosti: Ježíš Kristus (82 článků)

Ohromující předzvěst listopadového dění v ulicích: Milion lidí na Letné, pak půjdou na Pražský hrad. Možná převrat!

 
PŘÍBĚH Nový převrat v Česku a Greta Thunbergová jako Ježíš Kristus. To jsou zásadní teze Jaromíra Sedláka, který byl poradcem Lubomíra Štrougala, Ladislava Adamce, Mariána Čalfy a Jiřího Paroubka. Tento předlistopadový ceněný diplomat se pro ParlamentníListy.cz navíc vyjadřuje o brexitu, Donaldu Trumpovi a premiérovi Andreji Babišovi.
01.11.2019 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4238 článků) , Donald Trump (5817 článků) , Lubomír Štrougal (120 článků) , Ježíš Kristus (82 článků)

Žádná vlajka ve vagině! Kvůli skandálu si režisér Frljič v Brně už „neškrtne“

 
S velkým napětím očekávají letošní program festivalu Divadelní svět Brno organizátoři loňských květnových protestů a happeningů. Kontroverzní hry „Naše násilí, vaše násilí“ a „Prokletí“ tehdy pobouřily nejen církev, ale i tisíce dalších lidí. Vadily jim scény, v nichž Ježíš Kristus znásilňoval muslimskou ženu, papež se ztopořeným penisem či scéna, při níž si jedna z hereček vytahovala z vaginy českou vlajku.
04.01.2019 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Ježíš Kristus (82 článků)

Křesťanský svět začíná slavit Vánoce, v Betlémě bude půlnoční mše

 
Lidé na celém světě dnes podle křesťanské tradice začnou slavit Vánoce, které připomínají narození Ježíše. Tradičním procesím začnou oslavy v Betlémě na Západním břehu Jordánu, kde podle biblické tradice Ježíš Kristus přišel na svět. Vánoční mši pak večer odslouží papež František v chrámu svatého Petra ve Vatikánu.
24.12.2018 15:36 |

podobné články

Osobnosti: Ježíš Kristus (82 článků)

Herečka tahala z vaginy českou vlajku: Slušní lidé dostali pokutu 126 tisíc

 
Pořádně tučnou pokutu se rozhodl udělit členům hnutí Slušní lidé brněnský magistrát. Souhrnou částkou 126 tisíc korun je trestá za to, že v květnu přerušili divadelní hru Naše násilí a vaše násilí. Ježíš Kristus v ní znásilňuje muslimskou ženu a muslimská herečka v ní vytahuje ze své vagíny českou vlajku.
19.09.2018 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Ježíš Kristus (82 článků)

Slušní lidé: Pokuta 126 000 korun za ochranu vlajky

 
V květnu 2018 hnutí Slušní lidé jako jediní vystoupilo proti prznění české vlajky a tradic v provokaci nazvané "Vaše násilí, naše násilí", kterou v rámci festivalu Divadelní svět Brno uvedlo Národní divadlo Brno. Tehdy si muslimská provokatérka z přirození za zvuku koled vytáhla naši vlajku. V další části hry pak Ježíš Kristus sestoupil z kříže a znásilnil muslimskou ženu.
19.09.2018 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Ježíš Kristus (82 článků)

Znamení od boha? Romové tvrdí, že se v Piešťanech zjevil sám Ježíš Kristus!

 
Romové z celého světa, kteří se sjíždějí do slovenských Piešťan za tajemným mesiášem, mají důkaz o nadpřirozených schopnostech svého léčitele. Nad parkem, kde se konalo shromáždění, se prý v oblacích objevila tvář Ježíše Krista! Vidíte to také?
26.07.2018 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Ježíš Kristus (82 článků)

ODA: Performace, provokace, nebo hloupost?

 
V Brně v rámci festivalu Divadelní svět Brno mají uvést angažovanou divadelní hru „Naše násilí a vaše násilí“, kde mimo jiných scén také Ježíš Kristus znásilňuje muslimskou ženu.
23.04.2018 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Ježíš Kristus (82 článků)

Ekonomka Lipovská k divadlu s Ježíšem znásilňujícím muslimku: Uráží lidi a ještě je nutí, aby jim to z daní platili

 
Ekonomka Hana Lipovská se ve svém komentáři pro MF Dnes zamyslela nad tím, kde je hranice svobody umění. Její komentář vznikl v souvislosti s hrou, v níž Kristus znásilňuje muslimku, která bude uvedena v rámci brněnského festivalu Divadelní svět.
21.04.2018 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Ježíš Kristus (82 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 5 Další »