Články k osobnosti

Jessica Rabbit

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jessica Rabbit »
 

Mladá žena (26) se chtěla podobat oblíbené komiksové postavičce: Dopadla strašně!

 
Carly Mersola (26) si velmi oblíbila plastické operace. Tato rodačka z Kalifornie měla velký sen, který se jí splnil. Chtěla vypadat jako živoucí panenka. Mladá žena se proto rozhodla, že ze svého zevnějšku vytvoří kopii animované postavičky Jessicy Rabbit.
17.04.2018 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Jessica Rabbit (4 články)

Dívka má ve rtech více než 1000 silikonových injekcí: Podívejte se jak vypadala, než se stala monstrem

 
Je jí teprve sedmadvacet let, jmenuje se Kristina Rei, a už se zapsala do Guinnessovy knihy rekordů. Bohužel, ničím pěkným to nebylo. Dívka si nechala do svých rtů napíchat přes tisíc silikonových injekcí a upravila si obličej pomocí plastických operací tak, aby vypadala jako její oblíbená postavička Jessica Rabbit.
04.01.2018 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Jessica Rabbit (4 články)

Švédku Pixee Fox doma už nepoznávají: Vyoperovaná žebra, změna duhovek i plastika zadku

 
Propadla plastickým operacím. Pixee Fox (27) kdysi bývalá opravdu krásnou dívkou. Tomu je už ale konec! Své tělo totiž dokázala totálně změnit plastickými operacemi, které by jí měly pomoct k tomu, aby vypadala jako animovaná postavička Jessica Rabbit.
10.03.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jessica Rabbit (4 články) , Jessica Fox (2 články) , Jessica Fox (1 článek)

Finále soutěže Tvoje tvář má známý hlas vyhrál Jan Cina! Souhlasíte?

 
V neděli proběhlo finálové kolo soutěže Tvoje tvář má známý hlas, které vyhrál Jan Cina, který se předvedl jako Scatman John. Na druhém místě skončil David Gránský v kůži Marylina Mansona, následovaný Jessicou Rabbit v podání Marty Jandové. Souhlasíte s výsledky finále, nebo měl vyhrát někdo jiný?
21.11.2016 18:55 |

podobné články

Osobnosti: John Scatman (4 články) , Marta Jandová (956 článků) , David Gránský (211 článků) , Jan Cina (134 článků) , Jessica Rabbit (4 články)
« Předchozí 1 Další »