Články k osobnosti

Jessica Jones

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jessica Jones »
 

Kim Cattrall válčí se Sarah Jessikou Parker. Všechno stojí na penězích!

 
Fanoušci Sexu ve městě poslední dva roky sledují válku mezi Sarah Jessikou Parker a Kim Cattrall kvůli natáčení třetího filmu. Představitelka hlavní role Carrie Bradshaw viní představitelku Samanthy Jones z blokování projektu. Kim totiž dlouhodobě tvrdí, že už roli Samanthy nikdy znova hrát nebude. Celou dobu však jde o jedno, o peníze. Prozradil to teď výkonný producent seriálu i filmů s tím, že Kim požaduje stejné peníze jako Sarah Jessica.
23.11.2018 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Kim Cattrall (79 článků) , Carrie Bradshaw (63 článků) , Jessica Parker (180 článků) , Sarah Jones (5 článků) , Jessica Jones (6 článků) , Carrie Jones (2 články)

Andrew Garfield randí s pětatřicetiletou seriálovou herečkou

 
Herec Andrew Garfield je opět zadaný. Představitele Spidermana sbalila pětatřicetiletá rodačka z Bostonu Susie Abromeit. Nepříliš známou blondýnku můžou vidět v seriálu Jessica Jones milovníci komiksů Marvel.
13.09.2018 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrew Garfield (25 článků) , Susie Abromeit (1 článek) , Jessica Jones (6 článků)

Sarah Jessiku Parker zranilo, když Kim Cattrall prohlásila, že nikdy nebyly kamarádky

 
Herečka Sarah Jessica Parker se poprvé vyjádřila ke sporu, který měla mít s Kim Cattrall kvůli jejímu odmítavému stanovisku k natáčení třetího filmu Sex ve městě. Cattrall už nikdy Samanthu Jones hrát nebude, což zničilo plány vrátit na plátna kin příběh čtyř newyorských kamarádek s hlavní postavou novinářky Carrie Bradshaw. A její představitelka Sarah Jessica Parker přiznala, že ji velmi ranilo, když Kim prohlásila, že s ní ani ostatními kolegyněmi ze Sexu ve městě nikdy nebyla kamarádka.
06.02.2018 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Kim Cattrall (79 článků) , Jessica Parker (180 článků) , Carrie Bradshaw (63 článků) , Sarah Jones (5 článků) , Jessica Jones (6 článků) , Carrie Jones (2 články)

Kim Cattrall: Sarah Jessica Parker by mohla být slušnější a nešířit fámy

 
Herečka Kim Cattrall ostře vystoupila proti všem nařčením, že je diva a má nemožné požadavky, kvůli nimž krachlo natáčení filmu Sex ve městě 3. Liverpoolská rodačka, která vyrostla v Kanadě, totiž jednoduše nechce znova hrát Samanthu Jones. Nemá žádné speciální požadavky ani se nechová jako diva. Jednoduše se rozhodla, že už nebude postavu znova hrát. A Sarah Jessiku Parker teď vyzvala, aby se chovala slušněji a nešířila fámy.
05.10.2017 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Kim Cattrall (79 článků) , Jessica Parker (180 článků) , Sarah Jones (5 článků) , Jessica Jones (6 článků)

Fanoušci seriálu Sex ve městě můžou mít radost: Natočí se třetí film!

 
Byly vtipné, krásné a bavily nás několik sérií. Půvabná Sarah Jessica Parker se jako novinářka Carrie Bradshaw opět objeví v Sexu ve městě. A s ní zrzavá Cynthia Nixon v roli přísné právničky Mirady, Kim Cattrall jako poživačná Samantha Jones a Kristin Davis jako trošku naivní Charlotte.
28.12.2016 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Kim Cattrall (79 článků) , Kristin Davis (28 článků) , Cynthia Nixon (40 článků) , Jessica Parker (180 článků) , Carrie Bradshaw (63 článků) , Sarah Jones (5 článků) , Jessica Jones (6 článků) , Charlotte Jones (4 články) , Samantha Samantha (62 článků)

Velký návrat Sexu ve městě? Znovu jako seriál!

 
Herečka Sarah Jessica Parker opět naznačuje, že její postava Carrie Bradshaw se opět vrátí. A nejen ona, ale s ní i její tři kamarádky Samantha Jones, Miranda Hobbes a Charlotta York. Ovšem nikoli v třetím filmu, ale možná v sedmé sérii seriálu.
27.09.2016 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Jessica Parker (180 článků) , Carrie Bradshaw (63 článků) , Sarah Jones (5 článků) , Jessica Jones (6 článků) , Samantha York (6 článků) , Miranda Jones (1 článek) , Samantha Samantha (62 článků)
« Předchozí 1 Další »