Články k osobnosti

Jesse Eisenberg

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jesse Eisenberg »
 

RECENZE: Zombieland 2. Ptákovina, ale nejde se nesmát

 
Před deseti lety kosili zombíky na tisíc způsobů a už jsou tu zase. Šéfík Woody Harrelson, intelektuál Jesse Eisenberg, jeho přítelkyně Emma Stoneová a jejich věčně dospívající chráněnkyně Abigail Breslinová v praštěné komedii Zombieland: Rána jistoty, kde vzduchem poletuje spousta fórů a zombie mozků.
24.10.2019 10:34 |

podobné články

Osobnosti: Woody Harrelson (27 článků) , Jesse Eisenberg (9 článků)

Jesse Eisenberg se stal otcem

 
Herec Jesse Eisenberg se stal otcem. Hvězda filmu Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti se v pondělí 3. dubna ukázala v ulicích New Yorku s kočárkem. Ten za rukojeť držela Jesseho životní partnerka Anna Strout, jež je matkou miminka. Dvojice přivedla potomka na svět neznámo kdy, médiím prostě neměla potřebu cokoli oznamovat.
07.04.2017 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Jesse Eisenberg (9 článků)

V Cannes se čekají Allen, Clooney i Robertsová

 
Premiérou nejnovějšího snímku amerického režiséra Woodyho Allena Café Society, jehož děj se odehrává v Hollywoodu 30. let, začne ve středu večer na francouzské Riviéře 69. mezinárodní filmový festival. Do kinosálu bratří Lumiérů doprovodí Allena i herci jeho filmu, po červeném koberci by mohla před fotoaparáty a kamerami z celého světa projít Kristen Stewartová, Jesse Eisenberg a další.
11.05.2016 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Woody Allen (262 článků) , Jesse Eisenberg (9 článků)

Interview naruby: Kristen Stewart vs. Jesse Eisenberg

 
Proč se slavná herečka svého profesního kolegy ptala, zda mu občas vyklouznou prsa? To se dozvíte z tohoto článku.
06.08.2015 12:26 |

podobné články

Osobnosti: Jesse Eisenberg (9 článků) , Kristen Stewart (328 článků)

Tohle je tvář nového arcipadoucha v Supermanovi Lexe Luthora. No chápete to?

 
Jesse Eisenberg, kterého nejspíš znáte jako představitele zakladatele Facebooku Marka Zuckerberga z filmu Social Network, si zahraje v chystaném filmu Superman vs. Batman hlavního padoucha Muže z ocele - Lexe Luthora. Určitě ho znáte, takového toho extrémního boháče s holou hlavou.
23.03.2014 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Jesse Eisenberg (9 článků) , Mark Zuckerberg (195 článků) , Lex Luthor (5 článků)

Nová DVD: Mrtvý muž přichází, Star Trek: Do temnoty, Podfukáři a Chuckyho kletba

 
Oscarový snímek Mrtvý muž přichází, natočený podle skutečné události, přináší výtečné herecké výkony Susan Sarandonové a Seana Penna. V sérii akční sci-fi Stark Trek vychází film Do temnoty. Podfukáři jsou americká krimikomedie s Jesse Eisenbergem, Morganem Freemanem a Woodym Harrelsonem. A vychází i psychologický hororový thriller Chuckyho kletba.
08.10.2013 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Morgan Freeman (84 článků) , Sean Penn (215 článků) , Susan Sarandon (122 článků) , Woody Harrelson (27 článků) , Jesse Eisenberg (9 článků) , Susan Eisenberg (1 článek)

Podfukáři podruhé

 
Úspěšný americký thriller Podfukáři, který měl v českých kinech premiéru v červnu 2013 a ve kterém se představili Jesse Eisenberg, Morgan Freeman, Isla Fisherová, Mélanie Laurentová nebo Woody Harrelson, se dočká pokračování.
13.08.2013 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Morgan Freeman (84 článků) , Woody Harrelson (27 článků) , Jesse Eisenberg (9 článků) , Isla Fisher (10 článků) , Morgan Freeman (50 článků) , Mélanie Laurent (1 článek)

Sportovní komentátor si spletl Zuckerberga s hercem, který ho hrál ve filmu

 
Komentátor americké televizní stanice NBC má z ostudy kabát. Mezi diváky basketbalového boje o zlatou medaili na londýnské olympiádě vyhlížel celebrity a jednu skutečně i s pomocí kamer našel. Jenže si to trochu popletl. Měl totiž za to, že v publiku sedí šéf Facebooku Mark Zuckerberg. Zápas však sledoval "jen" herec Jesse Eisenberg, který jej ztvárnil ve snímku The Social Network (Sociální síť).
15.08.2012 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Jesse Eisenberg (9 článků) , Mark Zuckerberg (195 článků)

Film Sociální síť si hlasitě říká o Oscara!

 
Nejlepším filmem loňského roku podle americké Národní společnosti filmových kritiků (NSFC) se stalo drama The Social Network o zakladateli sociální sítě Facebook Marku Zuckerbergovi. Ocenění získali také režisér snímku David Fincher, představitel hlavní role Jesse Eisenberg a scénárista Aaron Sorkin.
10.01.2011 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Jesse Eisenberg (9 článků) , David Fincher (29 článků) , Mark Zuckerberg (195 článků) , Aaron Sorkin (13 článků)
« Předchozí 1 Další »