Články k osobnosti

Jesse Jesse

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jesse Jesse »
 

Vrchní velitel armády Rambohafík: Poprava paničky v přímém přenosu kvůli „fašounům“!

 
GLOSA Mohla být nechtěně zábavným článkem i chystané nové vlády, místo toho Karla Šlechtová (40) sebe a hlavně svého populárního psíka Rambohafíka Jesse připravila o armádní pelech. Proč je podle mě chvílemi úplně „tupá“ a naopak proč se kolem ní tolik hysterčí?
21.05.2018 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Jesse Jesse (33 článků)

Mladík, který nechutně ponížil dívku, která ho milovala: Vyhrožují mé rodině

 
Tak tenhle vtípek nedomyslel. Nebo je on obětí? Nizozemec Jesse Mateman (21) promluvil o krutém vtípku, který měl spáchat na Angličance Sophie Stevenson (24). Tu měl vylákat do svého rodného Amsterdamu, kde se jí vysmál a odkopl ji s tím, že vypadá jako prase. Podle Jesseho jde o nesmysl.
12.10.2017 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Jesse Jesse (33 článků)

Nestydatá učitelka měla sex se svými žáky, stihla i dva za jeden den

 
Pětadvacetiletá učitelka výtvarné výchovy Jessie Lorene Goline měla pohlavní styk se svými studenty. Podle vyšetřování si Jesse přivedla během jednoho dne do svého bytu hned dva studenty.
21.09.2017 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Jesse Jesse (33 článků)

Nové díly Gilmorek jsou venku! Jak nyní vypadá Rory, Lorelai a Luke?

 
A je to tady! Nové Gilmorky jsou na světě! Televize Netflix potěšila fanoušky kultovního seriálu a pustila do světa 4. nové díly. Mají název Jaro, Léto, Podzim, Zima a vy uvidíte staré dobré tváře Rory, Lorelai, Luka, Jesse, Sookie i Kirka. Na dnešní den všichni čekali hodně dlouhou dobu a rozhodně se zapíše do dějin!
25.11.2016 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Jesse Jesse (33 článků) , Luka Zima (1 článek)

Zpěvák skupiny, na jejímž koncertě v Paříži řádili muslimští vrazi: Islám je jako komunismus. Líbáme Arabům zadek. Blbá privilegovaná bílá děcka...

 
Frontman americké rockové skupiny Eagles of Death Metal Jesse Hughes otevřeně promluvil o své zkušenosti z koncertu v pařížském klubu Bataclan, kde na konci loňského roku přišlo o život 89 lidí. Hughes prý nemá zrovna velkou radost z toho, jakým způsobem média jeho příběh prezentovala. Zpěvák přiznává, že na vině je islám a že „politická korektnost“ ničí západní civilizaci. Rozhovor poskytl internetovému magazínu Takimag.com.
24.05.2016 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Jesse Jesse (33 článků)

Zpěvák skupiny, na jejímž koncertě v Paříži řádili muslimští vrazi: Islám je jako komunismus. Llíbáme Arabům zadek. Blbá privilegovaná bílá děcka...

 
Frontman americké rockové skupiny Eagles of Death Metal, Jesse Hughes, otevřeně promluvil o své zkušenosti z koncertu v pařížském klubu Bataclan, kde na konci loňského roku přišlo o život 89 lidí. Hughes prý nemá zrovna velkou radost z toho, jakým způsobem média jeho příběh prezentovala. Zpěvák přiznává, že na vině je islám, a že „politická korektnost“ ničí západní civilizaci. Rozhovor poskytl internetovému magazínu Takimag.com.
24.05.2016 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Jesse Jesse (33 článků)

33 let seděl neprávem! Testy DNA prokázaly jeho nevinu

 
Shodný otisk zubů stačil v roce 1982 k tomu, aby byl tehdy 26letý Američan Keith Harward odsouzen na doživotí za umlácení jistého Jesse Perrona pohrabáčem a opakované znásilnění jeho ženy.
09.04.2016 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jesse Jesse (33 článků)

Yuppicide berou hard core jako ventil vzteku

 
Newyorská hardcorová kapela Yuppicide založená v roce 1988 vydala loni prvé album po dvaceti letech. V březnu prezentuje desku Revenge Regret Repeat v Evropě na turné, v jehož rámci vystoupí v neděli 20. 3. v pražském Klubu 007. Před koncertem odpovídali na otázky Novinek kytarista Steve Karp a zpěvák Jesse Jones.
14.03.2016 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Steve Jones (2 články) , Steve Jones (1 článek) , Steve Jones (2 články) , Steve Jones (2 články) , Jesse Jesse (33 článků)

Geny otce tyrana byly silnější: Halle Berry se ani trošku nepodobá své mamince

 
Exotický vzhled se velkou měrou podílel na pestré filmografii Halle Berry  (49) , která si díky němu mohla zahrát nejen osudové krásky, ale třeba i Bond girl či Catwoman. A i když sama herečka asi není nadšená, za svou vnější schránku vděčí převážně svému otci. Geny Jeroma Jesse byly natolik silné, že když nyní vidíte Halle s její maminkou, těžko se věří, že ty dvě jsou příbuzné, natož ty nejbližší...
23.02.2016 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Halle Berry (303 článků) , Jesse Jesse (33 článků) , Jesse Bond (1 článek)

Eagles of Death Metal: Chceme být první kapela, která bude znovu hrát v Bataclanu

 
"Chci, abychom byli první skupina, která v Bataclanu bude hrát, až se znovu otevře," tvrdí zakladatel kapely Jesse Hughes.
26.11.2015 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Jesse Jesse (33 článků)

Zpěvák o masakru v Bataclanu: Chlapečka před kulkami zachránila má kožená bunda

 
Americká metalová kapela Eagles of Death Metal přežila teroristický útok v pařížském klubu Bataclan a týden po masakru se rozhodla o děsivých zážitcích promluvit. Při rozhovoru pro americký magazín Vice zpěvák Jesse Hughes (43) popsal, jak se lidé před teroristy snažili schovat v šatně. Jenže zabijáci se tam dostali a jednoho po druhém pozabíjeli. Přežil jen malý chlapec, který se skryl pod zpěvákovu koženou bundu.
22.11.2015 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Jesse Jesse (33 článků)

Muž vážil 300 kilo a trolloval na internetu. Kulturisti ho donutili zhubnout 180 kilo

 
Osmadvacetiletý Jesse Shand z amerického Michiganu vážil těžko uvěřitelných 300 kilo. Svoji frustraci si vybíjel na internetu, kde se posmíval lidem. Když ale začal v jednom fóru urážet kulturisty, stalo se něco, co mu změnilo život.
26.10.2015 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Jesse Jesse (33 článků)

Jak vypadá tělo po shození 180 kilo? Kůže všude, kam se podíváte

 
Jako tlouštíka ho nenapadlo nic lepšího, než kolem sebe zbaběle kopat a ukrývat se za anonymitu internetu. Jesse Shand z Michiganu otravoval život lidem, kteří na rozdíl od něj nerezignovali na to, jak vypadají. Nakonec mu právě tito lidé pomohli k štíhlé postavě.
24.10.2015 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Jesse Jesse (33 článků)

Jesse Hughes: Rock ’n’ roll má na starosti ďábel

 
V říjnu vyjde album Zipper Down, čtvrtá deska kalifornské kapely Eagles of Death Metal. Ta v červnu vystoupila v Praze a její charismatický frontman Jesse Hughes (42) poskytl Právu rozhovor. Hýřil vtipem a vyprávěl o hudební scéně plné ryzího přátelství.
31.08.2015 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Jesse Jesse (33 článků)

Devítiletá Jesse ohromila porotu v britském Talentu! Tuhle holčičku si opravdu nechcete naštvat!

 
Masakr! Tohle devítileté nevinně vypadající poupátko by vás s přehledem položilo na lopatky! Jmenuje se Jesse a zhruba za týden zhlédly video s jejím číslem v úvodním kole soutěže Británie má talent skoro čtyři miliony lidí!
29.04.2015 19:26 |

podobné články

Osobnosti: Jesse Jesse (33 článků)

Vrah žádal smrt: Policista zachoval chladnou hlavu. Nezastřelil ho

 
Policisty z USA zná svět jako zabijáky neozbrojených. Tentokrát bylo vše jinak, policista Jesse Kidder zachoval chladnou hlavu a nezastřelil muže podezřelého z vraždy, přestože ho k tomu „vrah" vyzýval. Na internetu se objevilo video z akce!
19.04.2015 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Jesse Jesse (33 článků)

Jesse Royal a Homebwoyrasta v Lucerna Music Baru

 
Nový objev new roots reggae scény z Jamajky Jesse Royal vystoupí 30. března v Praze v Lucerna Music Baru. Neméně zajímaví jsou i domácí Homebwoyrasta, kteří ho podpoří.
27.03.2015 16:06 |

podobné články

Osobnosti: Jesse Jesse (33 článků)

Malý Jesse přežil jen díky psovi, paralyzovaného jej odtáhl do bezpečí

 
Osmiletý chlapec Jesse Cole z malého města Shaver v americkém Oregonu vděčí za život svému psovi. Nebýt věrného pitbulla, zemřel by paralyzován včelími bodnutími na břehu malého potoka.
01.09.2014 12:26 |

podobné články

Osobnosti: Jesse Jesse (33 článků)

Hasič založil falešný požár, aby mohl požádat svou milou o ruku

 
Hasič Jesse Gonzalez z Houstonu dokonale překvapil svou přítelkyni, když založil ve svém domě falešný požár, k němuž ona jako policistka přijela. Jako hrdina vyšel v plné výstroji ze zakouřené garáže, poklekl před ní a požádal ji o ruku. Odpověď byla samozřejmě kladná.
17.06.2014 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Jesse Jesse (33 článků)

Nové knihy: King, Kinsellová, Pecinovský, Prokop i Koubková

 
Z novinek vybíráme román mistra hororu Stephena Kinga, milostné příběhy britské autorky Sophie Kinsellové, což je pseudonym Maleleine Wickhamovéi, i prózu amerického spisovatele Jesse Waltera, zavádějící do roku 1962. Nechybějí fiktivní paměti Karla IV. z pera J. B. Prokopa, sci-fi Josefa Pecinovského i básně a texty jazzmanky Jany Koubkové. Nádavkem opět jeden komiks, i když spíše pro dospívající.
11.04.2014 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Stephen King (77 článků) , Jana Koubková (9 článků) , Jesse Jesse (33 článků)
« Předchozí 1 2 Další »