Články k osobnosti

Jerry Lee Lewis

  zpěvák, pianista

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jerry Lee Lewis »
 

Rock'n'Rollová legenda Jerry Lee Lewis se žení. Už po sedmé

 
Legendární rocknrolový zpěvák a pianista Jerry Lee Lewis se ve svých 76 letech posedmé oženil. Vzal si 61letou pečovatelku Judith Brown, která je exmanželkou jeho bratrance. O svatbě ve státě Mississippi informoval místní list Natchez Democrat.
01.04.2012 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Jerry Lee Lewis (6 článků) , Jerry Lewis (9 článků) , Jerry Brown (9 článků)

Rokenrolová legenda Jerry Lee Lewis se posedmé oženil

 
Legendární rokenrolový zpěvák a pianista Jerry Lee Lewis se ve svých 76 letech posedmé oženil. Vzal si o patnáct let mladší pečovatelku Judith Brownovou, která je exmanželkou jeho bratrance. O svatbě ve státě Mississippi informoval místní list Natchez Democrat. Další články k tématu: Jerry Lee Lewis se pošesté rozvedl RECENZE: Nový Jerry Lee Lewis. Deska, které není co vytknout Jerry Lee Lewis sklidil za dřevní rokenrol ovace ve stoje Jerry Lee Lewis se setkal s prezidentem
31.03.2012 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Jerry Lee Lewis (6 článků) , Jerry Lewis (9 článků)

V Praze vystoupí klavírista Ben Waters, hrál s Jerry Lee Lewisem i Charlie Wattsem

 
Britský klavírista Ben Waters se s kapelou zastaví 27. července od 18.00 v modřanském Freestyle Parku. Navzdory svému mládí vystupoval s legendami, jako jsou Jerry Lee Lewis a Charlie Watts (Rolling Stones). Hraje směs boogie woogie, rock n rollu a rhytm and blues.
21.07.2010 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Watts (28 článků) , Jerry Lee Lewis (6 článků) , Ben Waters (2 články) , Jerry Lewis (9 článků)

Rolling Stones, Clapton i Slash točí s Jerry Lee Lewisem country

 
Jedna z posledních žijících legend rock'n'rollu Jerry Lee Lewis získala pro svou novou desku Mean Old Man těžko uvěřitelnou sestavu hvězd. Na albu ve stylu country se vystřídají nejslavnější rockoví velikáni.
16.07.2010 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Jerry Lee Lewis (6 článků) , Jerry Lewis (9 článků)

Jerry Lee Lewis je jako film pro pamětníky. Neurazí, ale nenadchne

 
Asi dva tisíce lidí všech věkových kategorií si přišlo do pražské Tesla Arény poslechnout rock n rollovou legendu Jerryho Lee Lewise. Jeden z mužů, "kteří to všechno začali", už překročil sedmdesátku, takže si zaslouží čestnou cenu už za to, že je schopen vystupovat. Otázka je, jestli jeho vystoupení v roce 2009 má nějaký hudební smysl.
10.11.2009 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Jerry Lee Lewis (6 článků) , Jerry Lewis (9 článků)

V Praze vystoupí Jerry Lee Lewis, jeden z posledních pamětníků dřevního rock'n'rollu

 
Čtyřiasedmdesátiletá ikona rock'n'rollu Jerry Lee Lewis vystoupí 9. listopadu v pražské Tesla Aréně. Muž, který patří k hudební generaci dávno zesnulého Elvise Presleyho, či bluesmana B.B. Kinga, prakticky nikdy nepřestal koncertovat.
03.06.2009 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Elvis Presley (224 článků) , B.B. King (4 články) , Jerry Lee Lewis (6 článků) , Jerry Lewis (9 článků) , Jerry King (1 článek)
« Předchozí 1 Další »