Články k osobnosti

Jeremy Irons

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jeremy Irons »
 

Muž se železnou maskou po 24 letech: DiCaprio a Depardieu přibrali v pase, Irons neztratil šarm

 
Kdo by neznal příběh o králi Ludvíku XIV., jeho dvojčeti uvězněném v železné masce a charismatických třech mušketýrech. Ve filmu režiséra Randalla Wallace z roku 1998 se to hemží slavnými jmény. Postavy panovníka se zhostil úžasný Leonardo DiCaprio (47), kterému ve snímku sekundují například Gérard Depardieu (73), John Malkovich (68) či Jeremy Irons (73). Pojďme se podívat, jak se na nich podepsal zub času.
13.02.2022 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Jeremy Irons (9 článků) , John Malkovich (125 článků) , Randall Wallace (1 článek) , Gérard Depardieu (195 článků) , Jeremy Wallace (1 článek) , Jeremy Wallace (1 článek) , Jeremy Wallace (1 článek) , Jeremy Jeremy (74 článků)

Zjistili jsme pro vás vše o připravovaném politickém thrilleru od Netflixu

 
Mnichov: Na prahu války je nový britský titul, který se objevil v lednovém kalendáři očekávaných novinek. Film, který je natočený podle bestselleru Roberta Harrise poctili svou účastí držitel Oscara Jeremy Irons a George MacKay.
15.12.2021 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Jeremy Irons (9 článků) , Robert Harris (2 články) , George Harris (3 články) , George George (876 článků) , George Harris (1 článek) , Jeremy Harris (2 články) , Oscar Oscar (379 článků) , Jeremy Jeremy (74 článků)

Staříci si chtěli v Praze koupit kafe, ale nemohli zaplatit. Z jednoho se vyklubal oscarový herec

 
Britský herec Jeremy Irons (73) je v Praze. Zjistilo se to však velmi nečekanou náhodou. Dva postarší pánové si přišli v sobotu do pražského podniku Písecká brána dát dvě cappuccina. Jenže zrovna nefungoval platební terminál, proto nemohli zaplatit, a tak si šli bez kávy sednout k jednomu ze stolečků. V tom se však objevil cizí muž, který staříkům donesl kávu se slovy „gift”. Později se ukázalo, že jedním ze staříků byl právě oscarový Jeremy Irons.
18.10.2021 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Jeremy Irons (9 článků) , Jeremy Jeremy (74 článků)

Oscarová hvězda v Praze! Muž koupil kafe páru cizinců, ze staříka se vyklubal Jeremy Irons

 
Dobrý skutek s nečekaným rozuzlením. V sobotu odpoledne si dva manželé zašli do oblíbeného pražského podniku Písecká brána na kávu. Všimli si postaršího britského páru, který si chtěl dát cappuccino, bohužel v podniku zrovna nefungoval platební terminál, a tak si senioři bez kávy sedli k venkovnímu stolečku. Muži se jich zželelo, koupil dvě kávy a se slovy „gift“ jim je položil na stůl. Jaké pak bylo jeho překvapení, když později zjistil, že starší pán je oscarový britský herec Jeremy Irons.
18.10.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Jeremy Irons (9 článků) , Jeremy Jeremy (74 článků)

Jeremy Irons si v dramatu Mnichov zahraje Chamberlaina

 
Jeremy Irons bude protagonistou dramatu Mnichov od Netflixu. Vzniká podle stejnojmenného románu Roberta Harrise z roku 2017.
03.11.2020 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Jeremy Irons (9 článků) , Robert Harris (2 články) , Jeremy Harris (2 články) , Jeremy Jeremy (74 článků)

Assassin’s Creed a Splinter Cell ještě nejsou v kinech a producenti již mluví o pokračování

 
Producent filmů Assassin’s Creed a Splinter Cell již teď mluví o pokračování. Snímky podle stejnojnenných videoher mají dorazit do kin letos v prosinci, respektive v roce 2017. "Oba filmy jsou adaptacemi úspěšných videoher společnosti Ubisoft a jsou vhodnými kandidáty na další pokračování," řekla Daphne Yangová z tchajwanské společnosti, která film spolufinancuje. Režisérem snímku Assassin’s Creed je Justin Kurzel (Macbeth) a hlavní roli ztvární Michael Fassbender. Ve vedlejších rolích se objeví Marion Cotillard nebo Jeremy Irons. Splinter Cell s Tomem Hardym točí Doug Liman (Na hraně zítřka), datum premiéry zatím nebylo přesně určeno.
24.03.2016 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Jeremy Irons (9 článků) , Michael Fassbender (52 článků) , Doug Liman (31 článků) , Marion Cotillard (58 článků) , Justin Kurzel (1 článek) , Michael Michael (1894 článků)

Berlinale rozdá Zlatého a Stříbrné medvědy

 
Herec světového formátu, Angličan Jeremy Irons, přijel do Berlína v čele týmu německo-švýcarsko-portugalského filmu Noční vlak do Lisabonu, který dánský režisér Bille August natočil podle stejnojmenné knihy švýcarského spisovatele Pascala Merciera.
15.02.2013 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Jeremy Irons (9 článků)

Jeremy Irons (62): Svět je u dna

 
Herec Jeremy Irons, který je hvězdou nového historického dramatu Borgia, říká, že je příliš mnoho lidí, kteří příliš málo dělají, a proto vznikají zákony, které je mají ospravedlnit. Netají se ani svými kritikami na filmový průmysl.
10.08.2011 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Jeremy Irons (9 článků)

Britský herec Jeremy Irons by chtěl režírovat historický film

 
Hostem 17. ročníku Art Film Festu ve slovenských Trenčianských Teplicích byl britský herec Jeremy Irons. Na tiskové konferenci oznámil, že by chtěl příští rok natočit historický film zaznamenávající jedno období britských dějin.
23.06.2009 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Jeremy Irons (9 článků)
« Předchozí 1 Další »