Články k osobnosti

Jeremy Irons

  herec

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jeremy Irons »
 

Assassin’s Creed a Splinter Cell ještě nejsou v kinech a producenti již mluví o pokračování

 
Producent filmů Assassin’s Creed a Splinter Cell již teď mluví o pokračování. Snímky podle stejnojnenných videoher mají dorazit do kin letos v prosinci, respektive v roce 2017. "Oba filmy jsou adaptacemi úspěšných videoher společnosti Ubisoft a jsou vhodnými kandidáty na další pokračování," řekla Daphne Yangová z tchajwanské společnosti, která film spolufinancuje. Režisérem snímku Assassin’s Creed je Justin Kurzel (Macbeth) a hlavní roli ztvární Michael Fassbender. Ve vedlejších rolích se objeví Marion Cotillard nebo Jeremy Irons. Splinter Cell s Tomem Hardym točí Doug Liman (Na hraně zítřka), datum premiéry zatím nebylo přesně určeno.
24.03.2016 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Jeremy Irons (4 články) , Michael Fassbender (52 článků) , Doug Liman (30 článků) , Marion Cotillard (57 článků) , Justin Kurzel (1 článek) , Michael Michael (1508 článků)

Berlinale rozdá Zlatého a Stříbrné medvědy

 
Herec světového formátu, Angličan Jeremy Irons, přijel do Berlína v čele týmu německo-švýcarsko-portugalského filmu Noční vlak do Lisabonu, který dánský režisér Bille August natočil podle stejnojmenné knihy švýcarského spisovatele Pascala Merciera.
15.02.2013 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Jeremy Irons (4 články)

Jeremy Irons (62): Svět je u dna

 
Herec Jeremy Irons, který je hvězdou nového historického dramatu Borgia, říká, že je příliš mnoho lidí, kteří příliš málo dělají, a proto vznikají zákony, které je mají ospravedlnit. Netají se ani svými kritikami na filmový průmysl.
10.08.2011 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Jeremy Irons (4 články)

Britský herec Jeremy Irons by chtěl režírovat historický film

 
Hostem 17. ročníku Art Film Festu ve slovenských Trenčianských Teplicích byl britský herec Jeremy Irons. Na tiskové konferenci oznámil, že by chtěl příští rok natočit historický film zaznamenávající jedno období britských dějin.
23.06.2009 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Jeremy Irons (4 články)
« Předchozí 1 Další »