Články k osobnosti

Jeremy Johnson

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jeremy Johnson »
 

„Bylo to Putinovo rozhodnutí.“ Britský ministr obvinil z otravy špiona přímo šéfa Kremlu

 
Otravu bývalého ruského agenta Sergeje Skripala s největší pravděpodobností nařídil osobně ruský prezident Vladimir Putin. Tvrdí to britský ministr zahraničí Boris Johnson, informovala v pátek agentura Reuters. Kreml prohlášení vzápětí označil za neodpustitelné porušení diplomatické slušnosti. Šéf britských labouristů Jeremy Corbyn varoval, aby Británie nesoudila, aniž by měla všechny důkazy o vině Ruska. Skripal a jeho dcera bojují v nemocnici o život.
16.03.2018 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3157 článků) , Jeremy Johnson (3 články)

Nigel Farage se vrací. A kdo ho nemá rád, ať raději ani nečte

 
Nigel Farage. Nejúspěšnější politik naší doby? Podle britského novináře Harryho Mounta jím skutečně – až do své nedávné rezignace – byl. „David Cameron a Boris Johnson byli defenestrováni; Jeremy Corbyn je bude zanedlouho následovat. Jen Farage si pohodlně zvolil svůj vlastní odchod,“ píše Mount. Čemu za to vděčí? Prý si navzdory mnohým jiným politikům dokáže užívat, píše Spectator.
07.07.2016 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Nigel Farage (98 článků) , Harry Johnson (1 článek) , Jeremy Johnson (3 články)

Jedenáct rezignací a další desítky teprve přijdou. Labour Party v troskách

 
V Británii se po referendu začaly dít vskutku zajímavé věci. Nejhůře to zatím vypadá s Labour Party, z jejíhož čela prozatím odstoupilo 11 stínových ministrů, jeden byl vyhozen a dalších 20 rezignací se ještě očekává. Jediný, kdo se zjevně k rezignaci nechystá, je lídr strany Jeremy Corbyn. Překvapil i od zveřejnění pátečních výsledků referenda skrývající se Boris Johnson, který v článku pro Telegraph napsal, že je třeba napříč Británií začít „stavět mosty“.
27.06.2016 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Jeremy Johnson (3 články)
« Předchozí 1 Další »