Články k osobnosti

Jenovéfa Boková

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jenovéfa Boková »
 

První fotka dcery Jenovéfy Bokové. Malou Elinku skrývala rok a den

 
Herečka Jenovéfa Boková dělala se svou dcerou tajnosti. Teprve na Českých lvech moderátor večera Marek Eben prozradil, že její jméno je Ella. Nyní se Jenovéfa na Instagramu pochlubila prvními snímky s malou holčičkou.
14.03.2024 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Marek Eben (525 článků) , Jenovéfa Boková (72 článků)

Cina a Boková dováděli jako děti, sklenky vína i Polívkovy něžné doteky: Hvězdy se rozjely v Lucerně

 
Po slavnostní premiéře filmu Sladký život se hvězdy snímku i jejich známí pěkně odvázali. Zatímco Jan Cina dováděl s Jenovéfou Bokovou, která měla pořád záchvaty smíchu, Vladimír Polívka nešetřil něžnými doteky. Na party v Lucerně byl i herec Bohumil Klepl, který se bavil po boku hned několika dam, jak zaznamenala redakce eXtra.cz. O víno a šampaňské nebyla nouze.
13.03.2024 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Bohumil Klepl (49 článků) , Jan Cina (215 článků) , Vladimír Polívka (218 článků) , Vladimír Polívka (209 článků) , Jenovéfa Boková (72 článků)

Reakce na film Mimořádná událost: Jedni chválí humor a nadsázku, druzí kritizují nudu

 
I při jízdě vlakem může nastat opravdu kuriózní situace. To si ostatně ve snímku Mimořádná událost na vlastní kůži vyzkouší postavy, které ztvárnili herci Jana Plodková, Jenovéfa Boková, Igor Chmela či Jaroslav Plesl. Česká televize tuto komedii odvysílala na České televizi v úterý 6. února a lidé na sociálních sítích ihned sdíleli své reakce.
07.02.2024 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (409 článků) , Igor Chmela (102 článků) , Jana Plodková (243 článků) , Jenovéfa Boková (72 článků) , Jana Boková (15 článků)

Miminka roku 2023: Agáta přivítala Rozárku, první potomek Myslivcové či šestý přírůstek do rodiny Saláků

 
V roce 2023 přivítala na světě řada známých osobností své potomky, kteří jim do života dali správnou dávku radosti a štěstí. Novopečenými maminkami se staly letos influencerka Dominika Myslivcová, herečky Denisa Pfauserová, Natália Germáni či Jenovéfa Boková. Trojnásobnou maminkou se pak stala Agáta Hanychová, která o narození dcerky Rozárky informovala své fanynky na sociálních sítích. A nebyla jediná. Podívejte se, komu všemu zaplavily sociální sítě snímky roztomilých novorozenců.
23.12.2023 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3942 článků) , Dominika Myslivcová (436 článků) , Jenovéfa Boková (72 článků) , Denisa Pfauserová (85 článků)

Lenka Krobotová se vdala: Vzala si syna slavné herečky, na kouzelné svatbě bylo plno známých tváří

 
Herečka Lenka Krobotová (46) se vdala. Své "ano" řekla fotografovi Vladovi Bohdanovi (51), který je synem známé malířky a herečky Blanky Bohdanové. Svatba proběhla v Kamenici nad Lipou a na veselce nechyběly známé tváře, jako například herečka Elizaveta Maximová nebo Jenovéfa Boková. Svatebními fotkami se Krobotová pochlubila na sociálních sítích.
23.07.2023 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Krobotová (64 článků) , Blanka Bohdanová (46 článků) , Jenovéfa Boková (72 článků) , Elizaveta Maximová (20 článků)

Jenovéfa Boková přiznala nesnesitelné bolesti kvůli mateřství: Trpěla jsem a volala mamince o pomoc, postěžovala si

 
Herečka Jenovéfa Boková se nedávno stala maminkou a stejně jako jiné prvorodičky se i ona potýká s různými nepříjemnostmi, které ji zaskočily. Na svém Instagramu si posteskla, jaké trable jí způsobilo kojení.
23.07.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jenovéfa Boková (72 článků)

Jenovéfa Boková ukázala miminko: Prozradila pohlaví dítěte a promluvila o porodu

 
Herečka Jenovéfa Boková (30) prožívá i se svým partnerem Adamem opravdu krásné období. Na konci března se jim v Porodnici Bulovka narodila vytoužená holčička, jejíž jméno si nechává pro sebe. Na svém Instagramu se však jindy tajuplná Jenovéfa blíže rozpovídala o porodu. 
06.04.2023 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Jenovéfa Boková (72 článků)

Jenovéfa Boková porodila: Pohlaví i jméno miminka si tajuplně nechává pro sebe

 
Sympatická herečka Jenovéfa Boková (30) se stala maminkou. Na svět přivedla své první dítě, jehož pohlaví však neupřesnila, a momentálně odpočívá. Informace jako první zveřejnil Expres.
24.03.2023 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Jenovéfa Boková (72 článků)

Herečka Jenovéfa Boková porodila, z Witowské je nevlastní babička

 
Jenovéfa Boková a její partner Adam Kolář v pátek odpoledne potvrdili, že herečka a hudebnice už porodila a šťastní rodiče přivítali na svět svého prvního potomka. Moderátorka Světlana Witowská, která chodí s bývalým velvyslancem Petrem Kolářem, se tak stala babičkou, i když zatím jen nevlastní.
24.03.2023 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (738 článků) , Světlana Witowská (447 článků) , Jenovéfa Boková (72 článků)

Tajnůstkářka Jenovéfa Boková je těhotná: Herečka to udržela pod pokličkou několik měsíců

 
Sympatická herečka Jenovéfa Boková (30) je těhotná. S radostnou novinkou se pochlubila na Instagramu, kde sdílela video ve flitrovaných šatech, na němž bylo vidět její těhotenské bříško.
16.02.2023 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Jenovéfa Boková (72 článků)

Boková tajila těhotenství několik měsíců. Dítě tu bude každou chvilku, říká

 
Herečka Jenovéfa Boková (30) se sledujícím na sociálních sítích pochlubila radostnou zprávou. Už brzy se stane maminkou. Těhotenství se jí podařilo utajit. I když chtěla novinku oznámit už na Silvestra, udělala tak až po několika měsících.
16.02.2023 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Jenovéfa Boková (72 článků)

Hvězda filmu Ženy v běhu: Zamilovaná Jenovéfa Boková tajila znaménko

 
Sympatická a čerstvě zamilovaná Jenovéfa Boková (30) se před časem pochlubila na Instagramu, že má tajemství. Co půvabná hvězda geniální komedie Ženy v běhu od režiséra Martina Horského dosud skrývala?
30.10.2022 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Jenovéfa Boková (72 článků) , Martin Horský (6 článků)

Jenovéfa Boková ukázala partnera Adama: To je on, mého srdce šampión, hlásí

 
Herečka Jenovéfa Boková (30) se odhodlala a konečně na svém Instagramu ukázala svého partnera Adama. Na to, že herečka nikdy moc sdílná nebyla a své vztahy si většinou nechávala pro sebe, tak udělala krok, za který ji fanoušci určitě hodně pochválí. 
19.10.2022 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Jenovéfa Boková (72 článků)

Zamilované hrdličky z premiéry filmu Slovo: Boková po boku tajemného fešáka a Polívka vedle krásné blondýnky

 
Pokud jde o soukromí, jsou Jenovéfa Boková, Vladimír Polívka či Miroslav Hanuš skoupí na slovo. Na premiéře filmu Slovo ale trochu ze svého soukromého života odhalili. Nejen je, ale i Martina Fingera totiž do Lucerny doprovázely jejich protějšky. Redakce eXtra.cz byla na místě. Jak jim to spolu slušelo, kdo přišel se svým letitým životním partnerem a kdo potvrdil nový vztah? 
15.09.2022 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Hanuš (85 článků) , Martin Finger (40 článků) , Miroslav Hanuš (85 článků) , Vladimír Polívka (218 článků) , Vladimír Polívka (209 článků) , Jenovéfa Boková (72 článků)

Smaragdová ozdoba Varů Boková: Festivalové mejdany pojede rozdýchat na chalupu

 
Jedna z nejprestižnějších a nejnavštěvovanějších akcí roku odstartovala s velkou pompou a Karlovy Vary opět rozzářily slavné hvězdy české kinematografie, které si samozřejmě nemohly nechat ujít slavnostní zahájení Mezinárodního filmového festivalu. Jednou z nich byla i herečka Jenovéfa Boková, které to na červeném koberci obzvlášť seklo. 
03.07.2022 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Jenovéfa Boková (72 článků)

Půvabná Jenovéfa Boková: Rozchod s Robinsonem?! Na premiéře seznámila nového muže s tátou Bokem

 
Už to, že Jenovéfu Bokovou (29) na premiéru místo Robinsona Martina Složila (31) doprovodil otec John Bok (76), bylo přinejmenším podivné. Dcera s otcem ale sama dlouho nezůstala, před odchodem do sálu se k nim připojil sympaťák v obleku a Jenovéfa ho nadšeně svému tátovi představila.
03.02.2022 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Jenovéfa Boková (72 článků) , Martin Složil (5 článků) , John Robinson (1 článek) , John Robinson (1 článek) , John Robinson (1 článek) , John Martino (9 článků) , John Robinson (1 článek) , John Robinson (1 článek) , John Robinson (1 článek) , John Robinson (1 článek) , John Robinson (1 článek)

Jenovéfa Boková má novou lásku: S vítězem Robinsona Martinem Složilem jí to nevyšlo

 
Ještě minulý rok zářila Jenovéfa Boková (29) po boku vítěze Robinsonova ostrova Martina Složila, nyní se ale zdá, že je lásky konec. Půvabná herečka byla po premiéře filmu Mimořádná událost spatřena v objetí nového muže, který ji galantně doprovodil domů. Bylo zřejmé, že nejde pouze o kamaráda, jak informoval deník Expres.
03.02.2022 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Jenovéfa Boková (72 článků) , Martin Složil (5 článků)

Premiéra Mimořádné události: Boková ukázala krajku, Švehlík a Chmela vtipkovali

 
Filmová komedie režiséra Jiřího Havelky Mimořádná událost zamířila na stříbrná plátna. Při té příležitosti se v kině Lucerna uskutečnila i slavnostní premiéra filmu, kam dorazily hvězdy snímku v čele s Jenovéfou Bokovou, Janou Plodkovou, Igorem Chmelou, Jaroslavem Pleslem nebo legendárním hercem Aloisem Švehlíkem. 
03.02.2022 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (409 článků) , Alois Švehlík (121 článků) , Igor Chmela (102 článků) , Jana Plodková (243 článků) , Jenovéfa Boková (72 článků) , Jana Boková (15 článků)

Jenovéfa Boková a její cesta ke slávě. Co jste o ní a jejím životě ještě nevěděli?

 
Ať už Jenovéfu znáte z komedie Ženy v běhu, minisérie Herec či jejich starších rolí, o této mladé herečce ještě zajisté uslyšíte. Nyní je na vrcholu své kariéry a má opravdu napilno. Jaké ale byly její herecké začátky a co o ní možná ještě nevíte?
26.09.2021 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Jenovéfa Boková (72 článků)

5 nejlepších hereček se na Českém lvu nesešlo, 2 zůstaly doma: Takhle to Geislerové a Bokové slušelo na loňském předávání cen

 
Na cenu za nejlepší herečku bylo na Českém lvu nominováno pět půvabných dam. Dvě z nich se ale slavnostního večera v Rudolfinu rozhodly nezúčastnit. Doma u televize zůstala Aňa Geislerová  (44) a Jenovéfa Boková  (28) . Cenu získala jejich kolegyně Magdaléna Borová  (39) .
07.03.2021 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Magdaléna Borová (6 článků) , Jenovéfa Boková (72 článků)
« Předchozí 1 2 3 4 Další »