Články k osobnosti

Jenovéfa Boková

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jenovéfa Boková »
 

Smaragdová ozdoba Varů Boková: Festivalové mejdany pojede rozdýchat na chalupu

 
Jedna z nejprestižnějších a nejnavštěvovanějších akcí roku odstartovala s velkou pompou a Karlovy Vary opět rozzářily slavné hvězdy české kinematografie, které si samozřejmě nemohly nechat ujít slavnostní zahájení Mezinárodního filmového festivalu. Jednou z nich byla i herečka Jenovéfa Boková, které to na červeném koberci obzvlášť seklo. 
03.07.2022 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Jenovéfa Boková (58 článků)

Půvabná Jenovéfa Boková: Rozchod s Robinsonem?! Na premiéře seznámila nového muže s tátou Bokem

 
Už to, že Jenovéfu Bokovou (29) na premiéru místo Robinsona Martina Složila (31) doprovodil otec John Bok (76), bylo přinejmenším podivné. Dcera s otcem ale sama dlouho nezůstala, před odchodem do sálu se k nim připojil sympaťák v obleku a Jenovéfa ho nadšeně svému tátovi představila.
03.02.2022 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Jenovéfa Boková (58 článků) , Martin Složil (5 článků) , John Robinson (1 článek) , John Robinson (1 článek) , John Robinson (1 článek) , John Martino (9 článků) , John Robinson (1 článek) , John Robinson (1 článek) , John Robinson (1 článek) , John Robinson (1 článek) , John Robinson (1 článek)

Jenovéfa Boková má novou lásku: S vítězem Robinsona Martinem Složilem jí to nevyšlo

 
Ještě minulý rok zářila Jenovéfa Boková (29) po boku vítěze Robinsonova ostrova Martina Složila, nyní se ale zdá, že je lásky konec. Půvabná herečka byla po premiéře filmu Mimořádná událost spatřena v objetí nového muže, který ji galantně doprovodil domů. Bylo zřejmé, že nejde pouze o kamaráda, jak informoval deník Expres.
03.02.2022 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Jenovéfa Boková (58 článků) , Martin Složil (5 článků)

Premiéra Mimořádné události: Boková ukázala krajku, Švehlík a Chmela vtipkovali

 
Filmová komedie režiséra Jiřího Havelky Mimořádná událost zamířila na stříbrná plátna. Při té příležitosti se v kině Lucerna uskutečnila i slavnostní premiéra filmu, kam dorazily hvězdy snímku v čele s Jenovéfou Bokovou, Janou Plodkovou, Igorem Chmelou, Jaroslavem Pleslem nebo legendárním hercem Aloisem Švehlíkem. 
03.02.2022 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (378 článků) , Alois Švehlík (119 článků) , Igor Chmela (100 článků) , Jana Plodková (228 článků) , Jenovéfa Boková (58 článků) , Jana Boková (14 článků)

Jenovéfa Boková a její cesta ke slávě. Co jste o ní a jejím životě ještě nevěděli?

 
Ať už Jenovéfu znáte z komedie Ženy v běhu, minisérie Herec či jejich starších rolí, o této mladé herečce ještě zajisté uslyšíte. Nyní je na vrcholu své kariéry a má opravdu napilno. Jaké ale byly její herecké začátky a co o ní možná ještě nevíte?
26.09.2021 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Jenovéfa Boková (58 článků)

5 nejlepších hereček se na Českém lvu nesešlo, 2 zůstaly doma: Takhle to Geislerové a Bokové slušelo na loňském předávání cen

 
Na cenu za nejlepší herečku bylo na Českém lvu nominováno pět půvabných dam. Dvě z nich se ale slavnostního večera v Rudolfinu rozhodly nezúčastnit. Doma u televize zůstala Aňa Geislerová  (44) a Jenovéfa Boková  (28) . Cenu získala jejich kolegyně Magdaléna Borová  (39) .
07.03.2021 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Magdaléna Borová (6 článků) , Jenovéfa Boková (58 článků)

Nejlepší ženské herecké výkony: 5 hereček, které zabojují o Českého lva

 
Již v sobotu 6. března se dozvíme, která herečka získá prestižní ocenění Českého lva za nejlepší herečku v hlavní roli. O cenu zabojuje pět hereček, a to Jana Plodková, Anna Geislerová, Jenovéfa Boková, Magdaléna Borová a Tereza Těžká.
03.03.2021 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Anna Geislerová (113 článků) , Magdaléna Borová (6 článků) , Jana Plodková (228 článků) , Jenovéfa Boková (58 článků) , Tereza Těžká (20 článků) , Jana Boková (14 článků)

Film Jako letní sníh: V roli Jana Amose Komenského se představí otec a syn Švehlíkovi

 
Osud českého myslitele, pedagoga a duchovního Jana Amose Komenského představí snímek Jako letní sníh. Koprodukční film České televize a společnosti Vistafilm, který vznikal v Brně a Zlínském kraji, vysílá v premiéře ČT2 v pondělí večer. V titulní roli se představí syn a otec David a Alois Švehlíkovi, sekundují jim Igor Bareš či Jenovéfa Boková.
04.01.2021 20:06 |

podobné články

Osobnosti: Igor Bareš (137 článků) , Alois Švehlík (119 článků) , Jenovéfa Boková (58 článků) , David Švehlík (110 článků) , Jana Boková (14 článků) , David David (1303 článků) , David David (977 článků)

Aneta Krejčíková jako Bridget Jonesová? Použila rafinovaný trik, jak být po porodu štíhlá

 
Přestože v nejnovějším kalendáři Chantal Pouillain (64) Proměny ztvárňuje Bridget Jonesovou mladá herečka Jenovéfa Boková (28), klidně by tuto roli zvládla i Aneta Krejčíková (29). Vnadná blondýnka se totiž za snímky ve stahovacích „bombarďácích“ nestydí.
02.12.2020 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Krejčíková (301 článků) , Jenovéfa Boková (58 článků)

Jako blondýnka by byla nádherná: Jenovéfa Boková pro focení radikálně změnila image

 
Herečka Jenovéfa Boková je přírodní brunetka, ovšem s modrýma očima. Přesto nás překvapilo, že tvůrci kalendáře Proměny pro nadaci Archa Chantal zvolili právě ji, aby ztvárnila hollywoodskou star Renée Zellweger  (51) . S blond parukou je jí ve výsledku neuvěřitelně podobná.
26.11.2020 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Renée Zellweger (146 článků) , Jenovéfa Boková (58 článků)

Herečka Jenovéfa Boková dorazila na zkoušku s pěknou kocovinou

 
Značně společensky unavená přišla do divadla herečka Jenovéfa Boková (28). To, že by její bolavá hlava a nevolnost mohly být následkem bujarého večírku, kterých bývá v předvánočním období plno, je kvůli platným nouzovým opatřením vyloučeno. Nabízí se proto otázka, jestli nezapíjela neshody s přítelem, dobrodruhem Martinem Složilem. Půvabná brunetka zažila pouze dva velké vztahy, s rozchody tak nemá moc zkušeností. Pravdou ale není ani to. Kocovinu jí předepsal scénář. Držitelka Českého lva si zahrála v novém seriálu Terapie sdílením. A i když má pro postavu Marty, do které ji obsadila režisérka Johana Ožvold, pochopení, sama alkohol a natáčení v osobním životě nekombinuje.
23.11.2020 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Jenovéfa Boková (58 článků) , Martin Složil (5 článků)

Herečka Boková: Anděl na horách? Budovatelská vymejvárna. Jak Severní Korea

 
Herečka Jenovéfa Boková, dcera politického aktivisty Johna Boka, prozradila, že prožila trochu jiné dětství, než většina dětí. Prý jí dlouho trvalo, než se dostala k pohádce Pyšná princezna, kterou zná většina Čechů. Tatínek jí totiž od dětství tuto pohádku naštvaně přepínal. Co ho k tomu vedlo? Podívejte se sami.
17.11.2020 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Jenovéfa Boková (58 článků)

Chvilky: 6 zajímavostí o filmu, který si vysloužil Českého lva

 
Film Chvilky režisérky Beaty Parkanové (35) se pyšní Českým lvem. Za hlavní herecký výkon ho dostala nadějná herečka Jenovéfa Boková (28). Pěkně krušné, ale i veselé chvíle zažívá mladá Anežka se svou rodinou i sama se sebou. Jak vycházet s ostatními, když jste až moc „hodní“, proč si nenechat všechno líbit? I na to se snaží film nabídnout odpověď...
08.11.2020 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Jenovéfa Boková (58 článků)

Seriál Herec: Diváky uchvátil výkon Jana Ciny, pohoršily je erotické scény gayů

 
Poslední díl minisérie Herec měl u diváků úspěch! Ve své životní roli v seriálu České televize se blýsknul herec Jan Cina a pozadu nezůstala ani herečka Jenovéfa Boková, která je stále více obsazovanou českou herečkou. Třídílný seriál zachytil padesátá léta v Československu a zrůdný komunismus, před kterým si nemůže být jistý vůbec nikdo. I když se podobné téma na obrazovkách objevuje často, diváci ho milují. Nečekejte ale souboj dobra a zla...
26.10.2020 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Cina (201 článků) , Jenovéfa Boková (58 článků) , Jana Boková (14 článků)

Poslední díl minisérie Herec rozdělil diváky: Neskutečný Cina, slátanina a noční můry!

 
Třídílný seriál Herec vyvol u diváků nejenom velké emoce, ale po každém díluse i o něm hodně diskutovalo. Herecké výkony Jana Ciny (32) a Jenovéfy Bokové (28) byly strhující, přesto poslední díl mnohé zklamal.
26.10.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jenovéfa Boková (58 článků) , Jan Cina (201 článků) , Jana Boková (14 článků)

Nad touhle rolí se Jenovéfa Boková nerozmýšlela: A to i přesto, že musela zahrát znásilnění

 
Nad touto pracovní nabídkou se příliš nerozmýšlela. Jenovéfu Bokovou už před dvěma lety oslovili, aby si zahrála v třídílné minisérii České televize s názvem Herec. „Absolutně jsem neváhala. Role mi byla nabídnuta už dva roky před natáčením,“ svěřila se mladá herečka k natáčení příběhu o mladém herci, který řeší, zda se postavit totalitnímu režimu, přizpůsobit, nebo se na něm dokonce aktivně podílet.
24.10.2020 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Jenovéfa Boková (58 článků)

Kauza „hladový umělec“: Herečka Boková odpovídá Miloši Zemanovi

 
Čestmír Strakatý v Prostoru X přivítal herečku Jenovéfu Bokovou. Ta obsadila hlavní roli ve filmu, který zachycuje období padesátých let minulého století. Co se týče politiky, tak se o ni zajímá i kvůli tomu, že její otec podepsal Chartu 77. „Je to každého občanská povinnost se o to zajímat, protože když to necháme tak, jak to je, tak to bude čím dál horší,“ myslí si. Je jí smutno ze slov prezidenta Zemana.
15.10.2020 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Jenovéfa Boková (58 článků)

Jenovéfa Boková (28) podporuje sbírku pro matky samoživitelky: Herečka zve dárce do divadla

 
Výchova dětí je často velmi náročná věc pro dva rodiče, natož pro jednoho. Těžkou finanční situaci maminek a tatínků samoživitelů si dobře uvědomuje Klub svobodných matek, který ve spolupráci s dárcovskou platformou Donio zahájil sbírku pro tyto rodiny. Akci podpořila herečka Jenovéfa Boková, která jednomu z dárců dá speciální odměnu.
12.09.2020 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Jenovéfa Boková (58 článků)

„Hlavně se z toho nepos*at!“ U Mánesova mostu promítnou poselství Bokové, Klusáka i Satoranského

 
Režisér Vít Klusák, herečka Jenovéfa Boková, cestovatel Ladislav Zibura a další osobnosti promítnou na zeď v Praze povzbuzující vzkazy. Světelné poselství může ostatním předat také každý, kdo svůj vzkaz napíše na facebookové stránky Signal Festivalu, odkud budou organizátoři postupně vybírat další texty. Kolektivní poselství upozorňující na sílu lidské komunikace v jakékoliv době se bude na malostranské náplavce mezi Mánesovým mostem a Hergetovou Cihelnou objevovat 28. a 29. dubna od 20:30 do půlnoci.
28.04.2020 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Vít Klusák (125 článků) , Jenovéfa Boková (58 článků)

Sexy Barbora Mottlová dává rady ohledně ženského orgasmu. Život je hra se vrací na Mall.tv

 
Herečka Barbora Mottlová bývá často obsazována do rolí svůdnic a není divu. Třiatřicetiletá kráska se pyšní dokonalými křivkami, blonďatou hřívou a andělsky modrýma očima. Jenže ve své poslední roli neskenuje herecké kolegy uhrančivým pohledem, ale zboží na pokladním pásu, psal ji totiž sám život. Krátce před nedobrovolnou pauzou ve své filmografii si nicméně jednu takovou femme fatale stihla zahrát. Stala se odbornicí na ženské orgasmy. A její nekompromisní kritice neunikla ani držitelka Českého lva Jenovéfa Boková.
28.04.2020 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Mottlová (287 článků) , Jenovéfa Boková (58 článků)
« Předchozí 1 2 3 Další »