Články k osobnosti

Jennifer Fox

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jennifer Fox »
 

Takhle dnes vypadá kráska z Návratu do budoucnosti, jež musela být v dalších dílech nahrazena jinou herečkou

 
Pokud jste jedni z fanoušků série Zpátky do budoucnosti, určitě si pamatujete představitelku Jennifer Parker, kterou Michael J. Fox potkal v první díle. Tu hrála herečka Claudia Wells (53).
16.06.2020 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Claudia Wells (1 článek) , Michael Fox (25 článků) , Jennifer Fox (3 články) , Michael Fox (25 článků) , Jennifer Fox (1 článek) , Michael Michael (1797 článků) , Michael Parker (1 článek) , Michael Fox (9 článků) , Michael Parker (1 článek) , Michael Parker (1 článek)

U všech Skotů! Dnešek je den, do kterého cestoval Marty ve filmu Návrat do budoucnosti

 
Na dnešek připadá slavný den, do kterého cestovali hlavní hrdinové pokračování trilogie Návrat do budoucnosti – Marty, jeho přítelkyně Jennifer a doktor Emmett Brown. Film o cestování v čase natočil režisér Robert Zemeckis podle scénáře Boba Galea v roce 1985 a hlavní role svěřil Michaelu J. Foxovi a Christopheru Lloydovi, který ztvárnil svérázného vědce, autora slavné filmové hlášky "u všech Skotů". Zemeckis po úspěchu prvního dílu natočil dvě pokračování, přičemž v Návratu do budoucnosti II cestují hlavní hrdinové právě do 21. října roku 2015. Podívejte se, jak si budoucnost, ve které dnes žijeme, představovali filmaři v roce 1989, kdy druhý díl vznikl.
21.10.2015 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Christopher Lloyd (5 článků) , Robert Zemeckis (12 článků) , Jennifer Fox (3 články)

Sejmi svého šéfa, radí režisér Kanclu. Odnese to Anistonová a Farrell

 
Černých komedií není nikdy dost. A navíc má jít o vraždění šéfů v kancelářích. Colin Farrell, Jamie Fox a Jennifer Anistonová se (doufejme) neztrapní v nadějném filmu Setha Gordona Horrible Bosses (Příšerní šéfové), který zatím nemá oficiální český název.
17.05.2010 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (842 článků) , Colin Farrell (116 článků) , Colin Farrell (115 článků) , Seth Gordon (6 článků) , Jennifer Fox (3 články)
« Předchozí 1 Další »