Články k osobnosti

Jennifer Lee

 

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jennifer Lee »
 

Jméno jako značka aneb jak si slavní vybírají komerčně úspěšná jména

 
Říkají vám něco jména Neta-Lee Hershlag, Jennifer Anastassakis, Alecia Beth Moore? Jde o jména slavných lidí, která jste pravděpodobně nikdy neslyšeli. Pojďme se podívat, co na to matriční záznamy.
26.02.2021 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lee (15 článků) , Jennifer Lee (15 článků) , Lee Moore (3 články) , Jennifer Lee (7 článků) , Jennifer Lee (3 články) , Jennifer Lee (2 články) , Jennifer Lee (1 článek)

Marlon Brando spal s mým mužem, potvrdila vdova po komikovi Pryorovi

 
Hudební producent Quincy Jones (84) se nedávno rozpovídal o sexuálním apetitu herce Marlona Branda. Bylo mu prý jedno, s kým spal a měl i mužské milence. Jedním z nich byl i Richard Pryor. Vdova po komikovi, který se netajil bisexualitou, Jennifer Lee Pryorová to potvrdila.
10.02.2018 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Marlon Brando (38 článků) , Richard Pryor (1 článek) , Quincy Jones (24 článků) , Jennifer Lee (15 článků) , Jennifer Lee (15 článků) , Jennifer Lee (7 článků) , Jennifer Lee (3 články) , Jennifer Lee (2 články)

Svalnatá fitness modelka už nevěděla, jak fotografy na miamské pláži zaujmout. Hodila proto nohy do praku

 
O některých paparazzi fotkách celebrit z pláže by se dalo polemizovat, jestli vznikly bez vědomí fotografovaných, jestli celebrity fotografy tiše trpěly, nebo jestli na sebe náhodou lovce senzací dobrovolně neposlaly. Když se na světlo světa dostaly poslední snímky Jennifer Nicole Lee dovádějící na pláži, bylo na první pohled jasné, že tady se jedná o třetí možnost a fotograf a jeho domnělá oběť se jasně domluvili.
13.03.2016 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Nicole Lee (5 článků) , Jennifer Lee (15 článků) , Jennifer Lee (15 článků) , Jennifer Lee (7 článků) , Jennifer Lee (3 články)
« Předchozí 1 Další »