Články k osobnosti

Jean Harlow

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jean Harlow »
 

Alkohol, léky, psychické problémy i autonehoda: To jsou tragické konce třech sexbomb, které se nedožily čtyřicítky

 
Tyto tři dámy mají společného více, než se na první pohled zdá. Rozhodně je nespojují jen plavé vlasy, sex-appeal a úspěch u filmových fanoušků. Jean Harlow, Marilyn Monroe i Jayne Mansfield byly ve zlaté éře Hollywoodu tím největším zhmotněním slova sex. Společné pro všechny tři dámy byl však také velmi neutěšený soukromý život a předčasný tragický skon, který z nich udělal legendy, jež fascinují až do dnešních dnů.
06.04.2014 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Marilyn Monroe (411 článků) , Jayne Mansfield (9 článků) , Jean Harlow (3 články)

Líbila by se vám dnes? Takhle vypadala nahá první sexbomba Hollywoodu, která se v šestadvaceti otrávila

 
Dobrých dvacet let před nesmrtelnou Marilyn Monroe byla ztělesněním slova sex na filmovém plátně nejen v Hollywoodu platinová blondýnka Jean Harlow. Muže vábila lascivními gesty, neutuchajícím temperamentem a filmoví producenti jí v první polovině let třicátých pokorně zobali z ruky.
28.05.2013 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Marilyn Monroe (411 článků) , Jean Harlow (3 články)

Tyto herečky byly ve 30. letech nejslavnějšími sexsymboly světa. Líbily by se vám i dnes?

 
Tyto herečky ve třicátých letech minulého století zbožňoval celý svět. Dostávaly největší filmové role a získávaly Oscary. Měly by však tyto krásky šanci stát se slavnými i dnes? Kromě dvou nejslavnějších sexsymbolů Marlene Dietrich původem z Něměcka a Grety Garbo ze Švédska se na scéně objevovaly i dnes již méně známé herečky jako Vivien Leigh, Anna May Wong, Jean Harlow a Bette Davis.
28.04.2012 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Vivien Leigh (4 články) , Marlene Dietrich (34 článků) , Jean Harlow (3 články) , Bette Davis (3 články) , Greta Garbo (10 článků) , Anna May Wong (1 článek)
« Předchozí 1 Další »