Články k osobnosti

Jean Harlow

  herečka

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jean Harlow »
 

Catherine Zeta-Jones a Michael Douglas bodovali v kostýmech ikon zlaté éry Hollywoodu: Herečka oslnila hlubokým výstřihem

 
Catherine Zeta-Jones  (50) a Michael Douglas  (75) se účastnili charitativního gala večera v převlecích za ikony starého Hollywoodu. Herečka oslnila hlubokým dekoltem jako Jean Harlow ve filmu Večeře o osmé. Douglas zabodoval kostýmem Lawrence z Arábie, kterého ve stejnojmenném snímku ztvárnil Peter O'Toole.
02.11.2019 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Michael Douglas (469 článků) , Peter O'Toole (7 článků) , Jean Harlow (4 články) , Peter O'Tool (1 článek) , Michael Douglas (21 článků) , Michael Douglas (17 článků) , Lawrence Jones (4 články) , Lawrence Douglas (1 článek) , Lawrence Jones (4 články) , Lawrence Jones (4 články) , Douglas Douglas (27 článků) , Douglas Douglas (35 článků) , Douglas Douglas (27 článků)

Alkohol, léky, psychické problémy i autonehoda: To jsou tragické konce třech sexbomb, které se nedožily čtyřicítky

 
Tyto tři dámy mají společného více, než se na první pohled zdá. Rozhodně je nespojují jen plavé vlasy, sex-appeal a úspěch u filmových fanoušků. Jean Harlow, Marilyn Monroe i Jayne Mansfield byly ve zlaté éře Hollywoodu tím největším zhmotněním slova sex. Společné pro všechny tři dámy byl však také velmi neutěšený soukromý život a předčasný tragický skon, který z nich udělal legendy, jež fascinují až do dnešních dnů.
06.04.2014 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Marilyn Monroe (437 článků) , Jayne Mansfield (9 článků) , Jean Harlow (4 články)

Líbila by se vám dnes? Takhle vypadala nahá první sexbomba Hollywoodu, která se v šestadvaceti otrávila

 
Dobrých dvacet let před nesmrtelnou Marilyn Monroe byla ztělesněním slova sex na filmovém plátně nejen v Hollywoodu platinová blondýnka Jean Harlow. Muže vábila lascivními gesty, neutuchajícím temperamentem a filmoví producenti jí v první polovině let třicátých pokorně zobali z ruky.
28.05.2013 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Marilyn Monroe (437 článků) , Jean Harlow (4 články)

Tyto herečky byly ve 30. letech nejslavnějšími sexsymboly světa. Líbily by se vám i dnes?

 
Tyto herečky ve třicátých letech minulého století zbožňoval celý svět. Dostávaly největší filmové role a získávaly Oscary. Měly by však tyto krásky šanci stát se slavnými i dnes? Kromě dvou nejslavnějších sexsymbolů Marlene Dietrich původem z Něměcka a Grety Garbo ze Švédska se na scéně objevovaly i dnes již méně známé herečky jako Vivien Leigh, Anna May Wong, Jean Harlow a Bette Davis.
28.04.2012 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Vivien Leigh (4 články) , Marlene Dietrich (36 článků) , Jean Harlow (4 články) , Bette Davis (3 články) , Greta Garbo (11 článků) , Anna May Wong (1 článek)
« Předchozí 1 Další »