Články k osobnosti

Jason Orange

  herec, zpěvák, textař, tanečník

  « Zpět na výpis všech článků | Více informací o Jason Orange »
 

Robbie Williams: Určitě se zase připojím k Take That

 
Po společném vystoupení během finálového večera britské soutěže X Factor se zpěvák Robbie Williams odhodlal oznámit, že se příští rok na koncertech skupiny Take That připojí ke Garymu Barlowovi, Howardu Donaldovi a Marku Owenovi. Navíc naznačil, že se pokusí přilákat do skupiny Jasona Orangeho, který comeback ale zatím odmítá.
10.12.2018 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Robbie Williams (537 článků) , Mark Owen (21 článků) , Gary Barlow (44 článků) , Jason Orange (4 články) , Howard Donald (5 článků) , Mark Williams (15 článků)

Take That oslaví pětadvacetiny největším turné své historie

 
Zpěvák Gary Barlow oznámil, že jeho skupina Take That vyjede na největší turné své historie. Britská formace tím oslaví čtvrtstoletí své existence a slibuje, že se do projektu zapojí také zběhlík Robbie Williams. Nicméně jiný bývalý člen skupiny Jason Orange spolupráci na narozeninových koncertech vyloučil.
03.02.2016 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Robbie Williams (537 článků) , Gary Barlow (44 článků) , Jason Orange (4 články) , Gary Williams (5 článků)

Člen bývalé populární chlapecké kapely do toho praštil: Jak se vám líbí jeho vyvolená?

 
Byl součástí jedné z nejznámějších kapel všech dob, a i když už o nich až na jednu výjimku není příliš slyšet, přesto spolu v zúženém počtu i nadále vystupují. Dnes šestačtyřicetiletý Howard Donald z formace Take That se za přítomnosti svých kolegů z kapely Garyho Barlowa, Marka Owena i bývalého člena Jasona Orange začátkem roku oženil s partnerkou Katie Halil. Pouze Robbie Williams chyběl.
06.01.2015 15:06 |

podobné články

Osobnosti: Robbie Williams (537 článků) , Mark Owen (21 článků) , Gary Barlow (44 článků) , Jason Orange (4 články) , Howard Donald (5 článků) , Mark Williams (15 článků)

Lady GaGa a sex: Chci pětku se všemi kluky z Take That!

 
Lady GaGa má chuť na sex. A milostná dovádění by si nejraději dopřávala hned se čtyřmi muži, jimž dokonce dala jména: Gary Barlow, Mark Owen, Jason Orange a Howard Donald. Se členy Take That!
22.08.2009 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Mark Owen (21 článků) , Gary Barlow (44 článků) , Jason Orange (4 články) , Howard Donald (5 článků)
« Předchozí 1 Další »